Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#159101) djculture válasza Aventador91 (#159100) üzenetére


djculture
félisten

Abból volt bőven.

(#159102) yogibear


yogibear
addikt

Szarzenál :C De tudtam, hogy nem szabad piszkálni, ennyiért meg pláne...

És erre kapnak egy tizit a 98. percben kb vicc...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#159103) szekra válasza yogibear (#159102) üzenetére


szekra
őstag

Tessék? :P

(#159104) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Athletic Bilbao vs Atletico Madrid meccsre nincs magyar stream?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#159105) Vandit. válasza Jhonny06 (#159091) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez hülyeség. Ne mondd már, hogy ha lenne tegyük fel 10 millád, abból te nem tudnál havi szinten teljes biztonsággal 500 k-t megcsinálni.Azért kell a téten emelni időnként, hogy amikor jött a tipp tuti pluszban legyél. Nem bonyolult ez. Fogadással igenis lehet pénzt keresni, de a tőke mennyisége nem mindegy, ami rendelkezésre áll. Minél több, annál könyebb.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#159106) arsenal58 válasza yogibear (#159102) üzenetére


arsenal58
csendes tag

Konkrétan fejberúgták stoplissal Koscielnyt, akinek szerencse, hogy nem lett komolyabb baja, de vicc... Gratulálok :C

(#159107) sz_abika válasza yogibear (#159099) üzenetére


sz_abika
addikt

Tettem mieinket -4nel.

Most X.

Nem mondok semmit.

PSN: xszabikax

(#159108) yogibear válasza sz_abika (#159107) üzenetére


yogibear
addikt

Nagyot megyünk bakker... 45 másodperc és 2 góllal vezetünk...
Nem mertem rakni félidőben a mieinket a dánokra akkor 1,45 volt ránk meg majdnem 4...

MEGVAN!!!!!!!!!!!! :C :C
Megcsinálták...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#159109) sz_abika válasza yogibear (#159108) üzenetére


sz_abika
addikt

Baszasigen!

Mármint wow, nyertünk!

PSN: xszabikax

(#159110) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mivan dánok nem megy? :C :C :C

Szép volt fiúk, bár nem láttam a teljes összecsapást Mikler god modeban védett.
Innentől nincs lehetetlen, bárkit le lehet győzni győzni akarással. Dánia végig loholt utánunk, ez sem fordul elő mindennap, hogy egy mérkőzést nem a dánok tartanak irányítás alatt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#159111) tigipuf válasza sz_abika (#159109) üzenetére


tigipuf
senior tag

kellett már nagyon, óriási gratula a fiúknak!!!!! :Y :Y :Y :Y

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#159112) yogibear válasza arsenal58 (#159106) üzenetére


yogibear
addikt

Látom lejött a lényeg...
Ezért kár volt idejönni az Arsenal fantopikból...
Már rég le kellett volna fújni a meccset, mire kapták a tizit... nem a jogosságát vitattam pubi, hanem hogy nem addig kellene játszatni őket, míg nem nyernek... 98. perc!!! na ez a vicc...
Kb olyan mint például anno a Fradi - Eger volt, a 70. percben még 0:2 aztán addig hosszabbított a bíró, amíg Böde be nem fejelte a győztes gólt nagy keservesen ... 3:2...
Valakinek nagyon kellett a szelvényére az Arsenal győzelem...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#159113) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Griezmann mit lőtt

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#159114) B-L-A-C-K válasza Jhonny06 (#159091) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pont ezért kell élőben fogadni, nem pedig meccs előtt, mivel így jobban tudsz következtetni.

(#159105) Vandit.: Azért így ez ebben a formában sem igaz, mármint ha van tőkéd biztos csak profitálni is fogsz. Itt nagyon sok egyéb tényezőnek is rendben kell lenni. Pl képbe kell lenni napra pontosan abban a sportággal amire fogadsz, agyban nagyon ott kell lenni, ha stresszel mit hogy rakj már megette a fene az egészet, illetve lelkileg is stabilnak kell lenned ehhez.
De pl itt a te példát, te is nyertél már 100 ezreket, abból is el lehetett volna indulni szépen lassan, még se jött össze, és vársz befektetőkre, ami szerintem megint hülyeség, mert az ember a saját pénzével sokkal megfontoltabban és jobban tud játszani mint máséval.

(#159115) arsenal58 válasza yogibear (#159112) üzenetére


arsenal58
csendes tag

Én meg azt nem értem, hogy hogyan tud véleményt alkotni valaki, aki eredmenyeken követi a meccset... legalábbis a hozzászólásaidből ez jött le. Nem szól ez másról mint az Arsenal elleni fröcsögésről.

1-0, de emberhátrányban voltunk, amikor 7 percet hosszabbított a spori, ez nem hinném hogy nekünk kedvezett. Aztán a szabálytalanság az akkor történt, amikor meg fél perc hátravolt a 7-ből, az elvégzése már valóban a 98.-ban történt de ez így szokott lenni.

(#159116) rwin5 válasza Vandit. (#159105) üzenetére


rwin5
őstag

:D Ha ennyire biztos vagy a dolgodban miért nem jelzálogozod be a lakást aztán hadd menjen?

(#159117) Aventador91 válasza arsenal58 (#159115) üzenetére


Aventador91
őstag

menj már innen. tipikus elvakult arsenal szurkoló vagy. erigggyyy

(#159118) pohár válasza Aventador91 (#159117) üzenetére


pohár
félisten

:U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#159119) yogibear válasza arsenal58 (#159115) üzenetére


yogibear
addikt

de emberhátrányban voltunk - na itt fejezzük be, mert ez nem a foci topik Arsenal fanoknak, hanem fogadási topik. Okés, majsztró?
Köszönöm...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#159120) arsenal58 válasza Aventador91 (#159117) üzenetére


arsenal58
csendes tag

Hoppá :C

Köszönöm a vitát, meggyőztél, viszlát :R

yogibear : Remélem a megfogalmazástól függetlenül értetted a mondanivalóm.

[ Szerkesztve ]

(#159121) Aventador91 válasza arsenal58 (#159120) üzenetére


Aventador91
őstag

szArsenal ;]

bírói segítséggen nem nehéz nyerni. 7 perc hosszabbítás, de a tizi 98ban van :C töröknél meg olasznál szokott ilyen lenni

[ Szerkesztve ]

(#159122) B-L-A-C-K válasza yogibear (#159119) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Amúgy még pont időben volt, vagyis talán kicsit lépte át a +7 percet, de ha helyzet van ilyenkor még engedik kicsit mindenhol, a jogosság meg mint írtad is egyértelmű volt, kicsit fejbe rúgta.

(#159123) pohár válasza B-L-A-C-K (#159122) üzenetére


pohár
félisten

a hosszabbítás az mindig a minimumot jelöli amúgy, ha a bíró úgy látja, mehet még +5 perc a hosszabbításra

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#159124) Aventador91


Aventador91
őstag

és ez a Chelsea gól? 7 perc hosszabbítás volt az első félidőben :C :DDD bocs, 9 :DDD

angol foci jól vagy? sokat ittál?

[ Szerkesztve ]

(#159125) arsenal58


arsenal58
csendes tag

Na bocsi de erre még reagálok aztán eltűntem... :R

Itt az eset, nézze meg az órát akit érdekel:

[link]

(#159126) B-L-A-C-K válasza Aventador91 (#159124) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk ha nézted volna a meccset annyira nem is lett volna meglepő, sokáig állt a játék sérülés miatt.

arsenal58: Így nem is kérdéses, időn belül is volt, és jogos is volt, azt hittem kicsit 7+ felett volt, mondjuk mint pohár is írja engedheti ameddig akarja, de így reklamálásnak sincs helye ebben az esetben.

[ Szerkesztve ]

(#159127) Aventador91 válasza arsenal58 (#159125) üzenetére


Aventador91
őstag

hát ez minden volt csak nem szándékos. még fej magasságnak se mondanám a rúgást. inkább belefejelt a srác. az ollózást tiltanám be, sokkal veszélyesebb.

(#159128) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

A 1xbeten ez az üzenet fogad kifizetéskor. Withdrawal of funds will be approved only when performed via the same payment method that was used to make a deposit. Ez mi a franc akarna lenni ? :(

(#159129) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#159114) üzenetére


Vandit.
addikt

Ha van tőkéd eleve nem fogsz stresszelni annyira, mert tudod ha elmegy van miből rakni újra. Még az sem kell feltétlenül hogy képben legyen az ember, mert ha csak szigorúan matek szerint játszik és nem tud semmit a fociról, akkor is jön egy idő után az 100%. Az, hogy képben vagyunk mondjuk az adott sporttal az annyiban számít, hogy többször el tudjuk találni mint egy hozzá nem értő. Minél több a tőke annál könnyebb a játék.

Az meg, hogy én is nyertem már sokat nem jelenti azt mondjuk, hogy nem kellett valamire az a pénz és azért nem lett visszaforgatva fogadásra.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#159130) B-L-A-C-K válasza Vandit. (#159129) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Még az sem kell feltétlenül hogy képben legyen az ember, mert ha csak szigorúan matek szerint játszik és nem tud semmit a fociról, akkor is jön egy idő után az 100%.

Már ez eleve egy nagy baromság, hogyne kellene érteni hozzá, ha nem értesz hozzá úgy bele lehet szaladni mint a sz@r. Elég ha csak levezeted azt hogy 5 ezerrel raksz egy 2x oddsú meccset, és ha nem jön mindig duplázod a tétet, na már a 15. fogadásnál ott fogsz tartani hogy kellene rá több mint 80 millió. Az meg hogy 15 ből 1x sem jön nagyon nem lehetetlen, de ezt már beszéltük szerintem.

"Az meg, hogy én is nyertem már sokat nem jelenti azt mondjuk, hogy nem kellett valamire az a pénz és azért nem lett visszaforgatva fogadásra."

Ezt meg megint nem értem, most ha te valamiből hosszútávon szerinted kitudsz szedni pénzt, akkor ebbe fektetem. Oké lehet kellett sürgősen másra de ilyenkor akkor úgy kellett volna felfogni nem jött és kész. Illetve mint írták előttem szintén nem értem ha ilyen biztos vagy magadban miért nem veszel fel hitelt erre :F

(#159131) újratöltve válasza Aventador91 (#159090) üzenetére


újratöltve
csendes tag

ok :P

Én soha nem fogadok "valamelyik" csapat góljára, hanem mindig csak az egész meccsen bekövetkező következő gólra, csak lusta vagyok kiírni mind a két csapat nevét.

(#159132) margithid válasza Vandit. (#159129) üzenetére


margithid
veterán

Ne haragudj de ez iszonyat hülyeség...
Te abból indulsz ki hogy akinek van pénze az csak nyerhet, de ez korántsem igy van.
Tényleg olvas, gondolkodj, változtass, mert igy nagy bajba fogsz kerülni!
Ráadásul tétemeléssel akarsz jétszani, ami megintcsak hülyeség.
Hidd el sok embert láttam már sírni, olyat is aki öngyilkos lett fogadás maitt, pedig előtte két héttel bezséltem vele és spanyolországban akart házat venni...

(#159133) Vandit. válasza margithid (#159132) üzenetére


Vandit.
addikt

Akinek van pénze és ért is hozzá az 100%, hogy hosszú távon nyerő tud lenni. Itt nem részletezném tovább, ha érdekel miért, akkor priviben leírom szívesen.
Miért lenne hülyeség a tétemelés? Nem azt mondtam, hogy mindig duplázni kell a tétet, hanem emelni kell időnként a kettő nem ugyanaz. Mivel minden sorozat megszakad egyszer - a vesztes is - így ha a tét megfelelően van kiszámolva a tőkéhez és időközönként emeljük, akkor hosszú távon nyereségesnek lehet lenni.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#159134) djculture válasza jenei1994 (#159128) üzenetére


djculture
félisten

Csak ugyanolyan számlára lehet kérni a kifizetést amivel be is fizettél.

(#159135) adise válasza Vandit. (#159129) üzenetére


adise
őstag

Bocsi, hogy beleszólok de ugylátom, hogy te egyik napról a másikra akarsz meggazdagodni a fogadásból. Így van? Mert ezt a kijelentést, hogy sokból lehet csak sokat, hogy legyen értelme én így értelmeztem. Aki igy áll neki annak valoszinuleg tőkéje sincs és szerintem bukni fog egy idő után. Miért nem elég kis tétekkel megszerezni a kellő alapot? és fokozatosan emelni a téteket? Igy persze igaz ,hogy honapokba is beletellhet amig 10ezreket nyerhetsz egy fogadáson.

(#159136) jenei1994 válasza djculture (#159134) üzenetére


jenei1994
addikt

az a érdekes,hogy a számlaszámot nem fogadja el ,csak a kártya számot. :U Elég nekik a kártya szám is?

(#159137) újratöltve


újratöltve
csendes tag

most arra fogadtam, hogy a celta vigo-n lesz még egy gól :DDD

Én soha nem fogadok "valamelyik" csapat góljára, hanem mindig csak az egész meccsen bekövetkező következő gólra, csak lusta vagyok kiírni mind a két csapat nevét.

(#159138) Aventador91


Aventador91
őstag

érdekes. itt mindenki tudja hogy lehet nyereségesnek lenni hosszútávon, de itt mégis csak black az aki tényleg szokott is hosszútávon nyerni. most akkor hogy is van ez? többiek miért nem vagytok nyereségesek? pedig olyan ügysen írjátok vandit-nak hogy amit mond az nem jó :D

újratöltve: jólvan akkor én a betis meccsre rakom :D

(#159139) djculture válasza jenei1994 (#159136) üzenetére


djculture
félisten

Mert gondolom vásárlásként fizettél be a kártyaszám kell akkor csak.

(#159140) jenei1994 válasza djculture (#159139) üzenetére


jenei1994
addikt

igen már elis fogadták a kifizetést. :K

(#159141) újratöltve válasza Aventador91 (#159138) üzenetére


újratöltve
csendes tag

vak tyúk is talál szemet :P

Én soha nem fogadok "valamelyik" csapat góljára, hanem mindig csak az egész meccsen bekövetkező következő gólra, csak lusta vagyok kiírni mind a két csapat nevét.

(#159142) rwin5 válasza Aventador91 (#159138) üzenetére


rwin5
őstag

senki nem mondta, hogy nyereséges csak amit ő ír az is butaság ennyi

(#159143) Aventador91 válasza rwin5 (#159142) üzenetére


Aventador91
őstag

aki próbálta már milliókkal majd attól elhiszem

(#159144) B-L-A-C-K válasza Aventador91 (#159138) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Várd ki az év végét, akkor mindenki nyereséggel zár, vagy nullára kijön pontosan... ;]

[ Szerkesztve ]

(#159145) rwin5 válasza Aventador91 (#159143) üzenetére


rwin5
őstag

miért kell kipróbálni milliókkal? ne legyél már konok

ha vmi nem működne 500ft-os tétekkel akkor majd működni fog 500ezressel? :D

(#159146) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Kamerun-Gabon meccsen miért ilyen magas a szorzó a hazai csapatra?
Hazai csapat sokkal erősebb, legrosszabb esetben egy 1:1 X-et nézek ki.

(#159147) B-L-A-C-K válasza rwin5 (#159145) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj 500Ft-tal azért nem megy így mert eleve nem duplázosokat rak az ember, meg ilyen téten az agyad nem is áll rá úgy mintha 50 ezret raknál rá, azaz nem gondolod át annyira.

(#159148) Aventador91 válasza rwin5 (#159145) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem van pár stratégiám amivel 500ból eljutok ezrekig. de hosszú távon nem jó mert elveszítem a türelmemet és egyre többet fogadok. olyankor bukom le.
ha ugyanezt elkezdeném százezrekkel, már más lenne a helyzet. kihagyhatnék napokat is. türelmesebb lennék. figyelmesebb. kis téten meg "hajt a tatár". ezt úgy sem értitek, én ismerem magam. egyáltalán nem hülyeség amit mond.

(#159149) szekra válasza juliabrilke (#159146) üzenetére


szekra
őstag

Aubameyang elég jó formában van.

(#159150) újratöltve


újratöltve
csendes tag

az előbbi sikeren felbuzdulva most arra tettem, hogy a belenensesen lesz még egy gól ;]

kizárt, hogy kettő jöjjön egymásután ;]

Én soha nem fogadok "valamelyik" csapat góljára, hanem mindig csak az egész meccsen bekövetkező következő gólra, csak lusta vagyok kiírni mind a két csapat nevét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.