Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker

Hozzászólások

(#701) szabof1


szabof1
őstag

Sziasztok!

Kicsit kusza nekem még a Tasker, de alaposan beleásnám magamat, ha legalább tudnám, hogy megoldható az alábbi feladat:
Bejövő SMS-nél egy bizonyos számról és egy bizonyos karaktersorozatot tartalmazó SMS szövegét kellene automatikusan egy maghatározott e-mail címre megadott tárggyal elküldeni.
Megvalósítható ez Taskerben? Ha igen, esetleg egy kis segítséget is kaphatok hozzá.

Szétkerestem a netet, de ilyet még nem találtam. Itt a topicban is rákerestem a kulcsszavakra (SMS + e-mail és szinonímái), de nem találtam ide vonatkozó hozzászólást.

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#702) atillaahun válasza szabof1 (#701) üzenetére


atillaahun
veterán

Szia, én nem találtam mail csatolmány lehetőséget a Tasker-ben. A többi része elméletben megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#703) Teasüti válasza szabof1 (#701) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Megoldható.
Később megcsinálom neked, ha szükséges és lesz időm.

(#704) atillaahun válasza Teasüti (#700) üzenetére


atillaahun
veterán

Na de hol vannak ebbe (GPS vagy akármilyen) koordináták?

[ Szerkesztve ]

(#705) szabof1 válasza Teasüti (#703) üzenetére


szabof1
őstag

Köszönöm, az nagyon jó lenne! :R Megvárom.
Addig is el kezdem olvasni a szakirodalmat. :)

(#706) Teasüti válasza atillaahun (#704) üzenetére


Teasüti
nagyúr

geographical location

%LOCN változóban el is tárolja, ha kíváncsi vagy rá.

[ Szerkesztve ]

(#707) szabof1 válasza szabof1 (#705) üzenetére


szabof1
őstag

Az alap problémám ugye ez: "Bejövő SMS-nél egy bizonyos számról és egy bizonyos karaktersorozatot tartalmazó SMS szövegét kellene automatikusan egy maghatározott e-mail címre megadott tárggyal elküldeni."

Nos eljutottam odáig, hogy van egy profilom, amely bejövő SMS esetén összeállít egy emailt (Task = Compose Email), ahol az üzenet tartalma az SMS szövege (%SMSRB). Ezzel az egyetlen apró hiba, hogy így nem automatikus az üzenet elküldése, mivel az email nem megy el automatikusan, ugyanis rá kell bökni a jobb felső sarokban az email elküldése ikonra.
A Tasker Wikiben itt azt olvastam, hogy ezt (csak?) külön alkalmazással lehet megoldani, nevezetesen az Email Me Pro-val. Várok még ennek a megvásárlásával.

(#708) Teasüti válasza szabof1 (#707) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Jah, ahogy nézem csak épp küldeni nem tud magától. :)) Könnyen meglehet, hogy nem úszod meg a vásárlást. Hacsak nem találsz egy másik Tasker kompatibilis alkalmazást, ami ingyenes.

(#709) szabof1 válasza szabof1 (#707) üzenetére


szabof1
őstag

Mire vezet a megszállottság :D
Hátha mást is érdekel a problémám ingyenes megoldása:
A bejövő SMS automatikus továbbküldését e-mailben (GMail) sikerült megoldanom az Android Scripting Environment (ASE, SL4A) és a hozzá való Python környezet telepítésével és az itt található Python programmal: Send email with attachments

Ezután a Taskerben az alábbi profilt és két taskot készítettem el:
Profile: Sms2mail - Py (8)
Event: Received Text [ Type:SMS Sender:ContactName
Content:TextFilter ]
Enter: SetPythonSendMailVars (7)
Exit: PythonSendMail (6)

Task: PythonSendMail (6)
A1: Run SL4A Script [ Name:sendemailA.py Terminal:Off
Pass Variables:%EMAIL_NAME, %EMAIL_USER, %EMAIL_PSWD, %EMAIL_TO, %EMAIL_SUBJECT, %EMAIL_BODY, %EMAIL_ATTACH ]

Task: SetPythonSendMailVars (7)
A1: Variable Set [ Name:%EMAIL_NAME To:TO@gmail.com Do Maths:Off Append:Off ]
A2: Variable Set [ Name:%EMAIL_TO To:TO@gmail.com Do Maths:Off Append:Off ]
A3: Variable Set [ Name:%EMAIL_USER To:FROM@gmail.com Do Maths:Off Append:Off ]
A4: Variable Set [ Name:%EMAIL_PSWD To:PASSWORD Do Maths:Off Append:Off ]
A5: Variable Set [ Name:%EMAIL_SUBJECT To:SUBJECT Do Maths:Off Append:Off ]
A6: Variable Set [ Name:%EMAIL_BODY To:%SMSRB Do Maths:Off Append:Off ]

[ Szerkesztve ]

(#710) szabof1 válasza szabof1 (#709) üzenetére


szabof1
őstag

Kimaradt: a személyes részeket átírtam. Az általunk megadandó részek:
- ContactName (Akitől az SMS érkezik, nálam bank)
- TextFilter (az üzenetben megtalálható karaktersorozat, nálam "ÁTUTALÁS")
- TO@gmail.com (az email címzettje - nem csak GMail, más is lehet)
- FROM@gmail.com (a saját email címem - csak GMail lehet)
- PASSWORD (a Google accountom jelszava)
- SUBJECT (az üzenet tárgya, nálam "Utalás")

(#711) Teasüti válasza szabof1 (#709) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Végre egy hasznos ember! :R
Nem értek a script-ekhez se python-hoz, de a leírtak nem csak változók deklarálásáról szólnak? Hol van az a parancs, ami ténylegesen elküldni az üzenetet a Gmail kliensével?

Vmint kicsit zavarba ejtő az Exit Task (ha az ott az) egy Event context esetében.

szerk: áh kapisgálom, szóval nem ez a script maga, ez csak meghívja a telepítendő sendemailA.py script-et.

[ Szerkesztve ]

(#712) szabof1 válasza Teasüti (#711) üzenetére


szabof1
őstag

Igen, az emailküldő okosság már a Python scriptben van. :K

A Pythonhoz én sem értek, de majd megtanulom. :D
A Luához egy kicsikét konyítok, de ahhoz nem találtam elég infót (hogy hogyan tudnám átadni a paramétereket).

Az a jó ezekben a scriptekben, hogy így magát a Taskert is jól fel lehet okosítani. Hogy mi mindenre pontosan, azt még nem tudom, de érzem, hogy ez így nagyon ütős tud lenni. :)

(#713) supercharley


supercharley
tag

A múlt héten rengeteg megoldhatatlan gondra panaszkodtam a tasker-el kapcsolatban, mivel bizonyos funkciók nem akartak működni. Akkor is gyanítottam hogy a rom a hibás ebben. Megbizonyosodtam róla, tettem fel másik romot, és lám szépen működnek a taskerrel csinált taskjaim. A készülék egy Motorola Defy, a rom amellyel nem működött megfelelően egy Wiui 2.5.27(gyanítom hogy más Miui alapú romokkal is így van). A rom amellyel minden megy szépen az a White Rabbit 1.7. Más romot nem próbáltam. Indul a fejlesztés ezerrel. :D

(#714) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Igen sajna rendesen Rom, s készülék függö egy két funkció
Pl nekem Secure settingsel se megy a gps ki/be
A normál mobilnet ki be se mükszik, de a juice defender plugin kiválóan megy

De esetek 95% oké
S a progi félelmetes lassan már szinte minden funkciora használható
Egy dolog amit hiányolok belöle Llama féle cella scannelést. Ha lenne ilyen menthetö profil az félelmetes lenne

zZz

(#715) Teasüti válasza LordRajZoL (#714) üzenetére


Teasüti
nagyúr

State/Cell Near.

(#716) LordRajZoL válasza Teasüti (#715) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Félreértettél.
Arra gondolok hogy a helyszineketet el lehet mentenni, s hátérbe akkár több órán keresztül is csoportositja a cellákat

zZz

(#717) Teasüti válasza LordRajZoL (#716) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem ismerem a Llama ilyetén funkcióját.

Max írsz egy Task-ot, ami a háttérben gyűjti a cellákat, amíg fut.

(#718) atillaahun


atillaahun
veterán

Dehát a Tasker is gyűjti a cellákat a háttérben, ki is lehet választani alapból nem?
Vagy mire gondoltok?

(#719) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Szerintem a legegyszerübb ha megnézitek konkrétan mire is gondolok
Ingyenes a Llama s tud magyarul

S félreértések elkerülése végett ez nem tántoritt el a Taskertöl xD

zZz

(#720) atillaahun válasza LordRajZoL (#719) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem az mégegyszerűbb ha te nézed meg amit én írtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#721) LordRajZoL válasza atillaahun (#720) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Olvastam el is kezdtem nézegetni

zZz

(#722) atillaahun válasza LordRajZoL (#721) üzenetére


atillaahun
veterán

Konkrétan a Cell Near-en belül a kis nagyítóra gondolok. Nekem ott felhozza néhány órára visszamenőleg, hogy mikor milyen cellákra mászott fel a telefon, és melyikre lehet most csatlakozni. Nem tudom erre gondolsz-e.

(#723) LordRajZoL válasza atillaahun (#722) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Igen ennek a funkcionak a turbo változata hiányzik nekem
Azért lenne jó elmenteni mert akkor nem kell "ott lenni" amikor gyártod a profilt
Erre gondoltam

zZz

(#724) supercharley


supercharley
tag

Na, úgy tűnik hogy egyre jobban megy a taskerezés, a feleségem szerint "nyomi" lettem, mert állandóan a telefonomat nyomogatom, de hát baromira élvezem a taskerrel való munkát.
Néhány kérdésem lenne még:
- a fejlesztést nagyon segítené ha lenne lehetőség a taskokban sorokat remelni, vagyis megjelölni hogy ne hajtódjon végre ez vagy az a sor. Én nem találok rá megoldást, szerintetek van ilyen lehetőség?
- valamilyen módon lehetséges a névjegyzék adataihoz való részletes hozzáférés(legfőbbképpen a csoportokhoz), a névjegyzékben keresés, stb.
- lehetséges-e adatbázishoz való kapcsolódás, adatbázis írása/olvasása, létrehozása?

Amit még megjegyeznék hogy a lehetőségekhez mérten nagyon felhasználóbarát a tasker felülete, de hát lássuk be hogy nem valami egyszerű egy telefonnyi képernyőn fejleszteni. Nincs valami más, mondjuk PC-s, esetleg tabletes felület ahol lehetőség lenne a taskerral dolgozni, majd a kész terméket átrakni a telefonra?

(#725) atillaahun válasza LordRajZoL (#723) üzenetére


atillaahun
veterán

Jah értem, hát akkor valóban csak az maradt, hogy csinálsz erre is egy külön profilt, hogy gyűjtögesse őket. :(

[ Szerkesztve ]

(#726) LordRajZoL válasza atillaahun (#725) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Az igazi gond a sok átfedés miatt van

Otthon 4 cellát látok.
Melóhelyen kb 8-at
De sajna ebböl 4 megegyezik az otthonival
S a telefon a 4 átfedö cella 90%-án van

Igy minden féle vudu mágia kell még mellé hogy tudjam hogy hol is vagyok

A gps pozicio nem sokat ér mivel a teló elöször a Google helyet kérdezi le azt meg felúlbirálja a cellainfo, meg a mobil Wifi routerem amit otthonra regisztrált a Goole.
Mikor indittom a lekérdezést 2-3 mp mindig otthonra tesz ha aktiv a router
s az pont elég hogy lefektesse a lekérdezést

Ha meg kilövöm valamelyik kisegitött akkor meg reklamál, hogy kapcsoljam be mert ez nekem jó.
Igy most Naptár, cellainfo közös kombóját hangolgattom ezért lenne jó az offline "Cell Info"

zZz

(#727) LordRajZoL válasza supercharley (#724) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

A sorok remmelésére 2 ötletem van
1. a belsö if feltétel használata
2. if - end if közé zárni ezeket a sorokat

Mivel a Tasker tud scriptet, plugint futtani biztos megoldható. Csak ...
xD

A Pc-s szerkesztöt én se bánnám

Teamviewer Quick Support

Igy a telót látod, vezérelheted a gépröl
Ha sokat kell gépelni akkor igy szoktam

zZz

(#728) atillaahun válasza LordRajZoL (#726) üzenetére


atillaahun
veterán

És ha 3G (only WCDMA) módra váltasz, akkor nem javul az arány? Én itthon csak 2 db 3G-s tornyot látok, viszont 8 db 2G-set. Úgy tudom a 3G-s tornyoknak kisebb a hatótávja, ezért nincsenek akkora átfedések.

(#729) LordRajZoL válasza atillaahun (#728) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Az a gond hogy messze vagyok a várostól.

Próbáltam de only 3g még rosszab a térerö.
Egyenlöre a kiegészitö feltételekkel egész jól fut a Tasker profil. S mivel mindig kitalálok valamit amivel pontositom lassan már nem is kell a cella info. A másik elöny hogy fix 7+2 folyamatos rendem van, 35 napos ciklussal igy egész jól kódolható mikor merre járok
Totál idö, naptár kombó lesz belöle

[ Szerkesztve ]

zZz

(#730) #79335424


#79335424
törölt tag

Sziasztok! Ha az Elixírben egy 1x1 widgetet beállítok GPS kapcsolónak,és kirakom a főképernyőre, akkor valami trükkel rá lehet venni a Taskert, hogy aktiválja? Itt most nem a GPS bekapcsolásán van a hangsúly. Lehet az 3g kapcsoló, vagy egy teljes Elixír profil. Engem egy Widget automatizált "futtatásának" lehetősége érdekelne.

(#731) air válasza #79335424 (#730) üzenetére


air
nagyúr

Ezt nem igazán értem. A widget a főképernyőn jelenít meg információkat, vagy kapcsol valamit. Azt minek akarod programozottan "futtatni"? Futtatni alkalmazást lehet. Egyébként a widgetet "üzemeltető" alkalmazás folyamatosan fut.
És minek kitenni a főképernyőre egy GPS kapcsoló widgetet, és azt "futtatni" Tasker-rel, amikor a Tasker időzítetten tudja ki-bekapcsolni a GPS-t?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#732) atillaahun válasza #79335424 (#730) üzenetére


atillaahun
veterán

Én se igazán értem a kérést, de nálam is párhuzamosan fut a Tasker és az Elixir widget-jei, és szépen együttműködnek, tehát mindkettő érzékeli a másik változásait és azonnal lekezeli. Egyébként lehet a Tasker-nek is widget-et kirakni.

(#733) Rival válasza szabof1 (#709) üzenetére


Rival
aktív tag

Én ezzel, és az AutoRemote nevű kis 1 dolláros kiegészítővel oldottam meg azt, hogy ha elküldöm a telefonnak a megfelelő parancsot, akkor e-mailben visszaküldi az aktuális GPS pozíciót (a pontosabb műholdas, és a hálózati pozíciót is). Persze, vannak kimondottan ilyen appok, de nézd meg, hogy azok mennyi erőforrást zabálnak, és ezt.

(#734) szabof1 válasza Rival (#733) üzenetére


szabof1
őstag

Köszönöm az infót!
És hogyan lehet ezzel az AutoRemote programmal megoldani a bejövő SMS e-mailben való továbbítását? Nézegettem a leírását (a Marketen és a fejlesztő honlapján), de sehol sem láttam leírva az én problémám megoldását.

Az én általam használt Python alapú megoldás megfeküdt az eredeti scripttel, mert az ékezetes betűket nem szerette, de pár nap alatt sikerült megtalálnom a megoldást és már működik. Ha valakit érdekel, akkor közzé teszem a friss scriptet.

Más:
Amúgy nem veszek észre semmilyen erőforrás hiányt mióta telepítettem az SL4A (Android Scripting) környezetet és rá a Pythont - mondjuk a Defym azért nincs rosszul eleresztve belső memóriával, legalábbis nálam nem okoz a SL4A - Python páros semmilyen problémát.
Ami még jó ebben a megoldásban, hogy gyakorlatilag csak a fantáziánk korlátozza be a lehetőségeinket.
Idő híján még csak a 175-ös hsz-ig jutottam a fórum olvasásban és keresem azokat a problémákat, amelyekre a Python scriptek megoldást adhatnak.
Eddig egy esélyes van: lehetne írni egy olyan Python scriptet, amely bemenő paraméternek tetszőleges számú Tasker változót kapna és egy logikai kifejezést (a bemenő változókat felhasználva, szintén egy Tasker változóban) és visszaadná a kifejezés értékét egy másik Tasker változóba. Ezzel komplex ÉS-VAGY feltételeket is meg lehetne csinálni.
Bármilyen ötletet szívesen látok és ráérő időmben megpróbálom megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#735) #79335424 válasza atillaahun (#732) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm a választ! Fontos infó, hogy együtt tudnak működni. A GPS esetében arról van szó, hogy van olyan helyzet, amiben manuálisan, vagyis egy Elixír profilhoz rendelt parancsikonnal indítom. Aztán van olyan helyzet, amiben automatikusan szeretném kapcsoltatni a GPS -t. Ezt szeretném a Taskerrel megoldani. Az autós töltő csatlakoztatásának függvényében kapcsolja a GPS -t. Azt nem tudom, meg tudja-e különböztetni a töltés típusát. A másik, a hálózat. Azt meg tudom oldani Taskerrel, hogy képernyő be=3g, képernyő ki=2g? Persze lennének a kapcsolásnak egyéb függőségei, de azokat a Tasker biztos, hogy tudja.

(#736) Rival válasza szabof1 (#734) üzenetére


Rival
aktív tag

Az AutoRemote ugye csak a parancsot várja kintről, a többit a Tasker intézi (SL4A, Python szintén). Parancs jön, Tasker lekéri a pozíciót, amit eltárol a két változóban (%LOCN a hálózat alapján, és %LOC a műholdas). A Tasker "Write File" action-jével létrehozom a /mnt/sdcard/tmp/mailout.conf nevű fájlt, amit a sendemail.py script keres, persze a levél törzsében használva a két változó tartalmát. Szerintem neked ugyanezt kellene csinálni, csak éppen az SMS szövegét kellene berakni ebbe a fájlba.

1. Get Location
Source Any Timeout (Seconds) 90

2. Write File
File tmp/mailout.conf Append off

3. Run SL4A Script
Name sendemail.py

4. Wait
MS 0 Seconds 10 Minutes 0 Hours 0

5. Delete File
File tmp/mailout.conf

(#737) atillaahun válasza #79335424 (#735) üzenetére


atillaahun
veterán

Autós töltőt nem tudja megkülönböztetni a nem autóstól szerintem, így hogy elkerüld az autón kívüli GPS-ezést, érdemes még betenni egy - ha álló, vagy ha oldalsó állapotban van a telefon - feltételt. A képernyő ki/be 2G/3G könnyen megoldható, bár én nem vagyok róla meggyőződva, hogy van annyi különbség a két hálózat között fogyasztásban, hogy érdemes legyen váltogatni. Esetleg akkor ha már próbálod nagyon finomhangolni a fogyasztást - az utolsó cseppet töltöttséget is kipréselni az akksiból, és egyébként abszolút stabil a rendszer, de általában annyi más dolog van ami sokkal jobban fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

(#738) Rival válasza #79335424 (#735) üzenetére


Rival
aktív tag

Tudomásom szerint a GPS-t nem kell kapcsolgatni, mert egyébként is csak akkor kapcsol be, ha épp használva van (status baron villog a GPS ikon). Szerintem ezt kapcsolgatni felesleges, semmi fogyasztásbeli különbség nincs a ki- és bekapcsolt állapot között. Ez viszont tapasztalat.

Én Bluetooth-os GPS vevőt használok. Autós módban (tehát amikor nincs wifi kapcsolat és bedugom a töltőt) feldob egy gombot (scene), hogy kell-e BT-os GPS vevő. Ha megnyomom, akkor elindítja a hozzá tartozó appot, ha nem, akkor 15 másodperc múlva minden megy tovább, csak épp a belső GPS vevővel.

(#739) Rival válasza atillaahun (#737) üzenetére


Rival
aktív tag

A 3G viszont sokkal jobban szívja az akkut. Általában 2G only módban használom, navihoz elég. Amikor véletlenül 3G-n felejtem, meglátszik a nap végén a kettő közötti különbség.

(#740) #79335424 válasza Rival (#738) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem értem, mire gondolsz. Hogyhogy magától bekapcsol? Ilyet eddig nem láttam. 2.3-tól gyárilag csak felhasználó, vagy rendszeralkalmazás tudja kapcsolni a gps-t. Az Elixír is csak úgy, hogy ,egy pluginját rendszeralkalmazássá tesszük. A Tasker képes GPS-t íly módon kapcsolni? Bluetooth-hoz kötés lehet, csak nálam nincs bt. Kapcsolgatni meg azért kell, mert van egy alkalmazás, ami gps jelből loggolja az autóval végzett munkatevékenységet. Ha kiszállok az autóból, ki kell kapcsolni a gps-t, különben azt "hiszi", hogy vezetek. A kilövés nem jó, mert a vezetésen kívüli tevékenység idejét is loggolnia kell.

(#741) atillaahun válasza #79335424 (#740) üzenetére


atillaahun
veterán

A GPS dologba teljesen igaza van Rival-nak, ezt én is mondhattam volna hamarabb. Igazából 2 állapota van ha úgy nézzük, a bekapcsolt/kikapcsolt és az aktív/inaktív. Az első nagyjából mindegy, mert ha nem aktív - tehát nem használja egy program sem éppen, akkor valóban nincs fogyasztása (hiába van úgymond bekapcsolva). Kikapcsolni legfeljebb biztonsági szempontból lehet értelme, ha semmiképp sem akarod a véletlenre bízni, hogy valami aktiválja a háttérben, és leszívja az akksit, de ez azért nem gyakori dolog. Hibás rom-oknál vagy programoknál láttam ilyet.

Milyen alkalmazással logoltatsz egyébként?

(#739) Rival
És hogy veszed észre, hány órával nyiffan ki hamarabb nap végén ha 3G-n volt?

[ Szerkesztve ]

(#742) szabof1 válasza Rival (#736) üzenetére


szabof1
őstag

Én először félreértettem a 733-as és a 736-os hozzászólásodat. Azt hittem, hogy a Python scriptes megoldással szemben írsz, közben te is ugyanezzel oldottad meg.
Én nem használok file-t, minden bemenő paraméter Tasker változókban van.

[ Szerkesztve ]

(#743) #79335424 válasza atillaahun (#741) üzenetére


#79335424
törölt tag

Trucker Timer. Épp az a helyzet, hogy a program használná. A programnak futnia kell, de autón kívül nem szabad jelet kapnia. A Tasker tud rendszeralkalmazás lenni, hogy GPS-t kapcsoljon?

(#744) atillaahun válasza #79335424 (#743) üzenetére


atillaahun
veterán

Ja értem, hát ebben az esetben valóban kapcsolgatnod kell. Lehet rendszeralkalmazás, de attól még nem fér hozzá a GPS-hez, csak ha felteszed hozzá a Secure Settings kiegészítőt, ami Plugin-ként tudja majd kapcsolgatni. Annyi hogy telepítés után a kiegészítőnek adj rendszergazdai, és telefon admin jogokat.

(#745) #79335424 válasza atillaahun (#744) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Igen, ilyen kiegészítőre gondoltam a kérdésnél. A jogosultságok megadása egyértelmű.

(#746) Rival válasza atillaahun (#741) üzenetére


Rival
aktív tag

És hogy veszed észre, hány órával nyiffan ki hamarabb nap végén ha 3G-n volt?

Az akkustatisztikánál meredekebb a lejtő... :)

(#747) atillaahun válasza Rival (#746) üzenetére


atillaahun
veterán

De ugye szögmérővel nézed? :D

[ Szerkesztve ]

(#748) rum-cajsz válasza Rival (#746) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Elég egzaktul meg lehet mérni a fogyasztást ezzel: Battery Monitor Widget

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#749) air válasza rum-cajsz (#748) üzenetére


air
nagyúr

Amit ez mutat az minden, csak nem egzakt. Nekem múltkor azt "mutatta", hogy notebook USB-jéről 20! perc alatt feltöltődött az akksim 33%-ról 100%-ra. Illetve nem mutatta. Egyszer csak a szint felugrott 33-ról 100-ra, mindenféle köztes érték nélkül. A töltőáram 278mA volt.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#750) Rival válasza rum-cajsz (#748) üzenetére


Rival
aktív tag

Én csak a saját szememben bízom... :)

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.