Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


Ubuntu Linux Összefoglaló

Hivatalos Ubuntu dokumentáció



Amennyiben kérdésed lenne, kérünk, add meg a szükséges adatokat a hiba minél pontosabb leírása mellett:

-számítógép típusa, hardverek pontos megnevezése (különösképp videókártya, vagy hálózati egységek)
-a használt rendszer pontos neve, verziója, a grafikus felület
-mikor és hogyan jelentkezett hiba, mi váltotta ki (program telepítés, frissítés, ...)
-eddigi próbálkozások a megoldásra (ha voltak ilyenek)

A hardverinformációkat legegyszerűbben úgy gyűjtheted össze, ha megnyitod a Terminál nevű programot a menüben. Ide írd be a következő parancsokat (mindkettő után nyomj Enter-t):

lspci
lsusb

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36632) ubyegon2 válasza samujózsi (#36629) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Bocs, az, hogy nem hackelem szarrá a GUI-t, nem egyenlő azzal, hogy nem is használom.

Okosan teszed, egyes DE-knél annyira egybe van drótozva a rendszerrel az alapzat, hogy meg is nyeklene az egész, ha hekkelnéd.

Na mindegy, én most maradnék az openssl rejtélyeinél, mert ilyesmivel sosem volt dolgom és rengeteg dolgot nem értek, csak senkit sem találok, aki értene hozzá

Én konkrétan a kérdéseke sem értem, amiket felteszel, de úgy látszik a gurukon is kifog vagy csak nem tudják pár odanyögött szóval leírni. Sajna másra nem nagyon hajlandóak/képesek, tisztelet a kivételnek.

Viszont szomorú vagyok, mert leírtad, hogy nincs igazam, de hogy miben, ahhoz már nincs kedved...... brühühüüüü

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.