Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-06 22:56:53

LOGOUT.hu

Ezt a topik azért került létrehozásra, hogy a fórumon megforduló elektroműszerészek és tápokkal hivatásszerűen foglalkozó szakemberek megoszthassák értékes tapasztalatukat és szakmai, valamint magánvéleményüket az ebben a témában kevésbé járatos fórumtársaikkal.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#397) gaborka4


gaborka4
csendes tag

Remélem nem zavarok, de egy szerintem nem egyedi kérdésem van a tápokkal kapcsolatban. konkrétan egy chainech 360w-os tápról

mióta egy erősebb gépet vettem rettentő zavaró sipoló hangot ad ami a terhelés függvénében vátozó erősségű és frekvenciájú. :((

annyira zavaró (Vízhűtés mellett) hogy eddig mindenki megjegyezte hogy milyen hangos idegesítő hangja van:(

próbáltam a zaj helyét megtalálni kevés sikerrel:(

arra jutottam, hogy lehet hogy a főtrafó vákuumimpregnálása vacak és az sivít annyira. mellette lévő szabad pekercseket már kiöntöttem űgyantával így csak ez marad.:F

már írtatok itt a fórumon erről de ott semmi konkrét anyagot nem mondtatok, amivel lehetne impregnálni csak valami bödös cirilbetüs cuccról beszéltetek..
ez égető lenne mert baromira zavaró :O
a probléma komolysága, hogy odáig vetemedtem hogy egy leégett codagen tápot (amit múlt hét végén csináltam meg) tettem be a gépembe azzal hang nélkül ment:(((
de félek benthagyni a gépemben mert ugyanazok a diódasorok vannak benne (gyárilag is) amit egy 235W-os JNC tápból szedtem ki (a javítás miatt) a codagen amúgy papíron 350W
esetleg ez a zaj lehet-e garanciális?
ha az általam elövetett műgyantázás nem feltünő:DDD

segítségeteket előre is köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.