Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17251) Ren Hoek válasza HurryUp (#17250) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nekem csak a táp csinálta... és Heaven alatt volt olyan, hogy amikor elsötétült a kép, akkor lett alacsonyabb frekvenciás, aztán mikor újra "nehéz" téma volt, akkor meg felciripelt.

Neten olvasgattam olyanokat, hogy egyszerűen nem passzol össze a két alkatrész. Ki kéne próbálni egy másik táppal. Persze ez nem hinném, hogy garanciális probléma lenne :/ mert ilyen az elektronika. Mindig mindenhol ciripel valami, csak a hangerő nem mindegy :D A bolt jóindulatán múlik... de ha benne vagy még a bolti elállásban, akkor tedd azt, és kérd vissza a pénzt. Hátha másik táppal elviselhető. Legbiztosabb az lenne, hogyha a VGA-tól és a táptól is megszabadulnál...

de amúgy olvasd el ezt: http://prohardver.hu/tema/melyik_tapegyseget_vegyem_mielott_kerdezel_olvasd/hsz_79591-79591.html

[ Szerkesztve ]

(#17252) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Héten megérkezett az új tápom, XFX XTR 650W moduláris táp....
ma mikor el rendeztem a házban a kábeleket, akkor vettem észre hogy táp ventije morog, berreg egy kicsit.... ez ez menyire megszokott?
vagy ez azért vvan mert alacsony fordulatszáma?
lényegében csak akkor hallom h aoda hajolok hozzá fél métere kb...
:R :R :R

WOT: kissio

(#17253) 04ahgy válasza Dr.Én (#17252) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Itt írják az oldal alján, hogy túl erősnek találják a ventit ebbe a tápba: [link]. Lehet, hogy ez az oka.

Én mondjuk szeretem, ha valami ráhagyással, túlméretezve kerül legyártásra. :)

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17254) Dr.Én válasza 04ahgy (#17253) üzenetére


Dr.Én
veterán

értem...akkor nem aggódok....

ebben egyet kell értsek veled..jobb biztonság.... :K

:R :R

WOT: kissio

(#17255) Beca1990


Beca1990
senior tag

Sziasztok!
alaplapot cseréltem (Asus A88XM-E)
Aida64-ben a 3.3V-nál 1.7V-t mutat.
Tápegységem maradt a régi (Thermaltake 530W) és ezelőtti alaplappal normálisak voltak az értékek.
Valaki ötlet?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#17256) fero02 válasza Beca1990 (#17255) üzenetére


fero02
veterán

Mérj műszerrel.

(#17257) 04ahgy válasza Beca1990 (#17255) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha a tápod a régi, és a gép megy, akkor a formális logika egyszerű szabályaiból következik, hogy a 3,3V helyes érték, tehát a program mutat hülyeséget. A mérendő rendszerrel önmagával pedig nem lehet mérést végezni, így ez csak egy helytelen indikáció.

Javaslom a szoftver törlését a gépről, vagy az értékek figyelmen kívül hagyását.

A legjobb, ha megfogadod fero02 tanácsát, és mérőműszerrel ellenőrzöd a 3,3V-ot.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17258) Giggles


Giggles
tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség: ma bekapcsolás után kb 10 perccel egyszer csak kikapcsolt a gép, mindenféle hibaüzenet nélkül, mintha áramszünet lett volna. Azóta be sem kapcsol. Az az érdekes, hogy a fejhallgatómon, ami USBvel csatlakozik a géphez világít a led, tehát az kap áramot. Mi lehet a gond, a táp ment tönkre, esetleg az alaplap? Egy gigabyte superb460 táp van a gépben, a többi alkatrész az adatlapomon.

(#17259) 04ahgy válasza Giggles (#17258) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Elromlott a táp, úgy tűnik, de nem a készenléti kör, ami az USB-t táplálja.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17260) Giggles válasza 04ahgy (#17259) üzenetére


Giggles
tag

Igazad volt, sikerült kölcsöntápot szereznem, és azzal megy a gép. Már csak az a kérdés, hogy milyen tápot vegyek :) (~450W, ~15k)

(#17261) 04ahgy válasza Giggles (#17260) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A ThermalTake Hamburg 530 korrekt áron van, de csak a rajzosat szabad megvenni, a zászlósat nem. Bővebben a melyik tápegységet vegyem topikban.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17262) Beca1990 válasza 04ahgy (#17257) üzenetére


Beca1990
senior tag

A BIOS -ban megfelelő értékeket mutat így probléma megoldva! :)

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#17263) 04ahgy válasza Beca1990 (#17262) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Azt se vedd készpénznek, csak a műszeres mérést.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17264) oldsaman


oldsaman
tag

Hali .

Az mitől van , hogy a tápom -12 V -2.8 V ? De ennek ellenére rendesen megy a gépem :K

Buga Jakab 0631-316-46-56

(#17265) 04ahgy válasza oldsaman (#17264) üzenetére


04ahgy
nagyúr

[link1], [link2], [link3]. Ugye nem olvastál vissza semennyit?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17266) oldsaman válasza 04ahgy (#17265) üzenetére


oldsaman
tag

Még nem :)) Köszi a linkeket :K

Buga Jakab 0631-316-46-56

(#17267) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Fogok venni egy egy FSP Hexa 500W-os tápot. Hibás a táp. A tulaja még nem szedte szét. Azt nem tudom hogy amúgy volt-e már szétszedve mert ha jól vettem ki a szavából nem az első tulaja.

A hibajelensége a következő:
Bekapcsolása után 2-3 vagy néha 5perc múlva vissza lekapcsol a táp.

Én arra gondoltam hogy lehet hogy valami stab IC a ludas vagy esetleg púpos kondi. Mert eddig ahány FSP megfordult a kezeim között mindbe volt púpos kondi. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#17268) fero02 válasza Wiz Khalifa (#17267) üzenetére


fero02
veterán

És akkor hol a kérdés?

Vagy arra vársz, hogy valaki táv gyógyítson, vagy egy hozzá nem értőnek adjon tippeket? Azzal ugye tisztában vagy, hogy akár az életeddel is fizethetsz az "Én arra gondoltam"-oddal...

:( :O :W

(#17269) Wiz Khalifa válasza fero02 (#17268) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Javítottam már pár tápot életembe így tudom hogy mi milyen galibát tud okozni. Meg hülye nem vagyok eleve mérésekkel kezdem hogy mit mutat a multiméter.

Én arra lennék kíváncsi hogy valaki találkozott-e hasonlóval élesben és esetleg hátha tudja ilyenkor mi szokott a bibi lenni. Bár igaz hogy ezek a mai tápok már kapcsoló üzeműek és megvannak spékelve egy elég durva vezérléssel. De hátha.

Szóval a kérdés maradt ugyan az hogy hátha tudja-e valaki hogy mi lehet inkább a bibi mert akkor alapból ott kezdem a nézelődést majd a tápon belül.

Smoke some weed nigga!

(#17270) fero02 válasza Wiz Khalifa (#17269) üzenetére


fero02
veterán

:U Ne haragudj, de az utolsó bekezdésed alapján abszolút nem tűnsz hozzáértőnek. A mostani válaszod első része pedig teljes ellentmondása mindennek. Ha tudod mi miért, akkor most nem kérdeztél volna.

A púpos kondi egy jelenség, ami éppen utalhatna a leírt hibára, de közel sem biztos, hogy az okozza. Még azt sem írtad le, hogy terhelés hatására, vagy szimpla üresjáratban kapcsol ki, stb. Illetve milyen stab ic-re gondolsz?

Szerintem jobb lenne, ha egy hozzáértőre bíznád a javítást. :R

(#17271) Wiz Khalifa válasza fero02 (#17270) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Úgy látom ebből a HSZ-ből hogy akkor te meg az első HSZ-t nem olvastad el tüzetesen. Még meg sincs majd csak lesz valamelyik nap. Így nem tudom megnézni hogy üresjáratban is csinálja-e.

És az hogy pont ilyen hibával rendelkező táppal nem találkoztam még az nem azt jelenti hogy nem értek hozzá. Na de mind1.

Látom kár volt ide beírni valamit is. Eddig is megoldottam magam úgy látom most is megfogom oldani magam a javítást.

Smoke some weed nigga!

(#17272) fero02 válasza Wiz Khalifa (#17271) üzenetére


fero02
veterán

De olvastam. Én bármit is veszek (legyen az jó, vagy hibás dolog) előtte mindig alaposan leinfózom. Így talán kisebb az esély a későbbi csalódásokra.

Szerintem az itteni aktív user-ek közül (gyakorlatilag 04ahgy) senki nem fog Neked asszisztálni ehhez. Itt élet és vagyonbiztonságról van szó, ez nem játék. És ezt nem rossz szándékkal mondom. Jó tanács. :R

(#17273) Wiz Khalifa válasza fero02 (#17272) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mivel ezt a szakmát tanultam így tudom hogy nem játék és mibe lehet belenyúlni mekkora mértékben és milyen ésszel hogy ne legyen baj.

Smoke some weed nigga!

(#17274) rznk1986 válasza 04ahgy (#17247) üzenetére


rznk1986
tag

Szia. Nem tudom emlékszel e még a problémámra, de nem a táp volt a ludas és nem is az alaplap, a 4 RAM közül az egyik adta meg magát. 3 rammal tökéletesen megy. köszi a segítséget!

(#17275) 04ahgy válasza rznk1986 (#17274) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Jól kifogtad, mert ez nagyon ritka, hogy ilyen tüneteket produkáljon. Lényeg, hogy megoldódott.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17276) kickboxko


kickboxko
tag

Sziasztok!

Kb 2 éve vásároltam egy komplett számítógép setup-ot.

A héten már többször is előfordult,(azt hittem csak valami ventillátorhoz ér valami kis kábel) hogy zugó kicsit akadozó pattogó hangot hallottam a sz.gépház-ból szétszedtem kitakarítottam, de a hang továbbra sem szűnt meg rájöttem hogy a tápegységből jön.Ez után 3x sorra nem akart elindulni a gép a windows logó alatt egyszerűen leállt.Most végre sikerült bekapcsolnom de nem tudom mitévő legyek.

A fórumon ajánlott XFX Pro 450 es tápom van, volt(nemtudom most teljesen meghalt vagy mi lehet a problémája)./pattogó hang/

Válaszokat előre is köszönöm .

"Life is simple"

(#17277) Ren Hoek válasza kickboxko (#17276) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nem tudom mi van mostanában az XFX tápokkal, de sorozatban jönnek a garis, cserés, elállós panaszok tápos topicban is... Lehet csak véletlen, de lehet valami nagyobb gond is... Mondjuk ha 2 éve vetted akkor kiesik ebből a körből.

Amúgy 100% hogy a tápból jön és nem HDD? Win logonál nekem akkor állt meg, amikor a HDD kattogott alaplapi SATA miatt... Néha csalóka tud lenni...

Személy szerint én nem kísérleteznék vele többet... ki kéne próbálni másik táppal.

[ Szerkesztve ]

(#17278) kickboxko válasza Ren Hoek (#17277) üzenetére


kickboxko
tag

Lehet hogy van valami gond az XFX háza táján.

100% alsótápos ház(szóval a HDD átelemben fent van),levettem az oldallapot és úgy hallgatóztam elég hangosan pattog.Ezért sejtettem rosszat.
/a legnagyobb poén az egészben hogy ki kellene húznia még a hétvégét, mivel dolgoznom kéne vele/

Egyébként nem történhet baj ha teljesen kidobja a taccsot a táp ugye ? Azt szeretném tudni biztosan hogy a többi alkatrész biztonságban van .

Akkor azt hiszem meglátogatom a "milyen tápot vegyek" fórumot.

Köszönöm a válaszod.

"Life is simple"

(#17279) 04ahgy válasza kickboxko (#17278) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha a táp el is halálozna, nem nyírja ki a géped. Ha a munkád kibírta, prime95 in-place (egy szállal kevesebben, mint amennyit a win érzékel) + FurMark xtreme burning mode, és ha azt bírja, az jó. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17280) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. A gépem mostanában azt csinálja, hogy amikor mondjuk egy áramtalanított éjszaka után újra rákapcsolom az áramot, akkor hiába nyomom a bekapcsoló gombot, nem indul el. Várnom kell kb 2-3 percet, akkor újra megpróbálom, és így már elindul. Viszont ilyenkor sem éppen normálisan. Ilyenkor elindul, 1 másodperc múlva leáll, aztán magától elindul újra, 1 másodperc múlva megáll, aztán megint elindul és onnantól már nincs semmi gond, szépen bootol a Windows, és szépen működik minden.

Tehát a kérdés az hogy ennek mi lehet az oka. Az én tippen a táp (ezért is ebben a topicban teszem fel a kérdést), de ha valakinek valami más ötlete van, akkor ne tartsa magában! :)

Minden szavam magánvélemény!

(#17281) 04ahgy válasza tothmaxy182 (#17280) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Most, hogy tudjuk a pontos konfigot, meg is állapítottam, hogy a táp-e a gond, és mi lehet a baja...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17282) tothmaxy182 válasza 04ahgy (#17281) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Miért, min változtat az, ha leírom a pontos konfigot? Ha tudod, hogy milyen proci van benne, vagy mennyi ram az változtat a tüneteken?

Minden szavam magánvélemény!

(#17283) 04ahgy válasza tothmaxy182 (#17282) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Miért, a tápot leírtad? Mert azt sem. "Az én tippen a táp, de ha valakinek valami más ötlete van, akkor ne tartsa magában!" - Hogy legyen jobb ötletem, ha nem tudom a konfigot?

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17284) xlaxix


xlaxix
tag

Sziasztok!

Van egy CHIEFTEC CTG-500-80PB tápegységem és már nagyon régóta "cicereg". Régen még halkan és ritkán fordult elő, de már folyamatosan és nagyon hangosan. Még fejhallgatón keresztül is hallani szoktam. Főleg akkor van szörnyű hangja, ha játszom.
Ezt a hibát garanciában megoldják vagy kicserélik a tápegységet? Vagy csak egy új táp lehet a megoldás?

(#17285) 04ahgy válasza xlaxix (#17284) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Se nem oldják meg gariban, se nem cserélik, mert nem rendellenes. Oka: A tápellátó áramkörök „cicergése“, sípolása - PH! Tudástár bejegyzés.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17286) kvio1


kvio1
tag

Sziasztok! Nem indul a gépem, csak annyit csinál, h a ventik pörögnek, sötét képernyő. Írtam már ezzel kapcsolatban egy másik topikban,csak gondoltam ide is írok,mert a táp is lehet a ludas. Egyszer sikerült elindulnia a gépnek úgy, h a vga-t kivettem, és igp-re lett kötve a monitor. De nem sokkal később, becsíkozódott a kép,lefagyott,újraindítottam,de már nem indult. Mennyire esélyes, h a táp hibája okozza ezt a jelenséget? Van egy másik tápom,ami a mostani előtt volt. Codegen táp (tudom, h nem életbiztosítás az ilyenféle táp). Csak azért, h kimerjem-e próbálni a gépet? A konfigom:
AMD Phenom II X4 955 AM3 3, 2GHz BOX + Cooler Master Hyper TX3
kingston 2*2 gb ddr2
hd6850 1 gb gddr5
asus m2a74-am
samsung 7200rpm 500gb sata
HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50 ATA Device
Chieftec A-80 CTG-450-80PB 450W

(#17287) tornas válasza kvio1 (#17286) üzenetére


tornas
őstag

Kipróbálni kipróbálhatod a Codegen táppal is...

[ Szerkesztve ]

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#17288) donchicco


donchicco
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek eme tápom (http://www.coolermaster.com/service/support/model/RS-700-AMBA-D3/)
Elég ehhez:
http://www.asus.com/hu/Graphics_Cards/R9290DC2OC4GD5/
csak mert mióta ezt megvettem (videokari) Rendszerint elmegy a kép (fekete képernyő) és ha netán visszaáll akkor ezt a hibaüzenetet kapom:
"A képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt."

Olvasgattam kicsit és olyat találtam,hogy nem elegendő tápfesz miatt is lehetséges ez...
Vélemény?
A kártya alig 2 hónapos és játék közben sosem csinálja, csak üresjáratban vagy abból felébredésnél, esetleg bekapcsolásnál,netre fellépésnél.
Köszönöm!

Gigabyte B650 Gaming X AX (AM5), AMD Ryzen 5 7600X, KINGSTON FURY BEAST DDR5 16GB 5600MHz CL40, MSI 3080 Gaming X Trio, EVGA 750W, Kingston M.2. 500GB SSD, Asus TUF VG27AQ1A, (+1TB SSD-k,+5TB HDD-k)

(#17289) kickboxko


kickboxko
tag

Üdv mindenkinek !
A múlt héten XFX pro 450 es tápom furcsa pattogó hangot adott ki,erősen elgondolkoztam hogy nyugdíjazom,de valami csoda folytán 2 napja úgy megy mintha mi sem történt volna .

Van valami módszer / szoftver amivel ellenőrizhetem a tápegység épségét ?

"Life is simple"

(#17290) lehella


lehella
senior tag

Sziasztok! Menet közben egyszer csak kikapcsolt a gépem és azóta nem lehet bekapcsolni. Ha áramtalanítom, utána megpróbálom bekapcsolni, fordulnak egy felet a ventilátorok és ennyi, se kép se hang, ez táp gond lehet? Fura szag, meg előjele nem volt, elég bosszantó :(

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#17291) lehella válasza lehella (#17290) üzenetére


lehella
senior tag

Korábbi hozzászólások alapján tápgyanús, de nem erősít meg a dologban az, hogy az USB-k működnek. A pillanatra szóló venti felpörgéstől még lehet táp hiba?

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#17292) 04ahgy válasza lehella (#17290) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Vagy táp hiba, vagy valahol (alaplap, VGA) zárlat van! Ez utóbbinak is ugyanezek a tünetei.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17293) lehella válasza 04ahgy (#17292) üzenetére


lehella
senior tag

Mértem feszültséget az alaplap tápkábel lila vezetékén, ott volt fesz, viszont a zöldet rövidre zárva a feketével nem történik semmi sem.

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#17294) 04ahgy válasza lehella (#17293) üzenetére


04ahgy
nagyúr

De kiszerelt táppal nem történik semmi sem? Mert akkor tápgyanús.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17295) lehella válasza 04ahgy (#17294) üzenetére


lehella
senior tag

Teljesen nem szereltem ki, csak az alaplapról húztam le a nagy tápkábel vezetékeit és azzal kísérleteztem.
Olvastam korábban, hogy esetleg vállalsz táp javítást? Merre mozogsz, ha igaz?

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#17296) 04ahgy válasza lehella (#17295) üzenetére


04ahgy
nagyúr

OMG... Ha a 12V-os csatit nem húztad le az alaplapról, meg a VGA-ról, akkor ugyanúgy megkapta a táp a zárlatot.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17297) lehella válasza 04ahgy (#17296) üzenetére


lehella
senior tag

Igen valóban, ha teljesen lehúztam mindent a tápról akkor felpörgött a venti, rendben végigmértem a névleges feszültségeket a vezetékeken. Sajnos akkor se kapcsol be a gép, ha csak az alaplap és a cpu kap áramot. Hogyan tudnék tovább menni?

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#17298) 04ahgy válasza lehella (#17297) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Másik alaplappal, mert a CPU tápellátó része (VRM) tűnik zárlatosnak. Szerencsés esetben a CPU-nak nem lett baja. Az alá az FX-6100 alá azért egy izmosabb lapot is tehetnél a mostani AsRock 880 GMH/U3S3-nál. Sőt, ha tippelnem kéne, nem gyári hűtő volt a CPU-n, hanem toronyhűtő.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#17299) lehella válasza 04ahgy (#17298) üzenetére


lehella
senior tag

Valószínűleg akkor beújítok egy másik deszkát, mert nem nagyon van lehetőségem cserélgetni. Gyári hűtővel használtam amúgy. Biztos, hogy nem a táp rossz, nem bírja meghajtani az egész gép kezdeti áramfelvételét?

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#17300) 04ahgy válasza lehella (#17299) üzenetére


04ahgy
nagyúr

99%, hogy az alaplap zárlatos.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.