Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker

Hozzászólások

(#351) Teasüti válasza ERPY (#350) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Cell Near context nem használ energiát. Amit igen, azt a gsm modul Tasker nélkül is elfogyasztja.

(#352) atillaahun


atillaahun
veterán

Nekem nagyjából egy hete mennek a belőtt cellák, azt hiszem végül 7 tornyot talált a házam környékén, és váltogatja szépen a rezgő mód/csengő módot ha elmegyek itthonról. Annyi, hogy pár utcányira még nincs hatása, de mondjuk 1-2 km-re már igen. Tudom, hogy WiFi pontosabb lenne, de azt nem akarom, mert gondolom fogyasztana rendesen, ez meg szerintem semmit.

Más.
Ja igen, azt akartam kérdezni, hogy olyasmit lehet belőni a Tasker-ben, hogy éjjel míg úgyis repcsi mód megy, addig ne fusson a Tasker? Mármint maradhat persze a memóriában, csak nem kell a 10 percenkénti ellenőrizgetés. Azt ki lehet valahogy arra az időra kapcsolni, hogy annyival is kevesebbet fogyasszon?

[ Szerkesztve ]

(#353) Teasüti válasza atillaahun (#352) üzenetére


Teasüti
nagyúr

És hogyan lépjen ki repcsiből, ha nem megy a Tasker?
Van rá parancs, h kikapcsoljon, de akkor se monitorozás, se futó Task nem lesz.
Manuálisan lehet csak visszakapcsolni utána.

Nálam 2%-ot használ az akkuidőből háttérben. Ez szinte mérési hibahatáron van; mit vársz mennyit nyersz, ha lelövöd?
Ez kb annyit tesz, mintha otthon a készenléti ledekkel akarnál spórolni a villanyszámlán. Lehet, csak butaság.

(#354) Jacak válasza Teasüti (#345) üzenetére


Jacak
senior tag

Teljes nézetben nézem én is,s persze,h. látom a fórumokat,ahol hozzászóltam. :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#355) atillaahun válasza Teasüti (#353) üzenetére


atillaahun
veterán

Na igen, ezt nem gondoltam rendesen végig. :D
Egyébként nem is annyira a fogyasztását akartam megspórolni, csak azt, hogy ne ébresztgesse a telefont éjjel, mikor elméletileg nem kéne hogy merüljön.

(#356) Teasüti válasza atillaahun (#355) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nagyon jól optimalizálva van és maximálisan átgondolt a működése. Olyan rövid időkről beszélünk most, amik még az akku statisztikában sem jelennek meg. Nincs szignifikáns fogyasztás.
Semmi gyakorlati jelentősége nincs ezen rugózni.

(#357) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Kitaláltam (magamnak, persze másnak is hasznos lehet) pár okos dolgot...bár lehet más már megelőzött...remélem tudtok segíteni:)

- Nálam 30 másodpercre van belőve a kijelző kikapcsolása, szeretnék egy olyat, hogy ha a Proximity sensor (közelségérzékelő) érzékel, akkor ne kapcsolja ki a kijelzőt...
Context: Proximity Sensor (checked)
Action: Display - Stay ON? Vagy kell még vmi?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#358) atillaahun válasza volvoguy (#357) üzenetére


atillaahun
veterán

Mármint mit érzékel? Az max. vagy 5 centire működik.

(#359) volvoguy válasza atillaahun (#358) üzenetére


volvoguy
addikt

Jah...azt hittem komolyabb :F

Akkor sztornó...:D

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#360) Teasüti válasza volvoguy (#357) üzenetére


Teasüti
nagyúr

És ez hogy lenne hivatott működni? Lefogom a képernyő felső részét, miközben nézem?

Erre csak bonyolult megoldás van, mégpedig a timeout állítgatása.
A Stay on parancs másra való, az azt az android fícsőrt kapcsolgatja, ami töltés közbeni képernyő elsötétedés felfüggesztésére szolgál.

Így hirtelen nem is tudom hogy állnék neki.
Talán három darab profillal próbálkoznék:
- egyik a képernyő bekapcsolása eseményre reagál,
- másik a kikapcsolásra (képernyőzárra),
- harmadik meg végzi a tényleges szenzor monitorozást.

Bekapcsoláskor élesíteném a monitorozó profilt, ami egy 30 másodperces ismétlő módú Time context lenne, mellé a proximity context. Task-nak pedig minden aktivációkor megnöveli a timeout-ot fél perccel. Ez addig folytatódik, míg az utolsó profil ki nem kapcsolja a monitorozó profilt. Esetleg ez utóbbi vissza is állíthatja alap értékre a timeout-ot.

Így az fog történni, hogy minden fél percben megnövekedik a timeout még mielőtt elsötétülne.

De amúgy nem egyszerűbb megbökni a képernyőt, mielőtt kikapcsol? :F

Amúgy én inkább megvárnám, míg lesz olyan app marketen, ami az előlapi kamerával figyeli a tekintetedet, mint most vmelyik új telefon beépített funkciója esetében.

szerk: de a faék egyszerűségű megoldás még mindig az, hogy App context-ben beállított progik futása esetén megnöveli az időt, majd kilépéskor visszaállítja. Nálam pl egy percből 5 perc lesz, amivel már kényelmesen lehet netezni, olvasni, stb.

Milyen egyéb ötleteid vannak? :)

[ Szerkesztve ]

(#361) atillaahun


atillaahun
veterán

Nem is olyan rossz ötlet a képernyő kikapcsolás késleltetés. Csináltam is egy olyat, hogy Opera-nák és Maps-nél 3 perc múlva kapcsol ki, egyébként meg 1. :)

(#362) atillaahun


atillaahun
veterán

Mester úrtól kérdezném: tud a Tasker mindenféle értesítés nélkül (úgymond a hátam mögött) SMS-t küldeni?
Nem aggódok, csak SIM cserés ellopás esetére gondolkoztam valami profilon. Ilyenről még itt nem volt szó ugye?

[ Szerkesztve ]

(#363) bogil99 válasza Teasüti (#349) üzenetére


bogil99
aktív tag

Köszönöm!
Ezek szerint jól csináltam, de valami más hiba van? Egyébként Xperia Mini Pro-m van (SK17i). Lehet, ez nem támogat valamit, vagy rootolni kellene?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#364) Teasüti válasza atillaahun (#362) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Tud (ha nekem címezted :B ). De van erre jobb megoldás. Biztosabb, ingyenes és kész megoldás. Avast mobile security. Taskerrel is meglehet csinálni, de pofon egyszerű kikapcsolni. Avast meg nem hagyja magát, még hard resetet is túléli. Romot se enged cserélni.

(#365) atillaahun válasza Teasüti (#364) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen, ismerem, teszteltem is korábban, csak általában a minél kevesebb program a jobb -elvet követem, de valóban megfontolandó a plusz tudása miatt.
Egyébként tényleg az Avast állja az elküldött válasz SMS-eket (pl. GPS koordináták), vagy azért én fizetek, csak nem tudok róla? Erről egy büdös szó sincs leírva sehol.

Írtam egyébként múltkor a Google csoportba a fényérzékelős problémámról, de azóta se nagyon tolonganak a válaszadók, szóval nem tudom mennyivel jobb ott próbálkozni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#366) Teasüti válasza atillaahun (#365) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A telefonod küldi a válasz az sms-t, nyilván a benne lévő sim kártyáról.
Hogy mi van akkor, ha nincs keret, vagy nincs sim kártya? Nem jártam utána.
De egyenleg nélkül Tasker se fog sms-eket küldözgetni.

Aki el akarja lopni, az úgy is elfogja. Egy tolvajt csak bosszant egy kicsit, de lebuktatni nem fogja - feltételezve, h nem a szomszéd cigány gyerek csente el, mert belőle nem nézem ki, h deaktiválja a védelmet. ;] Ezek az intézkedések max elvesztés esetén érnek vmit, feltéve, ha a megtaláló becsületes. Vagy olyan lehetetlen helyen marad ott, ahol senki nem találja meg (de onnan valszeg koordinátákat sem kapsz vissza).

szerk: ami a Tasker fórumot illeti, próbálj meg új beszélgetést indítani! Azokra nehezebb nem felfigyelni. Azt ne várd, hogy tolongani fognak, eddig én csak pár ismerős nick nevet láttam ott, de ők értik a dolgukat.

[ Szerkesztve ]

(#367) atillaahun válasza Teasüti (#366) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen, én is tisztában vagyok nagyjából az elvesztés/ellopás utáni minimális esélyekkel, hogy megkerüljön, de gondoltam ha már úgyis fut a program, akkor mért ne legyen benne egy ilyen profil is. Akkor azt mondod az Avast előnye egy Tasker-es profil-lal szemben csak annyi, hogy nem lehet törölni a telefonról? Mert azt tudom ha berakom a system/app-ba, akkor a factory reset ahhoz nem nyúl, de ha rajta van a Recovery a telón, azzal úgyis letudják gyalulni. Recovery-be való boot-olásra már gondolom nincs védelem, nem?

Kicsit más jellegű kérdés. Olyasmit nem nagyon lehet beállítani feltételnek, hogy ha éppen használtam egy programot, de bezártam, akkor mi történjen - ugye?

(#368) atillaahun válasza atillaahun (#367) üzenetére


atillaahun
veterán

Csak mert van jó pár app amit csak 1-2 naponta nyitok meg, de addig is ott figyel a memóriában, és foglalja a helyet mások elől. Szóval egy fél intelligens task killer profil-t szeretnék hegeszteni.

(#369) Teasüti válasza atillaahun (#367) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Egy root-olt CM romos telefonról kb kirobbantani sem lehet az Avast-ot, megvédi a romcserétől, nem fáj neki a wipe elvileg, stb. Jah de csak akkor, ha aktiválódott a lelkem. Béke időben nincsenek ilyen korlátozások.

Tasker nem működik rendszer alkalmazásként. Elsőként ezt próbáltam ki rajta, hogy Tibi-vel beraktam a system-be. De úgy nem akar jó lenni. Sőt, még sd kártyára sem lehet rakni, mert akkor nem fog betölteni a program önállóan. :(

Exit task-ot meg tudsz adni App context-hez, nem?
szerk: áhhhá, azt hiszem tud programot bezárni is.
Jah, van olyan parancs, h kill app.
Olvasd el hozzá a súgót is! Fontos infó van ott.

[ Szerkesztve ]

(#370) atillaahun válasza Teasüti (#369) üzenetére


atillaahun
veterán

Persze, aktiváltam már én is korábban, csak konkrétan erre a Recovery-s dologra lennék kíváncsi, mert erről nem olvastam, hogy az ellen is védene. Nem tudom mennyire ismered, de abba van format system menüpont is, az legyalulja az Avast-ot is a rendszerrel együtt.
De ha még valahogy erre is lenne védelem, akkor ott van USB kábeles módszer mikor gépre kötöd, és onnan húzod teljesen újra a rendszert. Bár ahhoz már tényleg elég speckó program kell.

Áhh ez az Exit task-os dolog jó ötlet köszi, ez eszembe se jutott. Szóval akkor feltétel, hogy előtérben van a program, sima task valami jelentéktelen hülyeség, és akkor az exit task a lényeg, hogy zárja be a programot.
Igen olvastam a súgót is, pont erre van szükségem, hogy minden tetves részét bezárja. Bár némelyik még így is újra fog indulni.

[ Szerkesztve ]

(#371) ERPY válasza Teasüti (#369) üzenetére


ERPY
őstag

Rom cserétől semmi sem véd meg.

(#372) Teasüti válasza atillaahun (#370) üzenetére


Teasüti
nagyúr

1. USB debug-ot letíltja -> még mindig nem tudsz romot cserélni, oda köetheted, ahova akarod. :)
2. Data wipe-ot/factory reset-et túléli.
A rom flash-t (aka super wipe) nem éli túl, de az meg elég nehéz usb nélkül. :P

:) Szóval ha szolgáltatásként fut a program, az újra fog indulni kill app után.

(#373) atillaahun válasza Teasüti (#372) üzenetére


atillaahun
veterán

Én is olvastam ezt az USB Debug-ot, de szerintem attò még megy az ADB is, meg sok telefonnál az egész FW-t lehetett úgy újrahúzni, hogy akksi kikap, USB kábel bedug PC-s gyári szoftver elindít, majd hangerő le gomb hosszan nyom, és máris rá lehet küldeni egy zsír új FW-t úgyhogy az előzőből semmi sem marad. Erősen kétlem hogy ebbe bele tudna szólni a program, mivel ilyenkor nem fut maga a rendszer sem.
Illetve a wipe data/factory reset-el túléli, azt alátámasztom, de a format system-et nem, és az ellen sincs védelem.

Igen sajnos, csak tudnám mi a pöcsömnek kell pl. egy FM rádiónak meg hasonló okosságoknak szolgáltatásként futnia állandóan, miközben az Opera-t meg besorolja az empty app kategóriába az idiótája. Ezért rühellem az Android, nem csak hogy nem enged beleszólni az app-ok fontossági sorrendbe sorolásába, de még alapból balfaszul is csinálja meg. És a legjobb, hogy természetesen app sem létezik OOM groupings moddolásra, úgyhogy írhatok minden app-nak saját profilt a Tasker-rel.

(#374) Teasüti válasza atillaahun (#373) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Erre való a Tibi, jól jön a jegelés az ilyen appokhoz. :K

Elárulom, hogy mikor download módban indítod el a telefont, az már a rendszer része. Amolyan boot menünek kell elképzelni, mint a Windows-nál. Alapvető szolgáltatásokat ilyenkor is be kell töltenie, mint az usb drivert. ;)
Na jó, csak spekulálok...

De hogy alá is támasszam, majd letesztelem később.
Én is kíváncsi vagyok mit fog művelni aktivált védelem mellett egy reboot-ra és download módra.

[ Szerkesztve ]

(#375) atillaahun válasza Teasüti (#374) üzenetére


atillaahun
veterán

De ha lejegelem akkor gondolom nem megyen. Én meg azért használom néha, csak idegesít hogy nem lehet bezárni.

De ezekszerint az USB Debuging tiltása az USB driver tiltással lenne egyenlő? Nem elképzelhetetlen, erre még nem gondoltam.
Érdekelne engem is nagyon mi történik, ha úgy tolsz neki egy download módot. :U

[ Szerkesztve ]

(#376) zsolo65


zsolo65
csendes tag

Sziasztok! Beállítottam, hogy egy adott időpontban kapcsolja ki a telefont, de nem teszi. Ötlet?

(#377) atillaahun válasza zsolo65 (#376) üzenetére


atillaahun
veterán

Szia. Ha kézzel nyomod neki a kis nyilacskával a task részen belül akkor sem megy?

[ Szerkesztve ]

(#378) zsolo65 válasza atillaahun (#377) üzenetére


zsolo65
csendes tag

A Profiloknál hoztam létre.

(#379) zsolo65 válasza zsolo65 (#378) üzenetére


zsolo65
csendes tag

De nekem megfelelne más progi is, ami kikapcsolja és visszakapcsolja adott időben a telefont. Tudtok ilyet?

(#380) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Kikapcsoláshoz nekem root jog kell. Azzal megy rendesen

Bekapcsoláshoz szerintem softwares megoldást nem fogsz találni.

zZz

(#381) zsolo65 válasza LordRajZoL (#380) üzenetére


zsolo65
csendes tag

Már találtam egyet a neve: Timerandroid. Kikapcsolja, viszont bekapcsolni fogom tudni, hiába rootolt a teló. Egy progiról tudok, ami fut kikapcsolt állapotban is, a NoMoarPowah. De ez is csak akkor kapcsolja be a telót, ha töltőn van.

(#382) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Hm
Erre nem is gondoltam
De megmondom összintén nem igazán merem kipróbálni xD
Cseles ötlet töltés animációt buherálni.
Elvileg SII támogatott telók közt van de Wanam Lite ICS van rajta inkább nem ..

[ Szerkesztve ]

zZz

(#383) atillaahun válasza zsolo65 (#378) üzenetére


atillaahun
veterán

Azt sejtettem, de a profilon belül van a feltétel, meg a tevékenység (task). Ha a task-ba belemész, ugye ott van a kikapcsolás, akkor az ablak jobb alsó sarkán van egy kis nyilacska (play gomb), amivel kézzel lefuttathatod a műveletet, nem kell hozzá teljesülnie a feltételnek.
Azzal működik a kikapcsolás?

(#379) zsolo65
Ha ki/be-kapcsolás alatt az Airplane mode-ra gondolsz, akkor szerintem azt minden egyszerű profilozó program tudja, mint pl. Profile Scheduler vagy Timerrific.

(#381) zsolo65
Erősen kétlem, hogy olyan program létezik, ami teljesen kikapcsolt állapotból fel tudja kelteni a telefont. De ha mégis, végülis Airplane mód alatt is csak 0-1-2% merül éjjel, úgyhogy nincs túl sok értelme szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#384) Teasüti válasza atillaahun (#383) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Erősen kétlem, hogy olyan program létezik, ami teljesen kikapcsolt állapotból fel tudja kelteni a telefont.

Az ébresztők szokták tudni, persze telefon függő. Gondolom azok vmi kivételt képeznek; le merem fogadni vmi hardveres támogatással bírnak. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ezt a funkciót ki lehetne használni automatikus boot-olásnak. Mondjuk fölösleges ezen rugózni, Tasker biztos nem tud ilyet. Egyelőre legalábbis.

(#385) atillaahun válasza Teasüti (#384) üzenetére


atillaahun
veterán

Jah igen, mindig elfelejtem, hogy ez a Tasker topic, nem pedig az Android apps. :)

(#386) Teasüti válasza atillaahun (#375) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Amúgy tettem egy-két kísérletet az Avast-tal.
A gép felismeri a telefont, usb debug látszólag működik. Download-ban is látja és csatlakoztatja az Odin a telefont. Viszont újratelepíteni nincs sok kedvem, így nem futtattam le semmit élesben.
Ezek alapján csalódott vagyok. ...bár nincs kizárva, hogy a tényleges adatküldés nincs kikapcsolva.
Majd egyszer, ha romot telepítek... És ha eszembe jut. :)

Wipe-ot nem próbáltam, de ahhoz sincs kedvem. Szóval eddig nem áll jól a célprogram szénája. :)

[ Szerkesztve ]

(#387) atillaahun válasza Teasüti (#386) üzenetére


atillaahun
veterán

Értem, köszi a megosztást.
Akkor viszont lehet mégiscsak megcsinálom azt a Tasker-es lopásgátlós profilt.

Szerinted a Tasker tud GPS koordinátákat lehívni, és azt SMS-ben továbbítani?

[ Szerkesztve ]

(#388) Teasüti válasza atillaahun (#387) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Van pár félkész megoldásom erre, amit még az autós profilhoz kezdtem el készíteni.
Abban már megírtam az sms task-ot, ami közli a becsült, vagy pontos koordinátákat és egy rövidített google maps linket.
Nem tudom mikor fejezem be, hisz a Tasker rázkódás érzékelése nem túl szimpatikus nekem, valamint a fejlesztő se akar változtatni rajta - azt szerettem volna, ha módosítja úgy, hogy G erők szerint lehessen érzékenységet választani. Talán ha sokan kérjük tőle... :)
A munkám idevonatkozó részét odaadhatom, ha kell.

Amúgy Avast-nak még mindig egy rakás előnye marad, még ha nem is biztosítja a telefont rom csere ellen. Meg erőforrásigénye is ki a nullához konvergál alapjáraton, hisz mi dolga van: sim kártyát ellenőrzi és az üzeneteket (távvezérlés).

(#389) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Persze hogy tud
De sms küldés nem tom automata e vagy kell e interaktivitás

http://tasker.wikidot.com/locateme-log-track-and-emergency

Itten van egy példa

zZz

(#390) Teasüti válasza LordRajZoL (#389) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Áhh, kössz, ez kicsit előrelendít, ha látok egy másik megoldást rá! :K
Ezzel már meglesz a fele. :)
Meg is nézem, hogy oldotta meg a problémáim egy részét.

Todo: fallback on Get Location Net if GPS fix is too old
Oké, látom ez másnak is fejfájást okoz...

Btw nagyjából ezért hoztam létre a topikot, hogy az ilyen jellegű problémákra megoldást kaphassak. :K
Eddig csak én nem lettem okosabb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#391) zsolo65 válasza atillaahun (#383) üzenetére


zsolo65
csendes tag

Már belezavarodtam. Új profil>event>system>device shutdown. Utána new task select action category. Na itt akadtam most el. Nem airplane módot szeretnék, hanem kikapcsolást.

(#392) atillaahun válasza zsolo65 (#391) üzenetére


atillaahun
veterán

Értem én, az Airplane módot már csak egy következő lépésnek mondtam, ha sikerül működésre bírnod a Tasker-t. Ezért mondtam, hogy nézd meg a task-on belül a play gombbal (jobb alsó sarok nyilacska) kézzel letudod-e futtatni a feladatot.

[ Szerkesztve ]

(#393) atillaahun válasza Teasüti (#388) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát azt elfogadnám, köszönöm szépen, meg a lent linkelt profillal egybevéve már csak kihozok belőle valami használhatót.

Írod hogy az Avast-nak még így is rengeteg előnye marad, de igazából már az erőforrásigényét sem tudom a javára sorolni a Tasker-rel szemben. Mert azért az Avast is megeszik egy 5-10 MB RAM-ot hogy készenlétben van a háttérben, a Tasker-nek meg azért nem nő ennyivel a memóriaigénye egy lopásgátlós profiltól.
Én most jelenleg 1:1-nek érzem a Tasker - Avast versenyt, mert az Avast az véd factory reset ellen, viszont a Tasker-be meg lehet olyat konfigolni (ahogy olvastam a nemrég linkelt profilt), hogy arra a számra küldi vissza a GPS koordinátákat, amiről jött a parancs SMS-ben. Avast ezt ugye csak előre fixen beregelt számmal tudja megcsinálni.

(#394) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Egy szinkronizálós profil létrehozásában kérném a segítségeteket!:)

Amit szeretnék, hogy reggel (06:30 körül) és este is (21:00 körül) legyen szinkronizáció:)

Ehhez nekem 2 külön profilt kell létrehoznom, és abban megadnom a Time Context-et vagy egy profilon belül is megoldható (06:60tól 21:00ig, every "X" órában?)

Hogy a legegyszerűbb? Köszi!:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#395) Teasüti válasza atillaahun (#393) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Kicsit még gyurmázok rajta, mivel még az egyes részek is félkészek voltak eddig.
Este felrakom azt a részét, ami beméri a helyzeted és google maps linket (rövidítve) és címet generál a koordinátákból.
A kód visszafejtését rád bízom majd, nem kívánok bővebb magyarázatba bocsátkozni jelenleg (vizsgaidőszak), főleg nem úgy, hogy nem kész megoldást adok ki a kezeim közül. :B
Az sms küldésre láthatsz példát a fenti linken, én azzal a részével még különösebben nem foglalkoztam (elég komplex feladatot tűztem ki célul -> akció-reakció jellegű "intelligens" helyzetjelentés, ugye én már életmentő szituációban gondolkodok).
Annál még olyan kérdések merültek fel, hogy hogy fogom megszámolni az elküldendő karakterek számát... És ez még nagyon az eleje. :F

(#396) Teasüti válasza atillaahun (#393) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Itten van e.

szerk:
Emergency hívja meg a többit, mint fő Task. Illetve a Short Url-t meg a GoogleMaps link hívja meg.

[ Szerkesztve ]

(#397) tutis


tutis
őstag

Segítséget kérnék. Nekem még minden kínai a progiban, így arra gondoltam hogy más közzétett profilját importálom be. Nos már ez se megy. elindítom a progit, profilesre hosszan nyomok bal felül, import, kitallózom a könyvtárat ahova bemásoltam, de semmi nem történik, olyan mintha nem látná az xml file-okat, azaz nincs is olyan gombom hogy leokézzam a keresést, X van meg egy másik gomb amire újra a tallózási menü jön ki. Mi a teendőm?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#398) tutis válasza tutis (#397) üzenetére


tutis
őstag

stornó, rájöttem :)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#399) Teasüti válasza tutis (#397) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Csak a Tasker dedikált könyvtárait használhatod. :)

(#400) tutis válasza Teasüti (#399) üzenetére


tutis
őstag

azt használtam, csak nem húztam le a házikó ikonig a cuccos.t A te beállításaidat töltöttem be, majd fogok kérdezni ha átnéztem :)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.