Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) doc válasza zenwalk (#147) üzenetére


doc
nagyúr

hany fore, mennyire hosszu, mennyire 'komoly' jatek kell, mennyire vagytok hajlandok egymast szivatni, stb?

(#152) marilllyo válasza doc (#151) üzenetére


marilllyo
veterán

Milyen társasjátékot ajánlanátok 4 ember számára?!

Amik vannak és már meguntuk...

Activity, Monopoly, Star Wars-os Monopoly :), Scrabble, Gazdálkodj okosan.
A lényeg, hogy ne 5-10 perces körök legyenek hanem el lehessen ücsülni felette egy darabig. El lehessen röhögni rajta...egymást szívatós...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#153) doc válasza marilllyo (#152) üzenetére


doc
nagyúr

Galaxy Trucker: 4 szemelyes, kozephosszu, rohogos, szivatos, bar nem egymast kell szivatni, de nagyon jokat lehet rohogni egymas es sajat magad nyomoran :)

vagy a klasszikusok kozul pl. a Catan vagy a Carcassonne

[ Szerkesztve ]

(#154) marilllyo válasza doc (#153) üzenetére


marilllyo
veterán

Jónak tűnik...csak sehol nem találok.... :( :O

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#155) section9 válasza marilllyo (#152) üzenetére


section9
őstag

Egymás szivatóshoz ajánlom a Munchkin-t vagy az Igenis, sötét nagyúr-t. Ezek gyors pörgős játékok, de nagyon mókásak.

(#156) concret_hp válasza marilllyo (#152) üzenetére


concret_hp
addikt

a babszüret is adja nekünk és elég jókat olvasni rajta, kicsit gondolkodós, kicsit egymást szivatós (de nem tudsz atomra kitolni senkivel) 40p körül van 1 kör.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#157) maross


maross
veterán

Mall.hu santiago de cuba 1200, montego bay 1399, kincsvadász 7190.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#158) pocokxx válasza maross (#157) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nálam nem 1200 a Santiago...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#159) maross válasza pocokxx (#158) üzenetére


maross
veterán

Elhiszem, gondolom vegetert az akcio, vagy tul sokat vettek mar belole es eszbekaptak. Mall.hu-t egyebkent erdemes nezni, dixiteket is bazi olcson be lehetett szerezni, hetente valtjak az akciokat.

szerk: karacsonyi izelito: [link]

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#160) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Mall.hu-n újabb akció: 3000 Ft kedvezmény a társasokból, 6000 Ft felett. (kuponkód: 3000tarsasjatek)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#161) maross válasza pocokxx (#160) üzenetére


maross
veterán

Jopar dolognak emelték az arat delutan, de még igy is nagyon sok mindent megeri venni, first world problem, de legtobbje mar megvolt :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#162) pocokxx válasza maross (#161) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Én is bevásároltam. Santiago de Cuba most nekem is meglett jó áron, mellé még ment egy Kincsvadász meg egy Monkey Business a gyerekeknek. Így került 7000 Ftba.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#163) maross válasza pocokxx (#162) üzenetére


maross
veterán

E havi beszerzés kivetelesen gemklubbol:

Big book of Madness 8100 , koop, imadom a koopokat, raadasul pakliepitos, imadom a deckbuildinget :DDD. Ára se vészes a mai árakhoz kepest, meg kellett venni.

Királyi áru 2300 , olcso, turheto ertekelesu, fillernek jo lesz

Time Stories 11700, mar nagyon reg kineztem magamnak, egyszer vegigjatszhato cucc - pontosabban ha elverzel, ujraprobalhatod az uj informaciokkal amit az uton szereztel, igy az egesz kb 3x90percre taksalhato. Utána eladás 10000-10500ert veszik oket - vagy ofkoz penlehuzos kiegeszitok megvétele.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#164) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Visszatalálós! :R :C

(#165) maross válasza Kakaduku (#164) üzenetére


maross
veterán

Kar hogy itt nincs élet :DDD. big book of madnessre visszaterve: 7/10-et adnék ra, jo moka volt 4-en, a tizezer alatti árát megéri a koop rajongoknak.

Az e havi ~30ezrem a tarsasjatek isteneknek: gemklub 30 éves ákcijó volt nemreg, ismet behuztak :).

Ashes: Rise of the Phoenixborn, egy komolyabb darab 12000-ert, igaz vannak benne kockak is. 7.9 imdb-n, nagyon nem lehet melléloni vele.

A masodik aldozat egy kevesbe ismert darab, Dojo Kun, en se ismertem, de megtetszett a tematika, es a 7.4-es ertekeles is tetszik. 10000 penzt aldoztam ra.

A harmadik egy kiegeszito, Castle Panic: Dark Titan. A Castle Panic nem tartozik a kedvenc koopjaim koze, kicsit baltaval faragottnak tartom, de hatha ez a kieg feldobja. Olcso volt (3500), remelhetoleg eladas meglesz nullszalldoval, ha eleri a szomoru veg.

Utolso aldozat: Xenon Profiteer, errol se hallottam soha, de a "deck-deconstruction" megfogott a leirasban, es a 7.4-es ertekeles is azt sejteti hogy valami atgondoltabb jatekrol van szo. 6000ft volt, vallalhato még akkor is ha a nem-ismertsege miatt nehezebb dio is lenne eladni. Egyebkent erosen hajaznak a lapok a Race for the Galaxy-ra, ami egy igazi klasszikus. Nagy csalodas nem lesz szerintem :).

Valamint csak ugy mellesleg szellemlovasban levasaroltam a meglevo 6000+1500 kuponomat egy hasznalt Prodigals Club-ra, ami a Last Will ,egyik kedvencem folytatasa, grafika es a jatek celja ugyanaz, de a mechanika sokat valtozott. A Last Will-t kb 7 Wondershez tudom hasonlitani, akiknek bejott a 7Wonders, nagyon szivesen jatszanak mindig Last Will-t is. Kb 7000-be fajt. Fennmarado penzt kipotoltam, es a Space Hulk: Death Angel-hez vettem egy mission kiegeszitot. Erosen tularazott cucc, mind az alapjatek, mind a minikiegek, ez kb 1500 volt (par lap). Csak akkor ajanlott, ha kiprobaltad es bejott.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#166) Kakaduku válasza maross (#165) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Szomorúan olvasom, hogy kihalt a topic, pedig azért kerestem valami fórumot, hogy "játszópajtikat" találjak/keressek komolyabb társasjátékokhoz, mert sajnos ismerősi körben nincs olyan sok.

(#167) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Tényleg nem nagy az élet errefelé.

Szoktatok valamilyen klubba járni társasozni? Esetleg tudtok ajánlani olyan helyeket, ahol komolyabb (Game of Thrones ...stb) hosszabb terjedelmű társasjátékokhoz társakat tudok találni?

(#168) maross válasza Kakaduku (#167) üzenetére


maross
veterán

Mondtam :). Hetfo estenkent 6-tol Blaha MÜSZI, 200ft-os beugro. Esetleg gemklub, regebb compayaba is jartam. De mostanaban nincs ido, pentekenkent nalam szokott osszeulni a tarsasag, kb 2 hetente osszejon. Legutobb Tzolkin es Big Book of Madness kerult sorra, elotte Last Will+Getting Sacked kieggel, For Sale, es gyuruk ura - harc kozepfoldeert. Mindig olyan hamar elropul 4 ora, alig kerul elo par jatek, pedig lenne kismillio, harmadát még ki se probaltam :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#169) doc válasza maross (#168) üzenetére


doc
nagyúr

Szellemlovasban nincs mar elet? regebben sokan szoktak lenni

(#170) maross válasza doc (#169) üzenetére


maross
veterán

Nem kizart hogy van, de ott még soha nem voltam ilyen esemenyen :). Van még egy-ket klub ahol van elet adott napokon, de nem jut eszembe a nevuk, facebookon szoktam latni neha. Mindjart megkerdezek egy ismerost.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#171) maross


maross
veterán

Azt mondta haver hogy jatszohaz project facebookon, ott lehet ertesulni mindenfele esemenyrol.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#172) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Muszáj akkor csinálnom egy társasjáték klubot, hogy tudjak társasozni. :DDD

(#173) maross


maross
veterán

Itt is egy kezdemenyezes, ki lehet probalni :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#174) Kakaduku válasza maross (#173) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszönöm, már írtam is nekik. :R

(#175) maross


maross
veterán

Gemklubban még tart a 30 éves szulinapi akciobol maradt learazas, bar mar "csak" 185 jatek van, tegnap még 201 volt. Lehet nezelodni, hatha talaltok valami szimpit,barati 30% koruli kedvezmenyek vannak, kb ennyiert el is lehet majd adni ha megunja az ember.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#176) Kakaduku válasza maross (#173) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Szeretnék egy véleményt írni a helyről amit ajánlottál.

Először is köszönöm szépen, mert nagyon szuper a hely. Segítőkészek a "játékmesterek" és nagyon hangulatos a hely. Rengeteg játék van és bármit kértünk tudták biztosítani és a szabályokat is elmagyarázták, nem kellett azzal tölteni az időt hogy megértsük/elolvassuk.

Aki teheti térjen be, nagyon ajánlom minden korosztálynak. Nem tudom eléggé dicsérni. Egyszerűen szuper. :R

Game Up Pub

[ Szerkesztve ]

(#177) mike1334


mike1334
veterán

Üdv.
Tudnátok ajánlani olyan magyar nyelvű társasjátékot, amit ketten is lehet játszani (és élvezetes is ennyi emberrel), lehetőleg olyan fél-1 órás legyen egy menet, és ne kelljen órákat tölteni a szabályok tanulásával, plusz ne unjuk meg az első után.
Köszönöm!

szerk.: visszaolvastam...hahha...kéretik nem elpoénkodni, egyet már én is kitaláltam ez alapján :DDD

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#178) maross válasza mike1334 (#177) üzenetére


maross
veterán

Patchwork, olcso, kreativ, jo :)

ahogy nezem nagyon egysegarasitottak, mindenhol 4500-5000

Lost Cities is jo, ahogy utanam irjak. Ezen a vonalon Jaipur is belefer a top100-ba bgg-n, nekem az is bejott, pedig en nem vagyok 2-jatekos rajongo :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#179) doc válasza mike1334 (#177) üzenetére


doc
nagyúr

Lost Cities
eleve ketszemelyes, nagyon jo kis kartyajatek

(#180) mike1334 válasza maross (#178) üzenetére


mike1334
veterán

és doc

Köszönöm! Rálesek mindkettőre. A másik játékos egy hölgyemény, így valószínűleg a patchwork lesz a befutó első körben, de remélem hamar bővülni fog a készlet :)
Én is jobb szeretném a több emberrel játszható játékokat (GoT rád nézek), de készülök a hideg őszi/téli estékre asszonnyal, ő meg kevésbé fanatikus, így apránként kellene vmi rávezető féleség :D

Apropó...összefoglalót nem terveztetek? Abban lehetne felsorolva mondjuk játékosszám alapján egy pár ajánlott játék...

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#181) maross válasza mike1334 (#180) üzenetére


maross
veterán

Annyira szubjektiv a dolog, hogy nem lehet ilyet irni. Aki wargame beallitottsagu, nem erti hogy lehet nem rajongani erte, csak valami teljesen mas stilusert.

Egyebkent valami kooperativat kiprobalhatsz, ha latsz benne fantaziat, en asszonnyal foleg azokat szoktam jatszani. Csak igy kozbevetve, Királyi Áru -ra is ranezhetsz, ketten is jo jatszani, de teljesen interakcio mentes, gyakorlatilag mindenki kapargatja a kis gesztenyejet, es a verseny a minel tobb pontert megy. En szeretem az ilyeneket :). Kooperativbol pedig rengeteg van, erdemes eloszor tematikat valasztani es utana keresgelni, de alap egyszerubb jatekok pl Forbidden Island/Desert, Pandemic, Yggdrasil, Ghost Stories...mi nagyon szeretjuk oket, altalaban 2-2 jatekost iranyitunk.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#182) mike1334 válasza maross (#181) üzenetére


mike1334
veterán

Nálunk az érdeklődés inkább az én oldalamon van meg, az asszonyt csak próbálom rávenni, de ahogy ismerem nincs sok türelme hozzá, ezért jó a gyorsabb, "lányosabb" játék, hárha kedvet kap...az aranyásók két játékos verzióját néztem még...lehet előbb csak kivéreljük, aztán kiderül vegyünk e :)
Én a magam részéről Drakula, GoT vagy Chtulhu irányába indulnék, de hát na...valahol el kell kezdeni :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#183) maross válasza mike1334 (#182) üzenetére


maross
veterán

Pandemic eleg lanyos-gyogyitos, erdemes kiprobalni :). Nalunk kozepes (2ora+) vonalon mar d&d ashardalon, xcom, arkham horror mennek, bar van draculam is, még nem probaltuk :). Ami az elozo lightos koopbol kimaradt, igaz cthulhu vonal, elder sign :). De ezt is szereti asszony.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#184) doc válasza maross (#183) üzenetére


doc
nagyúr

ezek mind boven nagyon bonyolultak a lenti igenyekhez kepest (elmagyarazni meg az Elder Sign-t is, pedig az amugy menet kozben tenyleg egyszeru)

(#185) maross


maross
veterán

gemklub elorendeloi goodies-ok, amiket ugy gondolom hogy jo aron vannak (valamint mindegyik minimum 7/10 bgg-n). (-5% ha mar vasaroltal toluk ezt-azt, ujabb -5% ha feliratkozol a hirlevelre /ha még él ez az ajanlat/)

Scythe, nagyon gémer strategia, igenyes, varos, 8/10 bgg, meglepoen olcso, kb masfelszer ennyire szamitottam. Meglepne ha nem menne fel az ára.
Isle of Skye, ez mar gyakorlatilag raktaron van, egy lightosabb darab, 7.5/10bgg, lightosabb darab, carcassonera hajaz a palya.
Pandemic Legacy magyar kiadas, vegre nem 22000 hanem 16000 az ára. 12-24x lehet jatszani, szettepkedos mechanika, utana sima pandemic-kent hasznalhato (ha ugyelunk ra). 1. helyezett bgg-n!!!! 8.64 !!!4! vilaglegjobbjateka tessek csak tessek
Celestia, szinten lightosabb darab, megtetszett a kinezete, ára se vészes (6500-kedvezmények). 7.1bgg
Artifacts Inc, szinten lightosabb, impulziv vasarlas, 7/10-zel nem lesz vilagmegvalto, de par jatekra jo lesz :).
Captain Sonar, ez uj cumo, szimpatikus a tengeralattjaros tematika, csapatokba lehet verodni, illetve lehet korokre osztottan vagy szimultan is jatszani a koroket. 8-as ertekeles bgg-n, nagyon nem lehet vele melleloni. Szellemlovas arhoz kepest a gemklubos nagyon barati, vagy ez fog felmenni, vagy a szellem le, kulonben zavar lesz az eroben.

Udvozlet a horcsogketrecbol! :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#186) interstate76


interstate76
addikt

Sziasztok!

Catan Junior-t szoktunk játszani a lányommal, aki most 7,5 éves. Kb. 6 éves kora óta időről-időre előkerül a játék, játszunk vele néhányat, aztán megy pihenni. Nincs is ezzel semmi gond, de jó lenne egy (vagy több) váltótárs. Tudnátok ajánlani valamit? Lehet a Catan Juniornál összetettebb stratégiai, de lehet kalandjáték-szerű is (PC-n együtt játszottuk vele a Monkey Island-et és most toljuk a Broken Sword-öt - szeret nyomozni és nagyon örül, ha együtt megoldunk valamilyen "rejtélyt" :K, szóval ha társasban van valami hasonló, akkor az is érdekel). Ja, és nyugodtan lehet többszemélyes is!

Előre is kösz a tippeket!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#187) maross válasza interstate76 (#186) üzenetére


maross
veterán

Ezt sajnos passzolom. Az összes nyomozós amit ismerek és nem retró játék kicsit erősebb kategóriás mint 8 év. Félig off: play storeban patchwork 299ft (0.99eur), kedvenc 2 játékos társasom. Androidos verziója is elég jó, 4.7-es értékelésű.

Még két akció: Agricola All Cratures Big and Small 599ft és Le Havre: The Inland Port 599ft.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#188) maross


maross
veterán

Catan + Tengeri utazo 8000-ert, Camel Cup Supercup kieg 3700.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#189) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Valaki esetleg játszott már a Pesti srácok nevű társasjátékkal?

(#190) maross válasza Kakaduku (#189) üzenetére


maross
veterán

még nem, be kellene mennem erte reflexshopba, már befutott :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#191) maross


maross
veterán

Ha már ott tartunk hogy mivel jatszottunk: nem sorolnám fel mi mindent vettem, nagyon elkapott a gepszij. Ami nagyon bejott: Mystic Vale, deckbuilding jatek egy csavarral - mindig ugyanannyi lapod van, de mindegyik harom reszbol all, es ezt a harom reszt lehet tuningolni kulonbozo kis lapkákkal. Tulzottan sok interakcio nincs benne, mindenki probalja a legjobb paklit osszeepiteni es a legjobb/legtobb pontot ado lapokat behuzni. 9/10.

Ami még bejott: Celestia, legutobbi gemklubos rendelesbol. Inkabb 5-6 fovel ajanlott mint kevesebben, nagyon jo kis partyjatek, jol szorakoztunk, lehet nevetni a masik "kinjan" - baratsagos, nem haragtarto jatek, az ember 90%-ban a sajat dontese miatt jar rosszul.

Ami nem jott be: Captain Sonar, 2 csapat, 4-4 fo, tengeralattjarot iranyitunk, de van akinek a szerepe tok ertelmetlen. Megoszto jateknak hivnam. Szerencsere a musziben jatszottunk egyet, ennek hatasara le is mondtam a gemklubos elorendelest.

Behuztam a bgg jelenlegi elso-masodik helyezettjeit is, Pandemic Legacy (sokat késett-szellemlovas vegul olcsobb lett mint gemklub, pedig gemklubos matricas a jatek) es Korokon Át (talan reflexshop, mert ingyen imagine jart hozza), nagy remenyekkel futok neki az eljovendo partiknak :).

mas: CV, kicsit olcsobb mint amennyiert legolcsobban be lehet huzni egyeb boltokbol + ingyen szallitas. Sokan szereti, bar bgg-n csak alulrol tamasztja a hetes számot. Lehet vele probalkozni, az ára barati.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#192) Scale


Scale
őstag

Sziasztok!

Van ötletetek arra, hogy az egyes oldalkon való akciókat hogy lehet a legkönnyebben nyomon követni?

Perpill egy rizikót vadászok, de még sehol sem találtam akciósan (csak a star warsosat) - csak az alap katonás, vagy a trónok harcás érdekelne. És nagyon sok oldalon árulnak társasokat és sok akció van, hogy lehetne a legkönnyebben megtalálni a számomra érdekes akciókat ?

A catanért meg köszi, be is raktam egyet a kosárba :R

(#193) maross válasza Scale (#192) üzenetére


maross
veterán

Passzolom, nekem is jo lenne. En max itt szoktam nezni [link] , plusz kovetem a mall.hu, szellemlovas, gemklub, compaya akcioit :). Ja es bgg-n fel vagyok iratkozva erre a "hot deals - europe" forumra...de itt igazabol még nem sikerult semmit vennem, es viszonylag sok ido kovetni.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#194) Scale válasza maross (#193) üzenetére


Scale
őstag

És hogyan követed ezeknek az oldalaknak az akcióit? Pár naponta felmész az oldalra és így? Vagy hogyan pontosan?

(#195) maross válasza Scale (#194) üzenetére


maross
veterán

Gemklub/compaya/szellemlovas kuld hirlevelet. mall.hu-rol meg kb megvan minden, ami még erdekel, azt be lehet tenni árfigyelőre. bgg-n pedig napi szinten nezek jatekokat, ott pirosan vilagitanak messagekent az uj letrehozott topikok/uzenetek az eu hot dealsen belul. Facebookon szinten followra van rakva az a thread, es ha valaki ir, latni fogom. Egyszeri vasarlonak talan ez a legegyszerubb, bar korantsem fed le mindent.

+1: black friday, szellemlovasban mar megy de az akciozott jatekok haat...a nem tul kelendoekbol vannak. 11.25-odiken erdemes nezni a compayat, kreativjatekot, reflexshopot. Esetleg emagot es mall.hu-t.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#196) Scale válasza maross (#195) üzenetére


Scale
őstag

Köszi, feliratkoztam amire tudtam.

Emagon ha jól néztem nincs túl sok társasjáték. Mall.hu-n meg mindig ilyen konstans akciók vannak? Elég sok akció van állandóan ahogy nézem.

Amúgy visszatérve a rizikóra: az alap verziót, amelyikben katonák vannak, szóval régen csak azt lehetett kapni, azzal mi van? Miért nem lehet sehol sem kapni újonnan? Ezen kívül csak a trónok harca féle rizikó érdekelne, de az meg 28ezer :U

[ Szerkesztve ]

(#197) maross válasza Scale (#196) üzenetére


maross
veterán

Nem tudom, nem vagyok nagy riziko-koveto. De szerintem monopoly es riziko is nagy akciokban szokott lenni - bar lehet nem az alap regi valtozatot kapod, ha egyaltalan lehet még azt venni. Ha ez kellene nekem es nem latok sehol normalis aron, vateran turkálnék. Mall.hu jatekkinalata nagyon lassan valtozik, van nekik par, azt rakjak be akciokba par havonta. Emagrol még nem vettem tarsast, keves van es ritkan akciozzak, csak black friday miatt lehet erdekes.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#198) Scale válasza maross (#197) üzenetére


Scale
őstag

Értem, köszi a sok segítséget :R

Amúgy a mall.hu-n lévő catan akció elég jónak számít ami most van? Alap játék + egy ugyanolyan drága kiegészítő ?

(#199) Scale


Scale
őstag

Dixit napi akció még 7 órán át.

Ez mennyire számít jó árnak?

(#200) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Sziasztok!

Végre találtam egy ilyen fórumot, bár persze ez is pang sajna.

Nyár elején kezdtem bele egy kis társasgyűjtögetésbe, mivel újra feléledt az érdeklődésem az efféle dolgok felé. (Gyerekkoromban folyton gyártottam is játékokat : ) Régebbről megvolt már a: Munchkin (2 kiegészítővel), Labirintus, meg még ez meg az ami elveszett :D

Hát, nyár óta pedig beszereztem a Smash Up-ot az Awesome lvl 9000-el,egy Tsuro of the seas-t (kieggel), Small World-öt illetve az Underground önálló kiegészítőt meg a Zombie Dice-t. Ja, és az össze létező Aranyásók játékot. Társaságban jelenleg toronymagasan az Aranyásók a legkedveltebb (aztán a Small World, majd Tsuro - fillerként meg Zombie Dice, sajna nem mindenki tudott angolul a csoportban a Smash Up-hoz)

Nos, mivel az ilyen könnyed partyjáték jött be főleg a találkákon, a következő kiszemeltem a Vigyáz(z)6! (6 nimmt/6 takes! androidon :P) nevű játékot, boargamearena-n és telón is teszteltem (bár egy netes multi nélküli játéknál nem is értem minek adok ki pénzt), szerintem nagyon király erre a célra. Emellé gondolkodok még valami apróságon, és kérdezném, hogy a fórumban már szóba került Királyi áru mennyire jött be? (@maross)

Én amúgy a szellemlovason szoktam vásárolni, igaz, picit drágább talán, mint a gémklub, de mindig kapok 1-2 ezres vásárlási kupont is a nagy tételű vételeim miatt. Meg szimpik az eladók... :)

Üdv,
3lb4nd1

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.