Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) sixpak


sixpak
nagyúr

Valaki tapasztalt olyat, hogy ha vége a partinak, még mielőtt elkezdődne a következő kör, akkor szaggat a hang meg ilyesmi?
Játék közben frankó minden, csak ilyenkor...

Dave, te Originen rendelted elő? Mert most 70 euro, de ha jól emlékszem, akkor régebben "csak" 60 volt.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1202) he7edik. válasza sixpak (#1201) üzenetére


he7edik.
addikt

Szerintem mindenkinek beszaggat a játék kör elején.

Égő szöveg a flém vázon

(#1203) sixpak válasza he7edik. (#1202) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lehet, de nekem kinn a menüben van gebasz, két kör között, akadozik a hang.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1204) #85552128 válasza sixpak (#1201) üzenetére


#85552128
törölt tag

AMD kártyával beszaggat nálam is, MSI AB-vel néztem és valamiért nem rakja rögtön maxra a GPU órajelet csak később és emiatt szaggat be indulásnál.

[ Szerkesztve ]

(#1205) PhilBrick válasza sixpak (#1203) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nekem is volt olyan. Vagy akkor, vagy az elején. Mintha nagyon töltögetne.

(#1206) kisza25 válasza he7edik. (#1202) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem pl nem

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1207) laceszgamer válasza kisza25 (#1206) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mert nem AMD kártyád van.
Elején mivel nincs terhelés akkora ledobja az órajelet, gondolom majd driver lesz újabb abban segítenek rajta.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1208) sultansmith


sultansmith
senior tag

Hát gondolkodtam sokat, hogy megvegyem-e, de még mindig nem tudom...

Az egész tök jó, csak valahogy az SW hangulat hiányzik belőle. Nekem pl a menük sem tetszenek, nincs benne semmi SW-s. Önmagában szép, és jó munka, de ide nem ez kell...

A játék jó, bár ugyanazt érzem, mint a BF-nél: nagy a káosz, és minél több a player annál inkább.

A zenékből is kevés az igazi SW motívum.

A hangok szuperek a grafika szuper, a fegyók nem annyira, és a célzásnak sincs túl sok értelme.

Szóval nem is tudom...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1209) laposonly11 válasza sultansmith (#1208) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ez nem battlefield, itt nem sok taktikai lehetőség van, 3 nap tömény havas pálya már a könyökömön jön ki(az escape podos minimum tdm pályát és a single-coop missiont nem is érdemes említeni), megyek is inkább nyomom a BF4 et ott még mindig ki lehet találni újabb marhaságokat az ellenfél ellen.....hmmm....ezúttal tapadó aknát rakok a vadászgép orrára és neki irányítom az ellenfél tankjának! :DDD

Ordo est anima rerum.

(#1210) #85552128


#85552128
törölt tag

STAR WARS BATTLEFRONT SEASON PASS

"Expand your galaxy with the Star Wars™ Battlefront™ Season Pass. Get 4 upcoming expansion packs filled with new content, two-week early access to each expansion and an exclusive “Shoot First” emote. Stay tuned for more details on Season Pass in the coming weeks."

[link]

50€ ezért vicc, remélem "máshol" olcsóbb lesz...

[ Szerkesztve ]

(#1211) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Anticipation for Star Wars: Battlefront has only increased since the beta has allowed us to murder Darth Vader over and over again. The game modes we've played so far are pretty stock standard affairs, so it's nice to see a bit of variety in the three new modes DICE announced today. One of these is Hero Hunt (pictured above), a 7v1 mode which tasks the group to kill a lone ranger. Whoever takes the kill has a turn at being the lone ranger.

Meanwhile, Cargo is Battlefront's obligatory stand-in for Capture the Flag, tasking Rebels and Imperials with capturing and returning cargo from the opposing teams. The 6v6 mode is a bit different though, as either team can capture cargo even if theirs is out in the wilderness. According to DICE, "this creates a tug of war experience where you simply need to collect as much cargo as possible".

Lastly is Droid Run, which is another point capture mode but with a bit of a twist. Instead of static points, players need to capture GNK Droids and hold them for as long as possible to rack up points. The 6v6 mode won't have vehicles, but it will have weapon pick-ups and, you know, droids.

That takes the full mode count up to nine at launch. It's been a big week for Battlefront: in addition to the beta (which is still going, by the way), DICE announced a season pass yesterday which will cost a whopping $50. If you've not had the chance to try it, here's Sam Roberts' impressions. The Star Wars: Battlefront release date is November 17.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1212) ScomComputer


ScomComputer
veterán

No így a végére csak belejöttem, a járművek irányításába is,nálam tuti vétel lesz!


:R :R

[ Szerkesztve ]

(#1213) #Morcosmedve válasza ScomComputer (#1212) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Console csíííter! :DDD

© asszongya'hogy

(#1214) ScomComputer válasza #Morcosmedve (#1213) üzenetére


ScomComputer
veterán

Vigyázz,mert ma velem van az erő.....nem érzel szorítást a nyakadon....
:DD

(#1215) laposonly11 válasza FollowTheORI (#1211) üzenetére


laposonly11
senior tag

Na ez már így kicsit jobban hangzik, de még mindig ilyesztő a csak 6v6 emberes felállás.
Nemrég fedeztem fel a WARFACE nevű orosz multi fps-t ott kapásból vagy 30 kisebb-nagyobb pályát számoltam össze, vagy egy tucat jó hosszú coop pályát, szinte hetente jön újabb frissítés(fegyók pályák), az egészet gyönyörű crysis motor hajtja és ingyenes...

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#1216) oriic válasza laposonly11 (#1215) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó régi cucc amúgy, de sokan tolják. Én még az eredeti orosz bétát próbáltam anno:

Saját videóm arról az időszakról. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1217) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem tudom, hogy voltmár:
Ezekkel a játékmódokkal jön a Star Wars Battlefront

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1218) djculture válasza kisza25 (#1217) üzenetére


djculture
félisten

50 euro lesz a season pass, szóval szerintem kihagyom..

[ Szerkesztve ]

(#1219) regener


regener
veterán

Annyira ratyi hogy nincs egy normális térkép a pályához amin épp vagy, csak egy radar...

(#1220) daveoff válasza kisza25 (#1217) üzenetére


daveoff
veterán

Még nem volt, ez majd mehet is az 1. hsz.-ba! :R

Nem tudom, de nekem egyszer nagyon adja, másszor meg egyáltalán, tök változó, nem igazán tudok kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani. Na mindegy, ez a normál mód nekem nagyon fura, biztos azért. Ez a Walker Assault viszont nekem még mindig totál káosz, ott nem találom a helyem, járművezni nem szeretek, mindenki össze-vissza rohangál, próbálom csinálni a feladatot, de gyalogosan nem igazán lehet mire menni. Ez nem lesz a kedvencem az már biztos...
Itt éppen jól ment... ;]

(#1219) regener: Minek a térkép?

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1221) Hunner válasza daveoff (#1220) üzenetére


Hunner
senior tag

Én is örülnék ha lenne térkép spawn előtt, már csak azért is, hogy lássam a "partner" hol van a pályán, érdemes-e ráspawnolni, vagy menjek a default spawnpointra. Illetve, BF2 óta megvolt a sorozatban -oké ez nem battlefield, de na -, (a hardlineból lehet kivették, azt meg se piszkáltam) hogy lehetett látni átfogóan, hogy áll a pálya, mi az objective-ek helyzete, hol van épp tank, repül e valaki, vagy üres a gép stb...

Bár ez egy multiplatform casual lövölde, szóval annyira nem hiányzik, de ez is ilyen "jó lett volna azért" feature nekem legalább is.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1222) sixpak válasza kisza25 (#1217) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem rossz, de arról miért nem beszél senki, hogy mennyi map lesz??
Lehetséges, hogy csak 4?
Majd a dlc-ben esetleg több?
Az elég sovány, hol van egy Death Star vagy Bespin vagy Dagobah?
Persze, van Tatooine, de csak sziklák, miért nincs egy Mos Eisley?

Dave: én is HC-t tolok ezer éve, de szerintem itt nem lesz...gondolj bele, rohansz a felvehető cucc felé, de a csapattársad úgy gondolja, hogy először ő szeretne repülni/thermal implodert dobni etc, és már lő is hátba. :(

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1223) daveoff válasza Hunner (#1221) üzenetére


daveoff
veterán

Jah, a spawn térképre gondoltatok, az más....nem tudom, nekem annyira nem hiányzik az sem, a HUD-on meg főleg nem, csak zavar a kilátásban. :DDD Én mindig HC-t nyomok, ott nincs minimap, szóval nekem biztos ezért nem hiányzik. Szerintem nem baj, ha nem minden játék egy kaptafára készül...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1224) laposonly11 válasza kisza25 (#1217) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ez így már mindjárt más, 9 játékmód és conquest is van közte erről van szó!

Ordo est anima rerum.

(#1225) daveoff válasza sixpak (#1222) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem lesz HC, legalábbis nagyon remélem. Megjelenéskor 12 map lesz, plusz az előrendelőknek ingyenes Battle of Jakuu DLC-vel még plusz 2 map dec. 1-el...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1226) Hunner válasza daveoff (#1223) üzenetére


Hunner
senior tag

Nem tudom ő mire gondolt, én nekem ez hiányzik, amit leírtam, de elvagyok nélküle. A hudon abszolút jónak találom ezt, bár én lehúztam 5 évet a CS 1.6 radarjával úgy, hogy mindig tudtam ki hol van a pályán, adott esetben alattam fölöttem stb. :))

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1227) kisza25 válasza daveoff (#1225) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hol lehet a legolcsóbban előrendelni?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1228) FollowTheORI válasza daveoff (#1225) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meglepne ha szétosztanák a népet így is, főleg hogy nincs kereső sem. :)

Szerintem csak annyi lesz amit most a bétában is látunk, játékmódot kiválasztod, bedob a matchmaking egy lobbyba, aztán már lehet is zúzni.

(#1227) kisza25

Szerintem még mindig mehikóban... :)

(40/45 dolcsi az alap/dlx + 34 a SP / 79 ultimate)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1229) Hunner válasza kisza25 (#1227) üzenetére


Hunner
senior tag

Nem akarok belevau, nekem is voltak olyan játékaim amiket akkor is előrendeltem volna, ha fegyvert tartanak a fejemhez...ha ezzel így vagy akkor tekintsd tárgytalannak :)

Stop Preordering Video Games

És hogy legyen benne tanács is g2a / kinguin.net-es vásárlás lesz a legolcsóbb. Megjelenés után 1-2 héttel, mikor már vannak belőle tesztek, látjuk mit gondolt az EA teljes játéknak, én akkor venném meg, ha megfelel amit látok.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1230) TXT


TXT
őstag

Meddig tart a Beta ma? :U
Ha volt mar, elnezest! :R

(#1231) kisza25 válasza TXT (#1230) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

semmi:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1232) M@rdel válasza TXT (#1230) üzenetére


M@rdel
őstag

A BF4-nél úgy márciusig tartott! :D

(#1233) #Morcosmedve válasza M@rdel (#1232) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

oFF :DDD

© asszongya'hogy

(#1234) jsk válasza TXT (#1230) üzenetére


jsk
senior tag

Ma 17 órakor elvileg leállítják a szervereket. Sajnos így november 20-ig várnom kell:(

Ha nem veszem meg a Season pass-t, akkor kb. mennyi lesz egy DLC? Vagy inkább az első DLC hír hallatára vegyem meg a Season pass-t?

[ Szerkesztve ]

(#1235) v!ct0y válasza jsk (#1234) üzenetére


v!ct0y
veterán

15 euró szokott lenni egy dlc.

(#1236) jsk válasza v!ct0y (#1235) üzenetére


jsk
senior tag

Köszönöm szépen az infot.

(#1237) Cheesus válasza jsk (#1234) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nemár, gondoltam még munka után gyorsan aprítok egyet :(

https://www.twitch.tv/csehla

(#1238) jsk válasza Cheesus (#1237) üzenetére


jsk
senior tag

Én is így voltam vele, de [link]

(#1239) daveoff


daveoff
veterán

Hát akkor ennyi volt, ahogy mondtátok, pontban 17.00-kor véget ért a béta, várjuk a megjelenést... :K

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1240) kisza25 válasza daveoff (#1239) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én még játszom:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1241) daveoff


daveoff
veterán

Na, az is kiderült, hogy lesz mobilos applikáció a játékhoz, hasonló mint a battlelog, Androidra és iOS-re.
Meg ugye webes stat felület is lesz mégis.
Star Wars™ Battlefront™ Companion

kisza: kamu! :P

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1242) kisza25 válasza daveoff (#1241) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem kamu, direkt nem léptem ki és a többieknek is írtam, hogy addig megy amíg ki nem lépünk:D
meghívlak:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1243) #85552128 válasza daveoff (#1239) üzenetére


#85552128
törölt tag

Legalább az előrendelőknek elérhető maradhatna a megjelenésig :(

[ Szerkesztve ]

(#1244) STC Speed válasza daveoff (#1239) üzenetére


STC Speed
őstag

Engem még enged játszani bár folyamatosan szerveren vagyok

UI nem lehet letenni,nagyon jo játék szerintem,rég játszottam ennyit:D

[ Szerkesztve ]

(#1245) kalimist válasza kisza25 (#1227) üzenetére


kalimist
aktív tag

Brazil Origin: normál ~34$, season pass: ~26$

(#1246) daveoff válasza kisza25 (#1242) üzenetére


daveoff
veterán

Én már töröltem.... :D
Nyomtam még egy utolsó kört 5 előtt, oszt jó napot.. :DDD

(#1243) Szaby59: Nekem elég volt ennyi, így is rohadtul untam már ezt a két mapot.... :N

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1247) kisza25 válasza STC Speed (#1244) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én sem merek kilépni:D de még jöttek fel aszerverre

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1248) pils00 válasza kisza25 (#1247) üzenetére


pils00
tag

Akkor kapaszkodjál. :D

Én már nem tudok belépni, ezért töröltem.

(#1249) #85552128 válasza daveoff (#1246) üzenetére


#85552128
törölt tag

Én mondjuk szinte csak a Walker assaultot játszottam, nem azt mondom, hogy nem örülnék több mapnek, de simán el lennék vele még egy hónapig :D

(#1250) @rglaaf válasza daveoff (#1241) üzenetére


@rglaaf
veterán

pedig simán elfért volna battlelogon a nyamvad moh-t megtörölték volna

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.