Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21151) qnadam válasza cbmfan (#21150) üzenetére


qnadam
veterán

csendes olvasóként, valami ilyesmi?
+ nemrég láttam leírást, androidon usb eszközzel, hogy lehet megoldani dvb stickkel, de az nem elegáns megoldás.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#21152) cbmfan válasza qnadam (#21151) üzenetére


cbmfan
senior tag

ez túl nagy. maximum 4.3", ami elfér a kezében, különben ki kell rakni "közösbe"...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#21153) StSanya válasza cbmfan (#21152) üzenetére


StSanya
őstag

7"? Az nem túl nagy még kézbe sem...

http://forgat-sat.hu/webshop/notonly-lifeview-7os-mini-lcd-tv-beepitett-minidigtv-vevo-me-p-1080.html

(Máshol lehet olcsóbb, nem keresgéltem...)

http://www.notonlytv.net/hu/p_lv6tvhd7.html

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#21154) cbmfan válasza StSanya (#21153) üzenetére


cbmfan
senior tag

de az, ráadásul külső antennás. fontos, hogy elférjen kezében, ne kelljen tartogatni, nekitámasztani valaminek, ezért kellene maximum 4.3"-os.

ebayen találtam párat, de jó kérdés, hogy tudják-e az mpeg4-et...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#21155) santaclaus


santaclaus
csendes tag

Mai legjobb 2 perce.
Fiatal 17 körüli srác be, szégyenlősen körülnéz majd megkérdezi:
- Itt lehet kártyát vágatni?
- ???!
- Izé kártyát cserélni?
- ???!

Majd rájöttem hogy normál SIM kártyát akart microSIM-re cseréltetni...
Megkérdeztem a szolgáltatóját és átzavartam a T-be...

Annyira szomorú hogy ezek a mai "gyerekek" egy egyszerű kérdést sem tudnak megfogalmazni normálisan :(

[ Szerkesztve ]

(#21156) biker válasza santaclaus (#21155) üzenetére


biker
nagyúr

vagy te nem értesz egy normál kérdést??? :U

kártya kivágó kézikészülék, amibe berakod a sim kártyát, és kivágja microSIM méretre, 1100Ft, nekem is van itthon

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#21157) Sanyi.mTs válasza santaclaus (#21155) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

majd ők termelik ki a nyugdíjadat ;)

(#21158) Ygg válasza Sanyi.mTs (#21157) üzenetére


Ygg
senior tag

Hát ez inkább :(.

(#21159) KaiotEch válasza Sanyi.mTs (#21157) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A mit? :F

(#21160) SityiSXT


SityiSXT
őstag

User jelenti, hogy folyton fagy a MacBookja. Raengedek egy fajlrendszer-ellenorzest, dob egy gyonyoru signal 8 errort. Ubuntu CD be, GSmartControllal ranezek - a reallocated sector count tullepte az egeszseges erteket. Hibajegyet megirom a szerviznek, hogy a HDD SMART hibas, cserelni kene; adatokkal ne foglalkozzanak, azt mar sikerult lementenem (user kapott egy tartalekgepet). Egy het mulva visszairnak este 6 korul, hogy ok ujratelelepitettek, es szerintuk semmi baja. Aztan masnap reggel 10 utan jon a kovetkezo mail: bocsi, megis valami hibat dobott a gep, tenyleg a HDD doglott be. Es ez az Apple markaszerviz...

(#21161) KaiotEch válasza SityiSXT (#21160) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem védem(mert nem szeretem az almásokat), de ott is csak emberek dolgoznak.

(#21162) TESCO-Zsömle válasza Sanyi.mTs (#21157) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Meg se éljük... Mire odáig jutnánk, tuti 80 év lesz a korhatár.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21163) localhost válasza SityiSXT (#21160) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem. Ez nem márkaszerviz, csak annak nevezik magukat.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21164) SityiSXT válasza localhost (#21163) üzenetére


SityiSXT
őstag

Pedig van Apple plecsnijük... No, mindegy, csak már nem először csalódok bennük. A hibajegyen mindig megírtam, mi a hiba és mivel jöttem rá, hogy az, aztán ők elkezdenek balf...ékeskedni, végül egy darab idő múlva jön a "jé, tényleg" effektus. Pedig én helpdeskes vagyok, nem szervízes, ergo elvileg nem is az én dolgom volna rájönni, mi a baja - csak én vagyok annyira jófej (meg tapasztalt), hogy megmondom, hol keressék a hibát. Az nem hibakeresés, hogy egy döglődő vinyóra újrahúzzák a rendszert...

(#21165) Cheesy válasza SityiSXT (#21164) üzenetére


Cheesy
őstag

Feltételezem a vinyó csere árát akarták megspórolni azzal, hogy újratelepítik, visszaküldik, hogy működik, nincs baj vele, te átadod az ügyfélnek, neki aznap este beszarik, hozza vissza, te küldöd vissza almásoknak... de akkor már más lesz a garanciális ügymenet-szám. Nagy mennyiségben ez a megoldás javítja náluk a statisztikát és megteszik a felső vezetés által elvárt "spórolást". De ez csak az én feltételezésem :)

www.vakbelmutet.hu

(#21166) Balinov válasza Cheesy (#21165) üzenetére


Balinov
félisten

ez pontosan igy van. Nalunk a CSC csinalja a HD-t outsource-ba (site-on kb 300 user, global kb 50-60e). Minap gond volt az egyik ERP alrendszerrel ezert kollegamnal, athivott, nezzem meg, hatha csak valami zongezo security beallitast nem lat..kozosen hivjuk a 7777-et kihangostiva, mondom mi a gond, csavo nyitja a ticketet. Mondja, hogy ralepne RDP-n a gepre, persze, mi a belso ip, kollegam ravagja, kell-e valamit beirni a cmd prompt-ban az ipconfig melle,hogy kiadja az ipcimet? (o nem kocka,atlagostol jobb felhasznalo).HD-s srac, nem, ird csak be,majd Enter... meg ra se lepett a gepre, mar jott az email ertesito,hogy HD ticket opened, 5mp mulva, ugyanaz a ticket closed. Comment: show user how to check local ip with ipconfig...na mondom, igy persze, hogy jo mutatoik vannak.. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21167) stol válasza KaiotEch (#21161) üzenetére


stol
addikt

" de ott is csak emberek dolgoznak..."

?? Alap, hogy HDD SMART-ot megnézem reinstall előtt. Minden esetben.

(#21168) 5teve válasza SityiSXT (#21160) üzenetére


5teve
senior tag

almát nagyon nem ismerve, de valamiért ösztönösen idegenkedve tőle azt feltételezem, hogy egy hatalmas droidképzőn estek át, és csak valami sajátos hibakereső rendszeren túlesve fogalmazhatnak bármilyen véleményt, a sajátjuk teljes figyelmen kívül hagyása mellett.
sorry, ha valakinek a lelkébe léptem a véleményemmel, tekintsd úgy, hogy nincs lelkem :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#21169) gozso válasza stol (#21167) üzenetére


gozso
senior tag

én még új hdd-nél is...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#21170) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Elnézést a pofátlan kérdésért, tudjátok, hogy nem jövök gyakran, ennyiszer sem kellene, de talán elnézhető:

garanciavégi hibás samu külső HDD-nél mi az ügymenet? még garis, augusztusban jár le. mire számíthatok?

(#21171) sasa311


sasa311
veterán

Ősrégi Seafate Barracude 7200.9 160 gigás vinyóban lehalt a motor. Csak próbál szegény felpörögni de nem tud... :(

Adat kéne róla. Ismer valaki olyat, aki emberi áron tud ilyen fosban mechanikát cserélni?

Lemezek 99,9%, hogy sértetlenek benne, SMART szerint kiváló volt a kondíciója még ma reggel, amikor utoljára életet tudtam bele lehelni, keveset is ment csak nagyon öreg...

thx

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21172) cbmfan válasza DeFranco (#21170) üzenetére


cbmfan
senior tag

RMA gar a legegyszerűbb. Seagate átvette anno, elküldöd, kapsz helyette másikat. hogy pontosan mit az jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#21173) bandiras2 válasza sasa311 (#21171) üzenetére


bandiras2
senior tag

Kürt KFT gond nélkül kisegít, de készülj fel soknullás végösszegre a számla alján.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#21174) sasa311 válasza bandiras2 (#21173) üzenetére


sasa311
veterán

Na ja, kürtöt én is ismerem, de nem szándékozok 2 kilót kifzetni asszony pár tájképéért :P

Régebben volt itt a PH-n egy srác aki bütykölt így vinyókat (mégegyszer, nem sérült / felrobban / leégett vinyóról van szó, hanem nem pörög fel szerencsétlen).

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21175) DeFranco válasza cbmfan (#21172) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és ez mit jelent? vizesboltba garis egyébként... akkor ne is hozzájuk vigyem?

(#21176) SityiSXT válasza Balinov (#21166) üzenetére


SityiSXT
őstag

Na ez az, amihez nekem nincs gyomrom. Egy ticketben szepen leirom, mi volt, aztan csok. User survey ugyis kimegy, azt altalaban ki szoktak tolteni, a fonok meg meg is nezi a legtobbet (azokat mindenkepp, ahol kiugroan jol vagy leminositettek a helpdeskest). Ha azt latja, hogy "sokat" tettem a user elegedettsegere, azzal a sajat megitelesemet novelem az o szemeben, es ez fontosabb, mint par statisztikai mutato - es ezt o is tudja.

(#21177) Balinov válasza SityiSXT (#21176) üzenetére


Balinov
félisten

Ugye,hogy nem csak nalam bas*ta ki a virtualis biztositekot. Mentsegukre legyen mondva, a tobbseg nem ilyen, local IT/hw-s csavo pl. tok normalis, ticket nelkul is megcsinal sokmindent, ha elkapja az ember a folyoson. az az ipconfigos csoka meg iszonyat nagykepu paki (no racism, but...) mar ott tartok, ha a kozponti HD-s szamot hivom es megismerem a hangjat, kerek masvalakit, mert a legaprobb dolgot is ugy csinal meg, mintha valami szultani kegyet gyakorolna.. Applications/ERP supportunk az korrekt, full indiaiak, de vagjak is a temat, meg csinaljak is...bar arra rajottem, reszletes hibaleirast hot felesleges a tickethez rakni...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21178) Sanyi.mTs válasza sasa311 (#21174) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

(#21179) sasa311 válasza Sanyi.mTs (#21178) üzenetére


sasa311
veterán

:R

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#21180) cbmfan


cbmfan
senior tag

nem tűnik annyira hülye ötletnek...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#21181) DeFranco válasza cbmfan (#21180) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de.

eddig féltenyérnyi területen barmolhattál bele a gépelésbe, most háromtenyérnyi területredfghjasdfhvynkteqwréxcb az egerészésbe.

[ Szerkesztve ]

(#21182) cbmfan válasza DeFranco (#21181) üzenetére


cbmfan
senior tag

nem kötelező használni tapipadot. bár akkor pont tökmindegy :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#21183) DeFranco válasza cbmfan (#21182) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lose-lose :))

(#21184) stol válasza DeFranco (#21175) üzenetére


stol
addikt

Vagy gari, VAGY adat.

(#21185) DeFranco válasza stol (#21184) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Adat nem érdekes, életre lehelhető, csak vagy felpörög vagy nem, aztán vagy leáll vagy nem... kicsit gázos a tápellátása két USB 3 port nem elég neki, random dobja a nyiik nyiik nyiik nyiik-et... (2,5"-os USB2-es) de az adatokat le tudom róla menteni, csak nem lesz így hosszú életű, inkább cseréltetném.

[ Szerkesztve ]

(#21186) shteer válasza cbmfan (#21180) üzenetére


shteer
titán

kell! :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#21187) cbmfan


cbmfan
senior tag

visszatérve témára, valami ötlet 4.3"-os digitális mini tvre? sürgős lenne...

ebayen láttam jópárat, de freeview tunerről fogalmam sincs, hogy kezeli-e mpeg4et.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#21188) localhost válasza cbmfan (#21187) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csak annyit mondok, hogy a magyar szabvány szerinti MPEG4 nem általános a világban - légy óvatos! - de komolyan.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21189) cbmfan válasza localhost (#21188) üzenetére


cbmfan
senior tag

épp ezt írtam én is. Freeview tuner van írva szinte összesnél, amiről fogalmam sincs, hogy kezeli-e.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#21190) localhost válasza cbmfan (#21189) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor bólogatok. De nem arra, hogy vedd meg. :R
(Ismered a viccet: tolass még, tolass még, még, még, még egy kicsit, még - na most szállj ki és nézd meg mit csináltál)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21191) ela válasza cbmfan (#21180) üzenetére


ela
tag

Hát nem is az.
Egyik vevőnk vett ilyet és az eddigi tapasztalatai alapján tényleg állat megoldás,bár nem épp occsó.

ela

[ Szerkesztve ]

A jó pap is holtig tanul.

(#21192) qnadam válasza cbmfan (#21187) üzenetére


qnadam
veterán

vannak mindenféle dvb-t-vel felszerelt kínai droidok, ott már inkább szoffer kérdése.

netes stream nem opció?

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#21193) cbmfan válasza qnadam (#21192) üzenetére


cbmfan
senior tag

nem. anyámnak lesz ugye, akinek még egy új távirányító is bonyolult :) 3 gomb legyen rajta: ki/bekapcs, hangerőszabályzó, csatornaváltó. beállításokat megcsinálom, csak be kelljen kapcsolni, és már nézheti is.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#21194) Armagedown


Armagedown
őstag

Jó állapotban levő noti
Csak egy kondi hibás rajta :))
Másik gépcsoda

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#21195) Balinov válasza Armagedown (#21194) üzenetére


Balinov
félisten

Szaküzletben telepített jogtiszta aktivált limitált kiadású Windows 7 Deep Ambition operációs rendszer :Y

ennel a resznel lefejeltem az iroasztalomat

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21196) oriic válasza Balinov (#21195) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Épp írni akartam, hogy ezt olvasva leköptem a röhögéstől a notit. :DDD

Live-Die-Respawn

(#21197) Ironsides válasza Armagedown (#21194) üzenetére


Ironsides
tag

Hogy nézne ki, ha nem lett volna a szeretett notija???

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#21198) Ygg válasza Armagedown (#21194) üzenetére


Ygg
senior tag

Jajjj....
Ezektől mentsen meg a Jóisten.

(#21199) KaiotEch válasza Armagedown (#21194) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek sírok a röhögéstől :W :DD :DD :DDD :C :R

(#21200) #93794560


#93794560
törölt tag

Ezeket a kacatokat megveszi egyáltalán valaki? :W :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.