Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89) bostone válasza .OM. (#88) üzenetére


bostone
addikt

Szia!

A hangot egy Blitzwolf BW-BR3 továbbítja nálam. Legalább nyolc órát tud a saját akkujáról, de folyamatosan áram alatt lehet, ha szükséges micro usb a csatlakozás.
Ez egyébként transmitterként és receiverként is képes működni.

A fülhallgatóm egy Sony WI-C310. A két kis hangszórót vezeték köti össze. 10-12 üzemórát ez is tud. Idősebbnek talán egy JBL T500 fejhallgató felelne meg leginkább, bár több órára nem tudom mennyire kényelmes a használata.

Bár nem vagyok nagypapa korú, de a hallásom nekem sem tökéletes.
A powerbankot és az erősítőt én kihagytam a képletből. Talán a kollégák tudnak ajánlani az enyémnél jobb megoldást. Nem sokat tipródtam, elolvastam néhány tesztet/véleményt és nekem bevállt.

Más.

Mint írtam itt korábban, a tronsmart spunky beat fülhallgatóm egyik fele defektes lett és egyre defektesebb az említett oldal.
A jó hír (nekem jó), a geekbuying visszatérítette a vételárat, így csak a szállítási költséget buktam.

Tovább kerestem egy hasonló kialakítású megfelelő eszközt, de a drágább termékeknél is felléphet ez az elhalkulási probléma. Annyit nem ér meg számomra a magas fokú szabadság, hogy havonta újat vásároljak. Lehet még reszelni ezen a technológián, hogy megbízhatóbb legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.