Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24902) Intelligencs válasza toydog55555 (#24847) üzenetére

Jaj ez a ház! Könnybe lábad a szemem! :DDD Feltornyozva álltak a néhai Mycom eladóterében, én is vettem pár ilyet. Óccsó vót, jó vót. ;) Mára már elhullott az összes persze. Tönkrement bennük a kapcsoló.

Hogy ontopic is legyek. Vásároltam egy nagy számítógépes boltban. Mellettem az öregúr épp az eladókat fárasztotta, Windows 6-ot akart venni. Nagy nehezen győzték meg, hogy csak 7-es van. Mint kiderült, a Windows XP-je kiírta, hogy már nem támogatott, és jött lecserélni. Mert egyébként a laptopja szerinte még jó, valami Dell. Az eladó srác próbálta kifaggatni, hogy milyen gép, pl. mennyi memória van benne, elfut-e rajta a Win7. Az öregúr rávágta, hogy egymillió a memóriája. Aztán együtt kisakkozták, hogy kétszer 512M van benne. Kemény lehet boltosnak lenni. :R

Más téma. Ma volt nálam egy P4-es. Persze rokoné, különben visszakúrtam volna lendületből. Én még ennyi sáskát, szöcskét, kaszás pókot döglötten nem láttam. Látszik, hogy kertes házban lakik a tulaj, és a földszinten van a gép. Újraraktam neki az XP-jét, ami nekem is kiírta, hogy hamarosan game over. Közöltem a tulajdonossal, hogy sajnos 1 giga rammal én nem fogok Win7-et installálni, a gépéből meg kb. a táp az egyetlen, amit fel lehet használni. Az általa vágyott tuning tehát abból tud állni, hogy kicsavarozom a gépből a tápot, bal kezemmel felemelem a kábeleinél fogva, majd egyetlen, ámde határozott rúgással elrúgom a gép többi részét 10 méterrel arrébb, majd a tápot beleszerelem a korábban már összeszerelt vadonatúj számítógépbe. Ami. Pénzbe. Kerül. ;]

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.