Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker

Hozzászólások

(#901) volvoguy válasza Teasüti (#898) üzenetére


volvoguy
addikt

Nem jo sehogy se..nem lehet h a Context-nel a Variable Value es egy sima Context nem fer meg egymas mellett, vagy az egyik elsobbrendu? Esetleg vmit a beallitasoknal allitani? Allow External Acces? Vagy Más?

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#902) Teasüti válasza volvoguy (#901) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Két külön profillal próbáld, mert:
-mi van akkor, ha egy csatlakozott kapcsolat szakad meg,
-vagy ha csak simán a bekapcsolva felejtett wifi-d marad úgy csatlakozás nélkül?
Ha ezt a két feltételt egy profilba rakod, akkor az ÉS kapcsolat miatt csak akkor aktiválódik, ha egyszerre teljesül minden definiált feltétel.

(#899) fil
Ehhez nem tudok hozzászólni, nem ismerem azt a parancsot. Nem tudom milyen paraméterei vannak.

[ Szerkesztve ]

(#903) Antares83


Antares83
tag

Szép jó estét!
A programhoz van részletes magyat nyelvű leirás, esetleg egy magyar nyelvű verzió?

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#904) Teasüti válasza Antares83 (#903) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nincs.

(#905) atillaahun


atillaahun
veterán

Ti találkoztatok már azzal a buggal, hogy ha pl. fekvő állapothoz van kötve egy képernyő kikapcsolási időintervallum (pl. 7s), akkor az az alap (10m) állapotból nem tér vissza szimpla állapotváltozás hatására, csak ha megérintem előtte a képernyőt?

Tehát a folyamat bekapcsolt képernyővel nagyjából ez,
- kézben tartva áll a telefon, ekkor az alap 10 perces képernyő kikapcsolási idő érvényesül,
- (van egy profil Tasker-ben, hogy fekvő állapotban 7 mp-re állítja a lekapcsolási időt),
- leteszem az asztalra, de nem kapcsol ki 7 mp után,
- ugyanebben az állapotban megérintem egyszer, ekkor már kikapcsol 7 mp után,
- visszafele ugyanez, asztalon fekve bekapcsolom, majd felállítom, de nem áll vissza 10 percre, hanem továbbra is 7 mp után lekapcsol,

Tehát valamiért úgy tűnik, hogy a gyorsulásmérő nem frissül magától, csak az érintés, vagy képernyő-ki/be kapcsolás frissíti.
Gondolom ennek nem egészen így kellene működnie. Nincs erre valami trükk, hogy kiokosítsam?
Kilépési feltétellel sincs változás.

[ Szerkesztve ]

(#906) Teasüti válasza atillaahun (#905) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én ilyet egyszerű app context-el is észrevettem. Úgy ötven alkalomból egyszer. Ezért van egy parancsikonom a "normál telefon profilra".

(#907) atillaahun válasza Teasüti (#906) üzenetére


atillaahun
veterán

Mármint hogy elindítasz egy app-ot és nem hajtódik végre a hozzárendelt akció?
Csak ez nálam nem véletlenszerű, hanem reprodukálható (gondolom).
Milyen normál profilra gondolsz? :F

[ Szerkesztve ]

(#908) volvoguy válasza Teasüti (#902) üzenetére


volvoguy
addikt

Na hát megpróbáltam mindenhogy, de nem jött össze. Nem vagyok otthon a Taske világában, biztos meg lehet csinálni, csak tudni kell a sorrendeket, hogy mi miután következik be, mire kell vonatkoznia...próbálkoztam az IF-ekkel is, nem jött össze...pedig biztos meglehet csinálni...:S

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#909) Teasüti válasza volvoguy (#908) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Akkor használd az enyém, ha nem tudod mit csinálsz! :U
Ha ismered a parancsokat, kiismered magad a programban legalább ennyire, tudod mire van szükséged és mi a célod, de mégse tudod összerakni, azon nem tudok segíteni.

(#907) atillaahun
Nálam is visszaállítani felejti el néha, illetve paradox módon - nem is fut le az adott task - elállítódik a default android érték.

Normál: hasonlóan a silent, work, home, stb.-hez, tehát a profil szó jelen esetben nem Tasker profilt jelent.

[ Szerkesztve ]

(#910) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Szerintetek kikapcsolt képernyő mellett a Proximity Sensor és a Giroszkóp monitorozása mennyiben növeli a Tasker akksifogyasztását.

Van 2 profilom, mindkettőhöz kell:
- Az egyiknél ha hívás van folyamatban és eltartom a zelót a fejelmtől bekapcsol a kihangosító, majd vissza...
- A másiknál megha képernyővel lefelé van akkor elnémítja a készüléket

Tervezek egy harmadikat, úgynevezett "zsebprofilt", vagyis ha készülék fejjel lefelé van - zsebben - először csak csörög, ha nem veszem észre akkor ráadja a rezgést is ami alapból ki van kapcsolva.

Szerintetek?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#911) LordRajZoL válasza volvoguy (#910) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Hát gondolom a szenzoros lekérdezések nem véletlenül vannak 10 percre rakva
Rendesen nyelhetik a villanyt
De teszteld, rengeteg telefon van rengeteg rommal
Pl enyém a lux értékét nem adja vissza bármit teszek, nem definiált változó lesz mindig
pedig arra akartam pakolni automata alvás profilt

zZz

(#912) atillaahun válasza volvoguy (#910) üzenetére


atillaahun
veterán

Én próbálkoztam már a dologgal, nálam észrevehetően többet fogyasztott kikapcsolt képernyős szenzorfigyelésnél. Nem mondom hogy durván, de szerintem úgy egy 10%-ot kitesz az összfogyasztásból. Bár gondolom ez nagyban függ a készüléktől és rom-tól is, egy próbát megérhet. Bekapcsolod valamelyik szenzort, aztán otthagyod éjszakára, és máris meglátod mennyivel fogyaszt többet mint egyébként.

(#913) bferenc


bferenc
tag

Helló!

Olyan problémám lenne, hogy ha hívnak a kamera gombbal szeretném felvenni a hívás. Próbálgattam, de se hogy nem jött össze. Rootolva van a készülék. Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#914) Oldman2


Oldman2
veterán

Csak az archívum kedvéért írom le legutóbbi Heureka(!) felismerésem eredményét...

Van/volt egy olyan időtől függő Profilom, ami hétközben és hétvégén is szundiba küldi a telefon jó pár funkcióját, de valahogy nem jól működött. Pár napja a Tasker súgójában fedeztem fel, hogy az alábbi 1. Context nem azonos a továbbiakban részletezettel:

1. Context

From 22:00 Till 06:00
Mon, Tue, Wed, Thu or Fri

Ez, pl. hétfőn a 22:00 -tól 00:00 -ig és az ugyanaznap(!) 00:00 -tól 06:00 -ig tartó időszakot jelöli

Míg ez a Context a kívánt időszak 1. részét,

From 22:00 Till 00:00
Mon, Tue, Wed, Thu or Fri

ez pedig annak folytatását határozza meg

From 00:00 Till 06:00
Mon, Tue, Wed, Thu or Fri

Mióta az éjszakát ennek megfelelően kettészedtem, megy minden kafául.

Expert -eknek ez eddig is egyértelmű lehetett, számomra még csak most "esett le".

Más:

CM10 alatt jelentkezik egy olyan problémám, hogy ugyan ki van kapcsolva az Android beállításokban az "Érintés hangja", de a Tasker ezt visszakapcsolja!

Anélkül, hogy egy komplett taszkot bemásolnék ide, nem tudja-e valaki hogy ezt mely funkció kapcsolgathatja ki/be?

Természetesen, ha kéritek bemásolok egy audio beállításokat manipuláló komplett taszkot.

[ Szerkesztve ]

(#915) Teasüti válasza Oldman2 (#914) üzenetére


Teasüti
nagyúr

:F
Nem látok különbséget a két megoldás között logikailag.
Ugyanazokat a napokat jelölted meg mindkét esetben.
Vagyis az eredeti és az azutáni felállás szerint is hétfő éjjel kezdődik és péntek éjjel fejeződik be.
Vagy nem értem.
Kézikönyvben nem találok idevonatkozó részletet.

De amúgy érdekes meglátás, h mi is történik ha hét vmelyik napjával párosítod.

[ Szerkesztve ]

(#916) Oldman2 válasza Teasüti (#915) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem, de vigasztaljon hogy én is így gondoltam sokáig!

Az eredeti megoldás a következő időpontokra vonatkozik:

Hétfőn 00:00 - tól 06:00 -ig és
Hétfőn 22:00 -tól hétfőn 24:00 -ig

nem pedig

Hétfőn 22:00 -tól kedd 06:00 -ig

Az ehhez kapcsolódó súgót a Date Context leokézása után megjelenő Warning üzenetben találtam meg:

Example:
Time 21:00-06:00
Day: Tusday
Active: 00:00-06:00 and 09:00-11:59 on Tuesday only.

És valóban így csinálja!

(#917) Teasüti válasza Oldman2 (#916) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Jó, de akkor mondom úgy, h ez eleve így volt logikus. Elbeszéltünk egymás mellett. :D
Gondold át úgy, h itt gyakorlatilag két feltételnek kell teljesülnie egy context-en belül:
-a hét adott napjának kell lennie,
-ezen a napon az adott intervallumba kell esnie!
Így teljesen egyértelművé válik. :)

Még mindig azt gondolom, h feljebb a két példád az egy és ugyanaz.
Csak szétválasztottad az adott napra eső reggeli és esti intervallumot.

Más: ha már intervallumokról van szó, szerintetek azt hogy lehetne a legegyszerűbben megoldani, hogy egy iskolai csengetési rendet vizsgáljak és a szerint futtassak le egy task-ot? Adottak a szünetek vagy órák ideje, és azt kell vizsgálni, hogy épp óra van-e, vagy szünet.
Google calendar-ral persze nem kihívás, csak miként lehetne offline megoldást készíteni?

[ Szerkesztve ]

(#918) Oldman2 válasza Teasüti (#917) üzenetére


Oldman2
veterán

Ok, hagyjuk.

Az, hogy neked ez egyértelmű, az is azt jelzi nem vagyunk egyformák. Nekem nem volt az.

És ezt később se feledjétek, amikor számotokra egyértelmű dologra kérdez rá valaki!

(#919) Oldman2


Oldman2
veterán

Csak informálásképpen: tegnap feltettem egy SGS2-re a CM10.1 -est (Android 4.2.1), több app, köztük a Tasker is megadta magát utána...

(#920) Oldman2 válasza Oldman2 (#919) üzenetére


Oldman2
veterán

Nekifeküdtem ismét a CM10.1-nek, ahogy közben kiderült újabb gapps kell mellé. Megy is szépen, de!

Egyelőre egyetlen számomra problémás feature, hogy 4.2.x alatt a Tasker appban nem megy a Repülő üzemmód ki/be kapcsolgatása.

Ami egy kicsit számomra gázos.

A felbukkanó Help azt ajánlja, hogy próbálkozzak a Secure Settings pluginnal, de sajnos az alatt sem működik...

(#921) Teasüti válasza Oldman2 (#920) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én nem ismerek cm10-ből 100%-os verziót.
Azt hiszem ezzel lezártnak tekinthetem részemről a témát. :)

(#922) Oldman2 válasza Teasüti (#921) üzenetére


Oldman2
veterán

Én semmilyen szoftverből nem ismerek olyat...

(#923) Teasüti válasza Oldman2 (#922) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem arra céloztam, h bug mentes, hanem inkább működőképes.
Elég sok még a kompromisszum a cm10-nél.

(#924) Oldman2 válasza Teasüti (#923) üzenetére


Oldman2
veterán

Ezen nem fogunk vitába szállni, nekem a Taskerrel kapcsolatos gondjaimon kívül _semmi_ egyéb gondom nincs a CM10.1-el sem.

(#925) Oldman2


Oldman2
veterán

Van egy jól beállított Home Context, ami Otthon aktiválódik és alapból egy HALK beállításcsomagot aktivál.

Van egy másik Hangos Context, ami ezt HANGOS-ra állítaná 09:00 - 20:00 között. De ennek csak Otthon kellene aktiválódnia.

Ezt egy %HOME változó beiktatásával oldanám meg, amit az HOME Context-ben beállítok "Variable Set Name %HOME To 1" segítségével,

a Hangos Context-ben pedig ennek tartalmát figyelném az elején és ha az értéke 1, akkor állítanák át bármit.
"If %HOME =1..."

Azonban a feltételvizsgálat mindig False értéket ad, így nem állítódik be a Hangos Profil.

Mit ronthatok el?

(#926) Teasüti válasza Oldman2 (#925) üzenetére


Teasüti
nagyúr

1. mindent elmentettél és egyszer megvolt a "save and exit" is,
2. a Home profilod legalább egyszer már lefutott és beállította a %Home változót,
3. ha több context-ed van, akkor mindegyik teljesül egy időben?
4. Naplót átvizsgáltad és mindent rendben találtál?

(#927) Oldman2 válasza Teasüti (#926) üzenetére


Oldman2
veterán

1. Igen, Igen
2. Igen, a Variables fülön látható, hogy 1 az értéke
3. Nem, csak ez a kettő teljesül. Ha kiveszem a feltétel vizsgálatot, a problémás kód működésbe is lép. A feltételvizsgálat nem fut le jól.
4. Átnéztem, sajnos semmi használható nincs számomra benne. :-(

A naplóból látható, hogy az értékadáskor be van kattintva a "Do maths" checkbox, a feltételvizsgálat emiatt a "Math:Equals" operátorral történik (azaz csak történne)

"If %HOME = 1"

(#928) LordRajZoL válasza Oldman2 (#927) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

S ha nem változo figyelést csinálsz hanem értékadásnál ki be kapcsolgatot a kérdéses profilt?
Akkor elég csak idöt figyelni

zZz

(#929) Teasüti válasza Oldman2 (#927) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Csak ez a két context van?
-Variable state if %HOME = 1
-Time From 9:00 To 20:00.

Próbáld meg a %PACTIVE változót figyelni, ha amúgy nincs máshol szükséged a %HOME-ra!
Esetleg kipróbálhatnád még az "If = 1" helyett az "If is set" feltételt is. Aztán Home profil Exit-jében kiüríted a változót.

[ Szerkesztve ]

(#930) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Na beléptem én is az Android Kánaánnak erre a speciális szegletébe! :DDD
Szeretnék egy olyan profilt tető alá hozni, ami annyit csinál, hogy ha be van kapcsolva a wifi és egy bizonyos ismerősöm épp elérhető vagy elérhetővé válik Gtalk-on (vagy akár Facebook-on is), akkor lejátszik valamilyen hangot figyelemfelkeltés céljából. Hogyan kellene ezt megcsinálni? :U

(#931) Oldman2 válasza LordRajZoL (#928) üzenetére


Oldman2
veterán

Jelenleg Context-ben csak az időt figyelem, a változó értékét már a kapcsolódó Taskban figyelem.

Ez a Profil ki/be kapcsolgatás hogyan?

(#932) Oldman2 válasza Teasüti (#929) üzenetére


Oldman2
veterán

Ma reggel rájöttem a probléma okára, bár nem tudom ez miért így van...

Mint írtam, numerikus 1 értéket kapott a változó, ezért a "Maths: Equals (=)" operátort használtam (eddig).
Átállítottam _nem numerikus_ értékre és a "Matches (~)" operátorra váltottam.

És szépen megy, mint a kis angyal!
Meg tudja ezt valaki nekem magyarázni?

(#933) Teasüti válasza Kimmuriel (#930) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Tasker Google Groups. :B
Ez szerintem túltesz az itteni közösségen. Ehhez fel kell túrni a netet, vagy választ várni a fenti fórumon.
Talán akad rá megoldás (plugin, android intent, script, stb).

(#931) Oldman2
Task/Tasker/Proflie status

(#932) Oldman2
:(
Elképzelésem sincs mi a különbség a numerikus vizsgálat és a pattern matching közt egy egy karakteres szám esetében.

(#934) Oldman2


Oldman2
veterán

Letöltöttem a Keep multiple backups of tasker config példát, ami működik frankón.

Megnézve az elkészült zip fájlt, egyetlen xml fájl van benne. Szeretném a TXT formátumú párját is mellé csomagolni. A Tasker File/Zip almoduljában több fájl hogyan jelölhető ki?

Mappa hosszú érintéssel kijelölhető, több fájlt viszont nem tudok kijelölni.

(#935) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Hogyan tudnék olyan feltételt megadni, hogy csak akkor szinkronizáljon, ha az utolsó autosync óta eltelt idő nagyobb, mint 20 perc?

(#936) Teasüti válasza Kimmuriel (#935) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A legkézenfekvőbb, ha változóba elmented a frissítés idejét, majd később a jelenlegi időt összehasonlítod az elmentett idővel.

(#937) Ryle


Ryle
tag

Sziasztok!

Megvásároltam a Tasker-t és alapokat szeretnék beállítani.

Ha bedugom a fülhallgatót, akkor feljöjjön az fm rádió, a deezer, illetve a winamp.

Éjszakai üzem módot magamnak már sikerült össze dobni, ami üzemel..sajnos ez a fülhalhatós dolog nem akar nekem össze jönni.

Illetve azt tudná a Tasker valamilyen formában..hogyha kikapcsolom a kijelzőt..akkor szakadjon a net, ha vissza kapcsolom...akkor minden kapcsoljon vissza ?

Válaszokat előre is köszönöm

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#939) Ryle válasza Oldman2 (#938) üzenetére


Ryle
tag

Köszi szépen

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#940) Teasüti válasza Oldman2 (#938) üzenetére


Teasüti
nagyúr

:R

(#941) Gabika77 válasza Oldman2 (#938) üzenetére


Gabika77
csendes tag

Sziasztok.

Egy kis segítség kellene már az elején. Most olvastam erről az app-ról. Gondoltam belevágok én is. de megakadtam a GPS bekapcsolásnál. Feltelepítettem a secure setting nevű progit is, de az opcióknál a gps előtt egy behajtani tilos tábla van és nem tudom zöldé varázsolni. Esetleg tudna valaki segíteni ?
Köszönöm

(#942) Oldman2 válasza Gabika77 (#941) üzenetére


Oldman2
veterán

A GPS-t felesleges kapcsolgatni, ha nem használja semmi alkalmazás, a bekapcsolt GPS önmagában nem fogyaszt plusz energiát.

(#943) Teasüti válasza Oldman2 (#942) üzenetére


Teasüti
nagyúr

És ha nincs CM rom-unk hozzá PDroid-dal, akkor meg akaratunkon kívül követhet egyik-másik alkalmazás. ;)
Jobb azt csak akkor bekapcsolni, ha kell is.

(#941) Gabika77
Tasker önmagában is tudja kapcsolni, ha CM romod van és/vagy root jogod (nem emlékszem mi a feltétele, weboldalán a Tour oldalon olvasható).
SS-ben nálam is tiltott, azt írja (ha ráböksz a piros táblára) nálam, h Helper kell hozzá. Nálam az nincs, tekintve, h rendszer alkalmazásként használom az SS-t. Amúgy írja a feltételeket, ha ráböksz, h mi hiányzik hozzá.

(#944) Cindercone82


Cindercone82
tag

Üdv!
Valakinek jól és egyszerűen használható cucca ami felolvassa az időjárás adatokat?
Felettem egy erre vonatkozó projektet (Teasüti féle) de nem nagyon akar működni. Nem mondja a z időjárást, max annyit hogy nem áll rendelkezésre időjárás adat vagy valami hasonlót.
Előre is köszi a segítséget!

"Minden bonyolult problémának van egy egyszerű, világos és rossz megoldása. "

(#945) Teasüti válasza Cindercone82 (#944) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Get Weather task-ot kell lefuttatni, hogy letöltse Köpönyegről a Dél-dunántúli régióra vonatkozó infókat.
Nem írtam a használatáról ott, ahol linkeltem?

(#946) Cindercone82 válasza Teasüti (#945) üzenetére


Cindercone82
tag

egy profilba beraktam:
Alarmdone->Get Weather (a te fájlodból) és utána Say Weather'n' alarm
És nem hajlandó semmit csinálni

"Minden bonyolult problémának van egy egyszerű, világos és rossz megoldása. "

(#947) LordRajZoL válasza Cindercone82 (#946) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Egy jó pár feltételt ki kell szedni belöle mivel belsö paramétereket vár s az alapján beszélget
Plusz nem árt a say parancsokat ujrakonfigurálni, mivel attól is függ melyik tts enginét használod

[ Szerkesztve ]

zZz

(#948) palancsa


palancsa
csendes tag

Kedves Teasüti! (És a többiek)

Először is engedjétek meg, hogy elmondjam, mennyire csodálom amit kihoztok ebből a programból.
Irigylem tőletek az észt :), a türelmet, és a kitartást.

Én ma bukkantam rá a taskerre és erre a forumra is. Teasüti nyitó hozzászólása, és ahogyan leírta, hogy miket készített, egyszerűen ámulatba ejtett.

Gondoltam én kis naív..hogy belevetem magam, letöltöttem a próba verziót, és gyakorlatilag egész nap próbálkoztam.

A nap végére be kellett látnom, hogy ehhez én kevés vagyok. Félre kellett tennem a büszkeségemet (mert ez számomra hónapokba telne).
Elhatároztam, hogy letöltöm Teasüti projektjeit.

És amiért igazából írok:

Ez sem ment zökkenő mentesen. Lejött a 4 db file, kitömörítettem, és szemben találtam magam csodaszép kínai írásjelekkel. Nagy nehezen rájöttem, hogy át kell nevezni a fájlokat prj.xml-re, na ennek nagyon megörültem. De az örömöm sajnos nem tartott sokáig. Mert a 4-ből, csak 2-t sikerült importálni (hardver, telefon), a másik kettőnél: "failed to import profile data" kiírás jelenik meg. /mikor a két projekt felkerült, akkor ámultam csak igazán! - gratulálok!/

Kedves Teasüti, ha tudnál nekem segíteni, hogy mi lehet a gond? vagy ha esetleg feltennéd, elküldenéd nekem mailben (palvolgyianiko@citromail.hu) azért marha hálás lennék.

Előre is nagyon köszönöm, ha tudsz, tudtok segíteni!

Üdv: Anikó

(#949) Teasüti válasza Cindercone82 (#946) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A Say Weather'n'Alarm-ot úgy kell meghívni a Perform Task paranccsal és az első paraméterrel választod ki, h mit mondjon. Tulajdonképpen csak egybe gyúrtam az összes Project-re tartozó say parancsot egyetlen Task-ba és a %par1-től függ, h melyiket futtatja le. Én pl. asztali parancsikonokkal is fel szoktam olvastatni az időjárást.

(#947) LordRajZoL
Ugyan már kicsit kusza nekem a változók szerepe annyi idő után (ki, kivel, hol, miért), de törekedtem arra, h a projekten önállóan is működőképesek legyenek, szóval elvileg az a valag Task és a hozzá tartozó két Profile az összes szükséges változóról gondoskodnak.

(#948) palancsa
Ugyan már, még zavarba jövök. :B
Innen töltötted le a fájljaimat?
Korábban is előfordult már, h az utolsó két Project-et nem tudták mások importálni, és az volt a gyanúm, h az ékezetes karakterek miatt. 1.3-as verzió óta nem volt erre panasz. :F
Elvileg semmit nem kell átnevezni, csak bemásolni őket a Tasker megfelelő mappájába és a programból importálni.

Hát... Úgy néz ki nem tudom magára hagyni a topikot, pedig már kezdem unni. :B
Mindent megcsináltam már, ami elvárható számomra egy okostelefontól. Amíg nem lesz több embernek ilyenje - pl. barátnőmnek -, addig nincs vele több dolgom. Mondjuk tervben van egy saját készítésű IM progi két telefon között - ami nem naplózik, nem figyeli meg a gazdáját és titkosítva üzen -, de ahhoz a környezetemben is újítani kéne ilyen telefonokra. :))

[ Szerkesztve ]

(#950) LordRajZoL válasza Teasüti (#949) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Igen tudom láttam hogy egybegyurtad a teljes taskokat, profilokat. De mivel én direktbe hivtam meg a két taskot igy kiszedtem magamnak a feltételeket.

S ahogy olvastam a kérdezö is ezt tette, hogy taskokat hivott meg

[ Szerkesztve ]

zZz

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.