Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) ironbed válasza --HARDCORE-- (#950) üzenetére


ironbed
aktív tag

Az a harmatos aksi nekem kevés játékkal és folyamatos wifi/mobilnet használattal, bekapcsolt GPS-el 2 napot simán megy.
A legjobb kijelzőidőm 7-7,5 óra volt játékkal és intenzív használattal, és nap végére maradt benne 18%.
És akkor még nem is beszéltem a 65W-os gyors töltésről, amivel akár reggeli készülődés alatt teljesen feltölti a telefont ;)
Nagyon jó az optimalizáció, bár a 13-as Adnroiddal (amire nemrég frissült) mintha rövidebb ideig bírná

(#952) --HARDCORE-- válasza ironbed (#951) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Na pont így jártam a saját M3-ammal, elsőre ment 7 napot, lefrissült (talán 12re?) aztán 2-3 naponta kellett ugyanolyan használattal tölteni.
Ezért van meg a véleményem a frissítésekről. inkább lenne egy szint amit nem piszkálnának, mintsem az állandóan vegyél újat ha jót akarsz. Bár a jó sem elég jó sosem, mert valahogy ki kell szúrni a felhasználóval.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#953) mjuti válasza ironbed (#948) üzenetére


mjuti
tag

Nagyon köszönöm a segítséged, megpróbálom RN9 configgal. :R

(#954) kavalkád válasza fa4hu (#944) üzenetére


kavalkád
aktív tag

köszi a tippet, elmentem hozzá, megjavította 1 óra alatt, ismét működik a telóm.

(#955) fa4hu válasza kavalkád (#954) üzenetére


fa4hu
őstag

Szívesen!

(#956) kavalkád


kavalkád
aktív tag

azzal lehet valamit kezdeni, hogy bármilyen üzemmódban kapcsolom a telefont a PC-hez (android auto/PTP) ha elkezdek képeket átmásolni akkor olyan 20-30 kép után kivág, mondva, hogy az eszköz nem üzemel.

[ Szerkesztve ]

(#957) atika92


atika92
csendes újonc

Üdv,

Felugrott egy frissítési lehetőség, MIUI 13 13.0.1.0SJFEUXM.
A napokban többször is megpróbáltam telepíteni, de mindig megakad a letöltés 25%-nál, utána kiírja, hogy Adatok lekérése... 0%.
Wifi kapcsolat fullos, minden netet igénylő alkalmazás fut a telefonon.
Találkozott már más hasonló gonddal?

(#958) Azie


Azie
őstag

próbaképpen rádugtam töltőre és feléledt a telefon. merjem vajon factory resetelni eladáshoz? :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#959) pècsimunkás válasza Azie (#958) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Mièrt akarod eladni?
Szükséged van rá, hogy utánna meg a nyakadra járjanak pár ezer forintért, ez a foshalmaz miatt ;] ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#960) Azie válasza pècsimunkás (#959) üzenetére


Azie
őstag

talán mert nincs szükségem rá és csak foglalja a helyet a szekrényben? o.O

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#961) pècsimunkás válasza Azie (#960) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Talán csak viccűködtem egyet? Bocsánat.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#962) afi0903


afi0903
aktív tag

Másfél évig használtam EU ROM-ot. A végére már eléggé döcögős lett.
Nemrég feltettem a PixelExperience-t és új életre kapott a telefon. Most megy, mint a villám. Eddig egy hibával találkoztam a YouTube Vanced alkalmazás grafikus felülete nem indul el és minden gombot lezár, ezt egy képernyő lezárás, feloldás megoldja.

(#963) movax


movax
őstag

Felment a MIUI 14, egyelőre semmilyen újdonságot nem látok a megváltozott Beállítások-ikonokon kívül.

[ Szerkesztve ]

(#964) petymek válasza kavalkád (#954) üzenetére


petymek
senior tag

Melyik verzióval javította? Árnyékoló kupak leszedés, melegítés, stb.?

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#965) giroud199 válasza petymek (#964) üzenetére


giroud199
aktív tag

Érdekes lenne számunkra is :) mivel egyik nap 9hónap után újra előjött a probléma :W

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#966) Truthless


Truthless
csendes tag

Heló! A poco m3-ból kivehetem a sim kártyát ha be van kapcsolva? Vagy tegyem flight mode-ba és úgy? Nem akarom, hogy a sim-eknek bármi baja legyen, de deadboot-ot sem akarok megint...

[ Szerkesztve ]

(#967) ironbed válasza Truthless (#966) üzenetére


ironbed
aktív tag

Én sosem szoktam flight módba tenni. De még a memórikártyát sem leválasztani ;)

(#968) kavalkád válasza ironbed (#967) üzenetére


kavalkád
aktív tag

van tapasztalata valakinek olyan szivargyújtó helyére beépíthető USB csatlakozóval ami képes ezt a telefont gyorstöltéssel feltölteni?
amiket látok ilyen eszközöket azok azt írják, hogy QC 3.0, de fogalmam sincs, hogy az megfelel-e ennek a telefon igényeinek.

(#969) Gabesz84 válasza kavalkád (#968) üzenetére


Gabesz84
őstag

Tudtommal az M3 csak 18W-al tud tölteni, és QC3.0 jó neki. Nagyon nem tudsz mellélőni.

(#970) kavalkád válasza Gabesz84 (#969) üzenetére


kavalkád
aktív tag

rendben, köszi! majd megosztom a tapasztalatokat amint beszereltem.

(#971) kavalkád válasza kavalkád (#970) üzenetére


kavalkád
aktív tag

siker, ilyet vettem, beszereltem, megy a gyorstöltés.

(#972) 77Gabesz


77Gabesz
csendes tag

Szintén deadboot. Kipróbáltam mindent, amit a fórumon olvastam, de nem állt lábra. (zizeg, töltést jelez és ennyi)

Alkatrészként feltettem a hardverapróra: Mobil,Tablet/alkatrészek alá.

Nickemben a 77 nem az IQ-m, hanem a születési évem!

(#973) --HARDCORE-- válasza 77Gabesz (#972) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

[kép] Ha valakinek kell, egy kapcsoló beszereléssel meg tudom csinálni az összes olyan M.3-at ami nem indul újra.
Ez a hátlapon egy lyukkal jár, meg egy mini kapcsolóval ami ha kell kilóghat ha nem, akkor le tudom szedni síkba, és még úgy is működni fog.
Egyedül arra nem vállalok garanciát, hogy szétszedésnél az ujjlenyomat érzékelő kábel egyben marad, és nem is rendelek cserére sem, túl komplikált összerakni avval.
A kész állapot után, ha véletlen újraindítod a készüléket és nem indul el, átkapcsolod a kapcsolót, majd vissza, és már mehet is tovább a történet.
Ha van rá pár érdeklődő, rakok fel hirdetést amire lehet jelentkezni. :R

A képen az első teszt verzió készült el, ennél szebb lesz amit ezek után csinálok.

Ja és igen, én is melegítettem a saját M3-asom, 1-2 napig ment csak az a megoldás.
A legfenntarthatóbb az ez a megoldás, hogy fizikailag leválasztod az akksit pár másodpercre.

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#974) zoyoxy válasza --HARDCORE-- (#973) üzenetére


zoyoxy
tag

Grat!

(#975) ironbed válasza --HARDCORE-- (#973) üzenetére


ironbed
aktív tag

Komáromi Attila (xiaomi.doki@gmail.com) tudja javítani ezeket. ;)

(#976) --HARDCORE-- válasza ironbed (#975) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Nekem hiába javítja, mert ez egy hulladék készülék. Sőt egy hulladék gyártó.

Van pl. egy mp3 lejátszó (google play - maxound) ami csak evvel a készülékkel nem működik rendesen.
Ecseteljem? Nem lehet megnyitni a kártyán lévő zenéket. Hiába minden jogosultság.
Mielőtt elkezdenénk ekézni az appot, minden más gyártó másik készülékével és a Xiaomi korábbi készülékeivel (MI MIX 2) is megy. Csak evvel nem. Épp a napokban frissítettem MIUI14-re (automatikusan) ezt a hulladékot, ez után sem működik vele. Ja és az appból van itthon vagy 6 féle verzióm lementve. Mind ugyanúgy viselkedik.

És akkor még ezek a tervezett elavulások benne. Én erre 500Ft-ot nem költök az életben többet.

Meg amúgy mi a gari arra hogy most megjavítja, és 1-2 év vagy 1-2 hónap múlva nem hal le ugyanúgy? Semmi.

Pont hogy erre van a legnagyobb esély, mert ugyanazt a szutyok vezérlőt kell használni visszaforraszani, ami előtte is csak 2 évet bírt ki, majd kiforrasztja magát és jön a bootloop.
Na nem. Van ezer jobb dolgom is mint erre költeni. :R
Meg van még pár működő telefonom is, nem szorulok rá.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#977) ironbed válasza --HARDCORE-- (#976) üzenetére


ironbed
aktív tag

:R
Megértem. Szerintem kifogtál egy hibásat (a tömeghibás vezérlőt most ne vegyük ebbe bele), nekem minden működött rajta. Az Attila féle megoldás nem vezérlőcserével működik. Akinek javította azóta ki-bekapcsolással nem volt baja.

(#978) kavalkád válasza ironbed (#977) üzenetére


kavalkád
aktív tag

tanusíthatom, legalábbis nekem a javítása óta (év elején) nem volt vele gondom.
persze majd az idő eldönti mennyire lesz tartós, bízzunk az erőben.

(#979) movax


movax
őstag

Kettő és fél éve hibátlanul működik az enyém és a környezetemben még három.

(#980) giroud199 válasza ironbed (#977) üzenetére


giroud199
aktív tag

Ha szabad tudni mennyibe kerül egy ilyen művelet? (feleségem használja három kisfiú társaságában és nagyon jól bírja az eséseket ,de sokszor előfordul az ismert hibája a készüléknek) :R Pü-ben kérhetném az infót? Köszi :R

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#981) petymek


petymek
senior tag

Sziasztok!
A deadboot mellé újabb hiba. Már hálózati problémák is vannak, a mobilnet nem működik, sokszor SIM kártyát sem lát.
Eddig nem volt csinálva vele semmi. Másnál az újraindításon túl jelentkezett ilyen?

Hagyom most lemerülni, hátha egy újraindítás segít a hálózati problémán, bár nem bízom benne.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#982) szemy94


szemy94
senior tag

Esetleg valaki Redmi Buds 4 Lite fülest használt már? Ezzel a készülékkel 1-2m távolságnál is recseg, más készülékekkel jó, így nem cserélik, először el sem hitték, hogy rossz, mert nem volt ott a telefon, ma bevittem a telefont is, így értik a hibát, de mivel csak ezzel rossz, így nem cserélik rögtön, felküldik szervízre.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#983) petymek válasza --HARDCORE-- (#973) üzenetére


petymek
senior tag

Az akku egyik ágát választja le a nyomógomb, pár másodperc, a megnyomás idejére? Elég az a rövid idő, nem kell, hogy lemerüljön?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#984) violino


violino
csendes tag

Üdv!
Megelégelve a Poco M3 alapbetegségét, a ki-be kapcsolással való sz@rakodást , vagy önmagától történő kikapcsolást, vettem egy POCO X6-ot. Szeretném az M3-ról az X6-ra áttelepíteni a telefonszámaimat és a file-kat. Milyen módon lehet ezt megtenni, ha egy a gyártó?

(#985) ianhoward válasza violino (#984) üzenetére


ianhoward
tag

Mi fiók. Ott szinkronizálod a számokat először az M3-on.
Majd az X6-on.

(#986) Viktor0610 válasza violino (#984) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi Átköltözés app.
De én a neveket eleve a Gmailbe tölteném fel, mert azt bármilyen gyártó, bármilyen rendszerű okostelefonján is használhatod.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#987) violino válasza Viktor0610 (#986) üzenetére


violino
csendes tag

Üdv!
Ezt a Mi Átköltözés app-ot hol találom? Ez a MI MOVER a play áruházban?
Folyamatban van, megtaláltam. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#988) Viktor0610 válasza violino (#987) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Samsung Galaxy A54

(#989) violino válasza Viktor0610 (#988) üzenetére


violino
csendes tag

Remélem ennél az X6-nál nem lesz időzített bomba.

(#990) pècsimunkás válasza violino (#984) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Megmondom őszintén, hogy a hozzászólásod alapján, csodálkoztam, hogy mèg egy Pocot vettèl.

Èn már 3. telefonnak sem használom, mert minden antennája hulladék. Legyen az GPS, vagy WIFI.
A bluetooth is kuka. Beállok a hangfal ès a telefon közè, megáll a lejátszás.
A ki be kapcsolás/ újraindulás utáni problémákról nem is beszélve.
Ha van telefonnak, telefonoknak alja, akkor ez a Poco az.
Szóval tènyleg csodálkozom, hogy ez az ipari hulladék után mèg valaki vesz valamit ettől a "márkától"...

Ès tènyleg nem kötözködni akarok, egyszerűen nem èrtem :R ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#991) Viktor0610 válasza pècsimunkás (#990) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs ebben semmi meglepő.
Attól, hogy egy típus rossz, a márka még lehet jó. :K
Ha mindig ejtenénk az adott gyártót, ha bajunk van egy modellel, akkor idővel elfogynának a jelentkezők. ;]

Samsung Galaxy A54

(#992) pècsimunkás válasza Viktor0610 (#991) üzenetére


pècsimunkás
addikt

:D
Ez igaz amúgy :R

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#993) movax válasza pècsimunkás (#990) üzenetére


movax
őstag

Hát, nem tudom, valami hibás darabot foghattál ki. Júniusban lesz három éve, hogy használom az M3-at napi 14 órában, de nekem eddig semmi bajom nem volt vele. Wifi, GPS, Bluetooth is remekül működik. Most már kezd kicsit belassulni, de hát ez van, 3 éves lesz.

[ Szerkesztve ]

(#994) pècsimunkás válasza movax (#993) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Lehetséges.
Igazából minden működik rajta, csak minden rosszul.
A GPS is, a WIFI is, ès a bluetooth is jóval gyengèbb mint más telefonomon.
Mindegy, nem èrdekes már.
Nèha előveszem darts számolónak, mert az üzemideje viszont parádès.

Viszont zenèt már nem játszom le róla, netezni- YouTube-ot nèzni sem lehet rajta, max abban a szobában, ahol van a router.
Bluetooth - ot meg írtam, hogy ha beállok a hangfal ès a telefon közè, megszakad a kapcsolat.
Ha csak átsètáltam a kèt eszköz között, akkor is volt kimaradás.

130 euró, vagy mennyi volt mikor vettem.
Ezèrt sem adtam el. Pár ezerèrt nem akartam eladni, meg nem is akartam senkit átverni vele.

Ahogy írtam is, darts számolónak nèha jó.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.