Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-06 22:56:53

LOGOUT.hu

Ezt a topik azért került létrehozásra, hogy a fórumon megforduló elektroműszerészek és tápokkal hivatásszerűen foglalkozó szakemberek megoszthassák értékes tapasztalatukat és szakmai, valamint magánvéleményüket az ebben a témában kevésbé járatos fórumtársaikkal.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6092) Chp


Chp
őstag

Nem vagyok informatikus és műszerés sem, de haladó felhasználóként leírom a tapasztalataim az új szerelésű Hipro tápomról. Egy i3-2100+GTX 460 kombót hajt. Dirt3, Crysis2, Metro2033(DX11) - amik hajtják a dolgokat - nem zajos a venti, és egy óra után is kellemesen langyos levegőt fúj ki. Sajnos nincs semmilyen felszerelésem és tapasztalatom amivel méréseket tudnék végezni, de eddig nem volt vele problémám. Bevallom kicsit féltem tőle, mert "régi rácsosat" rendeltem webshopról, de ilyet küldtek. 3 év garancia van rá. Remélem egyszer lesz valaki aki leteszteli, és kideríti, hogy nincs baj az új Hiproval. :)

Anno volt "400W-os" LC-Powerem, egy HD4850 alatt is olyan forró volt mint a kályha! El is halálozott! A papíron 580W-os HKC-m meg nemes egyszerűséggel random lekapcsolgatott! Ezek tényleg hulladékok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.