Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker

Hozzászólások

(#1251) Bozek válasza davtsik (#1250) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha rákattintasz, ki is írja, hogy nem használható a telefonon ez a funkció (legalábbis Xperia V-nél biztos). Felajánlja, hogy használd a TeslaLED-et. De ezek csak a kamera vakuját működtetik, nem az értesítési LED-ed..
Esetleg a NotifyLED-del megoldható, bár az meg értesítést rak a státuszsorba.

[ Szerkesztve ]

(#1252) mumuss


mumuss
aktív tag

Sziasztok!
Új vagyok itt a tasker topicban, eddig mindent megoldottam magamnak, de most elakadtam, szeretnék egy kis segítséget kérni. Sokszor elfelejtem leállítani sms-ben a parkolásomat, és ez sok pénzembe kerül. Azt szeretném megoldani, hogy ha elküldöm a rendszámomat smsben, akkor aktiválódjon egy "Parkolás" profil, ami 10 perc után figyelmeztet, hogy állítsam le. Eddig meg is vagyok kb, viszont most jön az, hogy ha tovább vagyok, akkor nem jelez újra. Lehet valahogy olyat beletenni, mint pl a szundi? Tehát ha arra nyomok, akkor 5 perc után megint figyelmeztessen, addig, ameddig arra nem nyomok, hogy oké, és akkor le is állítom a parkolást. Remélem nem volt nagyon zavaros a kérdésem.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#1253) wardemi válasza mumuss (#1252) üzenetére


wardemi
senior tag

Egy másik profil esetleg ami egy változót figyel pl SZUNDI 1 és addig fut amíg nem lesz nulla és itt ismételteted X ideig. Ezt meg a Scenes el tudod majd módosítani pl két gomb egy zöld nagy, hogy ADJ MÉG 10P meg egy PIROS hogy leállít .

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#1254) mumuss válasza wardemi (#1253) üzenetére


mumuss
aktív tag

Köszi, megpróbálok kitalálni valamit, nekem mér régi Tasker-em van, azon kevesebb a lehetőség. De már alakul a dolog

Mate 10 pro/Note 10

(#1255) Teasüti válasza mumuss (#1252) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem tudom mennyire próbálgattad már a jeleneteket, de én úgy csinálnám, hogy a profilom meghívna egy jelenetet, amiben meg a két lehetőség szerint beállítasz egy globális változót, amit meg figyelsz abban a profilban, amiből meghívtad a jelenetet.
Elvileg rajta van/volt a todo list-en, hogy a szülő task és a jelenet tudjon lokális változót cserélni egymás közt. Nem tudom ezt megcsinálták-e már, de ha nem akkor még mindig lehet használni globális változókat.

(#1256) mumuss válasza Teasüti (#1255) üzenetére


mumuss
aktív tag

Hm, nem sokat értek abból amit mondasz :)
Úgy oldottam meg, hogy amint elindítom az sms alkalmazást, elindul a profil, vár 10 percet, majd értesít (hang,rezgés), és felajánl két taskot, hogy végeztem (ekkor leáll a profil), vagy még ott vagyok, akkor megint vár 5 percet, és igy tovább. Ez így nagyon jó nekem, annyi kivétellel, hogy a profil indulása nem tetszik. Mert ha belépek az sms alkalmazásba, mindig elindul. Olyat nem lehet valahogy, hogy akkor aktiválódjon, ha egy bizonyos szövegrészletet küldök, vagy az érkezik a telefonra? Vagy bizonyos telefonszámra küldött smsnél? És mivel összevissza parkolok, az lenne a legjobb, hogy csak a telefonszámnak az első pár számjegyét figyelje.
Ja, nekem nincs benne scene,1.0.17-es verzióm van

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#1257) Teasüti válasza mumuss (#1256) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem ismerek ilyen context-et.
Sms succed jutott eszembe, de az csak akkor működik, ha Tasker küldi az sms-t.

(#1258) mumuss válasza Teasüti (#1257) üzenetére


mumuss
aktív tag

Igen, azt én is próbáltam már. Na mindegy, akkor letöltök egy másik sms alkalmazást, és azt csak erre fogom használni. És akkor meg is van oldva a dolog. Elvileg. Vagy van olyan, hogy sms received. Talán még az lehet egy megoldás, vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#1259) Bozek válasza mumuss (#1256) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az már elég régi. Miért nem frissíted? Egyébként sejtem a választ a kérdésemre...

[ Szerkesztve ]

(#1260) bacus válasza Bozek (#1208) üzenetére


bacus
őstag

Csodálom, hogy ez működik neked, mert nálam a %Wifii akkor is set, ha már nem csatlakozom egy wifihez sem... (de voltam).

Helyesenen a %Wifii matches *connection* akkor van élő kapcsolat.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1261) bacus válasza Bozek (#1259) üzenetére


bacus
őstag

gondolom csak a playen megvett taskert lehet frissiteni, az egyéb módon "szerzettet" nem. :)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1262) Bozek válasza bacus (#1260) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem az Isn't Set-el működött. A "matches Connection"-t sose próbáltam. A másikra meg annyit, hogy azért írtam oda, hogy sejtem a választ. :D

Egy kérdés felmerült bennem:
Meg lehet oldani valamilyen módon, hogy beépített Gmail fiókra érkező üzenet feladóját és tárgyát felolvassa a telefon vagy csak K9 esetén lehetséges (%EFROM, %ESUBJECT)?

Arra már rájöttem, hogy miként tudom kimondatni a pontos időt, mert ha csak alapból a %TIME változót használom, akkor a vesszőt is beleveszi. De szerencsére van Variable Section. :)

(#1263) bacus válasza Bozek (#1262) üzenetére


bacus
őstag

ujrainditáskor megy is, mert akkor a változó még isnt set. De nálam, miután rácsatlakoztam egy wifire és elmentem onnan, bent marad valami szemét. Most rákerestem a netetn és ott ez a jó módszer, ha a wifi kapcsolódva van, akkor a %Wifii változóban megtalálható a "connection" string.

Ha nálad működik, akkor használd úgy, de jelzem, hogy nem igy kellene működnie..
(Szerintem a változó tartalmazza az elérhető hálózatokat is...)

Amikor connected, nálam igynéz ki:

>>> CONNECTION <<<
WIFINEVE
MAC: 00:0c....
IP: 192.168...
Sig: 7
Spd: 18Mbps

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1264) bacus


bacus
őstag

Amikor pedig lecsatlakozom, akkor ez a %WIFII értéke

>>> SCAN <<<

SSID1
Mac: 00:25....
Cap: [WPA2-PSK-CCMP][ESS]
Sig: 6
Chl: 7

SSID2
Mac: 00:1b..
Cap: [WPA2-PSK-TKIP][ESS]
Sig: 2
Chl: 6

SSID3
stb..

Ezek szerint nálam soha nem lesz isnt set érték, maximum, ha soha nem lát egyetlen wifi hálózatot sem. Ha nálad mégis megy, akkor vagy más tasker verzió van, vagy ott ahol megy nincs más wifi hálózat.

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1265) Bozek válasza bacus (#1264) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pont ez a jó nekem, hogy a %WIFII értéke akkor is Set, ha nem csatlakozok hálózatra. Mégpedig azért, mert ez az egész ahhoz kell, hogy be van-e kapcsolva a WiFi vagy nincs. Ugyanis csak akkor kapcsolja ki a profil végén, ha előtte is ki volt. Ha nem, akkor bekapcsolva marad. És itt nem fontos az, hogy épp csatlakozott-e valamelyik hálózatra vagy nem.
Szóval minden rendeltetésszerűen működik, nincs ezzel gond. Nálad is jó és nálam is. :)

(#1266) Bozek


Bozek
nagyúr

Vagyis közben rájöttem, hogy nem is ez volt a célom, csak azóta a profilt töröltem és nem is foglalkoztam mostanában ezzel.
De mivel olyan helyen ki szoktam kézzel kapcsolni a WiFi-t, ahol úgysincs hálózat, ezért nem tűnt fel soha, hogy csupán csatlakozás nem lenne, akkor nem működne. :)

(#1267) Teasüti válasza bacus (#1263) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én úgy tudom a változók nem módosulnak egy reboot után, de még egy újratelepítést is túlélnek elvileg.
Legalábbis Pent még mintha azt mondta volna, hogy csak romolás esetén törlődnek véglegesen.
Én se vettem még észre sose, hogy reboot után újra deklarálni kéne, mert minden megőrzi az értékét.

(#1268) mumuss válasza Bozek (#1259) üzenetére


mumuss
aktív tag

Szia!
Igen, valószínűleg jól sejted a dolgot. hogy miért nem frissítettem. Sajnos nem tudom megvenni a playen, nincs kártyám amin keresztül megoldhatnám.

Mate 10 pro/Note 10

(#1269) mumuss


mumuss
aktív tag

Letöltöttem az újat, viszont nem tudom bele rakni a régi taskerből a profilokat, és a taskokat. Lehet ezzel valamit kezdeni? Ki akarom próbálni, hogy működik-e rendesen a telefonomon, és ha igen, akkor valahogy megveszem, mert kell nekem ez a program.

Mate 10 pro/Note 10

(#1270) mumuss válasza mumuss (#1269) üzenetére


mumuss
aktív tag

Senki nem segít? :(
Tudom hogy nem helyes hogy nem vettem még meg a programot, de most ez a tervem. Csak a régi verzióból nem tudom átrakni a profilokat. Légyszives segítsetek, hogy erre van-e lehetőség. Profilok,taskok. Nem akarom újra csinálni az egészet. És még egy kérdés: mire jók a projektek?

Mate 10 pro/Note 10

(#1271) Teasüti válasza mumuss (#1270) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Elvileg át kéne tudni menteni a profilokat, de erről itt senki nem bizonyosodott meg szerintem.
Ilyen régi verzióval én már nem is találkoztam.

Amúgy nem a világ vége, ha parancsról parancsra újra össze kell raknod a profilokat.

[ Szerkesztve ]

(#1272) mumuss válasza Teasüti (#1271) üzenetére


mumuss
aktív tag

Köszönöm az infót. Igaz, annyira nem nagy dolog, csak van benne cell near-t használó profil, és azokat újra beállítani, ha az adott helyen vagyok... Persze ha nem felejtem el :)

Mate 10 pro/Note 10

(#1273) Teasüti válasza mumuss (#1272) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Copy&paste.

(#1274) bacus válasza Teasüti (#1267) üzenetére


bacus
őstag

Lehet, én azt tartom "normálisnak", hogy a változókat inicializálni kell. Ez 30 évig bevállt, igy ezt követem. :)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1275) Teasüti válasza bacus (#1274) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Sejtem, ezért írtam, hogy Tasker-ben nem szükséges. :)

(#1276) mumuss válasza Teasüti (#1273) üzenetére


mumuss
aktív tag

Hopp, erre nem is gondoltam :) Köszönöm

Mate 10 pro/Note 10

(#1277) VeryByte válasza mumuss (#1254) üzenetére


VeryByte
őstag

Parkolóóra nevű alkalmazás? Én eléggé rákattantam. :-)

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#1278) mumuss válasza VeryByte (#1277) üzenetére


mumuss
aktív tag

Csak egy profil, ami figyelmeztet, hogy ne felejtsem el leállítani, amikor elmegyek az adott helyről. Már minden megvan, kész a cucc :)
Bár azon még gondolkodom, hogy tudnám kiváltani a külön sms küldő appot.

Mate 10 pro/Note 10

(#1279) Teasüti válasza mumuss (#1278) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Van Send sms parancs Taskerben.
Ezt használva lehetőség nyílik a fent tárgyalt sms elküldését nyugtázó lehetőségnek is.

(#1280) mumuss válasza Teasüti (#1279) üzenetére


mumuss
aktív tag

Sajnos az nem sokat segít. Olyan lehetőség sajnos nincs benne, hogy figyelje az elküldött sms szövegét, és ha részleges vagy teljes egyezés van, akkor aktiválódjon a profil. A fogadottat ellenben lehet hogy figyeli a received text lehetőség.

Mate 10 pro/Note 10

(#1281) bacus válasza mumuss (#1280) üzenetére


bacus
őstag

viszont a parkolás úgyis attól kezdve él, hogy megjött a visszaigazoló sms :)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1282) mumuss válasza bacus (#1281) üzenetére


mumuss
aktív tag

Igen, pont erre gondoltam, hogy így elvileg megoldható. De majd letesztelem :D
Csak azt nem tudom, hogy teljesen egyeznie kell-e a szövegnek amit megadok, és amit kapok, vagy elég az hogy részletekben egyezik. Tehát hogy a visszaigazoló sms egy részét írom be a taskerbe.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#1283) bacus válasza mumuss (#1282) üzenetére


bacus
őstag

Szerintem elég ha részben egyezik. Viszont ha kész és működik a profilod, szeretném ha közkincsé tennéd, mert engem is érdekelne :) (bár eddig ritkán feledkeztem meg a parkolás leállitásáról.)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1284) mumuss válasza bacus (#1283) üzenetére


mumuss
aktív tag

Rendben :) Ha működik szépen, akkor berakom ide :)

Mate 10 pro/Note 10

(#1285) #79335424 válasza mumuss (#1282) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, hogy belevau, de muszály az sms szövege? A szám nem elég? Mást sztem nem küldesz arra a számra és nem is fogadsz onnan más üzenetet. Miután sms -t küldtél a megadott számra, indul a figyelés. Ha megjön a válasz, akkor profil indul. Leállítás ugyanígy. Hibás logika?

(#1286) mumuss válasza #79335424 (#1285) üzenetére


mumuss
aktív tag

Köszönöm a segítséget, nem haragszom :) De mivel nem mindig ugyanarra a számra kell küldni az sms-t, így ez nem biztos hogy kivitelezhető. És most jöttem rá, hogy a mostani sem jó megoldás, mert elindítom az sms appot, aktiválódik a profil. Ez eddig rendben. De ahogy kilépek a Handcent Sms-ből, a profil már nem aktív, és így nem is jelez sajnos.

Egyébként azt nem tudom ,hogy tudom beállítani amit Te írtál. Ennyire nem vagyok jó a Tasker programban. (figyelés,stb)

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#1287) #79335424 válasza mumuss (#1286) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ja, hogy több szám is van. Bocs! Viszont nem értem ezt a deaktiválódást. Egyrészt a profilt nem az sms kezelő program aktiválja, hanem a bejövő sms. Másrészt abból, hogy egy esemény hatására elindul egy folyamat, még nem következik, hogy az esemény későbbi megszűnése megállítja a folyamatot. Egyébként én még kevésbé vagyok jó Taskerben, mivel E-Robotot használok. De a profil működésének szempontjából ennek nincs jelentősége. Az alap koncepció minden automatizáló programban azonos.

[ Szerkesztve ]

(#1288) mumuss válasza #79335424 (#1287) üzenetére


mumuss
aktív tag

Eddig az sms kezelő alkalmazás indította a profilt, mert más ötletem nem volt sajnos. És ezt próbáltam fejleszteni. De most majd kipróbálom a bejövő sms szöveget, hátha sikerül úgy megoldani. Egyébként mivel kilépek az sms app-ból, megszűnik a profil feltétele, tehát deaktiválódik. Legalábbis szerintem. Azt meg nem tudom hogy be lehet-e állítani, hogy csak akkor deaktiválódjon, ha a felugró ablakban, amit csináltam, arra nyomok hogy "Vége".

Mate 10 pro/Note 10

(#1289) mumuss


mumuss
aktív tag

Azt meg lehet valahogy oldani, hogy a profil csak akkor deaktiválódjon, ha én leállítom. Beraktam a "Vége" taskba egy olyat, hogy kapcsolja ki a profilt. Tehát addig kéne aktívnak lennie a profilnak. Ezzel nem boldogulok most sehogy, deaktiválódik magától.

Mate 10 pro/Note 10

(#1290) wardemi válasza mumuss (#1289) üzenetére


wardemi
senior tag

No nem nagyon követtem az eseményeket mert elvagyok havazva de 1-2 ötlet hátha jó lehet (bár nem biztos hogy kivitelezhető én csak mint programozó tanonc fejemből kipattant hogyan valósítanám meg). Először is maga az egésznek az elinudlása. Nem tudom hogy ilyenkor egy fix szélességű kódot kaptok vagy mit? vagy hogy néz ki az üzenet tartalmi része. Ilyen esetekben jól jöhet a reguláris kifejezések vizsgálata . Ha pl kapsz egy 6 szemjegyből áó sáztm sort ezzel meg lehetne nézni hogy van e az üziben ha igen akkor induljon el.
Másik megint a változós módszert tudom ajánlani a vége cuccra hátha az jobb lesz vagy nincs ciklusban és ha a task lefut akkor annak vége lesz hiába hívsz meg egy másikat valamire várnia kéne annak a profilra és addig meg waitelni vagy ami szükséges.

UI lehet baromság az egész nem minden elemét ismerem a problémának de hátha add egy új szemléletet rá :)

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#1291) mumuss válasza wardemi (#1290) üzenetére


mumuss
aktív tag

Köszönöm, sajnos mivel nem vagyok annyira profi a programban, ilyeneket nem nagyon tudok még megcsinálni. Jelenleg ott tartok, hogy a Received text figyeli a beérkező szöveget, és el is indítja a profilt, ami meghívja a "Parkolás" taskot. Ez pedig vár 10 percet, és felajánl 3 lehetőséget: +5 perc, +10 perc, Vége. És elvileg működik most a dolog. A vége taskban pedig leállítom a profil, bár erre nem hiszem hogy szükség lenne, mert amúgy sem aktív, csak addig, amíg meghívja az első taskot.

Mate 10 pro/Note 10

(#1292) bacus válasza mumuss (#1291) üzenetére


bacus
őstag

A PARKOLAS profilnak egy state context kell %Parkolas valtozo is set

két task kell bele az egyik az enter task, ami egy ciklus a kérdéseddel 10 percenként , ha a "leállitod a parkolást" nem, a ciklus újraindul, ha meg igen választ kap, akkor törli a %Parkolas valtozot.

az exit task nem is biztos, hogy kell, de itt lehet visszaallitani az egyeb beallitasokat, de akar itt küldheted el a parkolás vége sms-t vagy a *181# kódot a parkolás leállitásához

A received text egy event context, ha megvan benne a "zónában a parkolása elindult" szöveg, akkor %parkolas variablenak ad egy értéket, mondjuk 1-t. (ezzel a PARKOLAS profil aktiv lesz).

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1293) mumuss válasza bacus (#1292) üzenetére


mumuss
aktív tag

Ezt még értelmezem egy picit :) De köszönöm a választ, kezd alakulni a dolog, bár még nem értem teljesen, de rajta vagyok

Mate 10 pro/Note 10

(#1294) bacus válasza mumuss (#1293) üzenetére


bacus
őstag

ok, egy picit kifejtem.

A profilod aktiv, ha a state változóknak megfelelnek. Ezt szeretnéd, hogy legyen egy aktiv profil parkolás alatt. Ezt egy változóhoz kötöd, egy globális változóhoz.

Természetesen ezt a változót át kell állitani, hogy a profil aktiv legyen, lehet kézzel is, hiszen tudsz adni egy változónak értéket, de akár egy esemény után lefutó task is adhat neki értéket. Ez jó, hiszen van egy eseményünk, a bejövő SMS ami tartalmazza a megfelelő szöveget. Tehát ez fogja aktiválni a parkolás profilt.

Ok, de mi deaktiválja? Erre is lehet egy esemény, pl jön egy sms, hogy a parkolás leállt. (ezt is érdemes megcsinálni), ill a másik esemény az, hogy te rányomsz a kérdésre, hogy már nem akarod tovább a parkolást.

A kérdés feltevése egy ciklus,

if %Parkolas is set
wait 10 min
kerdes feltevese, scene, hogy akarod e leallitani, stb., 2 gombbal
ha nem akarod, perform task -> clear variable %Parkolas
end if
goto 1 sor if %Parkolas is set

exit task
send sms parkolas leallitasa ( vagy call ussd kod, ha már ez ingyenes :D )

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1295) mumuss válasza bacus (#1294) üzenetére


mumuss
aktív tag

Köszönöm hogy segítesz. Amiket Te most leírtál, szinte egyiket sem használtam, úgy csináltam meg minden profilomat. Ezek szerint még rengeteg mindent nem tudok a programról. Most próbálom megcsinálni amit Te írtál.
Nem nagyon megy sajnos :(
Nagyon nem értek én ehhez. Received text lehetőség csak a profil létrehozásánál van, tehát az jó, mert ahogy teljesül, elindul a Parkolás task, és elvileg attól függetlenül, hogy a profil nem aktív, a task végig fut, tehát 10 perc után jelez ugye? Mert ha igen, akkor ennyi, meg is vagyok. Mivel még nem értek hozzá annyira, nem akarom most túl bonyolítani, csak működjön. Aztán tanulom tovább a programot :)

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#1296) bacus válasza mumuss (#1295) üzenetére


bacus
őstag

olvass kicsit vissza légyszives. Kifejezetten neked szól :)

Kétféle profil van, az egyik a state profil, amire a tasker átvált és úgy marad amig a feltétel teljesül és az event profil, ami csak egy pillanatra aktivizálódik.

Profil1 (bejövő sms)
add context, event, phone, received text
type sms, sender -nincs kitöltve, content (ide kell megadni azt a szöveget ami minden parkolásos smsben benne van)

Mivel ez egy EVENT, ez az életben nem lesz aktiv, lefutnak a hozzárendelt taskok (igen, akár több is)
itt csak egy dolgot állitsd be, %Parkolas valtozot

Profil2 (ez a parkolas profil)
add context, state, variable, %Parkolas is set
ennek csak két taskja lehet, 1 enter, meg 1 exit.... de ezt már leirtam.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1297) mumuss válasza bacus (#1296) üzenetére


mumuss
aktív tag

Áhhááá, értem. Köszönöm szépen. És ígérem vissza fogok olvasni, el fogok olvasni mindent. Eddig el voltam, mert nem csináltam ilyet, csak cell near, meg hasonló dolgokat. Nagyon hálás vagyok, a vendégem vagy egy sörre :)

Mate 10 pro/Note 10

(#1298) mumuss válasza bacus (#1294) üzenetére


mumuss
aktív tag

Már majdnem minden jó, holnap tesztelem is a dolgot. Annyi, hogy nem ciklussal csináltam meg a kérdést, hanem taskokkal, nekem csak úgy sikerült. Meg az lenne a kérdésem ,hogy ezt a lehetőséget nem találom, hol kéne lennie? : "send sms parkolas leallitasa ( vagy call ussd kod, ha már ez ingyenes )" Mármint a call ussd kod lehetőséget.

Mate 10 pro/Note 10

(#1299) bacus válasza mumuss (#1298) üzenetére


bacus
őstag

hivni kell mint egy telszámot

ezért call :) , de lehet dial number, nem tudom, keresgess picit..

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1300) mumuss válasza bacus (#1299) üzenetére


mumuss
aktív tag

:)
Értem, akkor meg is van. Csak sajnos valamiért nem engedi a telefon: HTC One S, nincs rootolva, lehet az a baj. Azt írja, hogy "Az automatikus MMI parancs kiadása tilos". Ezt cumiztam, marad a kézi leállítás

Mate 10 pro/Note 10

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.