Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21551) mephi666 válasza KaiotEch (#21549) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem viccesebb volt printscreenelni az asztalt, betenni a képet háttérképnek és letörölni az ikonokat ;]

ui: kis faluban laktam és egyik haverék raktak össze gépeket elég gyakran... egy idő után beszereztek ilyen hologramos lezárómatricákat és azzal látták el azokat a gépeket, amit egyik gyereknek raktak össze, mert azok mindig belekontárkodtak és hordták vissza a komponenseket gariztatni :D így meg addig vállalták a garanciát, amíg ép a matrica

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21552) ati012 válasza KaiotEch (#21549) üzenetére


ati012
senior tag

nem értem ebbe a poént. Minek reszelték le?

(#21553) Jorus válasza ati012 (#21552) üzenetére


Jorus
nagyúr

És minek rakták be a billentyűzetet? :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#21554) KaiotEch válasza mephi666 (#21551) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem kell letörölni az ikonokat csak el kell rejteni. Én most is szoktam a hozzá nem értő kollégáknak csinálni, és marha jókat röhögök ahogy szenvednek :DDD

(#21552) ati012: Kábelkivezetés.

(#21555) ati012 válasza KaiotEch (#21554) üzenetére


ati012
senior tag

:DDD

Ha nem zúzná szét a belsejét akkor praktikus ötlet lenne szállításhoz.

(#21556) sketchifun válasza KaiotEch (#21554) üzenetére


sketchifun
senior tag

Ez poén, lehet én is eljátszom suliban. :DDDDDDDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#21557) Alg válasza KaiotEch (#21554) üzenetére


Alg
veterán

Egyel jobb, ha valami hibaüzenetet print screen-elsz, akkor az ikonok is maradhatnak, a madár meg csak próbálja nyomkodni az OK-t ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#21558) KaiotEch válasza Alg (#21557) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én outlook-ot raktam be háttérnek :C

(#21559) cbmfan válasza Alg (#21557) üzenetére


cbmfan
senior tag

ennél csak a törött kijelző képernyőkímélő (használja még valaki egyáltalán? én szimplán kikapcsolom monitort...) :D egér billentyűzet lehúz, egybites meg visít :DDD

valaki nem tud valami melót? nadrágszíjat már nem tudom tovább húzni...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#21560) MR_Joe válasza cbmfan (#21559) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Még mindig semmi? :(

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21561) gozso


gozso
senior tag

csakúgy leszűrtem a hebegva-habogva előadott sztoriból a lényeget, finom lelkű révén nem mondtam el a júzernak:

bezony, apám, lakótelepi lakás, 7. emeletén, 39 fokban, ha egyszál farokban az öledben tartod a híres asus laptopodat, előfordulhat hogy megég a himbilimbi :DDD javaslok neked egy hűtőpadot, azt vedd az öledbe, azon tartsd a laposodat... igaz a körülmetélés meg lesz oldva, sőt ha ügyes vagy a kasztrálás is.

bár ahogy elnézlek, az emberiség nem veszít ha nem szaporodsz...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#21562) MR_Joe válasza gozso (#21561) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

viszont kasztráltként komloly énekesi karriert futhat be... most úgyis a heréltgalamb énekesek a menők :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#21563) tserrof77


tserrof77
senior tag

Azok a szegecselt Gába vagy milyen házak rettenetesek voltak, emlékszem rájuk én is. Az egyik fele fix volt, oda nem is tudtál csavarozni. 1-2 év után úgy zörögtek benne a cuccok, öröm volt hallgatni...

MA hoztak egy hápé notit, melegszik ilyen melegbe? necsodáld... Szétszedés után eme kép fogadott:

Csóri.. pedig ez még istenes volt. Múlt héten egy tosiba járt itt, abba ügyesen belefújtak és visszafújták a ventillátorházba a porpamacsot, ami blokkolta a ventit. De a gép túlélte, örülhettek.

Mivel frencsájzpartnere vagyok a ződfehér robotlogós hálózatnak, vannak a termékkínálatban "fehér" termékek is. Az egyik mtyógép elnyerte tetszésünket, így be is foglaltam és a boltba kértem átvételt. MA hozza a futár a többi cuccal (2 noti 2 ups) mellett a masát. Srác be is szólt... ki volt az a marha, aki számtekboltba vesz mosógépet?? Én... válaszoltam szemlesütve... Akkor mé nem címre kéred?? Mert akkor utánvét meg drágább meg különben is festik a lakást, így oda bejutni nemigazán lehet... Még durrogott 2 percig... :U Bazz, EZ a dolgod, hogy kiszállíts, EZÉRT kapod a kib... fizetésed. De meleg van, meg különben is...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#21564) cbmfan válasza MR_Joe (#21560) üzenetére


cbmfan
senior tag

ja. szopóág...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#21565) localhost válasza #21346560 (#21536) üzenetére


localhost
Közösségépítő

BÁRMIBE lefogadom, hogy ez fizetett PR-hozzászólás :)
Ki tartja ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21566) Josi válasza localhost (#21565) üzenetére


Josi
aktív tag

Uriember biztosra nem fogad. :D

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#21567) bullseye válasza localhost (#21565) üzenetére


bullseye
addikt

Akkor nagymellű eladónővel lenne a történet!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21568) ati012 válasza localhost (#21565) üzenetére


ati012
senior tag

ja, húsztizenháromba egymillió féle s478 hűtő :DD

(#21569) Intelligencs válasza localhost (#21565) üzenetére

Ha nem derül ki, hogy hol ez a bolt, mi a telefonszáma, weboldalának címe, vagy bármi elérhetősége, akkor nem valószínű, hogy az. Ha kiderül, akkor lehet az, bár én magam is áradoznék így egy boltról, ha tényleg tetszene. (Jó, talán nem ennyire hosszan és részletesen.) Pedig nincs érdekeltségem sehol sem.

Egyébként a srác valamelyik másik hozzászólásából kiderül, hogy még tanul, talán középiskolás, szóval megbocsátható minden túlzott reakció.

The Amiga, Born a Champion

(#21570) Sytex válasza localhost (#21565) üzenetére


Sytex
tag

"Megkérdeztem, hogy van-e raktáruk, mert annyi cucc volt kipakolva, hogy ihaj. Persze, gyere. Bevitt a raktárba." Itt már hangosan röhögtem, egyrészt mert baromira hihető, hogy a raktárat és a szervizt mutogatják zárás után egy idegennek, másrészt meg valami más mondat befejezésre gondoltam :DDD

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#21571) qdak válasza DeltaPower (#21547) üzenetére


qdak
addikt

Nalunk is ugy kezdodott, 1x csak feleztek a ramok szamat, majd befigyelt 256 az 1 g helyett, de volt h csak kiszedtek xD
Aztan jottek a torx meg hasonlo, semit nem ert xD
Muszaj volt am is szetszedni mert meg a cd t is tiltottak a makik v kihuztak,, meg az usb t is, sulinap kezdete:
Elol takaro ki, ha kell meghajto vissza, bios reset, knopix linux meghajtoba, voala egesz nap neteztunk xD

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#21572) TESCO-Zsömle válasza qdak (#21571) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Arról nem beszélve, hogy a Delta által felsorolt csavarok mindegyikéhez van bitfej az 1500Ft-os készletemben...

Komolyan mondom, ha azt akarják, hogy ne szedjék szét, akkor pop-szegecs. ;] Fúrni azért macerásabb feltűnés nélkül...

A másik, hogy a háznak ne legyen az elején meghajtóhely, mert "ezek" simán végrehajtják a végbélműtétet szájon át is...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21573) qdak válasza TESCO-Zsömle (#21572) üzenetére


qdak
addikt

Sajat magam is mutottem mar, ramot nem csentem, TENYLEGNEM. De allandoan szivattak h lenyomtak a netet, de a boot os Linuxon mindig ment :)
Nalunk siman furhato volt, elektronika, gyakorlat, koszoru, zaj... :)
Visszasirom az eveket xD

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#21574) tserrof77


tserrof77
senior tag

Anno 2004-ben mi is szereltünk egy iskolának fel 8 gépet. DIREKT úgy lettek az optikák berakva,az alsó 5,25-ös helyre, hogy a júzer ne tudjon a ramhoz benyúlni. Oldallapokat természetesen popszegecseltük... Az előző szállító cég emiatt bukott, mert sorozatban lopkodták ki a gépekből a ramot, mert felülre tették az optikát. Volt olyan gép is, amiből kiszedték a 478as procit is. Tuti valami nőgyógyásztanuló volt :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#21575) sketchifun válasza localhost (#21565) üzenetére


sketchifun
senior tag

Ha gondolod, PM-ben írok neked Címet, nevet. :D Nézd meg magad. :D

Megjegyzem, egy huncut kanyit nem kaptam azért, mert ez leírtam, sőt, adott boltos tudta nélkül írtam le a véleményemet. Miben is fogadtál? :DDD

Intelligencs Jól gondolod, szakközépiskolás vagyok. Talán nektek nem meglepő, hogy ilyen színvonalat képvisel egy bolt, nekem az. Erre felé a konkurenciájuk messze alacsonyabb színvonalat képvisel.

Sytex Hidd el, nem kérdeztem volna rá a raktárra, ha csak néhány cucc lett volna kipakolva. De itt még a polcok is dugig vannak tömve. Azért sejtettem, hogy nincs raktár, hanem minden kint van a polcokon. Meglepődtem, na.

[ Szerkesztve ]

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#21576) bimbilla09 válasza Sytex (#21570) üzenetére


bimbilla09
tag

"másrészt meg valami más mondat befejezésre gondoltam"
+1 :DDD

(#21577) Mici80 válasza tserrof77 (#21574) üzenetére


Mici80
tag

Micsoda világot élünk... Sulis gépekből lopkodni a mem-et, meg a procit. :U Nálunk ilyen nem volt...

---

(#21578) KaiotEch válasza Mici80 (#21577) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha a villamos alatt a sín nem lenne bebetonozva azt is vinnék.

(#21579) madgie válasza Mici80 (#21577) üzenetére


madgie
titán

Dehogynem, volt ilyen dögivel.
A nick-ed alapján 80-as vagy? Én 81-es.

(#21580) Mici80 válasza KaiotEch (#21578) üzenetére


Mici80
tag

Azt nem kell elvinni mert magától is kivetődik, felpúposodik a helyéről. :DDD

---

(#21581) ati012 válasza KaiotEch (#21578) üzenetére


ati012
senior tag

Azért a méh telep nem veszi csak úgy át. Egy rahedli papir, engedély kell ahhoz hogy leadd.

(#21582) bimbilla09 válasza ati012 (#21581) üzenetére


bimbilla09
tag

Nem mindenhol...

(#21583) Mici80 válasza ati012 (#21581) üzenetére


Mici80
tag

Ha magánszemélyként adod le, személyi, lakcím és adókártya kell csak. :)

---

(#21584) TESCO-Zsömle válasza Mici80 (#21583) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És mint már írták, az sem mindenhol...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21585) ati012 válasza Mici80 (#21583) üzenetére


ati012
senior tag

Tőlem mondjuk le se vették a sínt hivatalos helyen
Viszont tényleg van olyan hely ahol mindent bevesznek. Persze olyan áron, olyan mérleggel ami lecsalja az életed.

[ Szerkesztve ]

(#21586) mephi666 válasza TESCO-Zsömle (#21584) üzenetére


mephi666
nagyúr

simán rá kellene húzni ilyen helyzetben a méhtelepre meg a sín-/tábla-/aknafedő-/vezetéktolvajra a "terrorcselekményben való részvétel"-t, aztán 10évekre leültetni őket tisztes bírság mellett... talán elgondolkoznának (mert nem is a párezres kár okozása a lényeg itt, hanem a közveszélyokozás... vastelepen dolgozok, legutóbb talán 50-60ft körül vették át tőlünk a hulladék acél kilóját)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21587) gozso válasza mephi666 (#21586) üzenetére


gozso
senior tag

itt hamarosan Nemzeti MÉH telep nyílik.... ;]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#21588) Mici80 válasza gozso (#21587) üzenetére


Mici80
tag

elképzelhető! :C

---

(#21589) Mici80 válasza TESCO-Zsömle (#21584) üzenetére


Mici80
tag

Az akkor már jogsértés. Az a minimum lenne amit az átvevőnek el kell kérnie.

---

(#21590) localhost válasza sketchifun (#21575) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Te huncut, te tényleg, valóban azt gondolod, hogy hangyányit is érdekel engem a cím ?
Kiábrándítalak: az én szememben ebből már nem mosakodsz ki :)
Fogd rám, előítéletem van: Bólogatok!
Csak én tapasztalatnak és életbölcseletnek nevezem pontosabban :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21591) domerator válasza localhost (#21590) üzenetére


domerator
veterán

Közösségépítőhöz méltó válasz... :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#21592) localhost válasza domerator (#21591) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Véleményem nekem is van.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21593) Rypejakten válasza localhost (#21590) üzenetére


Rypejakten
addikt

kívülállóként:mi a bajod a sráccal? minden hozzászólásához van valami negatív tartalmú komment. mit tett? :)

(#21594) TESCO-Zsömle válasza Rypejakten (#21593) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kívülállóként: Első körben ide jött nem boltosként és elkezdett a másik oldalról beszélni. Ez itt már önmagában elég ahhoz, hogy töröljék a hozzászólásait, mert ez nem az a topic.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21595) localhost válasza Rypejakten (#21593) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én nem tulajdonítok ekkora fontosságot neki. A sráccal személyében semmi bajom, a véleményével és a stílusával már kicsit több. És ez bizony ezt váltja ki belólem. - én abbahagytam.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21596) azbest válasza TESCO-Zsömle (#21594) üzenetére


azbest
félisten

Az ellentopicban pedig egy bolt dicséretével kezdett. Dupla fail :DDD

(#21597) Rypejakten válasza TESCO-Zsömle (#21594) üzenetére


Rypejakten
addikt

és localhost: értem én, de azért nem kell közellenséget csinálni belőle, lehet csak nem volt otthon sör, ezért írt ilyen morcos stílusban. nem védem, de eddig olyan jó hangulat volt errefelé.
na de nem offolok tovább, bocs.

(#21598) TESCO-Zsömle válasza Rypejakten (#21597) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor is rossz helyre írta...

azbest: Itt se csak a negatívumok vannak. Találhatsz a topicban hálás nagymamát tálca süteménnyel, tolószékes bácsit pár doboz sörrel, stb.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21599) sketchifun válasza TESCO-Zsömle (#21598) üzenetére


sketchifun
senior tag

Tulajdonképpen igaz, hibáztam avval, hogy ide írtam. Franc se tudta, hogy van ellentopik, bár ez nem mentesít szörnyű bűnöm alól. Tisztában vagyok vele.

localhost: A személyeskedést akár be is fejezheted, mert ugye nyilvánvaló, a fórumszabályzat tiltja. Bár azt hiszem, "Közösségépítő" rangodnak alapfeltétele lenne a szabályzat pontos ismerete. Ennek ellenében, ha gondod van velem, nyugodtan megkereshetsz PM-ben, és akár értelmes ember módjára meg is beszélhetjük nézeteltéréseinket. De nagyobb összegben mernék rá fogadni, hogy arra, hogy engem szidalmazol, lealacsonyítasz, az égvilágon senki nem kíváncsi egy olyan kultúrált, és erősen moderált helyen, mint a Prohardver!

(#21597) Rypejakten Nem iszok sört, sőt, alkoholt se. Tudom, korom ellenére megdöbbentő, hogy nem tinisuhancként minden este a diszkóban vedelek, de léteznek még ilyen emberek. :D

És írhatna már valaki valami vicces sztorit. Vagy ennyire nem megy a bolt mostanában? :-O

[ Szerkesztve ]

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#21600) #21346560 válasza sketchifun (#21599) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem első nekifutásra kezdd az 1. hsz-től. Mire a sok vicces sztorit elolvasván ide érsz ismét, már lenyugszanak a kedélyek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.