Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40627) ViZion


ViZion
félisten

Engedjétek meg, de a heti szopóállarc az enyém...
Szal. mezei gépet hoznask, h nem kapcsol be. Meglesem, boot sorrend borult, OK, gyereké, megbuherál, vidd el tesó. Barátom, fél éve volt "nagygenerálon" a vas, értsd kacatok töröl, C-re hely csinál, mert a gyerek mindent oda hány.
Hazavitte, majd telefon, h nem indul. Hmmm... elem? Elugrok, tényleg nem, csak felpörög, leáll, felpörög... elem ki, indít: nincs kép. OK, elhozom, bios frissít, beállít, stb. Tesztelgetés, indítom, stb. Kihúzom, h hátha elem mégis, pár óra múlva restart, minden OK. Elviszi.
Telefon, nem jó, ua. Hmmm... periféria? Minden lehúz, semmi. Akkor elem ki-vissza? Kép akkor sincs.
Ehhh... Nálam meg jó, otthon meg nem. Időkapcsolón keresztül használta, sokszor az kapcsolta le, nem a gyerek. OK, iktassuk ki... akkor is ua.
Belső kifújva, megmozgatva minden, ram ki-be, kanócok le-fel, stb...

Nekem fejben még tápkábelcsere van, hátha megtörték, meg kipróbálom náluk is az én egér/bill kombómmal. De gyanúsan alaplap kuka. Síma penya, semmi extra, IGP.

Egyéb ötlet? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.