Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker

Hozzászólások

(#1551) sanchomuzax válasza Sztupidka (#1550) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Fel tudnál tölteni egy screenshotot, hogy hol kellene ezt látnom? :)

Google: Sancho blogja

(#1552) Teasüti válasza sanchomuzax (#1551) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Fejlécet lehúztad?

(#1553) sanchomuzax válasza Teasüti (#1552) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Hová? Mit?

Nnna, van egy profilom, ami csak akkor aktív, ha elindítom a gyári fényképező appot. Indításkor elindít egy taszkot, majd kilépéskor is elindít egy taszkot.

Értelemszerűen az értesítősávban emiatt nincsen aktív profil, így hiába húzogatom, nincsen házikó. (Ha a házikó a Tasker értesítő sor béli ikonja Nálad, akkor az nálam villámra van állítva.)

Nézd, nem vagyok kezdő, de durvára nem vágom, hogy még milyen helyen lehet a számotokra triviális helyen lévő házikó. :F

Valaki tudna egy screenshotot készíteni arról a menüről, ahol a projektet lehet apk-ba menteni? :))

[ Szerkesztve ]

Google: Sancho blogja

(#1554) Teasüti válasza sanchomuzax (#1553) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Random google képtalálat...

Látod a Tasks és Scenes gombok alatti halvány háromszöget?
Azt húzd le!

(#1555) sanchomuzax válasza Teasüti (#1554) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Nekem nincsen halvány háromszög, és hiába húzogatom onnan lefelé az ujjam, semmi sem történik.

Ezt látom:
https://www.box.com/s/9zsdfls7i6qnvfary6n8
https://www.box.com/s/nqxcdgbjexkza9c1jdx1
https://www.box.com/s/iqk54ypo09iqheb3fyza
https://www.box.com/s/dmofycwfq0hjyohkr8av

[ Szerkesztve ]

Google: Sancho blogja

(#1556) sanchomuzax


sanchomuzax
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Ki/be kellett kapcsolni a Beginner módot, és megjelent a házikó menü! :)) Köszi Walternek G+on át a tippet. :R

Google: Sancho blogja

(#1557) bogil99 válasza Bozek (#1530) üzenetére


bogil99
aktív tag

Addig megvagyok, hogy már le van töltve a cucc. Aztán találtam egy apk managert is, ide beraktam neki a SemcPhone.apk -t ki akartam tömöríteni, végig játszott valamit, de sehol semmi. Ezeket a smali-kat ha jól értem bele kellene raknom ebbe a SemcPhone file-ba?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#1558) Bozek válasza bogil99 (#1557) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, de ha tudsz angolul, inkább kérdezz XDA-n, mivel én sose próbáltam ilyeneket.

(#1559) sanchomuzax


sanchomuzax
aktív tag

Sikerült legyártani az apk-t, és még működik is. :D Nagyon jó!

Google: Sancho blogja

(#1560) Sztupidka


Sztupidka
tag

Sziasztok!
Meg tudná esetleg mondani valaki hogy tudnék egy profilt 1es vagy 2es cellainfohoz kötni. A lényeg, hogy ugyanazon taskokat kellene végrehajtani vagy egyik vagy másik helyen és ezt szeretném egy profillal megoldani. A két cella hozzáadás megvan csak a vagy szabályt nem tudom közé tenni. Előre is köszi

(#1561) Bozek válasza Sztupidka (#1560) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ott van az If és az End If feltétel. Külön vagy-ról nem tudok.

If Cella1 ...
End If
If Cella2 ...
End If

(#1562) Sztupidka


Sztupidka
tag

Köszi a segítséget Bozek!
Más: Már pár napja észrevettem (kb mióta a Mariska installálva), hogy a cellainfós profilok ki-be kapcsolgatnak. Mind teljesen különböző taskokkal és más helyen. Valaki más is tapasztalt ilyet?

(#1563) Teasüti válasza Sztupidka (#1562) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Persze, ez a gsm hálózat korlátja.
Nem telefonfüggő dolog, ennyit tud a technológia.
Nagyvárosokban általában pontosabb a dolog, külterületeken meg iszonyú pontatlan.
Külvárosban lakom és a házamban kb 10 adótornyot sikerült rögzítenem a Home profilomba. :U
És gyakran előfrodul, h kilométerekre innen aktiválódik a Home, mert épp az egyik ilyen toronyra kapcsolódott a telefon.
Míg a város közepén a sulimhoz készített profil sosem csinál hülyeségeket. Bár ott is vagy 10-15 tornyot rögzítettem amikor körbejártam az épületeket, de mégis pontosnak mondható.
Jah hogy vmi képed is legyen a dologról: Edge alapú gsm hálózat ha sűrűn vannak a tornyok, akkor 3-400 méteres pontosságra képes, míg ritkább elhelyezésben ez több kilométer is lehet.
UMTS és HSDPA hálózat még ennél is gyengébb pontosságban, mivel ahhoz a frekvenciához elég kevesebb adótorony. Ha ilyen módban készítek profilt, akkor nem ritka még az sem, hogy 5-6 km-rel arrébb is aktiválódik. :U

(#1564) Sztupidka válasza Teasüti (#1563) üzenetére


Sztupidka
tag

Köszönöm a részletes infót. :R
Nálam igazából az volt a gond, hogy adott pozícióban (pl asztalon) kikapcsolt majd bekapcsolt majk megint ki azután úgy maradt :o . Azért írtam múlt időben, mert közben rájöttem a keyguard vesztett össze vagy az androiddal, vagy a Sensevel. Amióta töröltem a keyguard on/off taskokat a profilokból tökéletesen működik.
:C

(#1565) Sztupidka


Sztupidka
tag

Sziasztok!
Ismét segítséget szeretnék kérni: azt szeretném elérni, hogy a telefonon bemondja az időjárást akkor ha megnyomom az ehhez készítendő parancsikont. Már órák óta próbálkozom, de semmire sem jutottam.
Ha esetleg valaki részletesen leírná azt nagyon megköszönném. :R

(#1566) Bozek válasza Sztupidka (#1565) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ahhoz először le is kell kérni valahonnan az időjárást. Én eddig nem jártam sikerrel, a HTTP Get parancs semmit nem rak a %HTTPD változóba. Ha meg fájlba iratom ki, akkor csak a weboldal forrását írja bele, ami meg ebben a példában JavaScript-es és nem tetszik a Tasker-nek.

1. HTTP Get
Server:Port www.thefuckingweather.com/?where=saját település&unit=c
2. Variable Split
Name %HTTPD Splitter<div
3. Variable Split
Name %HTTPD4 Splitter >
4. Variable Split
Name %HTTPD44 Splitter<
5. Variable Set
Name %WEATHER To %HTTPD441
6. Minimalistic Text variable settings
Configuration WEATHER=%WEATHER

Ehhez tartozó kérdés: tud valaki mondani egy olyan példát, amiben kap is értéket a HTTP Data? Kipróbálnám, hogy nálam van-e a gond.

[ Szerkesztve ]

(#1567) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Nekem van ilyen task-om.
Ébresztőnél találjátok.

(#1568) Sztupidka válasza Teasüti (#1567) üzenetére


Sztupidka
tag

Kb 1 héttel ezelőtt mikor jött ez az ötlet egyből a te profilodat töltöttem be és abból akartam összerakni egy nekem megfelelő taskot ami sajnos akkor még nem ment, viszont most egy hét tapasztalat gyűjtés után összejött :K . Köszönet a profilért :R
Egy kérdésem azért lenne, az általad beirt szöveg alapján merem feltételezni, hogy a holnapi időjárást tölti be. Ha igen akkor mit írjak át? :Y

Ha esetleg kell valakinek ez a kész task szóljon.

[ Szerkesztve ]

(#1569) Teasüti válasza Sztupidka (#1568) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az aktuális időjárás rss-t tölti le. Abban benne van a holnapi is.
Csak azokat kell beállítanod, amiket anno írtam.

Szívesen. :)

[ Szerkesztve ]

(#1570) sanchomuzax válasza Teasüti (#1569) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

A mai Időkép xml-ben 143°C jött keddre. Még nem tudom, javították-e... :)

[ Szerkesztve ]

Google: Sancho blogja

(#1571) sanchomuzax


sanchomuzax
aktív tag

Tapasztaltatok már olyat, hogy a Tasker használata mellett olykor a képernyő lekapcsolási idő kiakad, és végtelenre vált? Nekem SGS3-n ebben a listában megjelent a Tasker használata óta egy üres érték. Pl. az 1 perc jelölése "1 perc", és megjelent egy "()" sor. Aztán mikor visszaállítom pl. 1 percre, utána ez a zárójeles is eltűnik. Idegesítő, mert bekapcsolva hagyja a gépem. Nem használok egy olyan taszkot sem, mely a képernyővel vagy a készenléttel bármilyen műveletet végrehajtana.

Google: Sancho blogja

(#1572) Teasüti válasza sanchomuzax (#1570) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Időképnek is van vmi apró méretű letölthető lapja?
Én is kerestem náluk rss szolgáltatást, vagy bármi hasonlót, de nem találtam.
Mi a címe?
Köpönyeg rss ~200 KB körül van, az Időképé mekkora?

(#1573) sanchomuzax válasza Teasüti (#1572) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Az Időképnek csak előfizetői xml dumpja van, és figyelik, hogy honnan használják. Sajnos, nem felhasználható így, mókolni kell. Ha megnézed a http://m.idokep.hu oldalukat, elég egyszerű a felépítse. A geo pozíció is lekérhető/átadható (url-ben a település neve, de benne van egy url hívás, ami a böngészőből adja át a pozíciód). Azaz elvileg megcsinálható Tasker segítségével, hogy felolvasson innen adatokat.

[ Szerkesztve ]

Google: Sancho blogja

(#1574) Sztupidka válasza Teasüti (#1569) üzenetére


Sztupidka
tag

Kedves Teasüti lenne egy oriasi keresem.
Mint mar emlitettem összeraktam egy idöjarasbemondasos Taskot amit kiküdve parancsikonnak Mariska felmondja. Mindent a te Projektedböl szerkesztettem ( amiert megeccer 1000 köszi :R ), de sajna nem birom ravenni, hogy ha a szel irany E/ENY-i akkor azt mondja: eszak-eszaknyugati. Ha estleg elmondanad (egyszerü nyelven :Y ) mi a titok nyitja vagy megnezned
( [link] ) mit rontottam el akkor halam örökke üldözne. Csak utol ne erjen
Mar meg sem tudom szamolni hany oram ment ra mire feladtam :DDD

Elöre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1575) Teasüti válasza Sztupidka (#1574) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem tudom a feltöltött verzióban már a Task-ban van-e benne az ilyen karakterláncok kicserélése beszédesebb sorokra, vagy Mariskában írtam hozzá csere szöveget, de így vagy úgy lehet megoldani.
Vagyis a kérdéses részt át kell írnod Mariska számára kiejthető szövegre.
Igen, ez a Köpönyeg.hu jelentése alapján 16 változat. ;)
Ha hízelegsz még egy kicsit, feltölthetem neked a legújabb verziót megkímélve téged. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1576) Sztupidka válasza Teasüti (#1575) üzenetére


Sztupidka
tag

Hizeleg Hizeleg Hizeleg
:R :C :R :C :R :C :C :R :DD
Igazad lett a Mariskas az megy, de ha feltöltened esetleg talan a legujabb verziot azt nagyon nagyon megköszönnem, mert masnak is kellene es igy nem kellene annyit kloffolni.
Na meg ha latom hogyan talan legközelebb mar mashova is tudnam hasznalni
Tehat PLEASE NE KIMELJ

Lecci Lecci Lecci :O

:))

[ Szerkesztve ]

(#1577) Teasüti válasza Sztupidka (#1576) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Jah igen, épp csak a linkről feledkeztem el. Kicsúsztam a 15 percből az előbbinél aztán elment a kedvem újra beírni amit kell, így majd meglátod magad, h mit kapsz... :DDD

A másik fájl egy Zoom Widget, amire a Task hivatkozik.
Szívesen! :)

(#1578) Sztupidka válasza Teasüti (#1577) üzenetére


Sztupidka
tag

Bakker ezt nem hiszem el !!! :W Egész eddig jó volt amit csináltam csak az a rohadt béta verzió rossz és ezért nem mondta ki rendesen a szél irányát... Először nem értettem mi a gond, hiszen láttam amit csináltam az megegyezett a tiéddel és működnie kellett volna. Aztán elkezdtem gondolkodni.... lehet a hiba a készülékben van :F és mivel úgyis többször megzavarodott a tasker (ki-be kapcsolata a profilokat meg össze vissza beszélt közben Mariska gondoltam visszateszem a normál verziót és láss csodát minden frankó :Y
Mégegyszer ezer köszönet a legújabb taskért és widgetért, határozottam király lett. Főleg a szöveg tetszik a legjobban ( gyenge szelecske fújdogál...)
:R :R :R :R :R
Akinek kell a kész task ami lekéri és bemondja az időjárást, így csak hozzá kell tenni egy ...

[link]

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1579) bacus válasza Sztupidka (#1578) üzenetére


bacus
őstag

király ! Beimportáltam, megy :)

:R

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1580) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

S2-s topikból küldtek át ide. Azt mondták ez a progi sokat tud.

Én olyat szeretnék, hogy ha bekapcsolom a mobilinternetet akkor 2G/3G (automata) mobilhálózatra váltson, de ha kikapcsolom a mobilinternetet akkor CSAK a 2G mobilhálózatot használjon.

(#1581) LordRajZoL válasza mAtThEw0319 (#1580) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Akkor az nem nyert hacsak nem Custom romod van ami támogatja

Alap Droid sajna nem

zZz

(#1582) mAtThEw0319 válasza LordRajZoL (#1581) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Custom romom van!!! Rootolva is van a telóm!!!

(#1583) LordRajZoL válasza mAtThEw0319 (#1582) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Ugy tom csak a Cyagen mod támogatja a váltást.

zZz

(#1584) bacus válasza Sztupidka (#1578) üzenetére


bacus
őstag

Egy picit módositottam az időjárás lekérést, mert ez csak a bp-i régiót kéri le. Egy másik profilban a locationhoz kötöttem a szokásos balatoni helyem egy 20km-es körzettel, ami egy változót 6-osra állit. (ez a balatoni régió), elhagyáskor pedig törli a változó értékét, a task futtatásakor ha a változó törölt, akkor az 1-es régióval kéri le az adatokat, egyébként pedig a változóval, igy automatikusan kapom a megfelelő időjárást.
(a többi nem érdekel, de fel lehetne venni további location profilokat Pécs, Győr, Miskolc, Szegedhez, csak én sosem járok arra )

Teasüti zoom widget-jét szerettem volna használni, ami 1*2-cellás. Szerintem találtam egy kis bugot ebben az appban, mert én nem tudom rávenni, hogy legyen ilyen méretű widgetem. A beállitásoknál bejelölve az 1*2-est (alapértelmezésben nem volt ilyen), akkor szólt, hogy újra kell inditani a telefon, amit már többször is megtettem, de nem segitett.
Azóta nem szól soha sem a módositásoknál, az alapértelmezetten bejelölt widgeteket el tudom tüntetni a widgetek közül, de nem tudok kirakni új fajtát.

Ha megtenné valaki, hogy leteszteli, hogy ez csak nálam hiba e, vagy csak nekem kellene még valamit frissiteni?? (Android 4.1.2, Samsung Note 2)

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1585) mAtThEw0319 válasza LordRajZoL (#1583) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Helló.

Attól hogy romolva van a telóm meg nem értek mindenhez. :P
NeatROM v4.8 + apolo 4.7es kernel van a telómon.
Erre hogy tudom felrakni? Segítesz a beállításában, hogy úgy működjön ahogy előbb leírtam?

(#1586) LordRajZoL válasza mAtThEw0319 (#1585) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

A telefonondnak megfelelö topicba jobban jársz.
Ott mindig vannak mágusok akiknek ez csak újgyakorlat

zZz

(#1587) Teasüti válasza Sztupidka (#1578) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Asszem a felolvasás nincs ebben benne és azt egy külön Task-kal kérem le az asztalról.
Ha jól emlékszem (per pill nincs telóm) nem igazán változott a legutolsó projekt óta.
Vagy talán épp azóta írtam át a teljes szöveget?
Na mindegy, ha esetleg kell majd egy szöveg is, ami most már teljesen mentes a nyelvi hibáktól és következetlenségektől, akkor szólj! :)
Jah, elsőre nem tűnik vérszegénynek a szél sebességétől függő kategorikus megnevezése, de miután hallottad már ezerszer, úgy kezd kicsit uncsi lenni. :DDD
Lehet talán kéne adni hozzá némi random faktort alternatív szövegekkel, de hát tököm... :DD

(#1584) bacus
Igen, ilyen nálam is előfordul (v2.3), hogy nem jelennek meg opcióként a kiválasztott widget méretek. :(
Már nem emlékszem hogy lettem úrrá a helyzeten.

Többiek!!!
Kérek mindenkit, hogy ha offoltok, akkor legalább tegyétek ezt a megfelelő szöveg formátumban!!!
Előfordulnak olyan lelkes fanatikusok is, akik átnyálazzák az egész topikot, ne tegyük nehezebbé a dolgukat! :((

[ Szerkesztve ]

(#1588) Sztupidka válasza Teasüti (#1587) üzenetére


Sztupidka
tag

Köszi szépen már adtam hozzá szöveget és úgy töltöttem a megadott linkre. Így ha valaki letölti csak hozzá kell adnia egy profilhoz vagy kiküldi parancsikonnak és kész. A szöveg nekem még új, de ha megunom majd átírom. :C

(#1589) Sztupidka válasza Teasüti (#1587) üzenetére


Sztupidka
tag

Rosszul fogalmaztam. A te taskod végére adtam egy say parancsot a megfelelő paraméterekkel. :DD

(#1590) Teasüti válasza Sztupidka (#1589) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Akkor azért majd felrakom a sajátomat is, hogy teljes legyen a kép. :)

(#1584) bacus
Amúgy gondoltam már rá én is, hogy régió független lekérést csináljak a helyadatok felhasználásával, de mivel Köpönyeg.hu url hívásában csak régió kódot lehet megadni, közvetlenül pozíció adatot nem, ezért aránytalanul nagy munka lenne vele. Így meg elég csak kicserélni egy parancsban egy karaktert a régiódnak megfelelően, ha muszáj.
Nekem meg nem muszáj, elvégre ritkán utazok és Köpönyegen amúgy is csak a nagyvárosokhoz elérhető az óránkénti frissítésű pillanatkép. Előrejelzést meg tudok nézni neten is, ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#1591) Teasüti válasza Teasüti (#1590) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Bár maga a megoldás érdekes lehet, hogy miként konvertálsz egy gps koordinátából Magyarország régió kódot.
Mert ehhez rá kell mérni a koordinátát egy térképre és megvizsgálni, hogy melyik régióba, megyébe tartozik a koordináta.
Ezt manuálisan összehozni elég lehetetlen vállalkozásnak tűnik.

Más kérdés, hogy tudok rá szolgáltatást. :P Google API-ja képes rá a "Reverse Geocoding" szolgáltatásával és talán ismeri a magyar régiókat is.
Ezután "csak" meg kell szerezni a Köpönyeg kódlistáját, amit megfeleltetsz a Google eredményeknek és voilá.
Túl nagy munka, túl kicsi eredményért. Inkább átírogatom a kódot magam, ha kell. :N

(#1592) bacus válasza Teasüti (#1591) üzenetére


bacus
őstag

Ezt most nem tudom, hogy nekem irod e, vagy csak úgy magadnak :), de én nem akarom pontosan csinálni, úgy pedig nagyon egyszerü.

A kiindulás az, hogy úgy kell meghatározni a pontokat és környezetüket, ahol általában le akarod kérni az időjárást, én pl mindig adott helyen vagyok Balatonnál, nem igen mászkálok, ezért az ottani helyemhez tettem egy location pontot és azt mondtam, hogy ennek a 20km-es körzetében, set %Regio=6, kilépési task set%Regio=1.

Azaz ha nem ott vagyok, akkor mindenhol máshol a budapesti időjárást adja. Ha ennél pontosabb érdekelne, akkor megnézem a neten, de ez számomra 99,99% pontos, és mint tudjuk a négykilences pontosságnál nem érdemes tovább finomitgatni a dolgokat. :D

A szöveg felolvasás (időjárás bemondás) jópofa, de 5. alkalom után már idegesitő, igy maradt a zoom widget és a frissités csak azt frissiti.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1593) bacus


bacus
őstag

http://koponyeg.hu/idojaras_rss.php?regios=1

1- Közép-Magyarországi időjárás-előrejelzés (Budapest)
2- Észak-Dunántúli időjárás-előrejelzés (Győr)
3- Észak-Magyarországi időjárás-előrejelzés (Miskolc)
4- Dél-Dunántúli időjárás-előrejelzés (Pécs)
5- Dél-Magyarországi időjárás-előrejelzés (Szeged)
6- Balatoni időjárás-előrejelzés

Egyébként nagyon egyszerű megtudni, melyik régió hova vág, csak le kell kérni a 6 régiókodot egy böngészőben, egy pár profillal egész jól be lehet lőni, hogy mikor milyen régióba rakjon. Nyilván nem lesz soha pontos, mindig lesznek le nem fedett területek, de az akinek ennél pontosabb kell az használja a google apiját.. (de használhatja az anyiját is :D )

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#1594) mAtThEw0319 válasza LordRajZoL (#1586) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Közben leesett, hogy ez is egy ROM (cyanogenmod) ... :DD

Akkor ez a progi nem tud olyat, hogy csak akkor kapcsol át 2G-ről 2G/3G (automata) -ra ha bekapcsolom a mobilinternetet?

(#1595) Teasüti válasza mAtThEw0319 (#1594) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A progi tudja, a telefonod már nem biztos.
Mit töketlenkedsz itt? Leszeded a próba verziót, aztán hajrá! :U

[ Szerkesztve ]

(#1596) mAtThEw0319 válasza Teasüti (#1595) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Samsung Galxy S2-m van. Neatrom Lite v4.8 + Apolo v4.7 kernel.

Nem igazán értek angolul.. segítenél beállítani? :)

(#1597) Teasüti válasza mAtThEw0319 (#1596) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hát az úgy elég necces lesz, angol nélkül meg vagy halva Tasker-nél. :(
Először is rakd fel a trial verziót!
Majd megnyitod a programot, nyomsz egy menü gombot és a legördülő/felgördülő menüben kikeresed a "run an action" gombot. Majd a felugró listából megkeresed a Net, majd a Mobile Data 2G/3G gombokat.
Felugró ablak sztem adja magát, nyomsz egy pipát és figyeled az eseményeket.
Ha megy, akkor örülsz és üdv a fedélzeten, ha nem, hát nem. :)

(#1598) mAtThEw0319 válasza Teasüti (#1597) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Pirosba van a Mobile Data 2G/3G ... ha rákattintok akkor meg: " Sorry, that action is unavailable on this device. " Fasza.. akkor nálam ez teljesen füst? Mert a simán csak a Mobile Data az működik, mármint azt megnyitja. Csak a Mobile Data 2G/3G -t nem engedi..

(#1599) Teasüti válasza mAtThEw0319 (#1598) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A sima asszem a mobilnet ki/bekapcsolása.
Ha nálad ez tiltott parancs, akkor jah. Füst.
A jelenlegi rendszerrel legalábbis.

(#1600) mAtThEw0319 válasza Teasüti (#1599) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Próbáljam meg a cyanogenmod ROM-al?

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.