Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22701) opr válasza E.Kaufmann (#22700) üzenetére


opr
veterán

Sokat jársz urológushoz? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#22702) E.Kaufmann válasza opr (#22701) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nem szerencsére :) Pláne mióta az a nagy cúnya doktorbá olyan dúúúúúrva volt hozzám :D

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#22703) opr válasza E.Kaufmann (#22702) üzenetére


opr
veterán

Akkor én is menekültem volna! :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#22704) sketchifun


sketchifun
senior tag

Állatok. :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#22705) macilaci78 válasza E.Kaufmann (#22702) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Két kézzel veregette a vállad? ;] Vagy nem vette le az óráját?

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22706) E.Kaufmann válasza macilaci78 (#22705) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

És még mi vagyunk állatok :DDD

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#22707) opr válasza macilaci78 (#22705) üzenetére


opr
veterán

Nem az a gáz, ha nem veszi le, hanem ha ezt csak akkor tudod meg, amikor megkérdezed az időt. ;] :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#22708) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Ezen most nagyot derultem. Az egyik ugynokseg sikeresen felhasznalta a rendelkezesere allo szabad teruletet a Mac szerveren. A penzigyesuk besirt egy ilyet: "Nem ertem, miert olyan nagy dolog ez a tarhely problema. 50 fontert lehet venni 1 TB-os szervert, mit kell ezen akadekoskodni?" :DDD

(#22709) Mr.Csizmás válasza SityiSXT (#22708) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :W

ez kb. olyan mint a neten terjedős autós ökörség, hogy kölcsönadta az új audiját a csajnak, és a "drágább benzint" tankolta bele = dízelesbe benyát :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22710) qdak válasza Mr.Csizmás (#22709) üzenetére


qdak
addikt

En ezt siman kinezem par nobol...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22711) Mr.Csizmás válasza qdak (#22710) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hasonló effekt a Mac-hoz az 1TB 50 fontos vacak. :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22712) SityiSXT válasza Mr.Csizmás (#22711) üzenetére


SityiSXT
őstag

Rakerdeztem az infrasoknal: Xserve gepezet latja el a szerver szerepet a Mac gepeink eseten. Ha jol ertelmezem a keresesi talalataimat, cirka 400 font az 1 TB-os HDD bele, ha nem tobb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22713) TESCO-Zsömle válasza Mr.Csizmás (#22709) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kamu az egész. Férfi nem ad kölcsön autót nőnek. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22714) Ygg


Ygg
senior tag

(#22715) Mr.Csizmás válasza SityiSXT (#22712) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

végülis ferrarival is lehet menni kenyérért :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22716) TESCO-Zsömle válasza Mr.Csizmás (#22715) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Viszont a kenyér árából nem lehet venni Ferrari-t.

Kivéve, ha pékségeid vannak... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22717) Mr.Csizmás válasza TESCO-Zsömle (#22716) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ráhibáztál, az itteni péknek H2-je van, optikai tuninggal :D [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22718) cbmfan


cbmfan
senior tag

off, de jó kérdés:

miért rinyálnak egyesek, hogy a DVD lejátszójuk nem játszik le X formátumot és/vagy elmosódott, kockás a kép? tv-k nagy részén van USB port, adathordozót rádugva lejátszanak szinte bármit. kérdeztem, nem CRT tv-kről van szó.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22719) Alg válasza cbmfan (#22718) üzenetére


Alg
veterán

Mert megvették annak idején drágán a lejátszót, és akor már használják mindenképpen, még akkor is ha közben elavult/van jobb megoldás.

Ugyanez anyámék miniDV kamerájával: 100K felett volt anno, most elszállt a szalagkábel az LCD-ben, de javíttassuk meg, meg vegyünk bele memóriakártyát (sony MS, a régi hosszú fajta...) hogy tudjanak vele felvenni 800x600-ban... és hiába mondom hogy ott a fényképező ami kisebb, fullHD-t tud és nem kell 25K-t kiadni a javítás+memkaria, nem nekik az kell mert drága volt és akkor már használjuk ha megvettük... :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22720) cbmfan válasza Alg (#22719) üzenetére


cbmfan
senior tag

nem, nem. n00b vérpistike az ötezres teszkós lejátszó miatt rinyál.

kamera téma, no comment. sosem értettem, hogy miért kell egy műszaki cucchoz ragaszkodni. bár idősebbeknél az is közrejátszik, hogy nem akarnak egy új eszköz használatát megtanulni... (mint pl. drága anyám anno. egy új távirányító kezelésének megtanulása egy hétig tartott, hiába mondtam, hogy a piktogramok ugyanazok...)

MS Pro Duo/M2 + átalakító esetleg egyszerűbb lenne.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22721) MR_Joe válasza Alg (#22719) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Anyámék detto. Van egy kis technika fényképelőjük, 1xű mint a faék, de olyan képet is készít. MEgkapták a régi Fuji s602 gépünket, azzal azért lehet normálisan is fotózni. Nem használják mert bonyolult, meg nagy meg nem értik... :(

u.i.: jó az aláírásod :) Régen hallottam már...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22722) Alg válasza MR_Joe (#22721) üzenetére


Alg
veterán

Másfélmillió lépés ;)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22723) Akybron válasza cbmfan (#22720) üzenetére


Akybron
aktív tag

Kellett már javítanom egy kb. 20 éve a pincében porosodó magnót, mert a munkahelyem igazgatójának lánya kitalálta, hogy arra dugná rá buli alatt az mp3 lejátszóját.Nem volt gáz, csak az összes létező kapcsoló és potméter volt kontakthibás :Y. Pedig egy pár (a magnó teljesítményének megfelelő) aktív hangfal 2000 Ft lett volna...

73&DX HA5OJN

(#22724) Jorus válasza Akybron (#22723) üzenetére


Jorus
nagyúr

Órabérben dolgozol? Ha igen, javítasz; ha nem, megspórolod a munkát és megveszed 2k-ért az aktív hangfalat. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#22725) Akybron válasza Jorus (#22724) üzenetére


Akybron
aktív tag

Nem, ez nem úgy működik. Ez A NAGYFŐNÖK LÁNYÁNAK magnója. Ezt meg KELL csinálni. Ha 3 napig nem tudom a saját munkámat végezni (a cégnek ez veszteség, de nem érdekel senkit), akkor is.
Építettem már Olaszországban vett (A főnök szintén) 3-4000 Ft értékű hősugárzóhoz is forgatót. Gyári forgatót is lehetett volna venni hozzá, de az épp nem volt a boltban. Élből az olasz 230-as dugó magyarra cserélésével kellett kezdeni. Megtervezni a forgató mechanikáját, mechanikai műhellyel legyártani, majd elküldeni eloxáltatni. 40-50 munkaóra benne van, számold ki (Na meg persze egy viszonylag drága áttételes DC motor, meg tápegység hozzá). Pedig meg lehetett volna venni Magyarországon is ugyanezt a kínai vackot.
A kedvencem a függönyhúzó, arra nettó 2-3 hónap lett áldozva (szintén tervezés, legyártatás, próbák stb), csak mert nem olyat rendeltek, amilyet gondoltak. Sötétítőfüggönyt kell egy ablaktörlőmotor jellegű cuccal (20000 Ft volt az ára) huzigálni. A húzáshoz 14 kilónyi erő kell, tehát a függöny igen csak nehéz darab. Aki a karnist felszerelte, az sem volt a helyzet magaslatán, mert az álmennyezet gipszkarton lapjaihoz rögzítette. A függönyhúzó első tesztjekor annak rendje és módja szerint le is szakadt az egész :O

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#22726) Zolás válasza Akybron (#22725) üzenetére


Zolás
addikt

Azt hiszem erre mondják azt, hogy az élet szép :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#22727) Akybron válasza Zolás (#22726) üzenetére


Akybron
aktív tag

Na igen... :P

73&DX HA5OJN

(#22728) Jorus válasza Akybron (#22725) üzenetére


Jorus
nagyúr

És nem beszéli a magyart, vagy mi baja van? Ha elmagyarázod neki, hogy sötét és nem ért hozzá bár korszakalkotónak minősíthető, de nem feltétlenül gazdaságos az elképzelés, amit kitalált, akkor nem látja be a dolgot?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#22729) Ygg válasza Jorus (#22728) üzenetére


Ygg
senior tag

Nem érti meg.
Sajnos vannak ilyen emberek.

(#22731) TESCO-Zsömle válasza Jorus (#22728) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Főnöknyúlvány. Indíttatása sincs rá, hogy megértse, amit a jobbágy pofáz. Úgy is az van, amit ő akar, tehát teljességgel fölösleges bárki mást meghallgatni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22732) localhost válasza sketchifun (#22697) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az is gázcső...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22733) Vicoo


Vicoo
senior tag

Nektek is szokott olyan előfordulni, hogy a vevők megpróbálnak szakszerűen fogalmazni? Legalábbis szerintük, mintha nem érteném meg ha konyhanyelven kérdez...

pl volt nemrég:
-Jó napot kívánok (viszont! ) , nekem olyan vezetéknélküli egység kellene amivel a hálózatot tudom fogni,ilyen letelepített egységű személyi szá...
- Igen, van usb wifi stick.

és így tovább

(#22734) MR_Joe válasza Vicoo (#22733) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Igen volt ilyen anno... bejött a bácsi a züzzletbe és megkérdezte, hogy olyan izé van amire a slagot lehet feltekerni? :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22735) adax01 válasza MR_Joe (#22734) üzenetére


adax01
tag

Kiraktam most lomtalanításkor egy csomó javíthatatlan cuccot és azt hittem h az új törvény miatt ottmarad de nem, úgy ahogy volt elvittek mindent még a nagy dobozomat is amiben kiraktam. De legalább a dobozt hagyta volna ott. :W

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#22736) E.Kaufmann válasza adax01 (#22735) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Lomtalanításkor kiraktad és nem maradt ott? Hümm, nem így lenne logikus? Ha benthagyod és eltűnik, akkor jogos. Vedd figyelembe hogy nem csak egy csapat járkál ilyenkor kincsvadászni, vannak akiket nem izgat a törvény :)

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#22737) macilaci78 válasza adax01 (#22735) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A törvény teljes szigorával súlyt le mindazokra, akiket elkaptak. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22738) MR_Joe válasza macilaci78 (#22737) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Így van... pl engem se érdekel a törvény....igaz én lomizni se járok ki.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22739) cbmfan válasza MR_Joe (#22738) üzenetére


cbmfan
senior tag

már aki... :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22740) TESCO-Zsömle válasza macilaci78 (#22737) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akik hagyják magukat elkapni, azok meg is érdemlik... ;]

BTW, a hajléktalant, aki helyben bont ki kalapáccsal minden színesfémet, marhára nem fogja érdekelni, hogy esetleg beviszik a fogdába...

MR_Joe: Bivalybasznádon nincs FKF... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22741) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#22740) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az a hajléktalan, aki a zimankós télen bont ki kalapáccsal egy kirakatot, a pár hónapos fűtött celláért, meleg ételért csinálja.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22742) TESCO-Zsömle válasza macilaci78 (#22741) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pénz is kell. Pancsolt bort sem adják ingyen...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22743) MR_Joe válasza TESCO-Zsömle (#22740) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Nem Bivalybasznád... Rákosszentborzasztó. :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22744) Balinov válasza MR_Joe (#22743) üzenetére


Balinov
félisten

en aszittem, te is Simagorongyosi vagy :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22745) cbmfan válasza MR_Joe (#22743) üzenetére


cbmfan
senior tag

vagy Retkestalpas-alsó, esetleg Büdösbütykös-felső :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#22746) Jazzos válasza cbmfan (#22745) üzenetére


Jazzos
tag

Vagy Iszapszentmotoros. :D

(#22747) qdak válasza Jazzos (#22746) üzenetére


qdak
addikt

Az Salakszentmotoros Te :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22748) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Na..megint mit indítottam el.. :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#22749) localhost válasza qdak (#22747) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nahátszentpéter

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22750) Jazzos válasza qdak (#22747) üzenetére


Jazzos
tag

Nálatok biztos más a thaiszólás, nálunk így ismert. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.