Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- COD:MW4 segédlet gyűjtő
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Pajac: Olga
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Medocsabi
addikt
Konkrétan azt írtad, hogyha elvágják a kábelt az óceán fenekén, akkor is legyen internet a Fehér Házban.
Mivel az internet magja és a Fehér Ház azonos földrészen belül azonos földdarabon van, így hiába szecskázzák a kábelt az óceán mélyén, az ott nem fog okozni semmit.
Feltéve, hogy nem az óceánon van a FH.Egyébként az, hogy legyen a *CÉGEKNEK* redundáns netje, lehet helyes gondolat. Az, hogy a világ egyik legjobban őrzött intézményében egy gagyi háztartási net is legyen még, az totál nonszensz és abszolút biztonsági probléma. Meg azt feltételezni, hogy ugyan az amerikai hadseregnek van olyan műholdas netje, amivel a világon bárhol drónokat tudnak távirányítani, katonák videotelefonálhatnak, parancsnokok megbeszéléseket tarthatnak, de pont, éppen pont a Fehér Házba nem jutott belőle tartalélnak... Hát ezen a véleményen még dolgoznod kellene.
Jogos az észrevételed.
A mondanivalóm mindössze a redundancia fontosságát szerette volna kiemelni. A szövegkörnyezet ehhez elég szerencsétlenre sikerült
-
bambano
titán
Konkrétan azt írtad, hogyha elvágják a kábelt az óceán fenekén, akkor is legyen internet a Fehér Házban.
Mivel az internet magja és a Fehér Ház azonos földrészen belül azonos földdarabon van, így hiába szecskázzák a kábelt az óceán mélyén, az ott nem fog okozni semmit.
Feltéve, hogy nem az óceánon van a FH.Egyébként az, hogy legyen a *CÉGEKNEK* redundáns netje, lehet helyes gondolat. Az, hogy a világ egyik legjobban őrzött intézményében egy gagyi háztartási net is legyen még, az totál nonszensz és abszolút biztonsági probléma. Meg azt feltételezni, hogy ugyan az amerikai hadseregnek van olyan műholdas netje, amivel a világon bárhol drónokat tudnak távirányítani, katonák videotelefonálhatnak, parancsnokok megbeszéléseket tarthatnak, de pont, éppen pont a Fehér Házba nem jutott belőle tartalélnak... Hát ezen a véleményen még dolgoznod kellene.
-
Medocsabi
addikt
A PCW oldaláról idézek:
"A Washington Post szerint a szolgáltatást a DOGE telepítette a Fehér Ház kommunikációs rendszereiért felelősök engedélye nélkül, akik nem tudták figyelni a hálózati aktivitást. A Starlink jelszóval védett ugyan, de sokkal gyengébben, mint a Fehér Ház hivatalos wifi-hálózata, ahol felhasználónév és jelszó szükséges, és ezek egy hét után lejárnak. Ez pedig nem ideális biztonsági szempontból."
Vagyis véletlenül sem a redundancia miatt lett telepítve, hanem Musk miatt. Trumpnak meg vélhetően megtetszett, mert a biztonságiaknak nem tetszett.
Hát ez már más kérdés
A redundancia fontos, pláne olyan helyek, cégek, stb esetében, ahol akár egy percnyi leállás is gondot okozhat, mindössze erre céloztam. És ebből a szempontból jó, ha van műholdas kapcsolat. -
Medocsabi
addikt
-
Joci10
őstag
A PCW oldaláról idézek:
"A Washington Post szerint a szolgáltatást a DOGE telepítette a Fehér Ház kommunikációs rendszereiért felelősök engedélye nélkül, akik nem tudták figyelni a hálózati aktivitást. A Starlink jelszóval védett ugyan, de sokkal gyengébben, mint a Fehér Ház hivatalos wifi-hálózata, ahol felhasználónév és jelszó szükséges, és ezek egy hét után lejárnak. Ez pedig nem ideális biztonsági szempontból."
Vagyis véletlenül sem a redundancia miatt lett telepítve, hanem Musk miatt. Trumpnak meg vélhetően megtetszett, mert a biztonságiaknak nem tetszett.
-
bambano
titán
Minek a Fehér Házba starlink?
Nincs kormányzati drótjuk meg valaki hozzáértő, aki be tud dugni egy ethernet kábelt? -
Tasunkó
őstag
-
dabadab
titán
A kávéval csinálják ezt, hogy a csomagolásban nagy arányban használnak jó minőségű kávébabot, majd amikor a görbe eléri a feltételezett csúcspontját, akkor nagyobb arányban olcsóbbat kevernek bele, amíg el nem kezdik közelíteni a mélypontot az eladások, akkor aztán még mielőtt bedőlne, megint kevernek bele jó minőségű szemeket, és kezdik elölről. A legnagyobbat a lecsengő fázison akasztják, amikor még holtjátékban viszi a terméket a márka, és eladják a jó árában a semmirekellő kávébabokat. Itt a rakétához keverik a Teslát, a Starlinkhoz a robotot, Teslához a Trumpot és így tovább, újabb és újabb kombinációk, Neuralink, Starlink, a gazdagok meg a meggazdagodás reményében nyargalnak az egyik részvényről a másikra. A leghülyébbeknek meg ott a Coincoin.
Ezt most találtad ki, vagy valami világmegfejtő nagyokostól vetted át bármiféle kétkedés nélkül?
-
Tasunkó
őstag
Ha teljesen eljátssza lehet hogy így van, bár a fogyasztó memóriája, mint az aranyhalé. De ha nem teljesen játssza el, akkor végülis egy átlagárfolyamon ingadozik, mint egy fizetőeszköz, csak pénzzé kell tenni.
Musk fehérházi képein, állandóan mintha valami kiállításról szaladt volna. Reklámsapkában, pólóban, egyértelmű reklámcéllal. Épít egy brandet, ami önmagában már ettől bevételt okoz neki, pontosan tudja. Ez ingyenpénz, ahhoz képest mintha sima öltönyben lenne. -
dabadab
titán
-
CYBERIA
őstag
A kávéval csinálják ezt, hogy a csomagolásban nagy arányban használnak jó minőségű kávébabot, majd amikor a görbe eléri a feltételezett csúcspontját, akkor nagyobb arányban olcsóbbat kevernek bele, amíg el nem kezdik közelíteni a mélypontot az eladások, akkor aztán még mielőtt bedőlne, megint kevernek bele jó minőségű szemeket, és kezdik elölről. A legnagyobbat a lecsengő fázison akasztják, amikor még holtjátékban viszi a terméket a márka, és eladják a jó árában a semmirekellő kávébabokat. Itt a rakétához keverik a Teslát, a Starlinkhoz a robotot, Teslához a Trumpot és így tovább, újabb és újabb kombinációk, Neuralink, Starlink, a gazdagok meg a meggazdagodás reményében nyargalnak az egyik részvényről a másikra. A leghülyébbeknek meg ott a Coincoin.
Szerintem meg amelyik márka egyszer eljátssza a hírnevét, az nagyon nehezen tudja újraépíteni, vagy leginkább sehogy.
Legalábbis nem akárkivel lehet azt eljátszani. -
Tasunkó
őstag
A kávéval csinálják ezt, hogy a csomagolásban nagy arányban használnak jó minőségű kávébabot, majd amikor a görbe eléri a feltételezett csúcspontját, akkor nagyobb arányban olcsóbbat kevernek bele, amíg el nem kezdik közelíteni a mélypontot az eladások, akkor aztán még mielőtt bedőlne, megint kevernek bele jó minőségű szemeket, és kezdik elölről. A legnagyobbat a lecsengő fázison akasztják, amikor még holtjátékban viszi a terméket a márka, és eladják a jó árában a semmirekellő kávébabokat. Itt a rakétához keverik a Teslát, a Starlinkhoz a robotot, Teslához a Trumpot és így tovább, újabb és újabb kombinációk, Neuralink, Starlink, a gazdagok meg a meggazdagodás reményében nyargalnak az egyik részvényről a másikra. A leghülyébbeknek meg ott a Coincoin.
-
Solten
őstag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Suzuki topik
- Computex 2026: hűtési megoldások és ízléses házak a Jonsbo fémjelzésével
- Spórolós topik
- Háztartási gépek
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Fotók, videók mobillal
- Philips LCD és LED TV-k
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- További aktív témák...
- Samsung Z Flip 7 256 Gb / Bontatlan - 2 év gari
- Üzletből, garanciával, Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 workstation i7-11850H/32GB RAM/1TB SSD/RTX A2000
- ÚJ! Átlátszó Merevlemez ház SSD/HDD SATA 2,5" USB 3.0
- Lenovo ThinkPad X1 Nano (Gen2)/13.0"/2160x1350/2K/IPS/i7-1260P/16GB/512GB/5G LTE/eSIM/Súly 0.966,5k
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 Prémium üzleti ultrabook i7-1270P/32GBRAM/1TBSSD/2.8K OLED
- Lenovo T14 Gen3 I5 1245U Refurbished - Garancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI Vector 16 HX AI Gamer notebook - Ultra 9 275HX 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070Ti 12GB W11
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple AirPods Max Midnight ! Új Bontatlan / 2028.03.16-ig Garancia!
- Xbox One S All Digital 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


