Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22143) SityiSXT válasza Mr.Csizmás (#22135) üzenetére


SityiSXT
őstag

"a kollegaid mit dolgoznak, hogy ezt nehez lenne megcsinalniuk?"
En mar semmit. Tudod van az ugy, amikor feladja az ember, amikor a sajat kollegaja (akinek ugyebar usereket kene supportalnia) rangatja el az asztalatol, mert a BIOS kiirta a gep indulasakor, hogy keyboard error - press F1 to continue or F10 to enter BIOS vagy amikor ugyanigy a SMART jelez, hogy doglik a HDD. Es ami a szomoru: mindez az ekes angol anyanyelvukon. Es akkor jonnek hozzam, a kulfoldihez, hogy akkor ez most hogy. Vagy amikor a nagy, bocsanat, hatalmas francia kozpont ele tartam egy eleg komoly problemat a merevlemez-titkosito programunkkal kapcsolatban (user nem tudott bejutni a gepebe, reformat szoba nem johetett), es azt a valaszt kaptam, hogy hat ok ilyet meg nem lattak, naluk jol mukodik. Es valami hasonlo valasz jott a fejleztotol is... Aztan persze megoldottam (csak egy kis jozan paraszti esz kellett hozza), de en ezek utan mar elore fazok az ilyenektol, hogy egyaltalan eszreveszi-e a kollega, hogy lehet billentyuzet-kiosztast valtani. Egy kolleganomnek pont megmutattam, hogy ha ez a user hiv, igy kell csinalni, es meg volt dobbenve, hogy a Windows ilyet is tud. /epic tactical facepalm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.