Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36551) netpeti98


netpeti98
addikt

:R
Bocsánat a hülye kérdésért. Mostanában hanyagoltam a játékot, azt a kicsit is amit játszottam vele a kampányban tettem. Tegnap kezdtem el tanulmányozni jobban a neten fellelhető stratégiákat, de még nagyon sokat kell gyakorolnom mielőtt kimerészkednék multira. Azt meg szeretném normális stratégiával megtenni, nem csak úgy hogy cannon rush és kész.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#36552) föccer válasza netpeti98 (#36551) üzenetére


föccer
nagyúr

Very Hard AI ellen 80%-ban tudsz győzni, akkor bátran kimehetsz ladderre, nem fogsz szégyent vallani. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#36553) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Reggeli game . Második meccsem , álmos is vagyok még kávét sem ittam egyedül is tolom, gondoltam átmegyek a zerghez beszélgetni kicsit. Éppen hogy csak a creep-jére nem építkeztem :D [rep] [youtube]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#36554) Tuco Ramirez válasza AlyArkhon (#36553) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nagyon gyenge zerget fogtál ki... :(

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#36555) JSaN válasza AlyArkhon (#36553) üzenetére


JSaN
addikt

Milyen ligaban vagyol e? en ilyen ellenfeleket mer nem kapok bronz 100-ban?

A 2v2-ben is Adm-al tologatjuk es nevetseges szintkulonbsegekel adta az ellenfelet, silver 100 korul indulunk es vegig top platina meg diamond. alig volt 1-2 silver, gold. Aztan egyszer csak ugrottunk egy masfelszeres szint kulonbseget es top8 gold lettunk. egyelore itt vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#36556) execute93 válasza AlyArkhon (#36553) üzenetére


execute93
őstag

Trollgame :D

eyesis: valamit összedobok ma a terránnak is. Összeszedek 1-2 dolgot, mert nem teljes az ismeretem:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36557) icons válasza execute93 (#36556) üzenetére


icons
addikt

Ha már így együtt vagyunk, akkor ne közösítsük ki szegény Protoss-t se! :D (persze csak ha van időd, és eréd megírni! Az eddigit is köszönöm, mert 3v3ban randomozok pl, úgyhogy zergék is hasznosak lesznek számomra!)

(#36558) AlyArkhon válasza Tuco Ramirez (#36554) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Jah tudom :D Ezért is trolkodtam . Eleve nem találkoztam odafelé overlordjával már ez gyanús volt. Ezért is álltam meg a feljáró tetején az expje helyett mert ugye csak simán proxy pylonozni akartam. Nem tudom mi volt a sráccal de szerintem más játszhatott az accountjával mert gondolom 1v1 platinában az ember már jobban ismeri a zerget :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#36559) Tuco Ramirez válasza AlyArkhon (#36558) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Se füle se farka nem volt annak amit csinált. Gyors poolt rak, de nem hoz lingeket, aztán hagyja hogy beépítsd a mainjét... sütött róla, hogy elképzelése nincs, hogy mit is csináljon ilyen helyzetben. Ez bronzliga szint, nem több.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#36560) AlyArkhon válasza Tuco Ramirez (#36559) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Vagy még az sem . Ezt még bronzligában is megbuktatják azért mondtam hogy szerintem más gamolt akkor . :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#36562) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Kis tanácsra lenne szükségem. Múlt héten kezdtem a játékot és sajnos a medium ai is lever. Tippek, trükkök tanácsok érdekelnének. Főleg terrannal játszom, ez teszik!

Köszi!

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#36563) Foxmulder89 válasza mobal (#36562) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Starcraft II - Tutorials Revamped - Terran Part 1

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#36564) concret_hp válasza mobal (#36562) üzenetére


concret_hp
addikt

nézz 1-2 replayt

vagy fullba vagy sehogy :D

(#36565) nofi válasza mobal (#36562) üzenetére


nofi
őstag

Én most kezdtem újra és Zergekkel 1 hete még hasonló cipőben jártam :K Battle.net fórumain vannak jó összefoglaló topicok minden fajnál. Szerintem ez lesz a nyerő: Useful Terran Learning Threads Compiled
Ezeken kívül ajánlom még Day9 videóit, ahol szerintem nagyon hasznosak az alapvető irányítási tippjei (is).
Én pl. most próbálok átszokni a "Grid"-es hotkey kiosztásra...
Teamliquid fórumokon is rengeteg hasznos info van, egyébként meg ahogy már írták is neked: replay, replay, replay, még jobb ha kommentátor is van.
Alapszinten a Starcraft2 oldalon lévő unit tanácsok is ajánlottak: Terran Guide - mi mi ellen jó, pár alap tipp, stb.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#36566) Winner_hun válasza mobal (#36562) üzenetére


Winner_hun
félisten

Téma összefoglaló - Kezdők kézikönyve, 9. fejezet: Terran stratégiákról

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#36567) Ghoosty válasza mobal (#36562) üzenetére


Ghoosty
őstag

Folyamatosan gyártsál SCV-t, igyekezz elkölteni mindig az összes pénzed. Ha hirtelen sok van, akkor építs még barakkot.

Mikor a 10. SCV-t kezded gyártani, akkor rakjál először supplyt. Ha Z vagy P az ellen, akkor a feljáróhoz rakd, hogy le tudd zárni.
Miután elkészült, rögtön gyárts barakkot.
ahogy van pénzed építs gázszedőt. (kb 13 scv-nél)
Kezdetnek csinálj legalább 3 barakkot 2 tech lab 1 reaktorosat. Gyárts marine-t és maraudert. Ha van már kb 10 összesen akkor fejlessz nekik valamit.
közben valamikor építsd meg a második gázszedőt.
Ezután építs factory-t, majd rögtön utána starportot. Ha tudsz még figyelni, akkor kezd el gyártani a reaktort a factory-nál és mikor kész a starport, cseréld ki az épületeket.

Ezután gyártsál madivacot, de ne hagyd abba a marine marauder gyártást.

Miután már úgy érzed sok egységed van, támadd meg az ellenfelet, de mindig a + move-val közlekedj.

Ez a fenit build gép ellen simán jó, hogy ne veszítsd el a játékkedved, aztán ha belejössz, már magad is tudod mit kell csinálni, mert játékos ellen ez kevés.

Érdemes még tudni, hogy épületet is lehet csapatba jelölni és akkor csak megnyomod, pl 5 nyomsz egy pár A-t (marine), meg D-t(marauder), aztán jönnek is a katonák. Nem kell keresni az épületet, nem kell nézni, melyikben gyártasz már, mert mindet intézi a program.

(#36568) Foxmulder89 válasza mobal (#36562) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Én 3-ra szoktam tenni az összes barakkot/gyárat/starportot, nekem ez a legkönnyebben elérhető és tabbal tudsz köztük váltogatni gyártáskor. 4-esre pedig az összes Command Centert.
0-1-2 pedig az egységeknek van, tankokat és repülőket külön csapatba tedd, lehetőleg. Ha mozgatod az egységeidet ne jobb gombbal küld őket hanem attack move-al (a+bal klikk).
Sebzés/páncél fejlesztéseket ne felejtsd, fontosak. Terjeszkedni sem árt, nagyvonalakban 5 percenként, de játék és liga függő.
Én terran ellen is befalaznám a rámpát, hellionokkal berohanhat különben, és még ha meg is ölöd, addigra a munkásaid bánják. Ha nagyon kell még bunkert is tehetsz a fal mögé (úgy, hogy azért ki tudj menni).
Nézd meg a 4 részes videó sorozatot amit linkeltem, szerintem ~minden benne van! :)

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#36569) execute93


execute93
őstag

Terran Taktikák

TvT

Erre csak egyet tudok :B

10 supply
12 barrack
13 refinery
15 orbital command
15 marine
16 supply
18 factory
19-20 2. gas
Innentől ha kész a Factory mehet egy Starport
Közben egy techlab a factoryre.
Ezután levenni a factoryt a techlabról. Ezután mehet a helionok gyártása.
Ha kész a starport, akkor mehet rá a techlabra.
Mehet egy medivac, a helionokat (4et) ledroppolni.
Innentől mehet cloak banshee.
Aztán CC építése.
Starportot levenni a techlabról, 1 reactor mehet rá.
Tech lábra tegyük rá a factory-t és dobjunk le +2 barrackot.
első raxra mehet a tech lab stim pack, shield.
Innen siege tank.
Upgr. is mehetnek.

TvP

#1

10 supply
12 barrack
15 orbital
15 marine
16 command center
17-18 supply, közben scv, marine gyártása.
4-4.10 felé +2 barrack
Ezekből marinokat hozni folyamatosan.
Ha kész a lenti exp, akkor a mainre mehet +2 gáz.
Egy bunker az alsó expre.
Amint megvan a 25 gáz mehet egy tech lab, ami ha elkészül, akkor egy stim packet kell beletenni.
100 gáznál Factory
Factory ha kész van menjen rá egy reactor.
Közben dobj le egy starportot.
Ha kész a starport, szedd le a factoryt a reactorról és tedd rá a starportot.
7-8-9. perc felé mehet +2 bay a fejlesztéseknek.
10 perc felé +2 reactor a barrackokra. (vagy picit hamarabb)
Ezután +1 cc.
2 medivel, marákka, marinokkal támadj be.

#2

TvT-s taktikát itt is ellehet lőni.

TvZ

#1

10 supply
12 barrack
13 refinery
15 orbital
15 marine
16 supply
100 gáz után factory
Ha összejön még 50 gáz, akkor a barrackra egy reaktor.
Reaktorról szedd le a barrackot és tedd rá a factoryt.
Innentől helion gyártás. 4 Helionnal indulj meg.
400 minerálnál command center
Ezután +2 barrack.
Factoryt szedd le a reaktorról
Factoryra egy tech lab, siege, tank gyártás.
Starportot tedd rá a reaktorra, medivac gyártás.
Command center építés
Upgr.

#2

10 supply
12 barrack
15 orbital
15 marine
16 command center
17-18 supply, közben scv, marine gyártása.
4-4.10 felé +2 barrack
Tech lab, stim pack, shield.
100 gáznál factory
Upgradehez +2bay
Siege tank, tank gyártás, +1-2 thor.
Command Center.
+2-3 barrack, +1-2 Factory.
Command Center (közben folyamatos egység gyártás!
Folyamatosan gyárts közben egységet.

#3

10 supply
12 barrack
15 orbital
15 marine
16 supply
+1 SCV
600 minerálnál + 4 rax.
7. percnél elindulsz, összes SCV-vel meg a marinokkal:)

Protoss takika estefelé várható!

Kb ennyi lenne! Ha hibáztam, javítsatok!:) Végére nagyon megkavarodtam:D

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36570) Tuco Ramirez válasza execute93 (#36569) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

TvT-ben esetleg játszhat a 3 reaperes nyitás is, elég hatásos az is (a BO-ját nem tudom).

A TvZ #3 azért nem kicsit fájt. :C

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#36571) rt06 válasza mobal (#36562) üzenetére


rt06
veterán

nem leszek olyan kimerito, mint a tobbiek, viszont szerintem elsokent a challenge-ekkel baratkozz
remek ismerteto alapveto taktikakrol (rush, rush defense) es az egysegekrol (mi ellen mi jo, nemi micro a kezeleshez) es a caster-ekrol (itt kisit komolyabb mikrol a faj legjellegzetesebb spellcaster egysegeivel)

ha ez megvan, van egy ~30 kihivasbol allo custom palya is (talan starcraft masters, mindig elfelejtem a nevet) a blizzard kiadasaban, ami szinten a micro gyakorlasaban segit (tobbnyire hasznos aprosagok, elvetve haszontalanokkal is, melyek max uber-pro szinten szamitanak, de legalabb jol neznek ki es gyakorlasnak em utolsoak)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36572) Formaster válasza rt06 (#36571) üzenetére


Formaster
addikt

Nem feltétlen über pro szinten. Én rengeteget tanultam a master challenge-kből, amit szoktam is alkalmazni. Pedig silver ligás veterán vagyok :DDD

(#36573) rt06 válasza Formaster (#36572) üzenetére


rt06
veterán

nem mind, sot, a tobbseg nem, de pl a tank felkapkodasa es ledobalasa medivac-kel, hogy ki tudd loni a stalker-eket az nem surun fordul elo vilagkupa alatti szinteken

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#36574) Ybron válasza rt06 (#36573) üzenetére


Ybron
senior tag

Az valami vicc, egyáltalán nem életszerű, inkább csak arra való hogy megtanuld kezelni a medivackot és persze ezzel együtt wp-t és overlordot.
Azért emeltem ki mert én tegnap tanultam meg a helyes használatát.
Az más dolog hogy nem bírtam megcsinálni a untouchable-t
30-ból 27 jött össze, a baneling és a banshee nem sikerült... még.
Ezek gyakorlásnak nagyon jók, szerintem.

(#36575) Tuco Ramirez válasza rt06 (#36571) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A starcaft master szerintem inkább haladóknak mint kezdőknek való. Egy kezdőnek a legfontosabb a játék mechanikájának megértése, a counterek és a makrójáték megtanulása. A többi csak ezután jöhet.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#36576) JSaN


JSaN
addikt

Ha jol gondolom holnap vagy holnaputan jon a 2.0 patch?
Mert nem reg vegzett valami elotoltessel ami kb 6gb.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#36577) Carasc0 válasza JSaN (#36576) üzenetére


Carasc0
őstag

Elvileg ma vagy holnap kell kijönnie! USA-ban már van. Viszont nem tudjátok, hogy ezzel a patchel már a játék a továbbfejlesztett fizikai effektusokkal fog működni? Mintha olvastam volna valahol hogy igen. Pl. a szétlőtt hydralisk cafatok leesnek a mélybe. (Videon láttam)

Egyébként én elindítom a Launchert, nekem azt írja ki hogy game is up to date. Semmi extra. Te hogyan tapasztaltad az előtöltést?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#36578) Foxmulder89 válasza Carasc0 (#36577) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Igen :K ugyanolyan lesz, mint a hots, kivéve az egységeket persze, meg a pályákat :)

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#36579) JSaN válasza Carasc0 (#36577) üzenetére


JSaN
addikt

A launcher ablaban info/connection information ablakban szepen le ir mindent ott nezd meg.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#36580) Carasc0 válasza JSaN (#36579) üzenetére


Carasc0
őstag

Nekem ezt írja: there is no download in progress! Tehát nincs folyamatban lévő letöltés... Ez nem sok információ. :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#36581) JSaN válasza Carasc0 (#36580) üzenetére


JSaN
addikt

Akkor ez szerintem annyit tesz hogy mar letoltotte mar, keresd meg az SC2 mappajat es ott az updates mappa tartalmat ellenorizd, ha az kozel 6gb akkor nincs dolgod. :K

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#36582) Carasc0 válasza JSaN (#36581) üzenetére


Carasc0
őstag

Igen, stimmel. 6.2GB a tartalma. De durva. Ott van már a cucc, és gondolom ezt fogja feltelepíteni.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#36584) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek! 5:54 és itt a 2.0! :)

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#36585) oxox válasza mobal (#36584) üzenetére


oxox
addikt

de a battlenet offline... :O

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36586) execute93


execute93
őstag

Beléptem a WOL-ba. Háát, fura:)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36587) execute93 válasza execute93 (#36586) üzenetére


execute93
őstag

Az új portrék viszont nagyon jók lettek szerintem:) (HotS)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36588) nofi válasza execute93 (#36587) üzenetére


nofi
őstag

És akkor egyes portérokhoz, acsikhoz oda van írva, hogy only in HotS?

Xbox GT: nozsolt

(#36589) execute93 válasza nofi (#36588) üzenetére


execute93
őstag

Nem, de az igen, hogy: "Terran Level 3"
Ebből következtettem a HotS-ra.:)

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36590) oxox válasza execute93 (#36587) üzenetére


oxox
addikt

igen brutálul néznek ki

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36591) nofi válasza execute93 (#36589) üzenetére


nofi
őstag

Áhá, itt a csavar, gondolom a szintezést már nem tették bele a WoL-be :K

Xbox GT: nozsolt

(#36592) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na új peccs becsült telepítési ideje 15-60 perc helyett kevesebb, mint 7 percig tartott.

Egyből rámentem a statisztikákra, sajnos nem mutatja 1v1-ben fajokra lebontva a győzelem/vereség arányt. Legalábbis visszamenőleg biztosan nem. Jelenlegi szezonra 1 győztes PvP-t ír, ennyi. Viszont nem kell master ligában lenni hogy látni lehessen a győzelem/vereség arányt.

A pályák statisztikája meg eléggé bugos. Keveri a szezont a móddal.

Az egységek táncoltatása szinthez van kötve, érdekes:) Új skinek szintekért (is) elérhetőek lesznek.

Ez a vonal mire van? Mennyire van a következő liga?:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#36593) execute93 válasza Winner_hun (#36592) üzenetére


execute93
őstag

Nem tudom mire jó az a vonal, nekem is így áll:

SZERK.: Igazad van szerintem. Mert nekem távolabb van, mint neked. Top25-be lassan bekerülök, szerintem azt mutatja.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36594) concret_hp válasza Winner_hun (#36592) üzenetére


concret_hp
addikt

hát nekem 25%nál megáll :U :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#36595) Tuco Ramirez válasza execute93 (#36593) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Látom toltad a játékot rendesen a mostani szezonban. ;)

Változott valami a kezelőfelületen kívül? Megkapja a WoL is a HotS kipolírozott grafikáját/animációit? Lehet HotS-os mapokon is WoL-ozni mostantól?

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#36596) oxox


oxox
addikt

en azt szurom le ebbol a patch-bol, hogy a hots-nak, es a wolnak is ugyanaz lesz az indito felulete, tehat nem kell kulon elinditani, mint pl most a beta-t (kulonben a wol-ban miert lehetne latni a hotsos arckepeket, skineket, stb...?) es remelhetoleg a megszerzett arckepeket nem bukja el az ember.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36597) execute93 válasza Tuco Ramirez (#36595) üzenetére


execute93
őstag

Igen, én elég aktív vagyok, Hots bétában is van pár játékom:)

Full ugyanaz mint a HotS. Kezelőfelület is.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36598) adrian360 válasza Tuco Ramirez (#36595) üzenetére


adrian360
őstag

grafikát megkapta, a kijelzi a dolgozók számát az épületnél, van automatikus szedőindítás a játék kezdetén, ikonok változtak stb. xp az nincs, hots mapok nincsenek, mivel nincs szezon váltás, így a ladder az marad ugyanúgy, viszont már mehetsz unranked matchet wol-ban is

[ Szerkesztve ]

(#36599) Tuco Ramirez válasza adrian360 (#36598) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

:DD :C
Na, ezt este mindenképpen megnézem!

Köszi mindkettőtöknek a választ!

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#36600) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Nektek nem szaggat be néha a WoL a mostani patch után?

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.