Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-08-02 22:50:59

LOGOUT.hu

Wise díjak [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) Krethx válasza K Norbi (#3450) üzenetére


Krethx
aktív tag

https://binlist.net/

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#3452) K Norbi válasza Krethx (#3451) üzenetére


K Norbi
addikt

:R

(#3453) viharhozo válasza Sanya (#3448) üzenetére


viharhozo
addikt

Ket hete norvegot kaptam. Nem is jo mindenre. A Revoluthoz hasonloan ok is bekaphatjak a kukazott Binjeikkel egyutt.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3454) jbnd-007 válasza viharhozo (#3453) üzenetére


jbnd-007
tag

Pontosan mire nem jó? Ha idejön egy igazi norvég, akkor nem fog tudni vele fizetni vagy pénzt felvenni?

(#3455) Oliverda válasza jbnd-007 (#3454) üzenetére


Oliverda
félisten

Jó kérdés. Nálam mindehol működött, legfeljebb a DCC-s felugrások lehetnek idegesítőek.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3456) Krethx válasza jbnd-007 (#3454) üzenetére


Krethx
aktív tag

Egyes online helyeken nem lehet fizetni.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#3457) K Norbi válasza Krethx (#3456) üzenetére


K Norbi
addikt

:K

Szerencsére nekem a Revolut Magyar, meg a Curve is,
A Wise sajna nem.

[ Szerkesztve ]

(#3458) K Norbi válasza K Norbi (#3457) üzenetére


K Norbi
addikt

Viszont a Wise Visa G pay mögött cserébe megy NFC-s ATM el, ha pénzt kell levenni.

Curve öt nem tudtam berakni sehogy :(

[ Szerkesztve ]

(#3459) anadroid válasza Krethx (#3456) üzenetére


anadroid
senior tag

Jó lenne, ha megírnád a bolt és az el nem fogadó bank nevét, hogy messziről elkerülhessük.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#3460) K Norbi válasza anadroid (#3459) üzenetére


K Norbi
addikt

:C
Hát igen jól mondod..

Ez ugyanolyan mintha külföldi webshopból akarnék vásárolni.
És a Magyar kártya nem menne..

(#3461) Krethx válasza anadroid (#3459) üzenetére


Krethx
aktív tag

Régebben például az HBO GO. Ma már Netflix-et nézek. (Itt mindegy milyen a BIN.) Vagy a Szerencsejáték Zrt. De amióta van K&H befizetés nincs gond.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#3462) Oliverda válasza Krethx (#3461) üzenetére


Oliverda
félisten

A Simple is megeszik bármilyen BIN-t.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3463) Krethx válasza Oliverda (#3462) üzenetére


Krethx
aktív tag

Régebben még nem ment.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#3464) viharhozo válasza jbnd-007 (#3454) üzenetére


viharhozo
addikt

Az olyan szolgaltatasokkal lehet gondod, amik igenybevetelehez elozetesen igazolnod kell magad (tozsde, kripto, szerencsejatek). Itt kibukhat, h

1. a te nemzetiseged nem egyezik a kartyaeval, ami kizaro ok.
2. a ceg a te orszagodban szolgaltat, de a kartyat kibocsato orszagban nem, ezert nem hasznalhatja a kartyat.

Egyebkent meg teljesen erthetetlen, h egy angol ceg egy magyar ugyfelnek miert norveg kartyat ad. Volt errol iras regebben, h azert, mert ezeket tudja fillerekert megvenni bebukott bankoktol, de ez nekem ugyfelkent annyira nem franko.

Plusz a Wise-os Visara nem lehet penzt kerni, es a Visa Fast Transfert se tudja. Ezeket viszont a Revolut igen.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3465) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!
Hátha valaki érti , használja az az okosságot hogy megtakarítását inkább külföldi devizában tárolja?!
Jelenleg semmiféle devizaappot /számlát nem használok.
Szóval nem nevetni :DDD
Ezen agyalok egy ideje. .
1. Első gondolatom az hogy lenne e lehetőségem Transferwise on hosszú ideig pénzt tárolnom devizában? (Úgy értem a forint megtakarításom itt elhelyezni)
2. Mindenféle jogi hercehurca és adó nélkül visszautalhatok e forint számlára mondjuk lehetőleg évek múlva? Ellenőrzi e ezt valamilyen szerv? :DDD . Beszélhetnénk árfolyamnyereségről, de bukásról is.... Ezért nen tartom reálisnak a megadóztatást... Persze nem kizárt hogy hamarabb lesz szükségem pénzre!

Esetleg lehet jobb alternativa ? Bár erre biztos nem kapok ötleteket :)
Azért köszi ha valaki kifejti véleményét.
Szép napot! :R

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#3466) UberMutant válasza Stonerice (#3465) üzenetére


UberMutant
őstag

bizonyos összeg felett díjat fizetsz a tárolásért a wisenak. amúgy parkoltathatod ott a pénzed, de a forintról más devizára váltás és a visszaváltás is pénzbe kerül. ez tiszta vesztség, ráadásul a pénz ott nem kamatozik.

forintot meg tarts az államkincstárban. sőt eurot is tarthatsz ott. és még kamatot is kapsz rá, nyilván a megfelelő állampapírba téve.

(#3467) Stonerice válasza UberMutant (#3466) üzenetére


Stonerice
őstag

Na ez új infó nekem hogy a parkoltatásért is díjat kell fizetnem..köszi! :R
Esetleg ismered ennek a díját?
Nem érdekel a kamat. Mert nevetséges. A forint infláción 3 év alatt több mint 14% ot veszitettem el. Szóval az átváltás dija oda vissza is alig 1-2 % lenne.
Már annak is örülök ha nem bukok a forinton.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#3468) vnorbi válasza Stonerice (#3467) üzenetére


vnorbi
aktív tag

A 15 ezer euró fölötti részre éves 0,4%. De ez csak az euróra vonatkozik, ha mondjuk dollárban tartod, akkor nincs díj.

What fee am I charged to hold large amounts of EUR?

(#3469) stingy2 válasza Stonerice (#3467) üzenetére


stingy2
senior tag

Én 2011-óta csak devizában tartom a megtakarításaimat. (USD,EUR) Kisebb megtakarítás -mondjuk úgy 5MFT-ig - esetén nem érdemes túlbonyolítani. Államkincstár PMÁP, PEMÁP, esetleg MÁP+, de az most infla alatti kamatot ad. Nagyobb megtakarítás 5, de inkább 10+ mHUF esetén már érdemesebb vmi olcsó brókernél parkoltatni értékpapírban. Ha 5 évig nem kell a pénz, akkor pl. Random C.+ TBSZ jó kombónak tűnik. Ott vehetsz EUR-ban és USD-ben denominált papírokat is. Komolyabb brókernek meg ott az IB, szinte fillérekért vált (mikor volt náluk számlám, asszem valami 20 fillér volt az EURHUF spread, ami a jó magyar bankoknál 6-8 FT) az elérhető értékpapírok tára meg kb. végtelen. És egyik sem von le azért díjat, mert náluk van a pénzed. (másért viszont igen, ezért h kinek mi éri meg, teljesen egyéni döntés). Még egy: ha csak simán euróban akarod tartani a pénzed, arra tökéletes a Raiffeisen devizaszámlája, ugyanis teljesen ingyenes. Ha kérsz hozzá kártyát, az 3500/év. Nyitsz egy Revolut számlát, Rafi EUR szláról kártyával töltöd a Revo-t, ott gyak. középárfolyamon váltasz, majd Revo kártyával, v GPay-jel telóval tudsz itthon fizetni. Szóval a lehetőségek korlátlanok, kicsit utána kell járni, mi éri meg Neked :)

INTJ

(#3470) discrate


discrate
aktív tag

Nagy összegű átutalással kapcsolatban van szükségem tanácsra/segítségre.
Ingatlan eladásából származó 20 mHUF-ot kellene a magyar bankszámlával rendelkező vevőnek a külföldön élő (magyar) eladó részére svájci bankszámlára utalni minél kevesebb költséggel. Mivel a direct banki utalás nagyon drága, ezért érdekelne, hogyan lehet ezt legolcsóbban rövid időn belül megúszni.

1. A Svájcban élő eladónak (magyar okmányokkal rendelkezik) nyitnia kell egy magyar bankszámlát, ahova a vevő elutalja a 20 mhuf-ot belföldi utalásként, majd ezt az eladó továbbutalja wise-on keresztül a saját svájci számlájára? Ha így is van, pl a CIB bankban nem nyitnak ONLINE számlát, ha az emberke nem Magyarországon adózik (csak online jöhet szóba, mert nem tud Mo-ra utazni ezért).

2. Ezt simán engedik a bankok, hogy egy utalás után megszüntesse a számláját?
Az adásvételi szerződésben is fel kell tüntetni, hogy hova utal a vevő.

3. A wise simán enged egy ilyen összegű utalást minden history nélkül? Az oldalukon azt láttam, hogy bekérhetnek pl adásvételi dokumentumot (csak magyar nyelvű lesz), ez megnyújtja a folyamatot. Érdemes esetleg kettőbe szedni?

4. Mennyi időn belül mehet végbe az egész ügylet? A héten le kellene bonyolítani.

(#3471) UberMutant válasza discrate (#3470) üzenetére


UberMutant
őstag

wise ügyfélszolgálatot kell kérdezni az összegről. amúgy probléma a dokumentumok prezentálása? nekem ennél nagyobb összegre nem szóltak semmit, igaz nem aznap nyitottam a wise accountom, de nem is használtam korábban.

szokott lenni bankszámla megszüntetési díj
nem világos, hogy miért akartok egy CIBet köbeiktatni, ha amúgy is wisezal megy majd onnan tovább

A wise pár órát ír a transzferre, amint azt te is látod. bár az más kérdés mennyi idő, amíg a wisera felkúszik a 20m, mivel a magyar bankok csak 10m ig csinálják az azonnali utalást.

szóval lehet a 2x10m utána wisezal tovább. ez kb 2x 6000 + kb 106 000 lesz

(#3472) discrate válasza UberMutant (#3471) üzenetére


discrate
aktív tag

köszi!
nem ragaszkodok a banki számlanyitáshoz, csak úgy tudtam, hogy szükséges, hogy az eladó a wise regisztráláskor megadjon egy szlaszámot, amire megy az utalás.
rosszul gondolom?
vagy mik a lépések, leírnád kérlek?

(#3473) sifarr válasza discrate (#3472) üzenetére


sifarr
senior tag

mik a lépések, leírnád kérlek?
1. A svájci eladó nyit egy Wise számlát. Azon belül nyit egy magyar GIRO számlát.
2. A vevő átutalja az eladó Wise-os GIRO számlaszámra a 20 milliót a saját forintszámlájáról. Ennek a költsége a vevő bankszámla-csomagjának a függvénye.
2/a Átutalhatja 2 x 10 millós tételben, ekkor másodperceken belül megjelenik az összeg a svájci eladó Wise-os forintszámláján.
2/b Átutalhatja a 20 milliót egyösszegben is. Ez 6 ezerrel kisebb költségű, mint a 2/a verzió. Ekkor 2 órán belül jelenik meg az eladónál. Ebben az esetben munkanapon, legfeljebb 14 óráig történjen meg az átutalás.
3. A svájci eladó a Wise számláján átválthatja a forintot CHF-re és átutalhatja a saját svájci bankszámlájára. Az átváltásnak és az átutalásnak van költsége, de messze kevesebb, mint bankokon keresztül lenne.

(#3474) Oliverda válasza sifarr (#3473) üzenetére


Oliverda
félisten

Két Wise fiók között már lehet közvetlenül és ingyen (azonnal) utalni, ha engedélyezve van az ehhez szükséges beállítás, illetve a kedvezményezett telefonszáma szerepel a készülékben.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3475) discrate válasza sifarr (#3473) üzenetére


discrate
aktív tag

köszi szépen, én is így gondoltam a wise gyik-ot olvasva.
szerintem amiatt lehet csavar, hogy az adásvételi szerződésnél nem fogadnak el wise-os számlát (kikötés a bank), de ennek még utánajárok, mert nem az én ügyletem :)

a bekért dokumentumok kérdés még (személyt azonosító, adásvételi stb), nagy valószínűséggel kell-e (ügyintézési idő miatt érdekes csak)?

(#3476) UberMutant válasza discrate (#3475) üzenetére


UberMutant
őstag

ha az eladó és a vevő elfogadja a wise számlát, akkor ki az aki nem fogadja el?
ez két fél közötti szerződés , azt írnak bele , amit akarnak.

(#3477) sifarr válasza UberMutant (#3476) üzenetére


sifarr
senior tag

ha az eladó és a vevő elfogadja a wise számlát, akkor ki az aki nem fogadja el?
A vevő ezek szerint jelzáloghitelt vesz fel a vásárláshoz, a bank pedig az eladónak utalná a megítélt hitelösszeget. A hitelező banknak van beleszólása a szerződésbe, és nem hajlandó csak magyar bankszámlára utalni.
Ha hitel nem lenne, akkor igazad lenne: azt írnak bele, amit akarnak.

(#3478) milu válasza sifarr (#3477) üzenetére


milu
aktív tag

sifarr!
Ezt a mondatodat ("és nem hajlandó csak magyar bankszámlára utalni") hogy értelmezzem:
"és nem hajlandó más bankszámlára, csak magyar bankszámlára utalni."
vagy
"és nem hajlandó csak magyar bankszámlára utalni, mert bármely más bankszámlára is utal..
(A leírt mondatodból nekem sajnos nem jött le a lényeg, pedig engem (is) érdekel a pontos válaszod!
.......................................................................................
Biztos ismered::
A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem.

A szöveg kétféle, egymással ellentétes értelme csupán a vesszők alkalmazásával áll elő:
1, A királynét megölni nem kell, félnetek jó lesz, ha mindenki egyetért, én nem, ellenzem.
2, A királynét megölni nem kell félnetek, jó lesz, ha mindenki egyetért, én nem ellenzem

(#3479) discrate válasza sifarr (#3477) üzenetére


discrate
aktív tag

pontosan így van. megtudtam, hogy hiteles az ügylet, csak kisebb része kp.
ezért ragaszkodnak a magyarországi bankhoz és bankszámlához.
köszi mindenkinek.

(#3480) sifarr válasza milu (#3478) üzenetére


sifarr
senior tag

Ezt a mondatodat ("és nem hajlandó csak magyar bankszámlára utalni") hogy értelmezzem:
Igazad van, ez így önmagában nem egészen szabatos megfogalmazás részemről. :(
A konkrét ügy részletei (amelyek csak lassan derültek ki) némileg segíti az értelmezést, de ettől függetlenül a kérdésed jogos.
A lényegi válasz: a hitelező bank fintech pénzügyi szolgáltató számlájára nem hajlandó utalni. Ott adódhatnak problémák (lásd pl. revolut zárolások), amelyek bonyodalmát nem akarják vállalni.
Tehát a hitelező bank csak banknál vezetett számlára hajlandó utalni a hitelt. Alapesetben ez bármely magyarországi banknál vezetett számla lehet.
Elképzelhetó, hogy hajlandó külföldi banknál vezetett számlára is, hiszen ez neki nyereség (ügyfélnek költség): keres az átváltáson és az utaláson is (főleg, ha nem EUR átutalás esetén). Ebben az esetben azonban nem biztos, hogy bármely külföldi bank számláját elgogadják.

(#3481) milu válasza sifarr (#3480) üzenetére


milu
aktív tag

sifarr!

Profi a válaszod, teljesen érthető!

Külön köszönöm, hogy a visszajelzésemet nem kritikának vetted!

(#3482) milu


milu
aktív tag

Még nem volt rá szükségem, de talán mást is érdekelhet a tapasztalatotok:
PIN változtatást (átírást) bármelyik ATM-ben el lehet végezni?

(#3483) sifarr válasza milu (#3482) üzenetére


sifarr
senior tag

PIN változtatást (átírást) bármelyik ATM-ben el lehet végezni?
Én kétszer próbáltam, de sikertelenül.
1. OTP-s ATM: itt csak Mastercard kártyák esetében lehetett volna PIN-t módosítani. A kártyám viszont Visa ...
2. CIB-es ATM: náluk az összes debit Visa, és lehet PIN-t módosítani. Ennek ellenére a folyamat sikertelen volt. Elfogadta az eredeti PIN-t, bevette ugye kétszer az újat (nem rontottam a megadásnál), mégis sikertelen lett.
Esetleg még egyszer megpróbálom, ha az is sikertelen lesz, akkor hagyom a fenébe.
Az esetleges utolsó próba rafis ATM-nél lesz. A céginformációk szerint a Wise Mo-n náluk vezeti a számláit. Hátha ez növeli a sikeres esélyét ...

(#3484) milu válasza sifarr (#3483) üzenetére


milu
aktív tag

sifarr!

Köszönöm a válaszodat!
Ma beszélek az Ügyfélszolgálattal és a (hasznos)válaszukat ide beírom!

(#3485) Oliverda válasza milu (#3482) üzenetére


Oliverda
félisten

Euronettel valószínűleg menni fog.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3486) milu válasza Oliverda (#3485) üzenetére


milu
aktív tag

Ezt sajnos nem értem...

Kérlek fejtsd ki bővebben!
Mi a folyamat, hol találok ilyen ATM-et?

(#3487) sifarr válasza milu (#3484) üzenetére


sifarr
senior tag

Ma beszélek az Ügyfélszolgálattal és a (hasznos)válaszukat ide beírom!
Én előtte beszéltem az ügyfélszolgálattal. Lényegében nem tudott mást mondani, hogy lehetőség van, konkrét bank(ok) ATM-jét nem tud tanácsolni, próbálkozzak.

(#3488) Oliverda válasza milu (#3486) üzenetére


Oliverda
félisten

A google a barátod: [link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3489) goop válasza milu (#3482) üzenetére


goop
őstag

K & H tudja, még az egyenleged is akár.

(#3490) milu válasza goop (#3489) üzenetére


milu
aktív tag

goop! Köszönöm a válaszodat! (saját tapasztalat?)
Akkor ezt fogom javasolni annak az ismerősömnek is, akinek szintén van Wise kártyája! Előtte kipróbálom én is!

(#3491) milu válasza goop (#3489) üzenetére


milu
aktív tag

Most beszéltem az Ügyfélszolgálattal, azt javasolta a kedves hölgy, hogy bármelyik nagybank (pl.: OTP, KandH...)
Ma (várhatóan) délután kipróbálom és visszajelzem ide a tapasztalatomat!

(#3492) Maksifül


Maksifül
senior tag

Sziasztok! Van rá valami lehetőség, hogy a Paypal fiókomon lévő USD-t a Wise-ra áttranszportáljam valahogyan? Hogy lehet ezt megtenni a legalacsonyabb költséggel?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#3493) UberMutant válasza Maksifül (#3492) üzenetére


UberMutant
őstag

aha, szépen átváltják neked forintra és már viheted is. annyit kell tenned, hogy a wise számládat hozzáadod a paypalhoz.

a költsége a borzalmas váltási árfolyamuk 3-3.5%

(#3494) Oliverda válasza UberMutant (#3493) üzenetére


Oliverda
félisten

Vagy levonnak 3 százalékot, ha kiutalja dollárban a Wise USD-s számlájára, már amennyibe egyáltalán hozzá tudja adni a számlát.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3495) UberMutant válasza Oliverda (#3494) üzenetére


UberMutant
őstag

nem tudja, sőt, ha megkéri őket, akkor pedig szépen még a forintot sem fogja tudni utalni.

(#3496) sifarr válasza milu (#3491) üzenetére


sifarr
senior tag

Ma (várhatóan) délután kipróbálom és visszajelzem ide a tapasztalatomat!
Én már kipróbáltam. :K K&H ATM-en a PIN-csere folyamata simán lefutott. Azonnal jött egy push a Wise-tól nullás tranzakcióról. Az applikációban pedig kicserélődött az eredeti PIN az újra. Utóbbira rákérdeztem korábban az ügyfélszolgálatosnál, de nem tudott válaszolni, hogy az appban is megjelenik-e az új kód.

(#3497) ACE-


ACE-
addikt

Hali, mit ad most a Wise az új (akár meghívóval) regisztrálóknak? Ingyen fizikai kártya plusz postázás? Vagy csak ingyen virtuális kártya? Plusz a 150ezer egyszeri ingyen utalás?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#3498) K Norbi válasza ACE- (#3497) üzenetére


K Norbi
addikt

Szerintem semmit nem ad.

Fizikai kártya kell, hogy tudj igényelni virtuálist. Más különben ez se jár.
Fizikai kártya postai díjat neked kell állni.

Oliverda ad linket 1x 150 ezres utaláshoz.
Ha ő hív meg, vagy utólag is megy.

[ Szerkesztve ]

(#3499) goop válasza milu (#3490) üzenetére


goop
őstag

Saját persze, azért írtam, hogy megy.

(#3500) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

Sziasztok,
jól látom, hogy az USD zsebet feltölteni debit card befizetéssel 1,5% díj mellett tudom csak, ami nincs maximálva? (Sajnos az ingyenes ACH nem játszik, mert nincs amerikai számlám...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.