Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22801) gozso válasza Tim82 (#22795) üzenetére


gozso
senior tag

na, ez tetszik...
teszt indul :)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#22802) Gézengúz válasza gozso (#22801) üzenetére


Gézengúz
addikt

régóta használom, egy probléma van csak vele, hogy minden alapértelmezett beállításokkal telepedik..

(#22803) SityiSXT


SityiSXT
őstag

A mai nap kerdese: hany marketinges kell ahhoz, hogy rajojjenek, hogy kell a teve kepernyojere hozni a szamitogep kepet? 6 biztos nem eleg, mert amikor a targyaloba ertem a hivasuk utan, az egyikuk mar az elemeket szedte ki a teve es a Blu-Ray lejatszo taviranyitoibol... :W Miutan a teveet megkaparintottam es osszeraktam, egy elegans mozdulattal megnyomtam a PC feliratu gombot az Input blokkban, es nahat, lon vilagossag meg kep... :DDD

(#22804) oriic válasza SityiSXT (#22803) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És gondolom mindenki egyszerre: Hurááá. :DDD

Live-Die-Respawn

(#22805) localhost


localhost
Közösségépítő

13

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22806) SityiSXT válasza oriic (#22804) üzenetére


SityiSXT
őstag

Majdnem. S lon nagy csendesseg es tekintetek sotetbe borulasa. Az tekintetek melyen az felismeres szikrajat latam megcsillanni s az szegyenet, hogy egyetlen gombnyomassal megzabolaztam az ordogverte masineriat... :DDD

(#22807) Melack válasza SityiSXT (#22806) üzenetére


Melack
veterán

Inkább láttam magam előtt az Űrodüsszeiai majmos jelenetét :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#22808) cbmfan válasza oriic (#22804) üzenetére


cbmfan
senior tag

neem... inkább ez :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22809) gozso


gozso
senior tag

jó lesz ez még rendszernek... tulaj szerint :)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#22810) Ygg válasza gozso (#22809) üzenetére


Ygg
senior tag

Naná, hisz 100% a teljesítménye :D.

(#22811) Szakbarbár válasza DeltaPower (#22787) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Saját gép, Celeron E3300, 2 GB ram, 1 TB Hdd: Win 7 home premium kb 20 perc alatt fent is volt. Driverek telepítése még 15. Windows update: A frissítések még 3 nap múlva is folyamatosan töltődtek és települtek :W

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#22812) Gondwana válasza Szakbarbár (#22811) üzenetére


Gondwana
addikt

Épp ez a fő eltérés: ha magadnak csinálod, vagy valakinek úgy csinálod, mintha magadnak csinálnád, az nem két óra, de amikor fizetésért csinálod, nem is csinálhatod olyan alaposan, mint egy sajátot.
Amúgy kedvenceim a frissítés javításának az ápdétje - ami után időnként még maga alá is csinál az egész, mint pl. advanced format WD lemez, Win7 SP1 telepítés után megszűnik működni a windows update. (Szerencsétlen linux alatt meg valahogy egyből csak a legfrissebb kerül elő minden aktuális frissítésnél)

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#22813) cbmfan válasza Gondwana (#22812) üzenetére


cbmfan
senior tag

...amikor pénzért csinálod és a tulaj ott liheg a nyakadban. kész vagy, közben/utána/ajtóban elköszönéskor eszébe jut, hogy még ez vagy az is kéne neki. na így jön ki a 10 óra. ennyi pénzért pedig bolond, hogy bevállalja. mailcím alapján 21 éves, még nagy a lelkesedése...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22814) MR_Joe válasza Gézengúz (#22799) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

"..miért nem tudok belépni a Bios-ba?.." Túl nagy a bakancsod és nem fér a képernyőbe :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22815) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

(#22816) cbmfan válasza TESCO-Zsömle (#22815) üzenetére


cbmfan
senior tag

ne légy már vérpistike, legalább egy konfig infót leírhatnál...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22817) oriic válasza TESCO-Zsömle (#22815) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akármi lehet, még alaplap hiba is. Vegyél egy PCI-os usb kártyát.

Live-Die-Respawn

(#22818) 5teve válasza oriic (#22817) üzenetére


5teve
senior tag

lehetőleg 2.0-sat. :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#22819) oriic válasza 5teve (#22818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, minimum. :DDD

Live-Die-Respawn

(#22820) adax01


adax01
tag

Íme mikor az user szerint a fet tranyó hibás. :W :W

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#22821) adax01


adax01
tag

Usb to molex.

[ Szerkesztve ]

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#22822) cbmfan válasza adax01 (#22820) üzenetére


cbmfan
senior tag

megpupult rendesen, ahogy látom. másik meg no comment...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22823) pycur válasza adax01 (#22821) üzenetére


pycur
tag

És annak a kábelnek mi értelme van ami egyik fele LAN másik fele USB?
De nem adapteres átalakító dobozos hanem sima kábel.

[ Szerkesztve ]

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#22824) macilaci78 válasza pycur (#22823) üzenetére


macilaci78
nagyúr

PoE szabványt tudhatja tán? (Power over Ethernet) Bár hogy valaminek a tápellátását miért RJ45-ön akarják megoldani, azt nem tudom. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22825) DeltaPower válasza adax01 (#22821) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem 100% értelmetlen, ha színhelyesre kötötte be, akkor az 5v megy ki usb-re. Tud róla nagy áramigényű mobil eszközt tölteni, ami usb2-ről nem tölt.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22826) pycur


pycur
tag

Nem, az egyik fele olyan végű mint egy pendrive, a másik vége meg ami a lan kábelen van.

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#22827) macilaci78 válasza pycur (#22826) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is ezt mondom. Az USB-ről kapja az 5V, 500mA-t. Pusztán tápellátás. Mondjuk, egy switch-nek elég lehet, ahol az adatok a többi porton keresztül mennek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22828) E.Kaufmann válasza macilaci78 (#22824) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Mert messze van a konnektor de UTP megy arra. Akkor jobb ha nem vázolom, hogy csináltam 48 voltos POE tápot egy 230/18V-s AC adapterből és egy rossz ATX táp alkatrészeiből :D Pedig müxik már fél éve.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#22829) macilaci78 válasza E.Kaufmann (#22828) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezek szerint jól gondoltam, csak a miértre nem jöttem rá. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22830) MBazsee válasza pycur (#22826) üzenetére


MBazsee
tag

Ilyen kábel jár néhány APC szünetmenteshez is. Ezen keresztül lehet a szünetmentest buzerálni.

(#22831) pycur


pycur
tag

Ahaa... asszem pedig egy multis nyomtatóhoz kapta. :D De nem tudtuk megfejteni mire jó.

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#22832) E.Kaufmann válasza MBazsee (#22830) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A mi ösrégi böhömnagy APC-nkről még nem spórolták ki az USB-B aljzatot. Mondjuk akkor ez se furább mint a routereken a console port, az is rj45-ös miközben a másik végére meg jön egy DB-9 adapter.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#22833) Gondwana válasza pycur (#22831) üzenetére


Gondwana
addikt

A nyomtató nem hálózati, de távolabb kell kerülnie, UTP kábelek meg mindenfelé a falakban, hát ilyennel átlövik, maximum beleszaladnak az USB 5m-es kábelhosszlimitjébe.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#22834) pycur válasza Gondwana (#22833) üzenetére


pycur
tag

Én kötöttem már össze 6-8 méternyi usb hosszabbítót és működött. 3, 2 és 1 méterest :D
De ha ez ilyen hosszabbító izéként funkcionál akkor lennie kéne usb-ből lanra fordítónak is nem? USB-in, LAN-in. És azon az adatok hogy képesek megfelelően átmenni? Mert van egy csomó drót a lan kábelben, az usb viszont 4-es...

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#22835) macilaci78 válasza pycur (#22834) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az USB nem 5 szálú kábel?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22836) rgeorge válasza macilaci78 (#22835) üzenetére


rgeorge
addikt

Nyet. A micro és mini csatlakozókban van egy ötödik pin, ami a host/slave választó, de a kábelek száma 4 (GND, VBUS, D+, D-).

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#22837) E.Kaufmann válasza pycur (#22834) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Mázlid volt, eszköz és szerelésfüggő, mivel müxik.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#22838) pycur válasza E.Kaufmann (#22837) üzenetére


pycur
tag

Egy USB wifi volt rajta, működött szépen. Vastag volt a fal és csak így tudtam kikerülni :D

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#22839) E.Kaufmann válasza pycur (#22838) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekem pont az nem működött így, egy USB-s tuner viszont jól ment ugyanazon a hosszabbítón.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#22840) MBazsee


MBazsee
tag

Nálunk vonalkódolvasó ment aktív hosszabbító nélkül 10-15 métert. Szinte megmentette az életünket leltározás közben.

(#22841) Szakbarbár válasza pycur (#22826) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

APC szünetmentes tápegységeket lehet összekötni vele a számítógéppel.
Szerk: látom korábban már megválaszolták.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#22842) maláj válasza oriic (#22763) üzenetére


maláj
őstag

most hívtak ...

- "a gép beszart és tuti a wifi rontotta el (TP Link TL-WR741ND)"
- kérdem a gép bekapcsol, kiír -e valamit vagy bármi számomra fontos infót + tud osztani ???
- nem indul el de mindjárt bekapcsolja ...
- és neki felrakták a távsegítség programot azzal akár meg is nézhetném ...
- mondom ahhoz 2 dolog kell: működő gép + netkapcsolat
- hát nem indul a gép de már próbálta dugdosni a madzagokat máshova :DDD

feladtam - holnap behozza ;]

ui: 1x már járt nálam a tag, akkor a gépében 5 évnyi por volt benne - minden kártyán 2 cm vastagon ...
az előző gépe pedig azért füstölt el mert működés közben átnyomta a tápot 110V-ra :DDD

(#22843) SityiSXT válasza maláj (#22842) üzenetére


SityiSXT
őstag

most hivtak ... (ezert valasz ;) )

Sz@rfoschgane a rendszer, telepitsem ujra, de izibe! Termeszetesen valami megmondoemberrol van szo, tehat mire odaballagok, hogy jobban ranezzek, o mar nincs ott, igy a titkarnojetol kapom meg a gepet. Alaposabban megnezve kiszurtam, hogy ezt bizony kemenyen leejtette... A sarka be van horpadva, a zsaner kisse csalen all, a HDD teszt a Long DST elejen mar leall hibaval, es nem tolt csak dokkolorol. Viszem vissza, hogy ennek bizony csengettek (megjegyzem: nincs 2 honapja, hogy megkapta, vacsi uj EliteBook 2170). Mire o: de hat mar harom hete, hogy leejtette, eddig miert nem volt baja? Miert csak tegnap kezdett rosszalkodni? Erre most mit lehetett mondani? (En az autos hasonlatot hasznaltam: ha odavered az aljat a kocsinak es kilyukad a huto, idobe telik, mig elfolyik a hutoviz es ropogosra sutod a motort...)

[ Szerkesztve ]

(#22844) MR_Joe válasza maláj (#22842) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Ezt mintha írtad is volna korábban itt.. :) igaz nekem is volt ilyen esetem, persze hozták, hogy "javíccsammegazonnalgaranciába".

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22845) maláj válasza MR_Joe (#22844) üzenetére


maláj
őstag

ez most konkrétan 17:29-kor történt - a móqs nagy buherátor :DDD
mielőtt elmondanád neki, hogy mit vegyen elrohan a tescoba és megveszi amit jónak gondol :U
aztán hozza boldogan, hogy mit vett és elvárja, hogy dicsérd ;]

(#22846) Lenry válasza SityiSXT (#22843) üzenetére


Lenry
félisten

azért szeretnék belelátni a buksijukba, hogy milyen logikán át vezetett az út a pofáraejtéstől a "biztos rossz a Windows"-ig...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22847) Armahun válasza Lenry (#22846) üzenetére


Armahun
addikt

Ha leejted az ablakot az betörik. ;)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#22848) bobsys válasza Lenry (#22846) üzenetére


bobsys
addikt

tudjak jol, hogy ok tettek tonkre, de jatszak a hulyet, hatha nem derul ki, ezert rossz a windows

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#22849) Lenry válasza bobsys (#22848) üzenetére


Lenry
félisten

egy 6 évestől még megértem, de felnőtt ember ne nézze már ennyire hülyének másikat, pláne, ha jól látható és egyértelmű jelei vannak.
ez engem még jobban felhúzna, mintha csak simán balf*szkodna.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22850) TESCO-Zsömle válasza Lenry (#22849) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudod...

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.