Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker

Hozzászólások

(#151) S_xperia_S válasza mandras81 (#147) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

köszönjük, át fogom tanulmányozni és ki fogom próbálni :R
és igen, tedd fel a frissítettet is :R

Sony Xperia™ S

(#152) ERPY válasza ERPY (#150) üzenetére


ERPY
őstag

Ehez még hozzáfűzném, hogy mégsem megy minden annyira rendben. Ha elmegyek otthonról, értelemszerűen mobilnetre kapcsol, de a wifi-t mégse kapcsolja ki. De van hogy kikapcsolja, de akkor nem kapcsolja vissza. Szal érdekesen működik. Engem erre egy teljesen más alternatíva is érdekel, de így jelenlev használhatatlan. Lehet felejtem ezt is a picsbe, mint a llama-t, az is össze vissza csinált mindent.

(#153) Teasüti válasza ERPY (#150) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Le tudnád írni, karakterre pontosan, h milyen parancsok vannak a profilokban?
Vhogy úgy, ahogy én szoktam:

Profil neve
Context: (elérési út/név) [feltételek és paraméterek]
Enter task:
1. (pl. Variable Set %var to 1 if %pos ~ *home*)
2.
...
Exit task:
1.
2.
...

Mert így nem elég exakt, szintaktikai vagy szemantikai hiba is okozhatja, miközben logikailag akár helyes is lehet.
(pl a %WIFI értéke nem lehet "OFF", mivel kisbetűket ad vissza. És Tasker-nél ez nem mindegy.)

Vagy exportáld a profilt és töltsd fel ide!

Egyébként majdnem biztos vagyok benne, hogy csak vmit elhibáztál, mivel ez egy teljesen hétköznapi feladatnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#154) ERPY válasza Teasüti (#153) üzenetére


ERPY
őstag

Maradjunk annyiban ha megoldható, mivel töröltem a beállításokat a wifire vonatkozóan, hogy jelenleg ugyanaz a felállás mint amit leírtam, csak wifi ki be kapcsolás nélkül, és nincs wifi figyelés. Jelenleg most csak a fényerőket állítja.

Szal inkább akkor lépésenként kellene a segítség, hogy hogyan figyeljem a wifit, a kikapcsolást, bekapcsolást.
Az otthoni, utcai profilok ugyanúgy megvannak mint írtam, csak kiszedve a wifi ki-be kapcsos dolgokat, és nincs már a 10 perces wifi figyelés sem.
Így most működik ugyan, de a wifim folyamatosan megy. A mobilnet ki-be kapcsolást azért nem is csesztettem, mert ha wifi nincs az legalább legyen, mert IMO-n elég sokan keresnek, szal nekem fontos hogy valamin mindig legyen a teló.

(#155) Teasüti válasza ERPY (#152) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ehhez előbb látnom kéne miket használsz. Nincs másik profil, ami átállíthatja a wifi-t?

Sztem legegyszerűbb, ha nem xml-ben rakod fel (kevesebb macera nekem :P ), hanem export description to clipboard, majd bemásolod ide egy hsz-be. Ahogy nézem egész emberi szöveget kreál.

(#156) Teasüti válasza ERPY (#154) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Jó, de ehhez még mindig tudnom kéne, h mi nem működött abban, amit korábban írtam. :U

A profil kukázása és a probléma szőnyeg alá söprése határozottan nem segítette a megoldást. :C
Ha megvan még egyáltalán, akkor lássuk végre! :))

[ Szerkesztve ]

(#157) ERPY válasza Teasüti (#156) üzenetére


ERPY
őstag

Én értem, de már töröltem sajnos, mivel össze vissza csinálta a dolgokat, és nem szeretem ha valami nem okés. De akkor megcsinálom most, és írom mit csinálok.

Profil neve: Otthoni profil
State / Net / Wifi connected / bal alul zöld pipa
Task neve: Minimum fényerő
1. Display / Auto brightness set off majd bal alul zöld pipa
2. Display / Display brightness 0, Ignore current level pipa, Immediate effect pipa majd bal alul zöld pipa

Profil neve: Utcai profil
State / Net / Wifi connected, itt pipa az invertre, majd bal alul zöld pipa
Task neve: Auto fényerő
1. Display / Auto brightness set on majd bal alul zöld pipa
2. Net / Wifi set off, majd bal alul zöld pipa

Profil neve: Wifi figyelés
Time / Csak a repeat pipa és 10 minutes-re állítva
Task neve: Wifi figyelés
1. Net / Wifi set on if %WIFI ~ ide beírom kisbetűvel hogy off, majd bal alul zöld pipa

Ennyi.

Így az játszódik le, hogy 10 percenként bekapcsol a wifi, csatlakozik is a hálózathoz, majd lekapcsolódik és visszaáll utcai profilra. De van olyan hogy elmegyek otthonról, és marad a wifi bekapcsolva. Persze ilyenkor ha hazaérek szépen csatlakozik is, de ezt eddig is tudta Tasker nélkül.

(Közben agyaltam, hogy mintha olvastam volna az ICS romoknál van wifi beragadás dolog, lehet hogy ez játszik a háttérben?) Na mindegy, ha esetleg próbálkozzam mással, vagy valamit eltoltam akkor az annak mikéntje jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#158) Teasüti válasza ERPY (#157) üzenetére


Teasüti
nagyúr

:F

Kapcsolj ki minden profilt (kapcsold ki a Tasker-t úgy ahogy van), wifi-t is kapcsold ki. Majd menü/more/run an action és választ a Net/wifi ON parancsot! Ha bármiféle profil nélkül csak simán kiadsz egy parancsot, hogy kapcsolja be a wifi-t, akkor is lejátszódik a jelenség? Ez esetben nem a Tasker hibája.

Amúgy ebben a néhány nyúlfarknyi sorban nem látok hibát. :F
Ami még jobb, hogy olyan parancsot se, h kapcsolja ki a wifi-t. :Y

szerk: ICS nem elképzelhetetlen, google fórumon újabban írogatnak ICS-ből eredő problémákról is.
Ez esetben idő kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#159) ERPY válasza Teasüti (#158) üzenetére


ERPY
őstag

Az utcai profilnál ki van kapcsolva a wifi. Pont az lenne a lényeg, hogy ha utcaira kapcsol, ott már nem kell a wifi szal kikapcsolom.
Megnézem amit írtál.
Megnéztem, bekapcsolja a wifit. Ki és bekapcsolgattam, szépen csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#160) Teasüti válasza ERPY (#159) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Akkor exportáld ide description formájában a releváns profilokat!
Nincs más ötletem, talán a konkrét kódból kiderül mi felett siklok el. Mert így ezek csak félinformációk.

Log-ot is kimásolhatod (SD kártya/Tasker/Log), illetve nézd meg te is, hátha látsz vmi gyanúsat - pl mi a frászért kapcsolt ki a wifi, miután csatlakozott (talán leszakad a routerről??)!

Amúgy nem lenne picit egyszerűbb (elegánsabb), ha nem lenne két Profilod ugyanarra a Context-re? Vagyis mondjuk az Utcai profil Task-ját hozzáadhatnád az Otthoni profil Exit task-jaként. Így az utcai beálíltás lenne az alapértelmezett, ha nem aktív a Profil.

[ Szerkesztve ]

(#161) ERPY válasza Teasüti (#160) üzenetére


ERPY
őstag

Most kipróbáltam, szépen működik. Igaz nem 10 perc múlva kapcsolt vissza a wifi, hanem kb. 3-4. Tesztelgetem. Majd kipróbálom azt is amit írtál. Köszi a segítséget. Nem tartom kizártnak hogy azért az ICS-nek is van valami köze a problémámnak, hogy néha működik néha nem.

(#162) Teasüti válasza ERPY (#161) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Többet segíthetnék talán, ha láthatnám a kódot. :)

Amúgy majdnem el is felejtettem: a log a legjobb eszköz a kezedben ilyenkor, ha vmi nem úgy működik, ahogy kéne neki.

[ Szerkesztve ]

(#163) mandras81 válasza mandras81 (#147) üzenetére


mandras81
senior tag

Ahogy ígértem, feltöltöttem a frissített xml-eket.

Ma egész nap használtam, teszi a dolgát, de még pár napot akarom tesztelgetni, hogy véglegesnek nevezhessem.

(#164) mandras81 válasza Teasüti (#162) üzenetére


mandras81
senior tag

Hogy érhető el a log?

Bocs a dupláért...

[ Szerkesztve ]

(#165) Teasüti válasza mandras81 (#164) üzenetére


Teasüti
nagyúr

menu/more/run log

(#166) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Azt szeretném kérdezni, hogy a Llama-val összehasonlítva mennyit "eszik" a Tasker?

(#167) Teasüti válasza Cartman023 (#166) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ezek szerint nem tudjuk a választ. :)
Tasker viszont keveset, ami engem illet. Attól függ miket monitorozol (gps, wifi, cella infó, szenzorok, stb). Ha nem használsz energia igényes dolgokat, akkor elég marginális. Néhány % az akkuból 2+ napos statisztika szerint. (Most pont nem tudom megmondani konkrétan mennyi, mivel ma reggel vettem le töltőről) Nálam olyan 2 nap és pár órát szokott működni a telefon, ami jónak számít - elég csak minden harmadik nap végén töltőre dugni.

szerk: ez nem tiszta készenléti idő, szoktam nyomkodni nettó néhány órát.

[ Szerkesztve ]

(#168) Cartman023 válasza Teasüti (#167) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Köszi a választ!
Kb fél éve Llama-t használok, de szerintem ki fogom ezt is próbálni, a mobilnetet lehet ki-be kapcsolgatni?

(#169) Teasüti válasza Cartman023 (#168) üzenetére


Teasüti
nagyúr

[link]
Ctrl + F és beírod, hogy "mobile data". :U

(#170) Teasüti válasza Cartman023 (#166) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Na, akkuhasználatnál Tasker nálam 7%. (ebben benne szokott lenni egy-egy óra előtérben töltött idő is, amikor állítgatom)
18 állandóan aktív profillal. Hardvert egyik sem monitoroz, csak alkalmazásokat, eseményeket és időt, meg google naptárat. Jah de, mégis, cella infókat is figyelemmel kísér több profil is, de kézikönyv szerint az nem jár plusz fogyasztással, mivel a telefon alapvető funkciója.

18 állandó- és összesen 26 profil, ami nem kevés. Sokan max csak fél tucat profil használnak eleinte (az egyszerűbbeket), érdemes lenne kifaggatni a többieket, akik itt megfordultak.
Van akinél nem láttam 5-6-nál több profilt.
Ott biztos jóval kisebb a fogyasztás is.

[ Szerkesztve ]

(#171) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Épp egy vészhelyzeti protokoll létrehozásán dolgozgatok, közlekedési baleset esetére.
(lásd itt)

Sosem voltam még hasonló helyzetben és kicsit bonyolult belegondolni, h mit is kell ilyenkor csinálni és hogy lehet a segítségemre a telefon (ha egyben maradt egyáltalán).

Azért írom ezt le, hátha ihletet meríthetek a válaszokból. Ha ez érdekel vkit, szívesen látnám a gondolatait.

Amit terveztem eddig:
- esemény érzékelése gyorsulásmérővel
- egy ablakban megkérdezi jól vagyok-e (mellette hangosan is kommunikál és alapvető hangfelismerést is szeretnék bele - pont úgy, mint korábban az Edzés profilomnál) és ha időn belül nem nyomom le, h "igen, jól vagyok", akkor elindítja a vészhelyzeti protokollt.

Ami annyiból állna, hogy első körben küld egy sms-t a névjegyzék összes kedvencének, h bajban vagyok, hívjanak fel. Majd elkezdi bemérni a helyzetem. Idő közben ha jön egy hívás és nem válaszolok, akkor küld a hívónak egy sms-t a becsült helyzetemmel (ha még nincs gps fix, akkor adótornyok alapján - ehhez kell mobilnet) és azzal, h "nem válaszoltam a hívásra, ezért a telefon elküldi a helyzetemet, majd ezután ha újra hívsz, akkor automatikus felveszi és kihangosítja".

Közben fut egy újabb get location, immár 10-15 perces timeout-tal, hogy bemérje a pontos helyemet gps-el (ha nem volt bekapcsolva a baleset előtt), majd ha bemérte, akkor lekérdezi netről az adatokat és sms-ben elküldi a következőket:
- pontos földrajzi koordináták
- utca, házszám
- egy short url google maps-hez, ahol meg is nézhetik a helyet.

És idáig jutottam a gondolatmenettel.
Persze az egész még megvalósítás alatt, az eddig elhangzottak is kb 50-60%-osak.
De kellene még ötlet, hogy mit kéne csinálni ilyen esetben.

Itt elsősorban azt a szituációt vettem számításba, amikor megsérültem, hisz ha "leokézom", h jól vagyok, akkor sztornó az egész művelet.

[ Szerkesztve ]

(#172) ERPY válasza Teasüti (#171) üzenetére


ERPY
őstag

Először is, abbamaradt a beszélgetésünk, szal csak szólni akartam hogy a wifi bug rendben a telón, azóta tökéletesen működik a wifi váltásom.

Hogy válaszoljak a vészhelyzet felvetésedre, sztem használd inkább az appot, amit linkeltél. Biztosan meglehet oldani taskerrel, de ha van egy 280k-s ingyenes app erre, akkor sztem fölösleges ezzel is bajlódni, nem?

Mellesleg ha megcsinálod, tegyél bele valami hangjelzést is, mert pl. ha kirepülsz a kocsiból, a szántásban nembiztos hogy megtalálnak. Tapasztalat, szomszéd járt így. Nem nézték csak az autót, de a tulajt nem találták, ide jöttek a rendőrök keresni, mire visszamentek a helyszínre, akkor néztek jobban körbe, hogy ő kirepült az autóból. A felesége is, de azt még az elején megtalálták, így azt hitték ő vezetett es egyedül volt az autóban.

[ Szerkesztve ]

(#173) andris811 válasza ERPY (#172) üzenetére


andris811
tag

Az app, amit linkelt sokkal kevesebbet tud, ráadásul csak akkor működik a gyorsulásmérő, ha a telefon ébren van (nem tudom melyik telefonoknál van így, de akkor is..). Baleset előtt még pont van annyi időd, hogy felébreszd a telefont, hogy megtaláljanak...
Úgyhogy nagyon jó ötlet Teasüti! A hangjelzést én is támogatom.

(#174) Teasüti válasza ERPY (#172) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Na, ennek örülök.

Hangjelzés. Oké. És hogy is fognak engem megtalálni a szántásban, ha a telefon a tartóban riadózik (ami a kocsiban van nyilván, ha kocsiról van szó)?
Az accelero valóban kikapcsol a legtöbb telefonon (Android feature), ha a képernyő elsötétül.
De mivel ez egy főként közlekedési eszközhöz szánt művelet, ezért elég életszerű, hogy mondjuk megy egy navi, vagy egy fedélzeti kamera, ami ébren tartja a telefont. ÉS akkor már a töltő is szinte kötelező tartozék, mivel pillanatok alatt lemerülne nélküle. Megy a navi - gps és mobilnet -, és/vagy a fedélzeti kamera - videó rögzítés és accelero. Mondjuk ezt még nem próbáltam, hogy képes-e rá a telefon. Főleg az enyém a maga kis 800 Mhz egymagos ArmV6-osával. :)) Sztem helyből felszáll ha majd párhuzamosan akarok navigálni (online), meg mellette videót rögzíteni a háttérben és közben még Tasker is megy. Már csak Mariskának kéne még megszólalnia és téglásítottam a telefont. :C

Nem teljesen fölösleges, mivel a linkelt app tényleg csak annyit tud, h megkérdi jól vagy-e és utána sms-ezik két-három előre beállított kontaktnak. Ezt így kevésnek érzem.

Egyedüli probléma, h Tasker-ben jelenleg kicsit gáz a gyorsulásmérő használata.
Ugye a három tengely közül egyszerre csak az egyiken képes érzékelni egy oda-vissza fellépő erőhatást. Írtam itt a fejlesztőnek, de nincs tervbe véve, h változtatna rajta. Esetleg ha ti is beszállnátok, talán rá tudnánk venni.
Jelenlegi formájában nem igazán tudom elképzelni, h mire is lehet hatékonyan használni a shake context-et. Számomra olyan kézenfekvő, hogy bármilyen irányú erőhatásra gerjedjen az alkalmazás, de arra még nem jöttem rá milyen ötlettől vezérelten bontotta le 3 független tengelyre a fejlesztő. :F

[ Szerkesztve ]

(#175) Teasüti válasza andris811 (#173) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hmm de végülis talán a task beállításainál az ébrentartás pont kapóra jönne. Ki kell próbálni, hogy az accelero deep sleep-hez van-e kötve, vagy a képernyőhöz. Mert a Tasker a processzort tartja ébren. De végső esetben a képernyőt is lehet. Bár az nem lenne szerencsés annyira.

(#176) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Ha jól látom, akkor a Tasker tudja a procit is állítgatni?

(#177) Teasüti válasza Cartman023 (#176) üzenetére


Teasüti
nagyúr

CM romon legalábbis.

(#178) atillaahun válasza Teasüti (#174) üzenetére


atillaahun
veterán

Milyen kamera programmal lehet a háttérben rögzíteni? Azt hittem ilyen nincs is. Az enyém legalábbis azonnal leállítja a felvételt ha másra váltok.

(#179) Teasüti válasza atillaahun (#178) üzenetére


Teasüti
nagyúr

DailyRoads Voyager-nek van Tasker támogatása és láttam benne ilyen opciót.
Amúgy nem használom, csak kíváncsiságból szedtem le.

(#180) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Vhogy nem sikerül ICS 4.0.4 alatt működésre bírnom a Tasker-t pedig nagyon egyszerű dolgokat akarok rajta beállítani, pl.:
- Alapból 11%-on a fényerő, és 06:00 - 18:00-ig Auto-n menjen, utána újra álljon vissza 11%-ra...
- Reggel 06:30kor Wifi bekapcs és szinkron, 06:33kor kikapcs...majd ugyanezt este 20:00kor
- Éjjszaka 00:00-tól reggel 06:00ig Repüló mód, éjszaka 2 óránként kikapcsolva h megnézze kerestek-e....

Próbálgattam, de sehogy nem állíttotta a fényerőt például...

Így csináltam: Létrehoztam egy profilt, megadtam hogy 06:00 - 18:00ig, és a Task pedig az volt hogy Auto Brightness ON...de nem történt semmi....

Vmi mást kell beállítanom? Köszi Üdv!

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#181) Teasüti válasza volvoguy (#180) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Egy exit task-ot még hozzáadnék a fényerő profilhoz, h set brightness 255*11%. Máskülönben nem csinál mást az idő lejártával, mint kikapcsolja az auto brightness-t (és onnantól nem tudom, h milyen értéket vesz fel).
Miután lefutott mondjuk a fényerő task, utána a rendszerbeállítás nem automatán van? Vagy a "nem történik semmi" alatt mit értesz?

Amúgy nincs se fényerő szenzorom, se ICS-em. Ezek viszonylag egyszerű feladatok, nem tudom elképzelni, h ne mennének ICS alatt. Bár pár hibáról írtak már.

(#182) volvoguy válasza Teasüti (#181) üzenetére


volvoguy
addikt

Van itt még olyan hogy ON, OFF, Toggle (ez mit takar?) illetőleg hogy If...gondolom vmi feltétel...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#183) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Olyanban kérhetnék segítséget, hogy azt akarom, hogy a mobilnetet bekapcsolja 1 percre 8 és 20 óra között, akkor hogyan kezdjek neki?

(#184) Teasüti válasza volvoguy (#182) üzenetére


Teasüti
nagyúr

[Link]
Átváltja a kapcsolót, függetlenül az aktuális állásától.

(#183) Cartman023
Nem értem.

(#185) Cartman023 válasza Teasüti (#184) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Azt szeretném hogy bekapcsolja az adatforgalmat és a szinkronizálást óránként 1-2 percre, és ezt csak reggel 8 óra és este 20 óra között csinálja óránként.

Valami olyat, hogy reggel 8-kor kapcsolja be a netet és szinkronizáljon, és ezt ismételje meg óránként.

[ Szerkesztve ]

(#186) Teasüti válasza Cartman023 (#185) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Na így már érthető.
Kell egy Time context:
From 8:00
repeat every 1 hours
To 20:00

Majd egy Task, ami vhogy így néz ki:
1. mobil net és sync on
2. wait 1-2 mins
3. mobil net és sync off

Hogy mit hol találsz, azt majd felfedezed. Vagy utánaolvasol, ha megy az angol.

(#187) Cartman023 válasza Teasüti (#186) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Köszönöm szépen!

Sorrendben végzi el a dolgokat amit megadok neki?
Pl adhatok olyat, hogy 10 dolog van benne és azt is megcsinálja sorrendben?

(#188) Teasüti válasza Cartman023 (#187) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Igen.

(#189) volvoguy


volvoguy
addikt

Hát nekem ICS 4.0.4 alatt sehogy nem sikerült működésre bírnom a Tasker-t. A beállított profil aktiválódik, de a hozzá rendelt Task nem!

Vmi tipp?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#190) ERPY válasza volvoguy (#189) üzenetére


ERPY
őstag

Mert nem a hivatalos verziót használod szerintem.
Töltsd le a triált, az majd működni fog, vagy vedd meg.

(#191) mandras81 válasza volvoguy (#189) üzenetére


mandras81
senior tag

Akkor lehet, hogy a task-ban van a hiba.

Mit kellene csinálnia, és milyen lépésekből áll?

(#192) Teasüti válasza volvoguy (#189) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ellenőrizted a rendszer beállításokat Android-ban?
Run log szerint az adott task lefutott, de a rendszerbeállítás nem változott meg? (pl az autofényerő)

Ez esetben a legjobb, amit tehetsz, h írsz Pent-nek a google csoportban és reménykedsz a legjobbakban.

(#193) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Profilokat lehet benne csinálni, olyat hogy pl néma, vagy halk, és ezekre váltana bizonyos időközönként?

(#194) Teasüti válasza Cartman023 (#193) üzenetére


Teasüti
nagyúr

(#195) Cartman023 válasza Teasüti (#194) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Jó, köszönöm!

(#196) mandras81


mandras81
senior tag

Tesüti!

Erre végülis mi lett a megoldás?

Rájöttem, hogy folyamatos adatkapcsolatra van szükségem, és ezért csak egy Cell Near profil aktív, de nagyon durván szívja az akksit. Ha a WIFI be van kapcsolva és megy a Tasker, akkor kb. óránként 10-15% megy le, viszont, ha inaktiválom a Taskert, és a WIFI ugyanúgy bekapcsolva marad, akkor 4-5%-ra csökken az óránkénti fogyasztás.

(#197) Teasüti válasza mandras81 (#196) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem a Tasker volt a bűnös.
[link]
Annyi kiegészítéssel, hogy a Catch ártatlan volt. A telefon által készített képeket és videókat töröltem és utána jó lett.

Egyébként 2%-ot eszik nálam (összesen). Úgy, hogy nem játszok vele, hanem szinte teljesen háttérben van.
(Alább hagyott a lelkesedés az aktuális projektet illetően.)

Amihez net kell, az a Location/Net. Mivel nem magától találja ki a koordinátát az adótornyok helyzetéből. A többinek viszont kétlem, h sok köze lenne a Tasker-hez.

[ Szerkesztve ]

(#198) mandras81 válasza mandras81 (#196) üzenetére


mandras81
senior tag

Bocs, az elírásért...

(#199) ERPY válasza mandras81 (#196) üzenetére


ERPY
őstag

Óránként 10-15% nagyon sok. Biztos a Tasker felelős érte? Nálam szinte semmit sem fogyaszt, nem is mérhető.

(#200) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Egy profilon belül meg lehet oldani azt hogy pl 8-20 óráig 50 %-on, utánna meg 20 és 8 óra között 30 %-on legyen a fényerő?

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.