Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#997) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Akkor itt is elpanaszolom magam, bár nem sokat érek vele tudom, de a kis lelkemnek egy kicsivel jobb lesz.

Borzasztó lassú és körülményes az oldal, ráadásul állandóan kilépődik, előbb is el akartam küldeni egy privátot, amit negyed órán keresztül fogalmazgattam erre amikor leokéztam kijött, hogy lépjek be :W
Másrészt igen, sokkal áttekinthetetlenebb és zavaróak a színek, nem a régi komoly, de barátságos hatást kelti. Ráadásul a piros pontjaimat is felnyomhatom rövidesen, ha megszűnik a phmegbizhatosag oldal, és egyébként is idővel feledésbe fog merülni.
Nagy nehezen összegyűjtöttem annyit, hogy az emberek elismerjék, hogy nem vagyok bohóc és mernek tőlem vásárolni illetve nekem eladni postai úton, ugyanis a hollétem miatt erre vagyok kényszerülve az esetek 98%-ában.
Nyithatnátok mittudomén októbertől novemberig egy olyan topikot, ahol a userek megkérhetik a modikat, jelenítsék meg a régi pirosakat az új hardveraprón. Van akinek ez fontos, de gondolom legtöbbjük leszarja..

Nem ítélem el az újítást (bár ami jó azon miért is kell változtatni?), még ha fizetős is lesz, mivel szeretem a lapcsaládot, nagyon sokat informálódok tőlük, ezért támogatni is hajlandó lennék, de ez a valami ami most van az bocsánat, de kész katasztrófa :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.