Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21401) szumo válasza maláj (#21400) üzenetére


szumo
senior tag

Én ezt most olvastam, de inkább megyek lefekszek, és a falnak fordulva sírdogálok egy kicsit elalvás előtt!

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#21402) bimbilla09


bimbilla09
tag

Felakasztom magam valami gyorskötözővel melóba....

(#21403) mongi


mongi
senior tag

Én meg imádom a konkurenciát , főleg mikor más tollával ékeskedik :((
Kitalálom, megcsinálom, lekoppintja. a f@szom is tele van már ezzel. Valamit ki kellene sütnöm erre. Tippek?

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#21404) #21346560 válasza mongi (#21403) üzenetére


#21346560
törölt tag

Attól függ, mennyit ér meg neked, mondjuk az arabok olcsón dolgoznak :DDD

(#21405) mongi válasza #21346560 (#21404) üzenetére


mongi
senior tag

De hülye vagy :DDD :C :))

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#21406) sutykuru válasza mongi (#21403) üzenetére


sutykuru
tag

Konkurencia IP-jéről más árakat látni. :D

(#21407) gozso válasza #21346560 (#21404) üzenetére


gozso
senior tag

ukránok olcsóbbak :DDD

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#21408) #21346560 válasza gozso (#21407) üzenetére


#21346560
törölt tag

Kizárt dolog! Az öngyilkos arab tenoristák anyag áron dolgoznak ;]

(#21409) flash-


flash-
veterán

szinte minden héten megtörténik az alábbi dolog (gondolom nektek is ismerős)

az ember bejön kérdezi:
-Van xy?
-Jelenleg nincs az üzletünkben rendelés esetén holnap délutánra megérkezik.
-Akkor megyek a mediamarktba megvenni viszlát.

Emberünk azt hiszi hogy hogy kicseszett velünk mert a kétezer forintos pendrive-ot vagy a tintapatront nem tőlünk veszi meg hanem inkább a Mediamarktban..(mintha nekünk olyan öröm lenne egy pendrive ért elmenni nagykerbe a 10 % os haszonkulcsért...)
aztán ezzel pont hogy magából csinál hatalmas barmot..menjen megvenni 2x es áron hajrá..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#21410) mongi válasza #21346560 (#21408) üzenetére


mongi
senior tag

gramm vagy kiló anyag-áron? :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#21411) mongi válasza flash- (#21409) üzenetére


mongi
senior tag

10%-os haszonkulcs???? Ahh micsoda lehúzó banda! :D Én meg nyomorgok 5-7% között :W Lassan tényleg bolt csak kirakatnak lesz a szervizelés mellett :(

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#21412) flash- válasza mongi (#21411) üzenetére


flash-
veterán

10% mert nagyker nem valami "engedékeny" velünk...drágán vesszük na..sokkal olcsóbb lenne ha a kresz géza utcai vagy a dunha házi pcbótbó vásárolnánk be...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#21413) Jazzos válasza mongi (#21411) üzenetére


Jazzos
tag

Ahhha, szóval te vagy az, aki miatt nem megy a biznisz. Javasolnom az egséges 30%-os haszonkulcsot. Ha nem vernénk egymás alá, mindenki meg tudna élni... :D

(#21414) Armagedown válasza Jazzos (#21413) üzenetére


Armagedown
őstag

az már kartellezés volna :))

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#21415) mongi válasza Jazzos (#21413) üzenetére


mongi
senior tag

Persze! Megkárteleztem a ganxtáékkal hogy mi most facán lemegyünk 0%-ig, majd utána -10%-ig hogy ne legyen jó nekünk :DD
Jogos, de a tipikus "pestipiacos" looserral akkor mi lesz? :D
Sajnos itt engem nyomnak le ilyen szintre (lásd fentebbi HSZ-em), én is 10-15 között tartanám, ha lehetne...
most marad a szerviz, vagy a lakat, választhatok. Mivel ebből élek, a lakat nem opció :(
Gondoltam rá, hogy emelek árat, és csak pénzes kuncsaftokat várok, minőségi szolgáltatással, de akkor zárhatok is be a konkurencia miatt, akik ugyan a szart is eladják, mégis oda mennek akkor :(
Attól nekem meg több bevételem nem biztos hogy lenne.

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#21416) flash- válasza Armagedown (#21414) üzenetére


flash-
veterán

jó és a kartelezést hogy bizonyítják?ha szóbeli a megegyezés akkor sehogy...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#21417) 5teve válasza flash- (#21416) üzenetére


5teve
senior tag

kartelezésről nem szoktak többoldalú írásos szerződést kötni... :DDD :DDD

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#21418) virkir válasza Jazzos (#21413) üzenetére


virkir
veterán

F.szom az...
Kéne Nemzeti PC bóthálózat mi? :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21419) Balinov válasza virkir (#21418) üzenetére


Balinov
félisten

juj, ezazer kisse khm...eros volt... :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21420) gozso válasza virkir (#21418) üzenetére


gozso
senior tag

nem sokat tévedsz: lesz.

pontosabban az iskolák állítólag csak meghatározott helye(ke)n költhetik el majd az informatikai normatívát...

nehogy már egy szaros renccergizda válogasson az olcsó, hosszú garanciális idővel cuccok közül...

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#21421) Balinov válasza gozso (#21420) üzenetére


Balinov
félisten

hinye, Sulinet/Pedagogus PC program reinkarnacio lvl55 szinten? :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21422) gozso válasza Balinov (#21421) üzenetére


gozso
senior tag

mesélhetnék... a pályázatokról is... az 5 év garos laptop, 10-ből 5-re megvéve a gar kiterjesztés... aztán sakkoznak.

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#21423) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#21368) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A kenyérfogyasztás visszaesett 20%-kal. Mit tippeltek, a PC hol áll a szükségletek rangsorában?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21424) #21346560 válasza macilaci78 (#21423) üzenetére


#21346560
törölt tag

ennyi....

(#21425) ati012


ati012
senior tag

(#21426) virkir válasza gozso (#21420) üzenetére


virkir
veterán

Hát mifelénk ez már elég régóta így megy.
Valahogy érdekes módon a kerület intézményeiben fellelhető számítógépeken ugyan azon a cég matricája virít az sztk-tól az okmányirodáig.
Anno a zasszony közmunkázott egy iskolában a gazdasági irodán és pont pöcö beszerzés lett volna soron.
De... csak és kizárólag az ominózus cégnél lehetett a keretet elkölteni.
Érdekes módon a zinternetet felütve harmadával olcsóbban lehetett összerakni azonos konfigokat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21427) Shodan


Shodan
addikt

mai nap gyöngyszeme, - iphonos laptopot szeretnék.
Kellet kis idő még rájöjjek hogy ez macbook lesz

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#21428) Ygg válasza Shodan (#21427) üzenetére


Ygg
senior tag

Elsőre iponosnak olvastam :D.
De így sem rossz:).

(#21429) bimbilla09 válasza Shodan (#21427) üzenetére


bimbilla09
tag

Rendelést leadtad? Nem is gondoltam volna hogy Magyarországon vesznek ilyeneket...

(#21430) TESCO-Zsömle válasza bimbilla09 (#21429) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van egy olyan tippem, hogy aki a nevét nem tudja, az az árát se képes leperkálni... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21431) 5teve válasza TESCO-Zsömle (#21430) üzenetére


5teve
senior tag

nos.. ez sokszor fordítottan arányos.. :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#21432) sasa311 válasza TESCO-Zsömle (#21430) üzenetére


sasa311
veterán

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21433) Shodan válasza TESCO-Zsömle (#21430) üzenetére


Shodan
addikt

van egy 600 ezres laptopja egy 800megás, csak az szervízben van. :K

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#21434) Xero válasza bimbilla09 (#21429) üzenetére


Xero
nagyúr

Vették 10-20 éve is, csak manapság sajnos felbővült a vásárlói kör, egy értelmileg nem teljesen kiforrott csoporttal, akik ráadásul mint divat kiegészítő használják, így kialakítva egy "kiváló" képet a termékekről is. :(((

[ Szerkesztve ]

(#21435) localhost válasza virkir (#21426) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"De... csak és kizárólag az ominózus cégnél lehetett a keretet elkölteni.
Érdekes módon a zinternetet felütve harmadával olcsóbban lehetett összerakni azonos konfigokat."

... de ugye Te most NEM a központosított Közbeszerzésről beszélsz ? Vagy mégis ? [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21436) Jazzos


Jazzos
tag

Hagyjátok a számítástechnikát! Áruljatok lisztet! Ugyanúgy lehet vele sz*pni, de talán nem hozzák vissza gariba. :D [link]

(#21437) Lenry válasza localhost (#21435) üzenetére


Lenry
félisten

Tisztelt Látogatók!

Honlapunk jelenleg fejlesztés alatt áll.

remélem is, mert ez az oldal már 1997-ben is a kevéssé vállalhatók közé tartozott volna...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21438) opr válasza Lenry (#21437) üzenetére


opr
veterán

Pont ezt akartam írni, hogy ilyen oldalt utoljára betárcsázós nettel láttam, de akkor se sokat, és léptem is tovább izibe' :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#21439) Xero válasza opr (#21438) üzenetére


Xero
nagyúr

A forrás is megér egy misét. Igazi retro. :DDD

(#21440) virkir válasza localhost (#21435) üzenetére


virkir
veterán

Nem ez 1-2 éve volt amikor az iskolák még kerületi kezelésben voltak.
De írhatnék akár 10+ évet visszafelé mert mifelénk ez a bolt mindig is a csókosok között volt az első.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21441) Jorus válasza virkir (#21426) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ezt elég szomorú olvasni. Nekünk meg, állami cégként havonta néznek a segg*nkbe a könyvvizsgálók, és a 3k-s pendrive-ok beszerzését is pályáztatni kell...

#21435: decens a 'Doksik' könyvtár. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#21442) localhost válasza Jazzos (#21436) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De mit tárolnak a lisztárban ? Nemértem.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21443) Jazzos válasza localhost (#21442) üzenetére


Jazzos
tag

Pácsót.

(#21444) gyuszaa válasza Shodan (#21427) üzenetére


gyuszaa
őstag

Jó a nicked. :C

(#21445) BlacKSouL válasza Lenry (#21437) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

Ez akkor végülis egy példa lehetne arra a bizonyos bürokratikus várkastélyra, amiben sokmillió építőkövet alakítottak ki, amit már senki nem tud nyomon követni, és ahol bármilyen harcos ügyet, követelést, információáradatot zökkenőmentesen lehet passzolgatni, tologatni, átirányítani, bezúzni, megsemmisíteni, beleértve a munkásemberek adóját, vagy ha úgy tetszik a köz pénzét is közalkalmazotti/köztisztviselői munkabérként megnevezve és szétosztva? Esetleg esélyes, hogy a mai napig ilyen szervezeti egységek működnek a közintézményekben?

[link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#21446) Bopez


Bopez
tag

Logitech kétszer 140 tudjátok micsoda?
Nekem 30 percembe tellett kihúzni a telefonon rendelni próbáló úriemberből, hogy mit is ért pontosan Logiteck kétszer 140 alatt, direkt írom így mert így mondta.
Kérdezem hogy esetleg X-140?
Nem nem kétszer 140.
Végül csak sikerül kideríteni hogy Logitech 2.0 X-1400 hangfalról beszélünk, majd közölte hogy hiába vagyunk webshop ha telefonon nem rendelheti meg akkor nem is kell neki.
Persze tegyük hozzá hogy az elején közölte hogy Ő szinte teljesen süket így 30 percig ordítottam a telefonba...
Fantasztikus a mai nap is...

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#21447) Balinov válasza Bopez (#21446) üzenetére


Balinov
félisten

ha suket, nem eleg neki egy mono hangszoro?

-Hogy hivjak az egyfulu manot?
-???
-Mono :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21448) Bopez válasza Balinov (#21447) üzenetére


Bopez
tag

Én nem tudom, de kiborultam...
Alapvetően nem borulnék ki mert ok nem ért hozzá, ok mondjuk idős, segítünk ezért vagyunk, de mikor arrogánsan kezdi el mondani, hogy Uram én nem vagyok 18 éves tini, hogy értsem mit beszél akkor már elszakad a cérna így jó pár év távlatában... :(

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#21449) Balinov válasza Bopez (#21448) üzenetére


Balinov
félisten

nem csodalom, tokeletesen megertem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21450) azbest válasza BlacKSouL (#21445) üzenetére


azbest
félisten

Simán elképzelhető. Így van kire hárítani a felelősséget és a munkát. Két közintézményben is járok, az egyikben mindig hárítanak, ha valamit csinálni kéne. A legminimálisabb szinten végzik a feladatukat, de ha lehet másnak passzolják le. Ha segítesz valamiben, akkor már téged tesznek felelőssé amikor hülyeséget csinálnak, mert arra is alkalmatlanok, hogy az elkészített feladatot átadják annak, aki jön érte.

A másik helyen nem ennyire vészes a helyzet, ott valós munka folyik, csak felesleges bürokratikus köröket kell futni, ha valamit el kell intézni. [elromlott épületgépészeti eszköz miatt alkalmazott -> felettes -> management -> titkárság -> igazgató -> titkárság -> másik titkárság -> mésik igazgató... -> másik alkalmazott] Egy hónapi átfutású körülbelül. Persze megoldható, hogy alkalmazott -> közvetlenül a másik igazgató, sőt még napokon belül működhet is, de ekkor kihagyva érezheti magát a lánc valamelyik szereplője és akkor lecseszés lehet belőle. Olyan apróság fel sem tűnik, hogy sokszor nem a papír vándorol a belső postán a checkpointokhoz, hanem a dolgozók vándorolnak a checkpointokon várakozó papírokhoz. Azt mondják túl pesszimista a magyar, hát bakker, ilyen környezetben felnőve nem lennének mosolygósak a külföldi cserediákok sem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.