Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker

Hozzászólások

(#851) Teasüti válasza Oldman2 (#850) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Mi okoz benne gondot?
Nyelvtudás. :)

Minimalistic text nálatok nem meríti az akkut? Én ezért kukáztam, mert sokalltam és még lassú, nehézkes is volt. Aztán mikor huszadszor kellett újra elkészíteni a widget-eket egy normális backup funkció nélkül, inkább nem erőlködtem vele tovább.

[ Szerkesztve ]

(#852) Oldman2 válasza Teasüti (#851) üzenetére


Oldman2
veterán

Én sem vagyok profi angol, de valahol el kell indulni neked is...

A Minimalistic Text-ben van jól működő Mentés/Visszaállítás funkció.

Tetszőleges MiTe Widget-re kattintva, a Beállítások legalján vannak ezek.

A

(#853) Teasüti válasza Oldman2 (#852) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nálam bugos volt, visszaállítás után összekuszálódtak a widget-ek. Nem szereti a progi, ha átkonvertálod system-be. Minden frissítés rom-ba illesztése hazavágta a widget-jeimet. Ugye a progi áthelyezésével az asztalra kirakott dolgok megálltak működni. Aztán az újbóli kihelyezés a mentésekből nem úgy sikerült, ahogy elvárnám. Vmiért korruptak lettek a mentések is.
Persze gondolom ez nem egészen üzemszerű használat, hogy rendszer alkalmazássá konvertálom TB-n keresztül. Ettől függetlenül ez az egyetlen alkalmazás, ami hibákat generált ettől a művelettől.

Később már felhagytam a rendszer partícióra helyezéssel, de ettől függetlenül amúgy is túl sok erőforrást használt nekem. Vagy 2-3% akkut megevett önmagában. Ha meg a beépített változóit monitorozta (akkumulátor, naptár, Ram, szabad hely, stb), akkor még be is lassult a működése.

Ehhez képest a Zoom energia éhsége a nullához konvergál, tizedszázalékot is alig éri el. Működése gyors, gördülékeny. Stabil, megbízható. Valamint integráltabban kezeli a Tasker. :K

[ Szerkesztve ]

(#854) Oldman2 válasza Teasüti (#853) üzenetére


Oldman2
veterán

Oké, értem.

A többit magánban, mert szerintem nem ide való...

(#855) Teasüti válasza Oldman2 (#854) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Zoom widget, Tasker-hez készült kiegészítő.
Legalább annyira idevaló, mint a Minimalistic Text, ha nem jobban. :)

(#856) Oldman2 válasza Teasüti (#855) üzenetére


Oldman2
veterán

Hálás köszönet! :R

(#857) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! A Képernyő elforgatás meríti az akksit? Közrejátszik benne? Érdemes csinálnom erre egy profilt?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#858) atillaahun válasza volvoguy (#857) üzenetére


atillaahun
veterán

Mármint mire?

(#859) volvoguy válasza atillaahun (#858) üzenetére


volvoguy
addikt

A képernyő-elfogratásra. Alapból ki lenne kapcsolva és csak bizonyos appoknál aktiválódna.

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#860) Teasüti válasza volvoguy (#857) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Minden meríti az akkut.
Nyilván a forgatást is számolni kell.
Gyakorlatilag meg nincs szignifikáns hátránya.

(#861) atillaahun válasza volvoguy (#859) üzenetére


atillaahun
veterán

Az app monitorozás se kíméli éppen az akkut. Nagyságrendileg kb. annyit vesztenél egy ilyen profillal, mint amennyi a haszna lehetne.

(#862) Teasüti válasza atillaahun (#861) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem muszáj app context-et használni, ha az vki meggyőződése szerint meríti az akkut.
Van másik mód is.

Amúgy hova akartok ennyit spórolni? Az én esetemben Tasker 0,2% akkut fogyaszt és nálam sztem kevés ember használ több profilt. Már ez is vmi? :P
Nem ezen kell agyalni, hogy az állandó képernyő forgatás, vagy a ki/bekapcsolgatása jelent-e vmit.
Ez kb olyan, mint amikor vki a világításon akar spórolni otthon és lekapcsolja arra a 10 percre, amíg kimegy a szobából. De közben a nagy fogyasztókról meg megfeledkezik (hűtő, boiler és egyéb fűtések, stb). A világítás ezeknek csak az ezreléke. :U

(#863) atillaahun válasza Teasüti (#862) üzenetére


atillaahun
veterán

Jó neked, én 6-7% alá nem tudom vinni, legalábbis a mostani WiFi-s profillal. Bár most felkerült egy új rom, megnézem tiszta lappal, a régi cella alapú helymeghatározással mennyit fog enni.

(#864) Teasüti válasza atillaahun (#863) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A wifi near context elég gyilkos az akkura nézve. :))

(#865) atillaahun válasza Teasüti (#864) üzenetére


atillaahun
veterán

Tudom, az 10-12%-ot evett, most WiFi connected-en van, de úgy látszik ez se olyan baráti mint reméltem. :(

(#866) Teasüti válasza atillaahun (#865) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Olyat én is használok pedig.

Az nem szkennel, csak egy rendszerváltozót figyel. Gyakorlatilag nem is fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

(#867) Oldman2


Oldman2
veterán

Valamit vagy nem értek, vagy nem jól csinálok...

Van egy Profileom, benne egyetlen Context amely az Otthonomat azonosítaná. Ez jelenleg bekapcsolja a WiFi-t és beállítja 1-re a %HOME változót.

Van 2 másik Profile az egyik hétközben a másik hétvégén éjjel aktiválódik, ha a %HOME változó értéke 1, azaz ha otthon vagyok (Airplane mode on, Sync off).

Kérdéseim:

1. Ha itthon vagyok, miért nem aktiválódik a HOME Profilom (ezt abból látom, hogy a HOME nem zöldül be, miközben a látszólag aktiválódó hétköznap éjjeli profil kizöldül, de nem hajtódnak végre a benne lévő taszkok).

2. Hogyan tudok egy változó értékét kiíratni? A Popup Text "%HOME" kód nem meglepő módon a %HOME szöveget írja ki.

(#868) Oldman2 válasza atillaahun (#844) üzenetére


Oldman2
veterán

Ezt a sort hová kell beírni, ha szükségem van rá?

(#869) Oldman2


Oldman2
veterán

Feltelepítettem, átszabtam ezt a példaprogramot , ami megy is szépen, de használat közben felvillan az alábbi hibaüzenet:

Warning

Action Vibrate On Notify isn't available on this device.

A Security Settings és abban a Secure Settings Helper már fennt van,

Mit kellene még feltelepítenem, hogy ez az üzenet megszűnjön?

(#870) Teasüti válasza Oldman2 (#867) üzenetére


Teasüti
nagyúr

1.
Első körben vizsgáld át a naplót!
Második nekifutásra meg írd le konkrétan miből állnak a profiljaid, vagy exportáld jegyzetként és másold be ide!
Félinformációkból nem lehet messze menő következtetést levonni.

2.
Ha a változó értéke helyett annak a nevét írja ki, az azt jelenti, hogy nincs deklarálva a változó (értsd: üres).

(#868) Oldman2
Tasker App Factory használatakor van egy ilyen mező, ahol további engedélyeket lehet kérni egy alkalmazásnak.

(#869) Oldman2
A telefonodon jelenleg nem elérhető az a parancs. Nem tudsz vele mit kezdeni, hacsak nem cserélsz rom-ot, vagy megkérdezed a fejlesztőt. Nem hallottam még ilyen esetről, ahol ez az Android funkció ne lett volna elérhető. Ezért gondolom, hogy a rom-odban lehet vmi hiba.

A hibaüzenet elkerülése érdekében töröld a kérdéses parancsokat és nem fog buzerálni. :)

(#871) Oldman2 válasza Teasüti (#870) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi az észrevételeket.

Alább a "HOME" és a "Sleep MODE Workday" profiljaim kiexportálva:

Profile: Home (14)
Priority: 7 CoolDown: 0
Location: 47.180686 / 20.183473 / 200.0m
Enter: WiFi On (15)
A1: Variable Set [ Name:%HOME To:1 Do Maths:On Append:Off ]
A2: WiFi [ Set:On ]
A3: Default Ringtone [ Type:Ringer Sound:Kuma ]
A4: Default Ringtone [ Type:Alarm Sound:Argon ]
A5: Default Ringtone [ Type:Notification Sound:Glittering light ]
A6: Display Brightness [ Level:0 Disable Safeguard:Off Ignore Current Level:Off Immediate Effect:On ]
A7: Auto Brightness [ Set:On ]
A8: Perform Task [ Name:Volume Min Stop:Off Priority:5 Parameter 1 (%par1): Parameter 2 (%par2): Return Value Variable: ]

Exit: WiFi Off (20)
A1: Variable Set [ Name:%HOME To:0 Do Maths:On Append:Off ]
A2: WiFi [ Set:Off ]
A3: Variable Set [ Name:%HOME To:
0
Do Maths:Off Append:Off ]
A4: Default Ringtone [ Type:Ringer Sound:MIUI-MusicBox ]
A5: Display Brightness [ Level:255 Disable Safeguard:Off Ignore Current Level:Off Immediate Effect:On ]
A6: Auto Brightness [ Set:Off ]
A7: Default Ringtone [ Type:Notification Sound:Glittering light ]
A8: Perform Task [ Name:Volume Max Stop:Off Priority:5 Parameter 1 (%par1): Parameter 2 (%par2): Return Value Variable: ]

Profile: Sleep Mode Workday (17)
Time: From 21:55 Till 06:00
Day: Sun, Mon, Tue, Wed or Thu
Enter: Anon (18)
A1: Popup [ Title: Text:%HOME Background Image: Layout:Popup Timeout (Seconds):5 Show Over Keyguard:On ]
A2: Airplane Mode [ Set:On ]
A3: If [ %HOME = 1 ]
A4: Silent Mode [ Mode:On ]
A5: Auto-Sync [ Set:Off ]
A6: Variable Set [ Name:%SLEEPMODE To:1 Do Maths:Off Append:Off ]
A7: End If

Exit: Anon (19)
A1: If [ %HOME = 1 ]
A2: Silent Mode [ Mode:Off ]
A3: Airplane Mode [ Set:Off ]
A4: Auto-Sync [ Set:Off ]
A5: Variable Clear [ Name:%SLEEPMODE Pattern Matching:Off ]
A6: End If

Ahogy az aláírásomban is látható CM10-et használok jelenleg. Ez a "nem elérhető" parancs akkor egy érdekes hiba. Az egyértelmű, hogy ha kiveszem az ominózus parancsot, megszűnik. De az nem volt egyértelmű hogy ez mitől jelentkezik...

[ Szerkesztve ]

(#872) Teasüti válasza Oldman2 (#871) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Location context-ekkel egyszer magam is próbálkoztam, de felemás eredményekkel.
Először is aktív net kapcsolat kell hozzá, hiszen a koordinátákat nem magától szüli. Ha nincs net, akkor a %LOCN változó nem frissül és előfordulhat, hogy elavult helyzet szerint kapcsol vagy épp nem kapcsol a profil.
Másrészt nálam elég lassan reagált és nem is volt vmi pontos. Több 10 méteres pontossággal működött és akár 5-10 perc is eltelt, mire reagáltak a profilok.
Én többlépcsős profilozással próbálkoztam, sorrendben az egyre pontosabb felé haladva:
cella infó, location 200m, location 50m, wifi near.
Kész katasztrófa volt, olyan is előfordult, hogy az 50 méteres előbb kapcsolt, mint a 200-as. :o

Én javaslom mindenkinek, hogy inkább elégedjenek meg a tisztán cella infós meghatározással.
Nem fogyaszt többlet energiát, nem kell hozzá net, valamint az átfedéseket is lehet kezelni egy adott szintig (hát ha meg vki 100 méterre lakik a munkahelyétől, az Tasker-nek szívás na :P ).

(#873) Oldman2 válasza Teasüti (#872) üzenetére


Oldman2
veterán

Szuper, én is ezt akartam használni, de ezek szerint nem jól gondoltam a beállítását.

Hogyan is aktiválom akkor pontosan ezt?
:-)

(#874) Oldman2 válasza Oldman2 (#873) üzenetére


Oldman2
veterán

Megtaláltam, bocs.

(#875) Oldman2 válasza Teasüti (#831) üzenetére


Oldman2
veterán

Az előbb találtam egy régebbi hozzászólást (most persze nem lelem), amiben már valaki jelezte hogy a -Tól -Ig időszakok kezelésével van valami probléma...

Délután tesztelgettem valamit és pl egy ilyenformán megadott időszak esetén:

From 16:00
Airplane Mode On

To 16:02
Airplane Mode Off

esetén 16:02 helyett 16:03 -kor kapcsolt vissza a Tasker.

Ez ismert probléma, vagy valami bugocska lehet?

(#876) LordRajZoL válasza Oldman2 (#875) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Vég idöponttnál nekem is van olyan hogy valamiért 1 percell késöbb lép érvénybe
vagyis ha 16:00-ig van akkor 16:01-töl érvényes. Gondolom azért mert minute a lényeg nem a second

zZz

(#877) atillaahun


atillaahun
veterán

Igen, a -től az az adott perc első másodpercétől tart, az -ig pedig az adott perc utolsó másodpercéig.
Én se egészen értem, hogy mi ebbe a logika. :F

[ Szerkesztve ]

(#878) Oldman2 válasza atillaahun (#877) üzenetére


Oldman2
veterán

Oké, ez legalább érthető így.

Feltéve, hogy konzekvensen eszerint működik...
:-)

(#879) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Egy olyan profilra volna szükségem, ami:

Kikapcsolja a Wifit és a szinkronizációt (ha netán bekapcsolva hagytam őket) 5 perc után, ha a képernyő is kikapcsolt, vagy ha már nem vagyok wifi közelben (eljöttem otthonról). Tulajdonképpen egy Wifi Sleep Policy amire nekem szükségem van, mert az Androidos nem jött be.

Mivel kezdjem? Az addig megvan hogy "Display Off"...de kell még vmi....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#880) Teasüti válasza atillaahun (#877) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Egyszerű, nem folyamatosan monitorozza Tasker a profilokat. Beállított időközönként ellenőrzi, vagy van-e változás a feltételekben. Van egy külön bekapcsolt képernyőre és van egy ilyen frissítési gyakoriság alvó módra is.
Attól függően, hogy a legutóbbi képernyő ki-bekapcsolása a perc mely időpillanatában történt, attól függ, hogy mikor fog ellenőrizni pontosan.

(#879) suti_88
Ha jól emlékszem hasonlót már csináltam. :P

[ Szerkesztve ]

(#881) Oldman2


Oldman2
veterán

Ha a Data/Backup alól készítek egy mentést, egy telefon újratelepítést követően a Data/Restore MINDENT visszatölt ami most a Taskerben van?

(#882) LordRajZoL válasza Oldman2 (#881) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Nekem eddig csak 2 teló közt kellet viszállitást csinálnom de nem igazán sikerült
Úgy nézz ki Backupbba vannak specifikus dolgok is.

zZz

(#883) volvoguy válasza Teasüti (#880) üzenetére


volvoguy
addikt

"9. Wifi és Bluetooth automatikus kikapcsolás, ha kapcsolódva voltak, de megszakadt a kapcsolat (pl hatókörön kívül kerültem)." - vmi támpont? Am lehetne egy gyűjtemény a Tasker profiloknak..:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#884) Oldman2 válasza LordRajZoL (#882) üzenetére


Oldman2
veterán

Más megoldás a Tasker adatok megőrzésére és visszaállítására, ahol nem kell egyenként kimenteni minden Profil-t, Taszkot és Scene-t létezik-e?

(#885) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Azonos telóra valszeg nem lesz gond
De ha megnézed amit megosztannak profilokat ott is vannak gondok
Fene tudja

zZz

(#886) Teasüti válasza LordRajZoL (#885) üzenetére


Teasüti
nagyúr

+1
Nálam különböző romok között is teljesen jól funkcionált a Manual Backup.
Auto Backup is elment minden adatot azzal a hiányossággal, hogy minden profil be lesz kapcsolva visszaállításkor.
Vagyis a Manual Backup a pillanatnyi státuszokat is elmenti.

Ami az importálást illeti, lehetnek eltérések telefonok közt, rom-ok közt. Pl. ami nálad (Oldman2) nem megy, az úgy tűnik senki másnál nem merült még fel problémaként (Notify Vibrate).

Amúgy Titanium Backup is jó lehet. Bár én még nem támaszkodtam rá soha Tasker esetében.

(#881) Oldman2
Nagyjából. Kivéve a Tasker beállításait, de azon amúgy is hamar átnyálazza magát az ember egy alkalommal.

(#883) suti_88
Gondoltam már rá, hogy a 2. hsz-t újraírom és linkelem oda az összes eddigi Teasüti verziót - plusz még a különösen hasznos dolgokat a topik egészéből és a többiek munkáiból -, de túl nagy meló lenne. :D
Semmi affinitásom hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#887) Oldman2


Oldman2
veterán

Szeretnék egy olyan Profil-t összerakni, ami

1. Ha fullra feltöltődött az aksi,
2. Felébreszti a közben vélhetően Lockolt telefont,
3. Lejátszik egy hangot,
4. Megjelenít egy Popup üzenetet
3. Várakozik egy gombnyomásra (alapból a Popup egy idő után bezáródik)

A vastagon szedett lépésekkel van gondom, merre keresgéljek, egyáltalán ez megoldható-e?

(#888) volvoguy


volvoguy
addikt

Nekem az a gondom, hogy a telefon elindítása után a Tasker profilok nem aktivizálódnak maguktól. Roppant bosszantó.

Pl. be van állítva hogy 08:00 és 16:00 között Auto fényerő legyen...ám ha újraindítom a készüléket a profil nem tölt be! Vmi tipp?

Csináltam egy olyat is hogy:
- Device Boot, Profil Status Enabled....de nem történt semmi...

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#889) Oldman2 válasza volvoguy (#888) üzenetére


Oldman2
veterán

Én ugyanebben a Profile-ban betöltöm az "alapértelmezéseket".

Aztán ha valamelyik másik Profil ezt meg akarja változtatni, hát tegye!
:-)

Még egy: minden képernyőből a zöld pipával léptél ki? Mert a módosított Profilok csak ezt követően aktiválódnak!

[ Szerkesztve ]

(#890) Oldman2 válasza Teasüti (#886) üzenetére


Oldman2
veterán

Egy újratelepítés után, nekem tökéletesen működött a visszatöltés (Data/Restore).

(#891) fil válasza Oldman2 (#890) üzenetére


fil
őstag

Szeretnék egy olyan tasker profilet csinálni, ami egy esemény hatására egy naptár bejegyzést csinál, ami egy intervallum kezdete. Egy másik hatására pedig bejegyzi annak végét. A naptárbejegyzés nem probléma, de mindegyik külön eseményként kerül be, nem lesz egy tól-ig esemény. A calendar insert-hez nem találtam ilyen opciót.

[ Szerkesztve ]

(#892) fil válasza fil (#891) üzenetére


fil
őstag

Nem pont Oldman2-höz szólt volna a kérdésem, csak véletlenül mellényomtam :(

(#893) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Próbálkozok egy Wifi-s profillal, de nem akar összejönni. A lényege az, hogy ha be volt kapcsolva a Wifi, de hatókörün kivülre kerültem vagy megszakadt a jel, várjon 3 percet és utána kapcsoljon ki.

Eddig jutottam:
- Context: Variable Value: %WIFI Matches on; Net: Not Wifi Connected
- Exit Task: Task: Wait 3 Minutes, Net: Wifi OFF

És valami nem jó....van hogy nem vár 3 percet, csak 1-et, van hogy akkor is kikapcsol ha csatlakozott már...nem értem, mi lehet a baj, hiszen elvben szerintem jó...talán vmi nem működik jól vmivel...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#894) Teasüti válasza volvoguy (#893) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az anomáliákat okozhatja rom hiba is.

(#891) fil
Első eseménynél beállítasz egy változót.
Másodiknál ahogy teljessé válnak a paraméterek, úgy létrehozod a bejegyzést.

(#887) Oldman2
Secure Setting-el tudod kikapcsolni a lezárt képernyőzárat (ideiglenesen) és bekapcsolni a képernyőt.
Popup-nál ha a csúszkát a végére húzod, akkor nem tűnik el magától.

[ Szerkesztve ]

(#895) Teasüti válasza volvoguy (#888) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Fura, én ugyanebből a megfontolásból állítottam be nagyobb intervallumokat egyes profilokra, hogy reboot után újra aktiválódjanak. Nekem úgy tűnik működik.
Google groups...

[ Szerkesztve ]

(#896) volvoguy válasza Teasüti (#895) üzenetére


volvoguy
addikt

Azt mondod allitsak be mondjuk 5 percet neki? Az am jo h Exit Taskot allitottam be nem pedig Enter Taskot?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#897) Oldman2 válasza Teasüti (#894) üzenetére


Oldman2
veterán

Jahhh, a végére húzva a csúszkát Never felirat jelenik meg... pontosan ez kellett nekem!

Köszi

(#898) Teasüti válasza volvoguy (#896) üzenetére


Teasüti
nagyúr

5 perces intervallum? :N Egy reboot eltart vagy 1-3 percig. Én az váratlan reboot miatt estétől reggelig tartó időszakokat definiáltam.

(#899) fil válasza Teasüti (#894) üzenetére


fil
őstag

Ez eddíg megy is. A problémám az, hogy a bejegyzésben nem tudok megadni tól-ig időtartamot az eseményre. A létrehozáskor egy 1 perces intervallummal jön létre. Tehát ,ha mondjuk 06:45-kor indul és 07:30-kor befejeződik, akkor a naptárban egy 07:30-07:31 "valami" esemény jön létre.
Most az rtime-rec plugint használom erre és jól is működik, csak gondoltam hátha ki lehet váltani a "külső" alkalmazást valahogy.

(#900) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Sajnos a naptárt nem lehet "viszadátumozni" viszont idötartamot meg lehet adni.
Hány perc múlva / Hány percig.

Gondolom direct Google Api hivással meg lehet oldanni. De az fanatikusoknak való

[ Szerkesztve ]

zZz

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.