Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35301) pycur


pycur
tag

Én Pixelview TV tunerrel, bt878-as chippel kezdtem az ipart 2001-ben. Nem volt se sok hely, se cpu nagyban felvenni, de találtam középutat, hogy tudjak real time divx3-ba felvenni 384x288 egész jó képpel, 20 fps-el(a spórolás része, kezdőként erre gondoltam) és virtualdub híjján 22khz 8 bit mono wav hanggal :D Egy 20 perces pokemon rész így befért 110 megába, amiből 6 db fért egy cdre, de rájöttem, hogy több része lesz, mint lemezem :D Még mindig megvan 1-2 felvételem ebben a formában, mert nem adták azóta sem... Szerencsére sokáig volt adásban, addigra be jöttek a 60 gigás winyók, és a dvd írók, onnantól jobban ment a dolog. Repertoárom része volt a teljes jóbarátok és a rém rendes család is. Kicsit később kicsit zokon vettem, amikor 1 kattintással jobb minőségben elérhetővé vált az, amivel 1 évig dolgoztam szinte minden nap. Na azóta megválogatom mi az amit én veszek fel, és mi az amit más. Bár utóbbi időben a saját felvételeké a szerep ismét, mert egyeseknek olyan rossz képet vesz fel a tunere, hogy katasztrófálisan el van mosva a kép és a színek is túl erősek, mint ha egy gumi üvegen keresztül nézném a műsort...
/off

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.