Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19401) forras2


forras2
őstag

Az elmúlt pár napi témához hozzászólva, szerintem ez a megye matrica hatással lesz a tömegközlekedés jegyének árára is :U

(#19402) tzimash válasza honda23 (#19397) üzenetére


tzimash
őstag

link

Szerintem ők jók lesznek neked is.

(#19403) Varoz válasza bim (#19365) üzenetére


Varoz
őstag

Én biztos, hogy nem fogom megvenni. Dögöljenek meg! :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19404) Komi28


Komi28
senior tag

Valaki tud segíteni gáz témában? Szeretném lecserélni majd a vízátfolyós vízmelegítőt, villanybojlerre. Kell valamilyen engedély, hogy leszedjem ill. a villanyost feltegyem? Csinált esetleg valaki ilyent mostanság?
Én leszedném minden zokszó nélkül, de évente jönnek ellenőrizni, mérni.

(#19405) D.Orion válasza Komi28 (#19400) üzenetére


D.Orion
veterán

Tegnap délelőtt elkezdett szakadozni a net. Délután 4kor el is ment végleg. Hiába áramtalanítottam többször is a modemet nem jött vissza. Este reseteltem is a modem-et, az se használt. Újra megadtam neki a felhasználónév és jelszó párost, de timeout hibával kidobott. Mintha túl gyakran próbálkoztam volna. Felhívtam az ügyfélszolgálatot és ott a superserviz is erre jutott. Beírtam a modemnek még egyszer nick+pass párost, közben a vonal túl végén az ss nézte, hogy minden oké-e. Látta, hogy elfogadta a modem az azonosítót, de blokkolta timeout miatt. Vártunk egy kicsit aztán egyszer csak jó lett. :U

Azóta kétszer már megint megszakadt a net, de csak pár pillanatra. Mint tegnap délelőtt... Lehet a végén az lesz, hogy ki kell cseréltetnem a modemet.

(#19406) bim válasza Varoz (#19403) üzenetére


bim
veterán

Mindenki maga dönti el. Tegnap a Mór-Bp. vonalon fél órát spóroltam egy úton. Nekem sokat számít az 1 óra mínusz menetidő oda vissza mert csak jövök és megyek. 3 gyerekkel a kocsiban kész nyeremény az az egy óra. :K
Egyébként mindenki ezen az útdíjon rugózik (én sem örülök neki) miközben pár másik új adó is belépett az életünkbe ami jobban bosszant engem. Ilyen pl. a szappan és mosóporra kivetett sarc. Alapjaiban véve ha kiszámolod többet ki fogsz ezekre fizetni mint a megyematricára. :F

(#19407) juliabrilke válasza bim (#19406) üzenetére


juliabrilke
addikt

Persze, többet kifizetsz más új adóra majd, csak ezzel senki nem foglalkozik.
Ez látványosabb, mert jobban a figyelem középpontjában van és egyben nagyobb összeg, mint a többi sarc. :)

(#19408) deicide válasza bim (#19406) üzenetére


deicide
veterán

Google maps szerint Bicske felé és onnan az egyesen 1:17 perc, M7 felé pedig 1:10 perc, fél óra difi max akkor lehet, ha ugyanúgy Fehérvár felé mész, csak a 7-es főúton.

De igaz, vannak más arcpirító adók, amiknek nem jut túl nagy nyilvánosság.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19409) bim válasza deicide (#19408) üzenetére


bim
veterán

Az a baj hogy a google nem kalkulál olyan dolgokkal amik menet közben jelentkeznek. pl. csúszik az út és ezért nem tudok menni 60-nál többel bizonyos szakaszokon. Ő azzal kalkulál hogy feltehetően mindenhol megengedett sebességgel tudok menni. Ha nem csúszik az út akkor sem tudok menni néhol 90-el mert olyan kanyargós az út.Felcsúttól tudok tartani csak sebességhatárokat.Nem hasraütésre írtam le hanem lemértem. ;)

Mondjuk érdekes hogy 1.10-et ír M7 felé amikor kb 1.05-nél értünk be Pestre és 110-nél nem mentünk többet a pályán odafelé és Mórtól Fehérvárig 90-en. Egyáltalán mit vesz alapul ez a mérés? :F

[ Szerkesztve ]

(#19410) deicide válasza bim (#19409) üzenetére


deicide
veterán

XI. kert írtam be, azért lehet az eltérés, gondolom mindenhol a max megengedettel számol. Ja, hát, ha kanyarog az út és nem opc-vel vagy, akkor a 90 sok. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19411) bim válasza deicide (#19410) üzenetére


bim
veterán

XIII.ker de érdekesen számol. Igazából magam sem gondoltam volna hogy ennyivel rövidebb Így 97km volt háztól házig.
Jahh OPT az nem a földi halandó kategória. ;] :DDD Az én táltosom 71 paci és 165-ös téli gumikon gurul. :U

(#19412) deicide válasza bim (#19411) üzenetére


deicide
veterán

Na igen, 165-ös gumikon nem is szabad vadulni. Azért durva belegondolva, hogy darabonként 8 centivel szélesebb gumikon megy az astra... :Y

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19413) Napfénysüti válasza deicide (#19412) üzenetére

Hóban viszont speciel pont a vékonyabb a jobb gumi. ;]

Més que un club!

(#19414) deicide válasza Napfénysüti (#19413) üzenetére


deicide
veterán

Nyilván, de hóba nem viszem ki a dögöt, arra jó az F a 195-ösökön. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19415) hzsolee válasza bim (#19409) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát amióta megszüntették a 3 napost, én Bicskének járok. Budaörsre szoktunk menni, és a 10 napos árából kb megvan a benzin. Szerintem ezután sem lesz másként. Nekem pont 1 óra az út (Bodajk-Budaörs) Ha pályán akarok menni eleve minimum fél óra mire fenn vagyok az M7-en, nem beszélve arról, hogy nem érzem azt, hogy bármit kapnék a pénzemért.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#19416) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Asus R9 280x DirectCUII ( R9280X-DC2-3GD5 ) IPON garis eladó.

(#19417) bim válasza hzsolee (#19415) üzenetére


bim
veterán

Mindenki maga ítéli meg mire szán pénzt. Nekem megéri mert havonta 2x 3x fel kell mennem. Senkit nem szeretnék rábeszélni a matricára és nem fogok a kormány mellett kampányolni de ez nekem speciel most jól jött. ;)

(#19418) juliabrilke válasza bim (#19417) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ahogy nézem itt senkinek nem fog megváltozni a véleménye. Aki eddig is került az most is fog.
Az biztos,hogy bárhova lehet menni autópályán, akkor inkább azt választom. Főleg a keleti megyékben, mert nem egy út kritikán aluli. :(

(#19419) hzsolee válasza juliabrilke (#19418) üzenetére


hzsolee
őstag

Spec. ez nekem nem kerülés, mert oda-vissza még 15Km-el rövidebb is...
De ez csak 1 vélemény, mindenki saját lehetőségei és megítélése alapján dönt.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#19420) janos80


janos80
senior tag

sziasztok

keresek laptopba valo ddr3 memoriat, 8gb es 1600mhz-es legyen. :)
priviben jelezzetek .koszi :R

(#19421) justflash válasza juliabrilke (#19418) üzenetére


justflash
tag

Ma délután 2 üveg jimbeam után megtaláltuk a megoldást a matrica dologra:

:DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#19422) Sub-S


Sub-S
senior tag

Eladó:

- 2GB Kingmax DDR2 800 - 4e
- 2x2GB Kingmax DDR2 1066 - 9e

- 2x2GB Kingmax DDR3 1600 - 8,5e
- 4GB Kingmax DDR3 1600 - 8,5e
- 4GB Kingston DDR3 1600 - 8,5e

- Q6600 SLACR G0 - 12e
- Intel E2160 - 1e
- Galaxy GeForce GTX 260+ 896MB 448bit Razor Edition + Accelero S1 - 13e
- M2TECH HIFACE 192/24 USB - SPDIF átalakító RCA - 25e
- M2TECH HIFACE Two 192/24 USB - SPDIF átalakító RCA - 30e
- SB Audigy 2
- FSP Zen 300 passzív tápegység

(#19423) juliabrilke válasza justflash (#19421) üzenetére


juliabrilke
addikt

A súlyadóval viszont gondok lesznek. :DDD

(#19424) sandor906


sandor906
tag

BUÉK mindenkinek!

Az új évben lenne egy eladó VGA-m.
Mint mindíg a topiklakóknak kedvezmény. (5k)

GhostDragon#24437

(#19425) sandor906


sandor906
tag

Úgy néz ki, el is kelt a kártya.....

Még egyszer B.U.É.K. ! mindenkinek !

GhostDragon#24437

(#19426) Bocsek


Bocsek
aktív tag

Talán érdekelhet valakit: [link]

(#19427) Tom5


Tom5
addikt

Opel corsa B, vagy hasonló kis kategóriájú eladó autót ha tud valaki kérem jelezze. (max 400K) Csaj ismerősnek első autónak kellene. Gázos puntó nem érdekel! ;]

(#19428) deicide válasza Tom5 (#19427) üzenetére


deicide
veterán

Mondanám, hogy van egy öregedő F astra-m, de néhány dolog nem működik rajta, mint a hátsó ablaktörlő, klíma is töltésre szorulna, bal hátsó ajtó kp-i zárja nem jó. Ellenben még sosem hagyott ott sehol. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19429) D.Orion válasza deicide (#19428) üzenetére


D.Orion
veterán

És egyébként sem akarod eladni. :)

(#19430) deicide válasza D.Orion (#19429) üzenetére


deicide
veterán

De, eladom, ha kell valakinek, csak ezekkel a hiányosságokkal nem annyira vonzó a vas. :B

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19431) juliabrilke válasza deicide (#19430) üzenetére


juliabrilke
addikt

Mindent el lehet adni, csak az árát kell eltalálni. :)

(#19432) forras2


forras2
őstag

Srácok!

Hol tudok fehérváron rendes, normális fagyi ízesítőt venni?
Tehát nem a zacskós nagymama receptje alapján készült por érdekel, hanem a rendes, dobozos, folyékony aroma.

(#19433) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

25-30k környékén keresek laptopot Win7 támogatással.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#19434) Tom5 válasza deicide (#19428) üzenetére


Tom5
addikt

Jo kis gép az, magamnak munkába járásra meg is vettem volna anno. De most nem vágok bele egy ilyen történetbe. Akkor csak az opc maradna? Te nem kocsival jársz dolgozni?

(#19435) deicide válasza Tom5 (#19434) üzenetére


deicide
veterán

Heti 3x kollégám visz, csak a többi nap járok kocsival. De az F helyett akkor vennék egy kombi H astra-t pakolósnak. Azért jó az F is, kis ügyeskedéssel abba is befér a bringa. :)

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19436) Napfénysüti válasza deicide (#19435) üzenetére

Neked ki kell venned az első kereket ha bringát viszel? Most nekem is jobban jönne amiatt egy kombi ha mennék távolabbra versenyre de be tudom pakolni a szedánba is csak 2 emberes mutatvány plusz a kereket ki kell kapnom.

Més que un club!

(#19437) Tizedes1 válasza bim (#19406) üzenetére


Tizedes1
aktív tag

Pont hasonlókat gondolok én is a matricáról.

Tavaly 6* vettem 10 naposat és egyszer havit, ez 23.000ft
avaly nem mentem Somogy,FEjér és Pest megyén kívül sehova sem.
Ha nem kellene arra a 7km-es Veszprém megyei szakaszra fizetni, akkor nagyon jól is járhatnék....
De ha Kaposváron keresztül megyek haza, akkor, ha a polgárdi lehajtónál lemegyek, nagyon sok időt, azaz 30 percet vesztek minden úton és többnyire a gyerekeket viszem a nagyihoz.
1 órát spórolnék, ha Balatonlelléig elmennék a sztrádán, de akkor nem 10, hanem 20.000 lenne a matrica.
Az pedig macerás szvsz, hogy Polgárdinál el, Siófok keletnél meg fel a sztrádára.
Ráadásul, ha B.kenesére mennék, akkor a SZtráda a legjobb útvonal....

LEhetett volna ez a narancs egy kicsit édesebb most és nem mindenáron a sarc kellett volna, hogy megtestesüljön ebben az új útdíjfizetős rendszerben.

(#19438) deicide válasza Napfénysüti (#19436) üzenetére


deicide
veterán

Ha az anyósülést teljesen előredöntöm és húzom, akkor befér kerékkel együtt, de akkor utast nem tudok vinni. Ha nem egyedül megyek, akkor ki kell venni a kereket, igen.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19439) Napfénysüti válasza deicide (#19438) üzenetére

Az anyósüléses dologra még nem is gondoltam mert régen mindig ketten mentünk mikor vittem a bringát. Mostanában viszot egyedül utazgatom majd tavasszal lehet megpróbálom így. Mondjuk nem gond ha az elsőt ki kell kapni, 10 másodperc az egész. :)

Més que un club!

(#19440) makro válasza Napfénysüti (#19439) üzenetére


makro
aktív tag

Tetőcsomagtartóra / vonóhorogra szerelhető megoldás rossz, vagy más okból nem használjátok? :U Igaz anyagi befektetéssel jár az elején, viszont megmarad az utastér.

(#19441) Napfénysüti válasza makro (#19440) üzenetére

Már gondolkodtam rajta, csak nem biztos hogy a drága technikát szívesen kitenném a külső körülményeknek.
Mondjuk ha több bringát szállítanék akkor egyértelműen ez lenne csak járható út.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#19442) deicide válasza makro (#19440) üzenetére


deicide
veterán

Gondolkodtam annó ajtóra szerelhető megoldáson is, de aztán belefért gond nélkül, így marad a beletuszkolás. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19443) makro válasza deicide (#19442) üzenetére


makro
aktív tag

Nekem majd nyár környékén lesz aktuális valami, főleg ha 2-3 bringát is kell szállítani. ( + ember + csomag )
Persze ezek csak sima MTB-k, nem spéci cuccok :R

(#19444) Napfénysüti válasza makro (#19443) üzenetére

deicide bringája lehet többet ér mint az Astra. :D

Més que un club!

(#19445) deicide válasza Napfénysüti (#19444) üzenetére


deicide
veterán

Hát, az MTB meg az outi az igen, a Fitness nem. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19446) Varoz


Varoz
őstag

Ezért jó az a fajta sedan ami 5 ajtós, mint a Xantiám. Röhögve befér egy bicikli a csomiba és a ledöntött utasülésre. :)) :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19447) makro


makro
aktív tag

Nekem 5 ajtós G Astrához kellene tetőre/ajtóra/vonóhorogra szerelhető példány, ha valaki esetleg eladná :R

(#19448) mokujin2


mokujin2
csendes tag

Sziasztok!
PS3-hoz keresnék sixaxis dualshock 3 replica joystickot!
Ilyet keresek:
[link]
Én 3000ft-ért vettem kb fél éve egy ugyan ilyet, csak fehérben. 3000ft-ért szeretnék venni egy másikat, mert túl sokat nyomkodtam már és a kar lassan kezdi megadni magát.:D:D
Akinek van az feltétlen jelezze, és a következő napokban valamelyik délután átvenném!:)) Előre is köszi.:R

!!! Visca el Barca, y Visca Catalunya !!!

(#19449) justflash


justflash
tag

Lett egy eladó 4GB-os Kingston HyperX Blu 1600 DDR3, bő 3 év garival.
Sürgős, holnapi átvétellel, 8-17h között Videoton ipari parkban.
Az ára 5K, ha nem válaszolok privátra telefonszám a megfelelő helyen. :R

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#19450) sandor906 válasza justflash (#19449) üzenetére


sandor906
tag

Reggel kereslek, megyek érte 9 körül. ;)

Ment PÜ.

[ Szerkesztve ]

GhostDragon#24437

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.