Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#686) bobace


bobace
őstag

Nekem két észrevételem lenne. Ebből az egyik szubjektív, a másik talán nem.
1. A design nem lenne rossz, ha a háttér és a szövegek meg minden nem állna ennyire közel egymáshoz. Valahogy túl pasztel, a lapcsalád többi oldala jobb, hogy kicsit sarkosabb a design, van ami sötét, van ami világosabb. Jobban áttekinthető. De gondolom fog ez még változni :)
2. Ha rákattintottam egy tagra, mutatta, hogy hány apróhirdetése volt eddig a hozzászólásainál. Már abból is lehetett egy kis következtetést levonni. Mert most lehet hogy csak kvázi-tag valaki, de lehet, hogy van 1000 hirdetése, de ez nem derül ki. Gondolom a piros pontok terjedésével kialakul az adatbázis, ki a normális eladó, de addig is fel lehetne tüntetni valahol a hozzászólásokat-hirdetések számát. Igen, meg tudom nézni a PH felöl, de fölösleges kattintgatás.

És az hogy lassú, az gondolom feltűnt. Gondolom fog javulni. Amúgy meg hajrá!

Engem szerencsére a piros pontos móka nem nagoyn érintett, volt vagy 4, bár azért jóval többet adtam-vettem. Szóval engem nehéz lenne ezzel felháborítani :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.