Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-18 14:44:30

LOGOUT.hu

A Toyota cégcsoport napjaink vezető gépjárműgyártója. Eladásokat tekintve első helyen áll a világ autógyártó csoportjai között. Ezt a helyet a hibridautók terén elért eredményinek köszönheti.
A Toyota cégcsoport tartozó márkák és érdekeltségek: Daihatsu, Lexus, Yamaha, Scion, Subaru, Hino, Isuzu, Toyota.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) lsc


lsc
nagyúr

Kellemes karácsonyi ünnepeket minden Toyotásnak és természetesen mindenki másnak is.

Az élet kegyetlen .

(#452) Xmodule válasza lsc (#451) üzenetére


Xmodule
őstag

Boldog Karácsonyt!:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#453) Xmodule


Xmodule
őstag

B.U.E.K.!!!!! Party Time!:D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#454) Xmodule


Xmodule
őstag

Szerintetek egy ekkora foltot erdemes gittelni? Persze tennek ra ilyen fem halot.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#455) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

mobilen 2 ojjan gyonyporuseges carina e=tlattam a szivem szakad

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#456) Xmodule


Xmodule
őstag

Nah betömtem ezt a "kis" foltot a kuszöbön. Volt vele munka rendesen. Igazabol tudom, hogy heggeszteni jobb lett volna de nincs rá lehetöség. Remelem ätmegy a vizsgän!:D
Képek ha valakit érdekel:D

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#457) Xmodule


Xmodule
őstag

Senkinek nincs már Toyotája? :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#458) neduddki válasza Xmodule (#457) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

dehogyisnem kethet mulva uljuk a 14et:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#459) Xmodule válasza neduddki (#458) üzenetére


Xmodule
őstag

Nekem iden tölti a 20 at:D es 22. -en meg vizsga.. amitöl nagyon parázok, hogy öszinte legyek...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#460) neduddki válasza Xmodule (#459) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nalunk max egy mosas hianyzik a sikers vizsgahoz a kollega szeritn amugy nyaron lesz esedekes
na meg az utobbi napokban csinal tegy ijjet: bof mod: amugy utobbi idoban hozza ezeket siman lukoil 98/evoneo-bol /itthn 95vel mar ne is probalkozom reg feladtam:- (/

uvd

neduddki

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#461) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok Toyotások!

Kívülállóként szeretném kérni a segítségeteket!
Más rovatokba már írtam az ügyben, hogy ősszel tervezek autót venni és egyelőre totál tanácstalan vagyok a dologban. Még bármi lehet, de annyi már biztos, hogy benzines autó kell, amibe bele fogom tetetni a gázt. Nem ecsetelem a dolgot, rátérek a lényegre:
A típusok között felmerült a sokak által tönkretehetetlennek titulált Toyota Corolla is. Millió féle van, nem vagyok otthon a típusokban (egyenlőre), ezt nézzétek el nekem. Alapjában véve ez a típus tetszene is, de nagyon sokan azt mondják, hogy a Toyoták (úgy általában mindegyik) nem szeretik a gázt!
A kérdésem viszonylag egyszerű: Miért? Tudja valaki? Esetleg van köztetek olyan, akinek benzin!gáz -os Toyotája van és meg tudja cáfolni/erősíteni ezt az állítást?

Előre is köszönöm!

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#462) Dare2Live válasza -Maci- (#461) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

[link]
ez a gázos Toyota gyüjtőhely.

érdemes végigszámolni megéri e, én pl évi 12.000kmet gurulok, 5.5l/100km benzint eszik a gép
120*5,5*310=205.000Ft/év
gázzal 7l/100kmet enne de a gáz csak 160Ft
120*7*160=135.000Ft
éves szinten átlagosan kb +10K ba kerül a gáz (reduktor felújítás....), így éves szinten a difi 60.000Ft. Beszerelés ~210.000 (4henger hengerenkénti befecskendezéssel) így ~4év mire behozta az árát.

Nekem necces. Évi 15.000km+ futása esetén azonban már elgondolkodnék....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#463) Integra válasza Dare2Live (#462) üzenetére


Integra
titán

beleolvastam a lexus rx topicba, sajnos sok érdemi info nincsen benne:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#464) -Maci- válasza Dare2Live (#462) üzenetére


-Maci-
őstag

Köszönöm!

Én így számolok:

6.5L benzin, napi 100 Km = 2080Ft/nap = 41600Ft/hó
Ez gázzal (hengerenkénti befecskendezés) kb:

8L gáz, napi 100 km= 1400Ft/nap = 28000Ft/hó

A különbség havonta 13600FT. Ez egy évben nagyjából 163200Ft megtakarítás és KB 23K km. ~2 K-ért teszik bele a gázt (kértem ajánlatokat), így bő egy év alatt és cirka 25K km alatt térül meg az ár. Onnantól kezdve pedig évente annyival kevesebbért utazom, amit mondtam.
Így számoltam én, a saját felhasználási feltételeim mellett egy adott típusra. Szóval én simán belevágnék, már csak azért is, mert ha veszek autót, nem 25K km-re veszem... :)

Köszönöm a linket, el fogom olvasni! :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#465) Dare2Live válasza -Maci- (#464) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Hát napi 100Kmesetén tuti megéri.
A VVTi-gáz szelepek problémának még nézz utána.

Integra: Kevés MOon az RX, akinek van az meg nem forumba járós...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#466) Pinya007


Pinya007
tag

Sziasztok!

Egy 21 éves Toyota Carina II -höz keresek karosszériaelemeket. Első lápmabúrák, lökhárító, első sárhányók.

Tudtok ajánlani valami spéci bontót, vagy tippet hol érdeklődhetnék?
Esetleg olyan hasonló típusú gépjárművet alkatrésznek, aminek az eleje épp?

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#467) Pinya007 válasza Pinya007 (#466) üzenetére


Pinya007
tag

Időközben változott a helyzet. Az autó sérülten eladó sorba került:
Toyota Carina II

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#468) róbert gida


róbert gida
tag

Sziasztok !

Van valakinek ötlete arra ,hogy mi lehet a baja a 6 éves 1,4 -es vvti-s corollámnak ,ha bemelegedett motornál alapjáraton egy érdekes sziszegő hangot ad ?A kocsinak első tulaja vagyok (újonnan vettem) és csak 50 ezer km van benne .Esetleg vízpumpa csapágy ? :F De mondták már a generátor szíj automata feszítőgörgőre is ? Az érdekes az hogy ha kicsit odalépek akkor nem hallani és nem mindig csinálja.Esetleg ötlet ? :O

[ Szerkesztve ]

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#469) lsc válasza róbert gida (#468) üzenetére


lsc
nagyúr

Ezt innen nem lehet megmondani, hallani kellene. Azt meg lehet csinálni hogy levenni a szíjakat, úgy megnézni a cuccokat / ha csapágy gond van azt lehet érezni/.

Az élet kegyetlen .

(#470) Dare2Live válasza róbert gida (#468) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ez innen megmondhatatlan, ha alapjáraton csinálja csapd fel a motorháztetőt és halgatozz.
én először a segédhajtószíj mellé raknám a fülem...

Ha nem vagy ennyire se szakember vidd el egy olajcserés kötelezőre, azt ha ügyes vagy meguszod 15.000Ftből és ott sanszosan megmondják mi a hiba oka.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#471) róbert gida válasza Dare2Live (#470) üzenetére


róbert gida
tag

Köszi a válaszokat egyenlőre amíg nem komoly a dolog hanyagolom .Ha már állandósodik akkor majd szerelőm tanácsára mi is komolyabban vesszük .Viszont érdekelne ,hogy fékpofa garnitúrát (TRW PAGID 648) hol a legolcsóbb beszerezni ? Ez a gyárira van írva az elsőkre .Sajnos a hátsókon is csak egy mm-rel van több mint elől .Úgy néztem ,hogy ha a TRW -nél maradok akkor a garnitúrát 20 ezer alatt nem úszom meg.Most van a kocsiban 50e ,ez reális kopás ennyi idő alatt ?3 mm maradt elöl. Válaszokat köszi.Sajnos az akku is döglődik ami benne van MUTLU 60 Ah-ás (7.éves) ez ahogy néztem valami török gyártmány.Mit érdemes bele venni ? Én a bosch és banner között gondolkodom és lehet egy kicsit erősebbet veszek bele .Véleményeket várom köszi: :R

[ Szerkesztve ]

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#472) Dare2Live válasza róbert gida (#471) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

meghalgattadd honnan jön? Az 0Ft.

akuból én bosch/vartat vennék, új gyári fékpofák bezony kopnak, az 50.000km alsó hangon de reális.
fékpofa ügyben sztem itt is kérdezz/olvass vissza. [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#473) róbert gida válasza Dare2Live (#472) üzenetére


róbert gida
tag

Persze igazad van az nem kerül pénzbe de ahogy a jó öreg Murphy törvénykönyvébe van Írva amikor a szerelőmnél voltunk (fékek miatt is) az istenért nem csinálta a hangot.Próbálta előidézni a feszítő lazításával menet közben (19-es kulcs) de semmi a hosszanbordázott szíjat is nézte és azt mondta ,hogy semmi baja :F .Persze este és másnap megin többször hallottam. :O felnyitottam a motorháztetőt és füleltem de az igazat megvalva nam a szíjjak felöli oldalról hallottam a hangot.Már arra is gondoltam ,hogy talán kiszuszog a kipufogóm vagy valami más ?? Egyenlőre semmi de ha meglesz beszámolok róla. :K

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#474) Xmodule


Xmodule
őstag

Ma sem unatkoztam. A lenyeg az volt, hogy kulcsal nem lehetett inditani a kocsit, mert valami (fogalmam sincs, hogy mi) de hiba van valahol es nem megy. Pedig mar uj indito is lett bele veve, de semmi, Ugyhogy ket gombal volt megoldva az inditas, de ezt mar nagyon untam igy levettem a gyari inditot es feltettem egy masikat ami kisebb de celnak megfelel. Namost hogy betegyem le kellet vennem a közepsö panelt. Nem tudom ki szedte már szét ezt a részt, de a közepsö doboz nagyon trukkosen van oda rögzitve. Az aljan ahova oda sem lehet ferni ott egy kis csavar es az fogja az egesz hobeleblancot:D Ugyhogy megszabadultam töle nem kell az oda igy is 100millio csavar fogja.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#475) egykori válasza róbert gida (#468) üzenetére


egykori
őstag

Hali róbert gida,

Nekem is ugyanilyen 2004-es Corollám van, és én is vittem 3-4 éve ilyen sziszegő hang miatt szervízbe. Először nem találtak semmit, aztán egyszer sikerült olyankor meghallgattatni a szakszervíz szerelőjével, amikor éppen csinálta. A szaki valami kipufogóval, katalizátorral kapcsolatos dolgot mondott, és hogy a téli, hidegebb időben nem tud eltávozni a víz, mivel rövid utakon használom a kocsit, és emiatt lesz a sziszegő hang. A tanácsa az volt, hogyha megyek kicsit hosszabb útra, próbáljam megpörgetni a motort, hogy el tudjon távozni ez a víz. Így tettem, és láss csodát, utána már nem sziszegett... a következő télig, tavaszig.
Ez így megy minden évben, most is sziszeg, még nem volt alkalmam kinyomatni az idén a vizet. De nyárra szerintem, a meleg miatt magától is kitisztulna a kipufugó-rendszer.

Üdv, egykori

(#476) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na egy igen komojj hiba jelenkexett a carinanal a vezetooldaiajto kapcsolo lekontaktolt a fene jo dogat fel vagyok haborodva pedig ez totoya:- ) /aszittem a tatu szorakozik de nem /

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#477) dalattt


dalattt
csendes tag

Az lenne a kérdés hogy a 2002-es Toyota corolla 1.6 linea terra vezérműszíjas vagy láncos? 3zze motor. Illetve a fed.computeren melyik gomb mire való, esetleg hol találok erről leírást?

(#478) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

jajj de teccik, mongyuk kicsit mintha tularata volna a tutaj...

udv

neduddki

mod:dalattt: 2002 az mar vvti tehat lancos

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#479) lsc


lsc
nagyúr

A Toyota 30%-os árcsökkentésre készül. Az ötlet jó, főleg ha nem megy a minőség rovására.

Az élet kegyetlen .

(#480) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na ma megvolt a muszaki vizsga: tegnap az otthoniak bevittem a jolbevalt szerelnohoz, atneszte, ma de meglevizsgazott az eves karbantartas majd kesobb jon el /mielott vki felvetne semmijen mellekzorgesre nem votl szuxek:- )/ mar csak meg kell tudni mijen szinu lett

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#481) Satan_Claus válasza neduddki (#480) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Marmint micsoda lett milyen szinu? Az auto? :D

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#482) neduddki válasza Satan_Claus (#481) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

matrinya: piros/hejejsbites: :- )/ :- (

udv

neduddki

mod: m,ost mehetek intezni at atsorolast

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#483) neduddki válasza neduddki (#482) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

DONE:- )))

udv

neduddki

p.s. bovebb beszamolo hamarosan

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#484) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Manitou itt kovajogsz vhol? tessek egy nyari szinte csak falu /40km falu kozott / hideg motor sok kondi:
373.4km 34.77km ami 9.31l/100km hat nem keves sot qva sok

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#485) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok Urak !

Egy olyan kérdésem lenne ,hogy szerintetek az 5 éves Corollám és van benne 43 ezer Km.A kocsit ujjonnan vettem szal első perctől nálam van.Eddig a szokásos olajcsere ,szűrők cseréje volt csak.Szóval most megy a gép kötelező szervízbe és a kérdésem az lenne , hogy szerintetek a gyertyákat le kellene e cserélni ?

Ugye a könyv szerint 3 év , de Km korlátot nem ír.A cserére azért gondoltam mert szinte városban van a kocsi használva csak . Ha csere akkor pedig milyenre ez a kérdés ?Mert ugye gyárilag iridium fejes van benne , viszont az baszott drága .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#486) róbert gida válasza jozefgucci1 (#485) üzenetére


róbert gida
tag

Én úgy emlékszem ír Km korlátot .Mindenesetre én is ilyen idős korában 50 ezernél cseréltem .A márkaszervizben vettem hozzá eredeti toyotát (nekem bosh volt benne) és valóban nem volt olcsó.A régiek is szépek voltak nem voltak elégve kormosak vagy hasonló így hát el is tettem tarcsiba őket .Mivel már eladtam a Corollát ezek is mentek vele.

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#487) neduddki válasza jozefgucci1 (#485) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en kivenem esmegnezetnem hozzaertovel hogy van-e ertelme cseelni? /en szereenm ha az eneyem elmenne 60-80Mm-et az pedig nem 3-4ev latt lesz:- )/
amugy nagytestberi allanbol /esetlejk uk-bol/ 7-9 rugoert lehet hozatni gyertjat, 10k-ert meg mar itthon is megkapsz barmit
figyeolj, hogy mijjen ngk katalogusbol dolgozol, mert kicsit ellentmondasosak neha, en le szoktam ellnoriztetni nefelejcsekkel

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#488) neduddki válasza jozefgucci1 (#485) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kimaratt, Neked 1.8asod van? mert en a tobbihez gyaruakg nem iridiumot latok

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#489) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na aszongya mgvolt a /kmora szerint/ 160Mm-es szerviz, vezermuszij+feszito, gyertjak, olaj, meg a szokaso eves karbantartas maradek resze,
olajjal kis riadalmat okosztam hogy mi ez a szurke szar: MoS2:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#490) Satan_Claus válasza neduddki (#489) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Nekem megvolt a 260 ezres :D

Olaj, fekbetet, fektarcsa, fekcso. Olaj: Castrol Edge. Fogyasztas: 7.3-7.7 lityi (kb. 4000 km-t mentem a szerviz ota, Budapest es kornyeke, neha M0 :Y :C ) - eddig 8.3-9.0 kozott volt. :F

Ja, matrica: sarga, EURO II :D

[ Szerkesztve ]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#491) neduddki válasza Satan_Claus (#490) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kerek v. 8szog?:- )

udv

neduddki

p.s. esetelg meg maradvany....

mod: ket utolso: 8.41 es 8.15, de gyakorlatilag szinte soha nem megy ki falubol:- ( kene egy prijus, de realisabbankacsinagunk corolla verso 2 fele lehetsg 2005 szept utanni
amugy nyaron egyszer felboffent hogy elken adni, 2 ugyfel rogton kozolte hogy vinne, de megaszontma nemadom olcson

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#492) Satan_Claus válasza neduddki (#491) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Megis mennyiert adnad? :D Amugy kerek :)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#493) neduddki válasza Satan_Claus (#492) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hmmmm, Kollega: kerek a muszaki ervenyesseg, a kornyezetvedelmi besorolas 8szog arrul beszejj emaaaa:- )))
uj nyari pirellip4 + ujszeru teli pirelli+yoko, a majdketev muszaki, + a mostani karbantartas 750-800rugo

udv

neduddki

mod: amugy nem az ar miattnemvittek, hanem az uj oto kiforatlansag miatt tavaszig van tervezve a varakoas, corolla verso2 elnyerte az otthoniak tecceset, prijusba is be ken ultetni Oket, mertnekm csak cseszi a csorom hogy az otthoni kovajjgasra az lenne az igazi

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#494) Satan_Claus válasza neduddki (#493) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Hat, akkor nem ertem miert szivattak az okmanyirodaban a kornyezetvedelmi szutyok miatt. 3x alltam sorban, mire felragasztottak a sargat. :F Amugy meg kek a masik.

Priusbol nehogy itthon vegyel ujat. :))

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#495) neduddki válasza Satan_Claus (#494) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

uj otot nemveszunk nem ment el a zeszunk:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#496) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Fogyasztas update:

3 tank benzin, fogyi: 7.65, 7.5, 7.55 :C

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#497) neduddki válasza Satan_Claus (#496) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na vald be mennyot nem vota varosba, drakula:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#498) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

mint régi PH-s, régi Carina E tulaj fordulok a hozzátok.
jelenleg egy 2004es Camry-m van, és megérett pár dolog már a javításra.
Budapesten (lehetőleg Pest, még lehetőlegebb XIII-XIV ker) keresek megbízható jó szervízt, akik tényleg utánajárnak minden hibának.
Ha reklámnak minősülne, akkor jöhet privátban is.
Sajnos a Toyotaclubon nem nagyon kaptam választ a kérdésemre.

Köszönöm

- no es importante -

(#499) Satan_Claus válasza Sixkiller6 (#498) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Van a Váci úton egy Toyota szalon, ők nagyon korrektek, voltam náluk többször is. Amikor átvizsgálták az autót és kiderült, hogy nincs baja, nem is kértek pénzt :))

Toyota szuper vagy mi a nevük, bár az már 4. ker., de őket tényleg merem ajánlani. :K

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#500) Satan_Claus válasza neduddki (#497) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Utvonal: Dunakeszi - Halásztelek reggel Pesten keresztül, délután M0, plusz egy kis anyagért mászkálás napközben. Most fordult át az óra a 270.000-en :(

Védd az állatokat! Egyél embert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.