Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22501) MR_Joe válasza cbmfan (#22500) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Na menj már valahova... :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22502) cbmfan válasza MR_Joe (#22501) üzenetére


cbmfan
senior tag

hova? :DD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22503) bimbilla09 válasza cbmfan (#22502) üzenetére


bimbilla09
tag

oda :DDD

(#22504) cbmfan válasza bimbilla09 (#22503) üzenetére


cbmfan
senior tag

juj! :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22505) maláj válasza cbmfan (#22502) üzenetére


maláj
őstag

a 'csába :DDD

(#22506) cbmfan válasza maláj (#22505) üzenetére


cbmfan
senior tag

oké, de jössz te is :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22507) iday


iday
aktív tag

Mai laptop.
Hiba: nem tölt
A gép külsőre is eléggé koszos állapotban van.
Kezdjük a szétszedést alulról.
Mondjuk a ram feledet.
A csavar kicsavarása után, 2 kézzel csavarhúzóval kell felfeszíteni a fedelet, a lenti képen látható látvány fogadott.

(a kép nem illusztráció) :DDD
Megy is vissza, a készülék javítása gazdaságtalan.

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#22508) gozso válasza iday (#22507) üzenetére


gozso
senior tag

mi folyt bele?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#22509) iday válasza gozso (#22508) üzenetére


iday
aktív tag

Jó kérdés, de valami nagyon ragadós trutyi. :D

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#22510) oriic válasza gozso (#22508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tutti hogy kóla.

Live-Die-Respawn

(#22511) DeltaPower válasza oriic (#22510) üzenetére


DeltaPower
őstag

Kólára vagy kávéra tippelek én is.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22512) iday


iday
aktív tag

Szaga nincs, csak nikotin szagú a gép.
Megnyalni nem fogom. :DDD :DDD

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#22513) Mici80 válasza iday (#22512) üzenetére


Mici80
tag

Elég barnás színű. Biztos, hogy inkább valami teás lötyi lehet. :))

De nyald csak nyugodtan! :P

---

(#22514) oriic válasza Mici80 (#22513) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk a szénsav lehet többet ártott volna, szóval mégiscsak tea lesz az.

Live-Die-Respawn

(#22515) toydog55555


toydog55555
csendes tag

Ma is hívtak tudjukkiék, a számítógép megint meg lett blokkolva :W
User férje addig szenvedett a géppel, hogy a bios is elszállt CMOS Checksum errorral. Ezeréves S462 lapon öröm volt visszaállítani a processzor üzemi frekvenciára, mert magától nem volt képes oda állítani. XP beszenvedte magát nagy nehezen csökkentett módban. A rendszer visszaállítás 15 percig tartott :U
Utána jött a csodás "szekuritieszensölsz". Valamit nagyon alkothatott a vírus, mert se törölni, se elindítani nem lehetett már. Letöröltem a programfiles-ből, aztán félórás registry bogarászás, hogy ne anyázzon az msconfig "hozzáférés megtagadva" hibával. Nodot letöltöttem, net kihúz, 5 percig települt, aztán teljes ellenőrzés. 50 perc alatt talált 34 vírust, mindenféle Java.exploit, trójaik, toolbarok és mindenféle szemét.
Júzer mondta, hogy neki minden gépen ez van mer ez jó :U (A számítógép mégis megblokkolódott ;] )
Nodot már mondták is hogy lassítsa a gépet, talán le kéne cserélni a hulladék S462-t legalább valami K8, vagy s775 körülire.

A nod nekem bevállt az eddigi gépeken, 1,6 CelM, saját 1500+ athlon is boldogul vele, ezen mégis szenved :(((
Szerk: Megint felvetődött a "milyenoldalakatlátogatszte" téma ;]

[ Szerkesztve ]

(#22516) stol


stol
addikt

Képzeld el, hogy hazaérsz egy nagyon hosszú, zúzós temetéssel tarkított napból este.
Becsukod magad mögött az ajtót, baromi fáradt vagy, zsong a fejed, esel össze.
Kiszeded egy tányérba az aznapi 3 étkezést egybe, beteszed a mikróba, megforgatod, kiveszed.
Az óra este 7 órát üt, Te reggeltől talpon.
Már épp az elsőt kanalazod a párod főztjéből és áhítattal örvendezel, "ez finomabb, mint tegnap!", mire.....
RRRRRIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNGGGGG!!!!!!!!!!!!!!!! Csengetnek vazze!
Morogsz, közben leteszed a kanalat, indulsz kifelé...
Húzom a papucsot. (csengetéstől eddig a pillanatig ~10másodperc telt el.)
Erre, a füledtől 40cm-re RRRRRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNGGGGG!!!!!!!!!!!!!!!!
Rátenyerel a csengőre, az első idejének 3x-os idejére. Ekkor már epeömlés körüli állapot kerülget.
Kiszólsz, hogy "várjá' má egy picit vazze!"
Kitántorogsz, már-már szédülsz az éhségtől és fáradtságtól....

Kimész és az alábbi diskurzusba keveredsz:

-Jóestét, mi a probléma; segíthetek?
-Semmi, csak van egy nevünk és címünk, az ehhez tartozó telefonszámot szeretnénk megtudni, mert azt mondták, Te informatikus vagy és MINDENT meg tudsz szerezni. (Naná még aranyat is tudok vízből fakasztani...)
-Elnézést, de Sem tudakozó nem vagyok, sem pedig hacker....
-Deee...
-Nincs De. Van online tudakozója a T-Home, Vodafone és Telenor triónak, náluk rá lehet keresni.
-Ok. Megnézhetnénk nálad?
-????? Elnézést hogy?
-Bemehetnénk a Te gépeden megnézni? (Hát persze! Tölts még le 2 filmet is! Sőt, még a kajámból is megkínállak....)
-Elnézést, de 1perce ismerjük egymást én egy baromi fárasztó napon vagyok túl. Azért ehhez ennél picit nagyobb barátság kellene. Így, nem. De, ha van telefonjuk, akkor tessék, itt van 3db tudakozó telefonszám. Ha nyilvánosak a telefonszámok, akkor ők meg tudják adni. Szám megad........
-Hát, köszönjük. Azért ettől többre számítottunk.... (Mitől többre? FBI szerver hackelésre, vagy egy heti szállás és ingyen internet hozzáférésre?)
-Nézze én sem vagyok mindenható ettől többet én sem tudok. De ha most nem haragudnak, mennék megreggelizni, mert ma még az sem volt...
-Köszönjük, viszlát.
-Viszlát.

Ebből a kőkemény agyzsibbasztó beszélgetésből beesel... Ajtó bezár, csengő lever, telefon falhozvág....
Majd leülnél .... az előbb oly' ínycsiklandóan finom tejfölösen behabart és házi kolbásszal bolondított lencselevest bekanalazni, annak minden ízmulekuláját végletekig kiélvezni.
Erre mit látsz? BEBŐRÖZÖTT ÉS RÁFAGYOTT A ZSÍR VAZE!
Ettől elmegy a kedved az egésztől. Beteszed vissza a hűtőbe és étlen-szomjan szédelegve beesel az ágyadba és bealszol.

Tanulság?
Először enni kell. Addig had várjon a sorára mindenki....

(#22517) Mr.Csizmás válasza stol (#22516) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy regi jo magyar filmben mondtak erre: budoskurvaelet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22518) Zsivaagoo válasza Mr.Csizmás (#22517) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Haumann Péter mondta az "Egészséges erotikában", hogy "Bassza meg a vörös seggű ördög!" :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#22519) Armahun válasza stol (#22516) üzenetére


Armahun
addikt

El kellett volna kérni a telefonszámukat, hogy ok megnézem és ha kész szólok.
Aztán éjjel háromkor felhívni, hogy megnéztem, de semmi adat nincs róla. :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#22520) maláj válasza stol (#22516) üzenetére


maláj
őstag

több hibát is elkövettél ...

- kimentél ...
- válaszoltál ...
- ha már 1x válaszoltál nem azzal kezdted, hogy 5k kifizetése előtt + sem szólalsz semmilyen témában ...

(#22521) Mici80 válasza maláj (#22520) üzenetére


Mici80
tag

Utolsó: Hát.. Igen... :)) :DDD

---

(#22522) Intelligencs válasza stol (#22516) üzenetére

Te egyébként fogadsz a lakásodban is ügyfeleket normál esetben? Csak mert nekem már azon a szűrön megbukott volna, hogy én este senkinek sem nyitok ajtót. Van egy ilyen biztonsági reteszem, az résnyire engedi kinyitni az ajtót (hasonló a lánchoz, csak annál biztonságosabb megoldás), max. annyira vagyok hajlandó kinyitni. De általában csak kinézek a kukkolón, és zárt ajtó mögül üvöltöm ki a sztenderd választ: NEM VESZÜNK SEMMIT! :DDD

maláj: Valamit kénytelen reagálni, mert csengettek. Azt nem lehet ignorálni sajnos.

Arni: Én elhatároztam, hogy ha telefonon legközelebb termékbemutatóra (=ingyenes állapotfelmérésre) vagy hasonló baromságra hívnak, akkor meg fogom ígérni, hogy elmegyek. Mindenbe beleegyezek telefonon. Aztán persze nem megyek sehova. És ha megint felhív, hogy miért nem mentem el, akkor azt mondom: hazudtam. ;)

Jelenleg most azon a szinten vagyok, hogy ha valaki azt mondja a telefonba, hogy XY-nal szeretnék beszélni, VAGY A KEDVES PÁRJÁVAL, akkor azonnal lerakom. Akinek mindegy, hogy kivel beszél, az tutira el akar adni valamit.

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#22523) mephi666 válasza stol (#22516) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez murphy-törvény: nálam otthon az év nagy részében 1szál gatya az otthoni viselet és tuti akkor jön valami hittérítő/redőnyös/radiátoros/kutyaf@sza, ha munkából hazaesve ledobom magamról a ruhát, megmelegítem a kaját és nekiállnék enni... (1hete hittérítőket hajtottam el elég barátságtalanul) legutóbbi 2 exre meg rengetegszer voltam mérges, amikor nekiültünk kettesben kajálni és tuti akkor hívta anyja/nővére, akivel fél órát simán képes volt beszélni :U (persze soha nem életbevágóan fontos volt a hívás) ...nagyon fel tud cseszni, hogy végre lett volna 15-20perc, amikor nyugodtan leül az ember a másikkal, megkajálnak, megbeszélik a nap fő eseményeit és megtisztelik egymást kölcsönösen a figyelmükkel...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22524) qdak válasza mephi666 (#22523) üzenetére


qdak
addikt

En biztos nem vartam volna ra, ha akar velem enni, felveszi bocs kaja majd hivj vissza.
En mondjuk vagyok olyan bunko, h siman fejre forditom a telot :)

Irtam 1 csomot erre ez a mocskos htc kifagy, napi 5x atlagba :@

Inteligencs, multkor belolem is kihuztak ilyen butasagot.
Vmi szamitogepes kerdesel kezdte, mondom jolvan kitoltom lokjed...
Majd 3-2 napra ra telo h irtam emailt nem irtam ra, mondom es?
Nem szoktam nezni...
Erre tukmal ram vmi oldalt, h itt tudok videot szerkeszteni, mondom en meg gepen szerkesztek.
De ez jobb, kozbe linkel, vmi oldal you video hatteret tudsz tenni, meg oda tod irni h ki aki kuldte, hurra, en meg facen linkelek...
De ebbol meg lehet gazdagodni...
Na addig tukmalt, meg vmi helyi boss rol beszelt h elfogadtam en is h majd beszelunk a neten holnaputan. Ja es meg eroszakoskodik h hozzam haza a webkamom, (kerdezte van e mondtam ja szomszedba) (ki ne csapjam a kamba v mi a francnak kam?)
Na emlitett napra hivogat, hiv mas szamrol, letiltottrol...

Az agyam eldobom h lehet vki ilyen eroszakos :@

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22525) maláj válasza Intelligencs (#22522) üzenetére


maláj
őstag

- csengetésre van ignore /adott időpont után off/

- ha mindenre igent mondassz az nem jó mert a hangodat ráhúzzák 1 telefonon kötött szerződésre aztán nézel mint terri blekk a nőgyógyásznál ...

- telefonon ha keresnének /még nem volt rá példa/ akkor telefon letesz a hangfalak mellé és csinálom tovább a dolgomat (egyszer úgyis lerakja közben + legalább hallgat 1 kis zenét :DDD)

(#22526) qdak válasza qdak (#22524) üzenetére


qdak
addikt

Masikbol ujrairasnal kimaradt, ha hazhozjonnek eleg szanalo tenyezo a 3 kutya, abbol 2 stafi... Azota nem kell tollat eladnunk, nem teritenek meg :)
Csengo be lett falazva xD

Malaj: telon ha igent mondasz nem megy semmire.

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22527) axioma válasza Intelligencs (#22522) üzenetére


axioma
veterán

Oh, telefonosnal nekem sokkal jobban bevalt az, hogy megkerdezem, hogy ki keres, milyen ugyben, amint kiderul hogy valami spam, tolom a kerdest, hogy honnan van meg a telefonszamom, es mi az adatkezelesi azonositojuk, ha me'g nem rakta le es szemtelenkedik hogy a gepbol, akkor kerem a ceg nevet, a _beszelo_ nevet erthetoen, akar betuzve, a fonok nevet, a ceg adoszamat, hogy kell nekem az adatvedelmi biztosnal feljelenteshez...
Mondjuk akinek a telefonszama ugymond ceges, hogy azt adja meg mint vallalkozo hogy elerjek, ott ugye ezt nehez eljatszani. Egyik csajnak me'g azt is mondtam, mikor orvosi szirszart akart promociozni, hogy azt a legujabb kutatast hallotta-e, hogy a direktmarketingesek rovidebb ideig elnek?
Valami haszna van, mert a vonalas telefont tamadtak regen (ott mindig a telefonkonyvre hivatkoztak, en meg visszakerdeztem, hogy tudja-e, hogy mit jelent a paragrafusjel a szam mellett - a marketinghivas-tiltast egyebkent), az is kezdett ritkulni de aztan leadtuk, mikor mar nem voltunk a ceges net miatt kotve hozza, de mobilon is eleg ritkan talalnak most mar meg, valoszinuleg azert huzogatnak ki a listajukrol. Egyebkent termeszetesen volt is, hogy megirtam a feljelentest, amikor valami extra felhaborito modon viselkedtek. Ferjem is amig meg volt ilyen hivasa, mindig adta oda nekem, en jobban tudtam kezelni oket :)

(#22528) cbmfan


cbmfan
senior tag

spam áradat telefonon, hajaj... utazás, termékbemutató, víz automata, telefonköltség csökkentés (bár ennél nincs kimenő hívás jó indok), adomány ide-oda, Busó Macik mesefilm sorozat kazettán (kilencvenes évek, volt ilyen egyáltalán?) és egyéb perverziók.

és még egy érdekesség. 2001, friss axeleros mail, először nézem, 17 spam, mind ugyanabban a percben.

plusz kis nosztalgia :)

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22529) Melack válasza cbmfan (#22528) üzenetére


Melack
veterán

Ez a link ez archív vagy élő ajánlat?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#22530) KaiotEch válasza Melack (#22529) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát mivel axelero már nem létezik... :)

(#22531) cbmfan válasza KaiotEch (#22530) üzenetére


cbmfan
senior tag

se matáv...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22532) MacCaine


MacCaine
őstag

Én régebben azt csináltam, hogy minden információt elmondattam velük a telefonba, és azzal játszottam, hogy minél hosszabb ideig tartson a hívás. Természetesen vásárlás nélkül. :) A rekordom egy hitelkártyás kiscsaj volt (havi 3,6%-ra adta volna 500k-t talán, meg 45 nap kamatmentes használatot), 19 percig tartott, és a végén azzal zártam le a beszélgetést, hogy az AMEX kártyám 24%-os éves kamatra van, és azt is sokallom, nemhogy a 43%-ot... :)

(#22533) Mici80 válasza MacCaine (#22532) üzenetére


Mici80
tag

jól tetted! :C

---

(#22534) cbmfan válasza MacCaine (#22532) üzenetére


cbmfan
senior tag

kötschög! :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22535) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Borzaszto ez a mai nap. Kezdodott reggel azzal, hogy egy idiota user fejhangon sipitozva kovetelt instant level 3 supportot, mert az egyik halozati meghajtoja lecsatlakozott. Percekig kellett konyorognom neki, hogy legalabb addig engedjen be a gepere, amig megnezem, pontosan melyik szerver is a gond. Persze kiderult, hogy a gond nala van (frissiteni kellett a Novell klienset), de bocsanatot a hulyesegeert nem kert.
Aztan jott a Nagy Pocsolyan tuli SharePointos "szakember". Usernek tegnap ota baja van a SharePoint eleresevel, es mivel az az usakokhoz tartozik, hat egybol kuldtem oda a hibajegyet. Foszer visszai: telepitsem a 32 bites Internet Explorer 9-et. Mivel a usernek 64 bites Win7 fut a gepen, ezert a 64 bites telepitot toltottem le es telepitettem, utana ment vissza a hibajegy kulon leirva, mi a gon, ha a 32 illetve a 64 bites IE9-et hasznalom. Csavo visszadobja a hibajegyet, mondvan: ott a 32 bites telepito, hasznaljam azt. Hibajegy vissza, MSDN linkkel kiegesztive, melyben ott van, miert is meddo probalkozas az, amit o akar velem csinaltatni. Erre mar ramszol a vallalati uzenetkuldon, hogy megis mit kekeckedek. Visszakerdeztem, hogy megis o milyen operencias rendszert hasznal itt a munkaban. Kiderult, o meg kemenyen XP-n nyomatja es Win7-tel nincs tapasztalata. :Y Sebaj, kozos erovel megoldottuk a gondokat, es meg azt is elhitte, hogy a 64 bites IE9 telepito felrakja a 32 bites IE9-et is. Amin csodalkozom: o szakerti a SharePointot, de ennyire alapdologgal nincs tisztaban...
Aztan jott ez a banya, aki azt kerte rajtam szamon, vajh' mi okbol kifolyolag nem jonnek az emailek a Blackberryjere. Atballagok, nezem az Enterprise Activation menut: szep tiszta es ures. Mondom a usernek: hat ez biza nincs aktivalva, ez a gond. Mire o felhaborodottan: mi az, hogy nincs? Hat vak vagyok? Ott van felul, hogy 3G meg a negy potty, mi kell meg? Hat csak az, feleltem, hogy ez az oldal itt az on cimet tartalmazza, ne pedig kerje az aktivalasi koddal egyutt. Itt mar visszafogta magat es vegul is magatol, szepen(!) megkert, hogy akkor intezzek neki egy aktivaciot. Es mindez meg ebedszunet elott... :U

Szerk.: Na, itt az ebedszunet utani elso pofon: a masik kolleganom nem tudta, mi az az FQDN. /facepalm

[ Szerkesztve ]

(#22536) maláj válasza SityiSXT (#22535) üzenetére


maláj
őstag

úgy szép az élet ha zajlik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22537) Melack válasza SityiSXT (#22535) üzenetére


Melack
veterán

Ember, mintha nálunk dolgoznál :D

Én most Win7 migrálásra lettem kiosztva, mint T1 segéderő.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#22538) Mr.Csizmás válasza SityiSXT (#22535) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a w7 vs. xp tema kikeszit. ha w8at mondok, ugy neznek ram, mintha en szalltam le volna rosswellben :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22539) sketchifun


sketchifun
senior tag

Hoztak egy gépet, hogy lassú, nézzem már meg.

Bekapcs. Semmi felesleges motyó, tényleg lassú a gép. Egész korrekt konfig, ezen nem kéne ilyen döglöttnek lenni az XP-nek.

UTP kábel bedug, HDsentinel leszed.
A következő kép fogadott:

Most hogyan mondjam el nekik, hogy új vinyó kell? :D

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#22540) Mr.Csizmás válasza sketchifun (#22539) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

altalaban a piros hdsentineles thumbnail nagy fajdalmat jelez elore.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22541) DeltaPower válasza sketchifun (#22539) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem feltétlen a vinyó a rossz, van ennél öregebb, többet futott 100/100-as vinyóm is...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22542) gozso válasza DeltaPower (#22541) üzenetére


gozso
senior tag

kondíció 3%
hátralévő idő 4 nap... az enyém ezt írja ki kb fél éve :DDD

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#22543) Lenry válasza sketchifun (#22539) üzenetére


Lenry
félisten

azért előtte dugjál rá egy másik IDE kábelt és nézz rá pár nap múlva

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22544) MacCaine válasza cbmfan (#22534) üzenetére


MacCaine
őstag

;]

(#22545) sketchifun válasza Lenry (#22543) üzenetére


sketchifun
senior tag

SATA. :) Kábelt már cseréltem. :)

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#22546) oriic válasza sketchifun (#22545) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az bizony halott.

Live-Die-Respawn

(#22547) SityiSXT válasza Melack (#22537) üzenetére


SityiSXT
őstag

Hat sok sikert, nem irigyellek.

(#22548) Beri válasza SityiSXT (#22535) üzenetére


Beri
addikt

Megkérdezhetem, hogy te hányadik levelként veszel részt az operációban?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#22549) SityiSXT válasza Beri (#22548) üzenetére


SityiSXT
őstag

Level 1 és 2 support az, amit elvileg hivatalosan nyújtanunk kell (mármint annak a csapatnak, ahová be vagyok osztva). De a valóság az, hogy mindent mi csinálunk, aminél nem kell a szerverekhez nyúlni, de beleértve a usermanagementet.

[ Szerkesztve ]

(#22550) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Es amikor mar azt hittem, hogy legalabb a pentek nyugis lesz, itt az ujabb falubolondja! Leterdelt az egyik szerverunk (kidoglottek a HDD-k, kicsereltek a rendszergizdak, de meg mindig nem mukodik), erre jon a Nagyon Fontosnak Hiszem Magam user, es hataridot kovetel, hogy mikorra lesz kesz. Es nem erti meg, hogy mi sem tudjuk, mert meg nem tudni, mi mas kinja van annak a szerencsetlen gepnek. 10 perc utan feladtam, kapcsolatm a fonokom, aki ujabb 10 perc elteltevel tudta csak leszerelni a hisztis not. Mondjuk o legalabb valasztast adott neki: "Most talaljak ki onnek egy idopontot vagy tenyleg elhiszi nekem, hogy nem tudjuk, mikorra lesz elerheto ujra a szerver?" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.