Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#544) Pala válasza Overlocker (#527) üzenetére


Pala
veterán

az ilyen dolgokra azt mondom, hogy aki nem ért hozzá, az mi a fenének vesz számítógépet!? :F Aki ennyire nem vágja a dolgokat, annál mi a biztosíték arra, hogy normálisan fogja tudni használni (legalább alapszinten) a gépet, úgy, hogy nem töröl bele véletlenül a rendszerfájlokba, s aztán fogja rá a boltosokra, hogy ''szart sem értetek hozzá'', miközben ő maga a totálisan sötét....olyan jókat tudok röhögni az ilyen szitukon..:) amikor teljességgel tudatlan, abszolúte hozzá nem értő emberek okítják kifelé a szakavatottakat :C
van egy 10 éves unokatesóm, akinek a szülei vettek egy teszkós gépet (én telepített fel rá az oprendszert + progikat és beállítottam a gépet), mert játszani akart rajta..régi maszatok el is futogattak a gépen, de egyszercsak megállt a tudomány, mert véletlenül felrakták 1600x1200-ba az NFS-t a 15''-ös monitoron és elment a kép teljesen, vissza sem jött, restart kellett és a következő indítások alkalmával rendszeresen sötét képernyő fogadott (közben még magáról a ''felbontás'' szó jelentéséról sem volt halvány fogalmuk sem, angolul egyikük sem tud, pedig figyelmezettem őket, hogy alapvető angoltudás szinte nélkülözhetetlen a szgép használathoz, játékok esetében is; szal valszeg azt sem tudták mit nyomogatnak, csak véletlenül start game helyett a video options-nél kötöttek ki), és én lettem lecseszve, hogy még a gépet sem tudom normálisan beállítani, meg csak a pofám nagy és szart sem értek hozzá:C
Most mondja meg valaki, hogy lehet kezelni az ilyen helyzeteket!?:F :C
Ez kb. olyan, mintha a hülyének akarnánk elmagyarázni, hogy hülye:) Vagy mikor az ember fogyatékosnak tanít matekot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.