Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20351) MR_Joe válasza Alg (#20349) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

iPhone,iPod,iPad,ipaid...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#20352) adax01 válasza SityiSXT (#20339) üzenetére


adax01
tag

Valaki egy nagyot böfögött. :DD :DD :DD

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#20353) bullseye


bullseye
addikt

Végre betört a piacra ez a termék, ti meg itt viccelődtök?! Tisztességes népek már rég a FB-on gyűjtenének a panel-átültetésre!

Mindjárt jól leiratkozom! :P

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20354) cbmfan


cbmfan
senior tag

innen

inkább nem is kommentálom, hogy mit művelt.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#20355) Armagedown válasza cbmfan (#20354) üzenetére


Armagedown
őstag

nem bírom felfogni hogy miért nem húzta ki azonnal a gépet ahogy a füstöt meglátta

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#20356) Gézengúz válasza Armagedown (#20355) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nem értesz Te ehhez, a processzorok is füsttel működnek :)

(#20357) nyunyu válasza cbmfan (#20354) üzenetére


nyunyu
félisten

En csak azt nem ertem, ha betett egy passziv PCI-E VGAt a gepbe, akkor miert az alaplap szele eg le, miert nem a PCI-E kornyeke.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20358) shteer válasza Armagedown (#20355) üzenetére


shteer
titán

az a lenyeg, hogy ok rohogtek rajta

..szerintem jónak tűnik

(#20359) Hequila válasza nyunyu (#20357) üzenetére


Hequila
őstag

Valószínűleg az volt a legszűkebb keresztmetszet, ahol égett a vezetékezés.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#20360) cbmfan


cbmfan
senior tag

megint pangás van? sehol egy idióta?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#20361) BomiBoogie válasza cbmfan (#20360) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Olvassák a topikot és nem mernek előjönni. :D

(#20362) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Heti friss (nem sorrendben) :

- 2db ACME cd-t vitt egy fater, majd 3 óra múlva jön vissza, hogy gyári hibásak, adjuk vissza az árát... 400Ft

- Kolléga elég nyomott állapotában tegnap csak bólintott a bejövő hölgynek, erre az visszakérdez " maga néma?" (megjegyzem igaza volt :D )

- ma kiadtam egy 420ezres gépes árajánlatot, mondom ez úgy se kell majd... 1 óra múlva jött a megrendelés... Ezután 1 órával egy 700ezres gépre adtam ajánlatot, vajon azt is megrendelik majd? Istenem, hívő leszek?

- tegnap tulaj beszól : "hozzatok már ide meztelen csajokat" = forgalom a béka segge alatt...

- 60 év körüli úr bejön tonerrel a kezében : "neki ilyen kell" Kérdezem, hogy eredeti vagy UT?
"még jó hogy eredeti" Mondom neki, hogy 18200.- "Ööööööööööööö...(+ végtelen ö), UT mennyi?" 5390.-
"öööööööööööö... akkor egy olyat kérek"

- indián srác bejön, hogy "péesháromhoz kormány van?" Nincs. "hát de arra rá van írva" Nem veszem vissza ha nem jó ---- Itt egy törés az időben és a térben ---- "használt pénégyes van?" Nincs, semmilyen használt, nem foglalkozunk használt cuccokkal. "mélyláda autóba van?" Az sincs. "nekem van egy eladó, nem számíttyák be?" Nem, még mindig nem. "6 gigás gépem van" Nekem 16-os... ekkor elment. Az tipikus biztonsági kamera sztár alkat volt...

- fél indián úr (kb.40-45 éves) és kedves pajtásasszonykája bejön és elém tesz egy 256MB DDR1 266-os ramot, majd megkérdezi : "ilyen 4 gigásba mennyi?" Nincs, csak 1GB-os és az most 5500Ft. "Mennyi???" Vonyított fel... "annyiért új gépet veszek!!!" és elviharzott pajtásasszonykájával...

A többi a szokásos kis szösszenet...

(#20363) sasa311 válasza TheReMiXeR (#20362) üzenetére


sasa311
veterán

ma kiadtam egy 420ezres gépes árajánlatot, mondom ez úgy se kell majd... 1 óra múlva jött a megrendelés...

Oszt előleget adtak? ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#20364) oriic válasza TheReMiXeR (#20362) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Mennyi???" Vonyított fel... "annyiért új gépet veszek!!!"

Bázz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#20365) TESCO-Zsömle válasza oriic (#20364) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet nem értette a végét és azt hitte euró. ;] :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20366) Ygg válasza TheReMiXeR (#20362) üzenetére


Ygg
senior tag

Na, ez már jó felhozatal :).

(#20367) TheReMiXeR válasza sasa311 (#20363) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

40pénz :D

(#20368) szumo


szumo
senior tag

Senkinél semmi?
Nálam egy-egy javítás meg viszegetnek egy-egy laptopot.
De szerencsére az őrültek azok elkerülnek.
A garanciáztatások is mennek szép csendesen, senki nem akar még meglincselni.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#20369) cbmfan válasza szumo (#20368) üzenetére


cbmfan
senior tag

még élünk...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#20370) ati012


ati012
senior tag

Van egy moddingol s370 hűtésem. Egy gócba annyi ragasztót még nem láttam. Tervbe van a kép készítése.

(#20371) gozso válasza cbmfan (#20369) üzenetére


gozso
senior tag

remélünk...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#20372) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Pár szösszenet az elmúlt napokból:

Hétfő reggelre csak így, éhgyomorra küldenek egy userhez, akinek először is kisdoktorit kell előadnom arról, hogy a Novell és a Lotus Notes fiókoknak és jelszavaknak kb. annyi közük van egymáshoz, mint nekem a független palesztin államhoz, azaz semmi - ergo ha a kolléga átírja a Novell jelszót, a Lotus Notes jelszó nem fog megváltozni. Ezek után akadémiai székfoglaló következett a Caps Lock és a Shift billentyűk működése közötti különbségek feltárásából, különös tekintettel a Caps Lock visszajelző LEDjének a Shift megnyomásakor megfigyelhető inkompetenciájáról. Végezetül elképesztő kalandok után felfedeztük, hogy létezik jobb oldali Shift billentyű is és - minő meglepetés - pontosan ugyanazt csinálja, mint a bal. Mindezt csekély 10 percben, hosszasan vitatkozva. Ezek után a usertől távozván azon kezdtem el elmélkedni, vajh' mi lehet az "Anyád!" legfelső foka...

Csörög a telefon, felveszem, user fogazatának kerítését a következők hagyják el:
- Nem fontos, már megoldottam!
Költői kérdés: akkor mégis mi a búbánatnak hívsz?

User hív, hogy talált pár IT cuccot a fiókjában, visszaadná. Gyanús a dolog, mert egyrészt ha mi valamit odaadunk, azt nagyon ritkán adják vissza; másrészt pontosan ezen okoknál fogva nem is adunk oda semmit. Mindegy, ha lesz egy kis időm, elugrom érte, feleltem. Ő közölte, hogy kinn hagyja az asztalon, majd a kollégái megmutatják, mik is azok. Mire odaértem, ő már nem volt ott, de az egyik kolléga bátortalanul rámutatott az asztalra, ahol elvileg a user ül - aztán ketten vakartuk a fejünket, hogy az asztali lámpa és a starphone hogy a mákba került összefüggésbe az IT-val userünk zavaros gondolataiban... Végül a kolléga röhögte el magát előbb...

(#20373) nyunyu válasza SityiSXT (#20372) üzenetére


nyunyu
félisten

vajh' mi lehet az "Anyád!" legfelső foka...

Megaku..

Aztan nehogy nekialljatok azon vitatkozni, hogy binaris vagy decimalis mega.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20374) ati012


ati012
senior tag

PH huszárkodás:

120as vinyóra 1200 Ft-s ajánlat. Előtte u.ettől a személytől 1k-s ajánlat.
Másik srác új ide-s 250esre ajánlott 2000 Ft-t, mert az új terrás 10ezer.

Mi van veletek?!

Ti mennyiért kínáljátok a használt merevlemezeket?

(#20375) Melack válasza SityiSXT (#20372) üzenetére


Melack
veterán

MIntha a saját napomat olvasnám, csak én ezt telefonon művelem :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20376) SityiSXT válasza Melack (#20375) üzenetére


SityiSXT
őstag

Alapesetben én is, csak néha nem megy a távirányítás, meg sokan sírnak, hogy a személyes jelenlét nekik jobban tetszene

(#20377) TESCO-Zsömle válasza ati012 (#20374) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Apróba 5k körül mennek a használt 250-esek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20378) Balinov válasza SityiSXT (#20372) üzenetére


Balinov
félisten

Megakurvaanyad? :U

marmint nem a Tied, hanem az egysegsugaru juzere

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#20379) adax01 válasza SityiSXT (#20372) üzenetére


adax01
tag

Hát mikor olvastam eme sorokat azt hittem hogy az asztal alá fordulok kínomba a röhögéstől. :DD :DD

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#20380) localhost


localhost
Közösségépítő

Vigyázzatok ma az utakon! :K

Előzmény:

Ma megállított egy nő, aki a mi házunkban, de öt lépcsőházzal odébb lakik, és az utcán nagy hangon kérdőre vont, hogy miért gyömöszölök én WC-papírt az Ő postaládájába.
Semmilyen frappáns válasz nem jutott eszembe, annyira elképedtem, csak annyit tudtam hebegve-habogva és elképedve kinyögni, hogy az kizárt. Erre előjött a piros ásszal, hogy ne hazudozzak, mert ő a saját szemével látta! És hogy majd hivatalosan fogok mindezért felelni! - majd bepattant az autójába és elhajtott. -
Nooooooooooormális? :(

MOTTO: Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor kiborulunk...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20381) Ironsides válasza localhost (#20380) üzenetére


Ironsides
tag

Igaza van! :W

Máskor légy szíves ne csinálj ilyet! :C

:R

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#20382) Ygg válasza localhost (#20380) üzenetére


Ygg
senior tag

Nem halt még meg az utolsó hülye :).

(#20383) ati012 válasza localhost (#20380) üzenetére


ati012
senior tag

a történet a kormány hibája. Túl drága a bolondság ellen gyógyszer, ezért gombáznak.

(#20385) biker válasza localhost (#20380) üzenetére


biker
nagyúr

Múltkor a váci lidl-nél megállok, megyek be, látom egy tata megy el széteső trabival, meglát, le is fullad, bemegyek, nem tudom ki az, mindegy
jövök ki, ott áll újra a parkolóban, néz gyilkos tekintettel, és odaszól, miközben megyek el mellette:
- attól hogy nem köszönsz, András, még megismertelek
és indít, és elhajt.
Én meg nézek hülyén, mert Péter vagyok :)
Képzeld el ha elüt valami tartozás miatt :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20386) TESCO-Zsömle válasza biker (#20385) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én meg nézek hülyén, mert Péter vagyok

András Péter? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20387) BomiBoogie válasza biker (#20385) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem csak zavarban volt a lefulladás miatt. :D

(#20388) localhost válasza biker (#20385) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Na haver ez most nem jó... :C
MEGMAGYARÁZOM....
--- A te történeteben te még akár lehetsz is nemköszönő András, ennek van néminemű valószínűsége.
--- Az én történetemben annak mi a valószínűsége, hogy otthon bemegyek lakásunk legkisebb helyiségébe, magamhoz ragadok egy guriga Wc-papírt, aztán lesétálok négy emeletet, elügetek öt lépcsőháznyira, hogy begyömöszöljem a postaládájába... Nos, ennek ugye ezért kisebb a valószínűsége? :K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20389) DeFranco válasza localhost (#20388) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mindenki magából indul ki. Ő megtette volna. (mármint a nyényike)

(#20390) Jorus válasza localhost (#20380) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ebben a sztoriban az a durva, hogy ilyen emberek autóval részt vesznek a forgalomban. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20391) TESCO-Zsömle válasza localhost (#20388) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudod erre azt tudom mondani, hogy: Jackass!

Annak sincs sok értelme, még kevesebb valószínűsége, mégis létezik. És vannak, akik kamerák nélkül csinálják, vagy csak YouTube-ra dolgoznak...

Jorus: Szerinted is inkább a kipufogójába kellett volna tömni a WC-papírt? ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20392) biker válasza localhost (#20388) üzenetére


biker
nagyúr

és annak mi a valószínűsége, hogy tartasz hazafelé szatyorban a cucc, leszakad a füle. elgurul egy tekercs toa papír. ami lejön, letéped, és mérgedben begyűröd a postaládába :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20393) localhost válasza biker (#20392) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ugyanmár András, ez "mondvacsinált!" :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20394) TheReMiXeR válasza biker (#20385) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Hát ez megmarta az ánuszomat :C

(#20395) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Na, most ment el a TOP USER (ua mint a múltkori szientológiai egyházas)

Idézem, mert csak originálba jó, MÓÓR ORIGINÁLBA :

"NEKEM JÓ, HOGY CSAK 1,7-ES A PROCESSZOROM - ÉS NEM 2 EZRES - MERT ÍGY NEM FÉRNEK BE MELLETTE A FÉREGPROGRAMOK, MERT NINCS NEKIK HELY..."

(#20396) Ironsides válasza TheReMiXeR (#20395) üzenetére


Ironsides
tag

Milyen igaz!
Le is cserélem az enyémet is!

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#20397) LÁZ válasza TheReMiXeR (#20395) üzenetére


LÁZ
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#20398) adax01 válasza TheReMiXeR (#20395) üzenetére


adax01
tag

Padlót fogtam a röhögéstöl. :DD :DD :DD :DD :W

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#20399) macilaci78 válasza Jorus (#20390) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Neeem. A szomorú, hogy ugyanolyan szavazati joga van, mint Neked, vagy nekem... :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20400) TESCO-Zsömle válasza macilaci78 (#20399) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Neeem... A szomorú, hogy el is megy szavazni, ha kap egy tál ingyen gulyást...

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.