Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker

Hozzászólások

(#201) Teasüti válasza Cartman023 (#200) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Enter és exit task-okkal igen.

(#202) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Eléggé kihalt a topik. :)
Lejártak a trialok, vagy mindenki profi már? :))

(#203) Cartman023 válasza Teasüti (#202) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Én próbálgatom, és lassan rájövök, hogy ez mindenre jó! :)

Olyat lehet hogy pl egy feladatsor végén lezárja a telefont? Ha lehet akkor mivel?

(#204) Teasüti válasza Cartman023 (#203) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Lehet, méghozzá plugin sem kell hozzá. :)
Display/System lock.

(#205) kukukk


kukukk
csendes tag

Kedves Teasüti!

A navi progihoz szeretném beállítani ezt:

"1. auto gps - ha elindul egy adott alkalmazás, akkor bekapcsolja a gps-t, majd ha bezáródik, akkor vár 5 percet (arra az esetre, ha újra aktiválódna a profil) és kikapcsolja"

Az a gondom vele hogyha újra belépek a navi progiba akkor is kikapcsolja a Gps-t ha letelt az 5 perc( a kilépéstől számítva ) ! Mit kellene még beállítanom ahhoz hogy visszalépés után leállitsa a visszaszámolást?

Igy néz ki:

Enter Task:
1. Gps On

Exit Task:
1. Wait: 5 min
2. Gps Off

(#206) Teasüti válasza kukukk (#205) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Pont egy ugyanilyen profilom van nekem is.
Feljebb megtalálod a linket hozzá.

Ha az nem felel meg, akkor:
Exit task:
1. wait
2. gps off if %PACTIVE !~ *GPS profil neve*

És az ütközés kezelésnél be kell állítani, hogy a jelenlegiből lépjen ki, ha egy új példány indul a task-ból.

(#207) ERPY válasza kukukk (#205) üzenetére


ERPY
őstag

Bocs hogy beleröfögök, de a gps-re sztem fölösleges profilt állítani. Maradjon mindig bekapcsolva, ha valaminek kell használja, különben úgysem megy. Szal ha semmi sem használja egyáltalán nem fogyaszt, olyan mintha kilenne kapcsolva. Mikor kilépsz egy navi alkalmazásból, a gps onnantól már nem aktív.

[ Szerkesztve ]

(#208) Teasüti válasza ERPY (#207) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Aztán azon kapod magad, h még az Angry Birds is a helyzetedre kíváncsi (hogy csak egy példát említsek a sok közül). Privacy. ;)

(#209) ERPY válasza Teasüti (#208) üzenetére


ERPY
őstag

Én mondjuk nemigen játszok, de nem tudtam hogy egy játéknak ez fontos lenne. Akkor amit írtam tárgytalan, sorry.

(#210) Teasüti válasza ERPY (#209) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A játék csak egy példa. Rengeteg alkalmazásnak több joga van, mint amennyi indokolt lenne. :(((

(#211) stevve válasza Teasüti (#210) üzenetére


stevve
nagyúr

Bármelyik ingyenes alkalmazás, amelyikben van reklám, tudja a helyzetedet... és elküldi és forgalmat generál vele és nem elhanyagolható mértékben meríti az akkut. :(

(#212) kukukk válasza Teasüti (#206) üzenetére


kukukk
csendes tag

Köszönöm, így már tökéletes! :K

(#213) Teasüti válasza stevve (#211) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ezért használok tűzfalat. Meg hosts fájl-ból történő reklám blokkolást is.

Meg CM romokban is van vmi jogosultság kezelés - amit Dev Tools-ban is láttam, de kifagy az app, ha rámegyek az opcióra.

[ Szerkesztve ]

(#214) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Estét szerettem volna kipróbálni az idöjárás felolvasó részt de sajnos a project fileböl 2-t nem tölt be s az egyik pont az idöjárás

Samsung Galaxy SII Wanamlite 4.03 ICS

Csak egy mezei hibajelzést ad hogy nem tudja profilt olvasni

zZz

(#215) Teasüti válasza LordRajZoL (#214) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Itt vannak a hozzá szükséges Task-ok. Gondolom vmi ICS inkompatibilitás lehet. Legalábbis mások még nem panaszkodtak.

(#216) LordRajZoL válasza Teasüti (#215) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Köszönöm a gyors választ
Már lesem is

zZz

(#217) Teasüti válasza LordRajZoL (#216) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Melyik kettőt nem tölti be, vagy melyiket igen? Nem lehet, hogy az ékezeteket nem kedveli?

(#218) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Azt a kettöt ami ékezetes
De átirtam file nevet ugyse tetszik neki
Én is ékezetre tippeltem, lehet belsö részbe van még olyan név ami nem tetszik neki

A 3 task tökéletesen müködik mégegyszer köszönöm

zZz

(#219) Teasüti válasza LordRajZoL (#218) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Igen, akad benne ékezet.
Mivel eddig nem csinált belőle problémát a program, így nem voltam elég következetes a neveket illetően. :B Talán átírom majd vmikor.

(#220) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Hát hiába világnyelv a magyar sajna a progik nem igazán szeretik.
kb mint ékezet a passban. Nem nyerö ötlet

zZz

(#221) S_xperia_S válasza Teasüti (#202) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

amit tudtam beállítottam (9 db), és működnek (nagyjából), profibb beállításokhoz egyelőre nincs időm gyakorolni, kísérletezni, de ha lssz időm jövök még, remélem addig nem hal meg a topic...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ S

(#222) mandras81


mandras81
senior tag

Van valami módja, hogy ha mondjuk éjszakára beállítom a repülő módot, akkor hozzáadjak whitelist-et is, hogy pár szám akkor is el tudjon érni? (Jelenleg még nem root-olható a telefonom.)

(#223) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Repülö módba nem müködik gsm rész, söt van olyan amelyik wifit is lelövi.

Rajtunk áll mennyire pörög a topic
Régi Tasker használó vagyok de inkább csak bohockódás szinten.
Csengö hangok, némitás meg hasonlók
Pedig félelmetesek a lehetöségek a progiba

[ Szerkesztve ]

zZz

(#224) mandras81 válasza LordRajZoL (#223) üzenetére


mandras81
senior tag

Értem. Azt tudjátok, hogy a Display/Night Mode task pontosan mit csinál?

Nekem olyan kellene, hogy éjszakára minden hangot kilő (e-mail notification és társait is), csak pár számról vagyok hívható, de akkor hangosan csörög, és lekapcsolja az adatkapcsolatot is (mondjuk, ezt meg tudom csinálni simán, hogy pl. a kijelző utolsó lezárása után másfél órával kilövi a netet/adatkapcsolatot)?

(#225) mandras81 válasza mandras81 (#224) üzenetére


mandras81
senior tag

Kezdek rájönni: úgy látszik, hogy a Silent Mode az e-mail notification-t is elnémítja, úgyhogy az jó lesz. Már csak az a kérdés, hogy valahogy a LED-es visszajelzést is ki lehet kapcsolni?

(#226) Teasüti válasza mandras81 (#225) üzenetére


Teasüti
nagyúr

LED-es részhez van plugin. Silent mód meg az alarm és a media hangerőt nem némítja csak el (android feature). Ha ezeket is szeretnéd, azt külön kell.

Display/Night Mode
Vmi android feature lehet hasonlóan a Car mode-hoz, sosem próbáltam még.
Azt sem tudom, hogy gyárilag megvan ez a képesség a stock romok-ban, vagy csak főzött romban lehet ilyet, vagy esetleg abból már kivették? Passz.

(#221) S_xperia_S
Észre szoktam venni, ha vki ír ide. :)

(#227) mandras81 válasza Teasüti (#226) üzenetére


mandras81
senior tag

Meg tudnád mondani a plugin nevét? Root nélkül is műkszik?

Az Alarm és media nem lényeges, hogy nem némul, mert csak éjszakára kell, tehát csak az alarmig lesz aktív, mediát meg úgysem játszom alvás közben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#228) mandras81 válasza mandras81 (#227) üzenetére


mandras81
senior tag

Na, közben megtaláltam. A Locale Execute Plugin lenne az?

Másik fórumon meg azt olvastam, hogy az Audio/Notification Pulse task is ezt csinálja. Valaki kipróbálná, mert nekem nem akar összejönni...

(#229) Teasüti válasza mandras81 (#227) üzenetére


Teasüti
nagyúr

TeslaLED.

Ha jól látom a Set Light action is machinál vmit a LED-ekkel, de root kell hozzá. Gondolom ez csak jelzés lehet.

(#230) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! 2 kérdésem volna a programmal kapcsolatban!
- Ti nem vettétek észre hogy a Tasker nagyon meríti a telót, hajtja a procit?

- Van lehetőség a "feladatok" összefűzésére?
Pl.: Ha egy nap első alkalommal bekapcsolom a Wifi-t akkor szinkronizáljon, tehát ne csak időpontot meg napot lehessen megadni, hanem ilyen sorrendeket, "összefűzéseket" megadni?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#231) Teasüti válasza volvoguy (#230) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem meríti az akkut.
Nem mindegy miket monitorozol a context-ekben - pl a gps-től nyilván leszopja magát az elem.
De ezek meg ugye nem a programból magából eredő terhelések, hanem hardveres.
A progi max csak akkor merít, ha beállítottál egy Task-nál ébrentartást és a Task meg nem végez a feladattal.
Mondjuk előtérben tényleg elgondolkodik a telefonom akár hosszú másodpercekre is mondjuk egy Log megtekintésekor, mentéskor, stb. De háttérben a terhelés elég marginális.

Ez az összefűzés példa nem igazán "jött át". :N
Sok mindent lehet, max. ismerni kell a programozás alapokat hozzá.
Pl. wifi bekapcsolások számát figyeli, a számlálót naponta nullázza, és csak akkor szinkronizál, ha 1 az értéke. Lehet hivatkozni egymásra a Task-okban, ki-bekapcsolgathatsz profilokat, feltételesen indíthatsz Task-okat, elágazásokat csinálhatsz eképpen, ez mind csak attól függ, h te miket vagy képes kihozni mindabból, amire képes a program.

(#232) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! ICS-t használok...válasszam a "Run in foregrund" opciót, vagy vegyem ki előle a pipát?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#233) Teasüti válasza volvoguy (#232) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Miért lesz az jó, ha előtérben fut?

(#234) LordRajZoL válasza Teasüti (#233) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

ICS-nél be lehet állitanni hángy progi mehet a hátérbe. Lehet ezzel van összefügésbe

zZz

(#235) Teasüti válasza LordRajZoL (#234) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A kérdésem még mindig adott.

(#236) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Érdekelne hogy mi is az az "IF"...vagyis a feltétel, amit ha bepipálok akkor egy %-jel jelenik meg. Ezt ki kell törölnöm vagy maradjon és utána írhatok? De mit is? Mire jó az "IF"??

Valaki egy egyszerű (lehet összetettebb is:)) példán keresztül letudja nekem vezetni?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#237) mandras81 válasza volvoguy (#236) üzenetére


mandras81
senior tag

Azzal egy változó állapotához kötheted az adott esemény bekövetkezését.

Pl.: én csináltam két profilt, ezek egy általam megadott SCRLCK (screenlock) változó értékeit módosítják. Ha lezárom a képernyőt, akkor 2 értéket kap, ha pedig unlock-olom, akkor 1-et.

Mondjuk azt szeretnéd, hogy kikapcsoljon a WIFI, ha lezártad a képernyőt. Akkor csinálsz profilt, raksz bele egy task-ot, amiben kiválasztod a Net/WIFI OFF, és az IF-be beírod, hogy SCRLCK ~ 2, így csak abban az esetben kapcsolja ki a WIFI-t, ha a képernyő le van zárva (persze, ezt lehet úgy is csinálni, hogy a Profil Contextje-ként adod meg, hogy SCRNLCK ~ 2, és csak azt adod meg a task-ban, hogy WIFI OFF (IF nélkül), hiszen a Profil Context-je már magában egy IF feltételnek felel meg, de talán példának jó lesz a fenti.)

[ Szerkesztve ]

(#238) volvoguy


volvoguy
addikt

Es az a %-jel mindig kell oda amit kiir? Am azt hogyan tudom megcsinalni hogy kihangositot bekapcsolja ha vizszintben van a telo....DE csak akkor ha telefonbeszelgetes van folyamatban?:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#239) mandras81 válasza volvoguy (#238) üzenetére


mandras81
senior tag

Még nem csináltam ilyet, de gondolom annyi az egész, hogy létrehozol egy profilt, aminek az egyik context-je a State/Sensor/Orientation (Face Up - ha azt akarod, hogy "pofával" felfelé letéve a telefont kihangosítson - viszont, ez veszélyes, mert mindig ki fogja hangosítani, ha le van téve így a telefonod), a másik pedig a State/Variable/Variable Value (Value: %INCALL Op: matches Value: 2 - ez egy beépített rendszerváltozó, és azt jelzi, hogy hívásban vagy (2), vagy sem (1)).
Aztán létrehozol egy Task-ot, amibe berakod az Task/Audio/Speakerphone (On)-t, és érdemes egy exit task-ot létrehozni ugyanígy, csak ott Task/Audio/Speakerphone (OFF) legyen, így ha nem teljesül a profil két feltétele egyszerre, tehát a hívásnak vége, VAGY a telefon elmozdul vízszintesből, akkor kikapcsolja a speakert.

Mondom, látatlanban írtam, úgyhogy próbáld ki, és teszteld!

Ha azt akarod, hogy mondjuk le van téve a teló, hívnak, kihangosít, de akkor is maradjon kihangosítva, amikor felvetted, akkor ahhoz át kell alakítani.

[ Szerkesztve ]

(#240) LordRajZoL válasza mandras81 (#239) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Can I hide the notification list entry when Tasker is running ?

If the notification is very annoying, it can be removed by disabling the Run In Foreground setting which can be found in Menu->Preferences->Monitor.
Please read the help text associated with this option first.

Hm
Mégse azzal van összefügésbe
:D

zZz

(#241) volvoguy válasza mandras81 (#239) üzenetére


volvoguy
addikt

És az hogy "INCALL", ezt honnan ismeri a program? Vannak ilyen "parancsok"? A "2" mindig a BE, az "1" mindig a KIkapcsolt állapotnak felel meg??

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#242) Teasüti válasza volvoguy (#241) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A kézikönyvet még egyszer sem nézted meg, ugye? :U (igen, angol)

(#243) Teasüti válasza LordRajZoL (#240) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Megnéztem azt a beállítást, tárgytalan a kérdésem.
Elég érthetően le van írva a súgóban, h mi az és mire jó. :B

(#244) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Átnyálaztam a kézikönyvet de nem lettem okosabb.

Vagyis az hogy a "Value" 2 az azt jelenti hogy valami be van kapcsolva, ha pedig 1 akkor ki van kapcsolva?

Ezt találtam:
"The action Variable Set (and several others) can be used to create new variables. Variable names have the following restrictions:

they must start with the % character
they are case-sensitive
then must at least a further 3 alphanumeric characters
they can also contain the underscore character (_) but not start or end with it "

Vagyis én is kreálhatok ilyeneket, de a program honnan tudja hogy amit én kitaláltam az mire vonatkozik...pl. %INCALL...ez alapból nincs a programban....honna tudja mire vonatkozik akkor?

Vagy %FRUIT....ebből mit következtet ki?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#245) grabber


grabber
addikt

Hello!

Az lenne a problémám,hogy otthon van 2 db wifi router és azt szeretném elérni,hogy az andriod ahhoz a routerhez csatlakozzon mindig amelyiknek erősebb a jele.Van ilyen progi?

(#246) Teasüti válasza volvoguy (#244) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Lássuk csak...
A variable változót jelent, ami programozásban is pont azt tudja, mint a matekban, hogy fel tud venni egy értéket. Esetünkben típusától függően lehet szám, betű, egyéb karakter és karakter lánc is (szöveg). Szerencsére a típusával nem kell foglalkozni, azt a Tasker magától eldönti a felvett értéke alapján. Ez annyiból fontos - hogy érthető legyen -, ha számot adsz meg, akkor szám típusú lesz, és miután deklaráltad (létrehoztad) a változót, utána ha lekérdezed az értékét, akkor a szám típusúnak mindig nulla lesz alapból, hiába nem adtál neki semmilyen értéket. A "szöveg" típusúak megmaradnak üresnek, amíg nem kapnak egy értéket.

Na most a változókat feltételek vizsgálatakor szokás alkalmazni, például azt mondom, hogy kikapcsolom a wifit, ha a képernyő lezár. Ha ez bekövetkezik, akkor a %SCRLCK változó értéke felveszi a 2-t. Most hogy ezt hogyan, azt nem firtatjuk még az egyszerűség kedvéért (kolléga feljebb írt róla). Majd a feltételben (IF) megvizsgáljuk a %SCRLCK változó értékét, és attól függően végezzük el a feladatot, hogy mi az. Ha a feltétel igaznak bizonyul, akkor hajtódik végre az a parancs, amit feltételhez kötöttünk. Ha hamis az a feltétel (nem teljesül), akkor nem hajtódik végre a parancs és tovább lép a program a következő programsorra (sorban a következő lépés a Task-ban).
Így néz ki a feltétel: IF %SCRLCK = 2 akkor hajtsd végre a parancsot.
Kolléga feljebb ~ karaktert használt, ami annyit tesz, hogy "egyezik" (matches). Ez szöveges vizsgálatnál használatos, de számok esetén is lehet alkalmazni, de arra figyelni kell, hogy ilyenkor szövegesen vizsgálja a számokat is, nem pedig számként. (hogy ennek milyen gyakorlati buktatója van, arra most nem jut eszembe példa) De egy ilyen fajta így néz ki:
IF %SCRLCK ~ yes akkor blablabla. Vagyis itt a változónak egy adott karakterlánccal kell egyezni, ami természetesen szám is lehet (kivételek a kézikönyvben, azokat leszámítva ASCII karakterek lehetnek).

Programozásban elterjedt, hogy az igaz és hamis állításokat 1-essel és 0-val helyettesítik, ahol az 1-es az igaz. Vagyis ha a képernyő lezár, akkor sokkal egyszerűbb a változónak megadni azt, hogy "1", mint szövegesen, hogy pl "igaz", "lock", "screen out", vagy bármi egyebet.
Viszont van aki úgy programoz, hogy nem 0-át és 1-est használ, hanem 1-est és 2-est, mivel a szám típusú változók lekérdezésekor akkor is 0-át mutatnak, ha egyébként nem adtál meg nekik semmilyen értéket. Van pár helyzet, ahol nem biztos, hogy ezt figyelmen kívül lehet hagyni, bár én még nem találkoztam ilyen feladattal, ahol gondot okozott volna. Ami engem illet, nekem megfelel az 1-es és 0 is, mivel többnyire csak azt vizsgálom a feltételeimben, hogy mikor lesz igaz. Azt nem vizsgálom, hogy mikor hamis. De ha te csinálsz majd olyan feladatot, ahol a hamisnak is szerepe lesz, akkor figyelembe kell venni ezt a jelenséget, mert becsapós lehet.

Kreálhatsz ilyeneket; ha majd ráérzel a lényegére, akkor általuk egy egészen új világ nyílik meg a Tasker-ben és olyan feladatokat is meg fogsz tudni oldani, amiről addig talán azt se hitted, hogy lehetséges. :K
Mindig oda kell írni az elejére a százalékot, hisz az jelzi a programnak, hogy ez egy változó.
Ha használsz a nevében nagy betűt, akkor ún. globális változó lesz (nem muszáj csupa nagy betűnek lennie), ami azt tudja, hogy az egész programban bárhonnét hozzá tudsz férni, láthatod.
Ha csupa kis betűvel írod a nevét, akkor az lokális változó lesz, amit meg csak az adott Task-ban használhatsz, a többi Task nem látja (az egymásba ágyazott Task-ok sem látják). Ezt akkor szoktuk használni, amikor egy változóra csak addig van szükség, amíg lefut az adott Task és utána kukázható. Így nem fogja szemetelni a változó táblát (variables fül) fölöslegesen. Minél kevesebbet használsz, annál átláthatóbb marad.
A lényeg pedig, hogy változót a Variable Set paranccsal tudsz deklarálni és ugyanezzel a paranccsal tudsz neki értéket is adni. Vagyis inkább ezzel csak beállítasz egy értéket egy változónak, de nyilván ha az a változó addig nem létezett, akkor okosan létre is hozza a program.

Ezeken felül vannak beépített globális változók (csupa nagybetűsök gyárilag), amelyek az Android rendszert figyelik főként.
%SCRLCK változó nincs alapból, azt a kolléga maga hozta létre egy profilban - pl. figyeli valahogy, hogy mikor zár le a képernyő (ne kérdezd, h hogy, ez nekem sem tiszta, hisz nincs rá context, ha jól látom) és ha lezárt, akkor task-ban csinál egy Variable Set %SCRLCK to 2 parancsot. (Hmm talán ő maga zárja le Tasker paranccsal, ami után meg simán deklarálja a változót, amíg fut az adott task)

(#245) grabber
Egyrészt ez nem az a topik, ami neked kell, másrészt ez nem így működik gyárilag? :F
Én úgy gondoltam eddig, hogy az ismert hálózatok közül a legerősebbhez kapcsolódik.

[ Szerkesztve ]

(#247) Teasüti válasza grabber (#245) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Egyébként nem kizárt, hogy megoldható, Tasker google csoportjában érdeklődj e felől, a fejlesztő meg fogja mondani a tutit.

(#248) bogil99 válasza Teasüti (#66) üzenetére


bogil99
aktív tag

Szia!
Neked root-olt telód van? Nekem ilyen menüim nincsenek is, mint pl. "ébresztő", a felső sorban a "telefon", "hardver","idő", "ébresztő".
Én nem szeretnék root-olni. Tudom anélkül valamire használni a Taskert?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#249) bogil99


bogil99
aktív tag

Teasüti!
Hogyan tudom importálni az általad elkészített "programokat"?
Ha tartósan rábökök a felső menük valamelyikére, akkor megjelenik az "import" lehetősége, de ott semelyik file, vagy mappa nem jelenik meg, hiába másoltam bele az SD kártyán azokat a Tasker mappába. Viszont jobb oldalon megjelenik egy nyíl, amivel - gondolom - az importálandó file-ok mappájában lehetne keresgéni, de ha erre rábökök, akkor program leáll és kikényszerített leállást ajánl csak fel.

Mit csinálok rosszul?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#250) LordRajZoL válasza bogil99 (#249) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Fent van egy rejtett home icon, le kell húzni az állapotsort
S ott lesz a lehetöség a home iconra kattintva

zZz

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.