Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Mr. Grey


Mr. Grey
csendes tag

http://eastarwarsbattlefront.com/

ajánlom figyelmetekbe :D

(#652) zkas90 válasza Mr. Grey (#651) üzenetére


zkas90
senior tag

ez beteg :D :D :D jót nevettem

(#653) trufa12 válasza Mr. Grey (#651) üzenetére


trufa12
addikt

volt egyszer egy star wars játék vagyis pár darab ...

de ez már 2015 , a mostani 10 éveseknek meg már mind1, úgyis mind kis agresszor , aztán ki élhetik magukat .

mekkora királyság volt a kotor ... áhhj istenem .. meg a jedi outcast,academy

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#654) Mr. Grey válasza trufa12 (#653) üzenetére


Mr. Grey
csendes tag

hát igen...

(#655) zkas90 válasza trufa12 (#653) üzenetére


zkas90
senior tag

Egy jedi academy folytatás (single player nem kell nekem, csak a multi legyen ugyanolyan fasza) eldöntené a következő 1000 játékórám sorsát :D

(#656) marilllyo válasza zkas90 (#655) üzenetére


marilllyo
veterán

Én egy értelmes FU3-nak is örülnék. Az első tökre jó volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#657) laceszgamer válasza trufa12 (#653) üzenetére


laceszgamer
addikt

Republic Commando... :D

Na mindegy. :) Kár bosszankodni, a hétvégén még egyszer rálesek erre a bétára is, hátha valami csoda történik. De az a fentebbi link... valahogy annyira igaz sajna, hogy Battlefront 2 10 éve mennyivel többet nyújtott, lenne honnan meríteni ötleteket, nem tudom mi az akadálya EA-nál. 2005-208 körül valami nagyon megváltozott náluk, azért 2000-res évek elején még bátran lehetett mondani egy még meg se jelent EA játékra, hogy tuti jó lesz.... azóta csak lefelé adták a minőséget.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#658) raubisoda


raubisoda
senior tag

Hmm...graf 5-ös de remélem nem kapkodtam el az előrendelést kicsit COD beütése van darálni darálni... :U :C

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#659) FollowTheORI válasza Mr. Grey (#650) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem tudom mennyit toltad a COD-ot, de semmi köze hozzá. :D

(#643) VAN der BOSS

Mint ahogy a BF3-4-hez sem... :P

----
Akkor ezek szerint csak nekem tetszik... sebaj majd elleszek vele egyedül. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#660) Mr. Grey válasza FollowTheORI (#659) üzenetére


Mr. Grey
csendes tag

Semennyire, bevallom. :D Viszont sokat BF-eztem.

Azért ez a játék nem szar, csak olyan semmilyen, középszerű. Nem szabad pénzt költeni rá.

(#661) zkas90 válasza FollowTheORI (#659) üzenetére


zkas90
senior tag

Nekem is tetszik, de 14 ezret + prémium nem ér jelenleg nekem.

(#662) FollowTheORI válasza marilllyo (#644) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah... még nem igazán sikerült rebel oldalon nyerni a walkerben.

Egyszer voltunk nagyon közel, az egyik lépegetőt kinyírtam planetary strike-al... de a másik még épp beért valami minimális élettel.

Ha lett volna még egy valaki akinek van esze és rátol arra is egy strike-ot, akkor nyerünk végre lázadókkal is. :D

A heavy blaster meg valami brutál lett... imádom. ;]
(Van egy érzésem jön is majd rá a nerf a véglegesben.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#663) laceszgamer válasza zkas90 (#661) üzenetére


laceszgamer
addikt

7990Ft-ért tuti lenne a dolog például, jelenleg amit tudni róla, ennyit szerintem megérne, maximum később valami értelmes map pack.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#664) d.véderjoe


d.véderjoe
tag

Több mint 2gigát lezabál a memóriából...
Betöltéseknél egy kicsit szaggat.
Amúgy szerintem jó lesz ez!

(#665) #85552128


#85552128
törölt tag

Nekem tetszik, pedig egy ideje már annyira nem kötnek le az FPS-ek. Az SW hangulat is pont annyira jön át amennyire egy ilyen játéktól elvárható...
Kicsit sajnálom, hogy normális sp mód nem lesz, örülnék egy sztori alapú játéknak ezzel a grafikával/motorral még ha csak pár órás is lenne :K A játék az eddigi pályákon alacsonyabban terheli a Procit/VGA-t mint a DA:I, 60°C fölé nem is ment a GPU hőmérséklet.

(#666) regener válasza zkas90 (#637) üzenetére


regener
veterán

Az viccesebb mikor 3-at ír ki egymás alá egyszerre :D

(#667) TXT


TXT
őstag

Lehet LAMA kerdes, de Skywalkert es Darth Vadert hogy lehet megszerezni??? Csak azt latom, hogy szinte kinyirhatatlanok a tobbiekhez kepest :Y :Y

(#668) zkas90 válasza TXT (#667) üzenetére


zkas90
senior tag

fel kell venni a hero kártyát, és úgy tudod aktiválni
folyamatosan fogy az életük, tehát csak 1 időre kapod meg

(#669) TXT válasza zkas90 (#668) üzenetére


TXT
őstag

Es ezt hol???? Ezeddig meg csak latni sem lattam ilyet :U :U

(#670) zkas90 válasza TXT (#669) üzenetére


zkas90
senior tag

Nem gyakoriak az a baj, teljesen random helyeken jelennek meg a pályán. Illetve a bétában csak a hoth bolygón van.

(#671) TXT válasza zkas90 (#670) üzenetére


TXT
őstag

koszonom :R :R

(#672) zack


zack
nagyúr

Amilyen szép, annyira gyenge sajnos. :( Nem hogy 14k nem ér, de 9k is sok érte.
Nagyon hamar unható, lényegében 1 óra játékidő után azt mondtam, köszönöm a lehetőséget, de elég volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#673) gali777 válasza FollowTheORI (#659) üzenetére


gali777
őstag

Vagy csak már azért se akarod észrevenni/elismerni. Ez egy gyenge bf sw köntösben, ami nem baj, nekem is kezd valamennyire megtetszeni, csak ez nem ér többet 3-4 ezernél, ők meg 10-el többet elkérnek érte :D

(#674) NetTom: Na látod, tudod te hogy mire gondoltam :D

[ Szerkesztve ]

(#674) FollowTheORI válasza gali777 (#673) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mármint mit nem akarok elismerni? :D

Teljesen máshogy kell bennük játszani, teljesen más alapokon van a "játékmechanika". :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#675) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Repcsiknek elég érdekes irányításuk lett.

(#676) @rglaaf válasza v!ct0y (#675) üzenetére


@rglaaf
veterán

akarod mondani sz@r... ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#677) zkas90 válasza v!ct0y (#675) üzenetére


zkas90
senior tag

Nekem tetszett a repülés. Kurvajól csapattam a tie-fighterrel.

(#678) ingalls


ingalls
senior tag

Ez így elsőre eléggé gyenge. Ha arra téved Luke úr, az egyfajta "bad luck"-nak számít a játékban?

(#679) STC Speed


STC Speed
őstag

Nekem bejön,de érdekes mert 1942 től kezdve, a kedvenc bf em a 2142:D
Viszont ez nem BF nem hasonlítom hozzá,de kifejezetten tetszik,és haverral sem volt nehéz együtt játszani,pik pak egy csapatban voltunk.

(#680) FollowTheORI válasza @rglaaf (#676) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem nem szar... árkádos, de jól lehet repkedni. Jobb mint a BF-ben... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#681) zack


zack
nagyúr

És ki fogjátok fizetni a normál verzióért 14k-t? :U A Deluxe digitálisan 20k környéke.
Még ha minden okés is lenne, és tetszene, akkor is megvárnám a cheater helyzetet, mert ezt is játszhatatlanná fogják tenni a 13 éves "pro"-k.
Abban bízom, hogy a BF4-ről váltani fognak a makrós, cheater vér pisták, és ott legalább jó lesz a helyzet.

Ha már arcade, akkor a COD 100x szórakoztatóbb számomra. Ez nem az lett mint amit sokan vártak. Tényleg nincs SW hangulatom játék közben, pedig nagy fan vagyok. Valahol elcsúsztak a részleteken, nagyon rámentek a grafikára, és közben pont a lényeget nem sikerült megvalósítani. A hangulatot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#682) djculture válasza zack (#681) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem lesz olcsóbb is mert az AMD adja majd a kártyáihoz..
Ott vigyorog már a gaming evolved oldalon.. [link]

[ Szerkesztve ]

(#683) @rglaaf válasza FollowTheORI (#680) üzenetére


@rglaaf
veterán

szerintem, meg jobb lett volna ha ki se adják pc-re annyira érződik a játékon hogy konzolra lett kihegyezve az egész játékmenet hogy is mondjam pc-re ez nem szint

PSN:BiZzare_0 ️

(#684) birorichard


birorichard
őstag

A Survival rész viszont bejön, ott átjön a hangulat is, de csak ezért nem fogom megvenni, max 2-3K-ért majd valamikor, annyit rászánnék.

(#685) zack válasza djculture (#682) üzenetére


zack
nagyúr

Ja, lesz. 14k helyett majd az aprón meg fogod tudni venni akciósan 8-9k-ért, ráadásul digitális formában.
Ez a játék max 5-6k-t ér. Többet nem.

Visszasírom a Crysis Wars minőséget. :O Mekkorát ütött amikor megjelent. Ott azért volt minőség, tartalom.
A single részéről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#686) FollowTheORI válasza @rglaaf (#683) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért volt még pár ilyen SW játék... :D

Nem mindet a complexitása miatt kell szeretni. :P
Pl a Rouge Squadron sem volt ennél bonyibb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#687) FollowTheORI válasza zack (#681) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez tény... elég húzos ára van.

Még akkor is ha a bétában a tartalom töredékének a töredéke van csak...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#688) laceszgamer válasza FollowTheORI (#687) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hááát azért nem olyan kis töredék ez... :D Több mint elegendő arra, hogy meglesse az ember. Meg valahogy arra tippelnék, hogy ami bekerült 3 map, igyekeztek 3 jobbat betenni, szóval az is kérdés a maradék 9 milyen lesz. Meg a mechanika azért már itt is látszik.

The Old Republic dolog lesz ebből szerintem, hiába a jó alapötlet, ha a végeredmény nem lesz az amit várunk sokan.

Bétának béta, tudom nem kéne ítélni, de technikai oldalról nincs is semmi komoly gond, a hangulattal meg úgy sem nagyon tudnak semmit se kezdeni, az már ilyen.

Néha jön egy kis SW hangulat, de ez kevés, így viszont tényleg csak egy nyomokban BF-et tartalmazó SW-be csomagolt FPS. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#689) FollowTheORI válasza laceszgamer (#688) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért lesz még vagy 3-4 játékmód plusszba. Lesz pl CQhoz hasonló is, járművekkel stb.
Állítólag sokkal többféle kártya lesz... fegyver is elképzelhető még pár.

Szerintem ez töredék. :D

Ízelítőnek jó... meg ezt a két játékmódot megismerhetjük.
Nekem tetszik mind a kettő eddig.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#690) k-adi


k-adi
nagyúr

BO3 bétája jól sült el; ezé meg fail eddig. Szépnek szép a játék, de ennyi.

(#691) Malachi


Malachi
addikt

kipróbáltam! a gagyi konfigomon FHD minden mid nem reccen. szép, jók a hangok. a többi meg - egészen hihetetlen, de már 15 perc után inkább uncsi, és nem azt érzem, hogy "hú még egy kört, na még ezt a kártyát, na még ezt a fegyvert" stb. érdekes, mert nem utálom a játékot, de valahogy nem is lelkesedem érte. bocs, bétát. arra tudok gondolni, hogy ha tovább játszanék vele és jobban kitapasztalnék mindent, jobb élményt adna. még nem adom fel! ja és a survival tetszik, az jó. elsőre végig is vittem, nem tudom talán 7 hullámot ad, aztán vége.

multi tényleg olyan üresnek érződik, pedig még jó csapatban is voltam, mindenki csinálta amit kell és nyertük is a köröket, de akkor is. szaladsz, védsz, szaladsz, védsz, pici területen, ez elég monotonná válik hamar. a Hoth bolygós pályát még nem próbáltam. na jó, tényleg, nem tudom. nagyon akarom szeretni mert nagyon vártam és egyelőre nem tudok dönteni. gondolom lesznek nagyobb pályák, járművek, stb, ez a béta csak olyan lehet, mint a BF3 metro pályás megoldása volt. bár arra úgy emlékszem sokkal izgalmasabb volt. na mindegy.

(#692) mettek válasza laceszgamer (#688) üzenetére


mettek
addikt

Én amugy komolyan nem értem miért Bf-ezik egyesek ezt a játékot. Én bf3 óta bf fan vagyok de ez közel sem az annyit leszámítva hogy ugyanaz a motor. Még az animációk se egyeznek, nincs reload, nincs hasalás, van külső nézet, más scope-olás, merőben más pályák, van saját menü-nem böngészőből fut stb...szóval nem értem a Bf-ezést azon túl hogy gombnyomásra mindkettőben lőni kell. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#693) zkas90 válasza mettek (#692) üzenetére


zkas90
senior tag

Annyi az egész, hogy a dice műve mindkettő. A dice mostanság pedig csak bf-eket csinált így sokan arra számítottak, hogy csak átskinezik a bf4-et aztán voilá.
Persze ezekre az emberekre kicsit sem kell figyelni, mert lókukit nem ér a véleményük.

[ Szerkesztve ]

(#694) laceszgamer válasza zkas90 (#693) üzenetére


laceszgamer
addikt

Próbáltad? Nos azért elég erőteljesen átérezni mechanikailag is, hitbox, fizika stb, repülés kivételével elég erőteljesen hajaz a BF szériára ilyen egyszerű a dolog.

Bár legnagyobb gondnak szerintem ezt senki sem rótta fel, a gond szimplán az, hogy nincs semmi hangulata, nem igazán fogja meg az embert.

Mások is emlegették itt forumon is, illetve külföldi forumokon is ezt hozzák fel legfőbb hibaként, ott az árat nem is firtatják, inkább csak ezt, hogy hiányzik belőle még egy csepp SW érzés.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#695) zkas90 válasza laceszgamer (#694) üzenetére


zkas90
senior tag

Nem válaszolok kifejtősen, mert az első kérdéseddel megmutattad hogy olvasni nem szoktál csak kérdezni.
Egyébként attól mert a motor ugyan az, nem lesz battlefield belőle.

(#696) zack válasza zkas90 (#695) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem 1400 óra van a BF4-ben. Én is azt mondom, hogy nagyon hasonló, de ha a csalókat leszámítom, akkor a BF4 klasszisokkal jobb.
De itt is az elején a béta jól ment, aztán a véglegesben vásárlás után jött a hideg zuhany. :U És hónapok voltak mire játszható lett, rengeteg szívással.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#697) zkas90 válasza zack (#696) üzenetére


zkas90
senior tag

Vegyük le a motort (hitbox, fizika, grafika). Sorold hogy mi a nagyon hasonló a két játékban.
Nem mondom hogy nem lehet hasonlítgatni hozzá, de más a két játék mechanikája.

[ Szerkesztve ]

(#698) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, vártam ezt a játékot, egyelőre év végére nincs semmi extra, úgy érzem, h ez is kimarad!
5e-t még adnék érte, pont mint a Hardlányért megjelenésekor, de már az is csak ingyen kéne kb.

Gondoltam felveszek pár perc gameplayt, ilyen lett: link
Ez volt a 2. köröm (egyben utolsó is) a játékban , előtte 6 percet toltam, de nem sikerült még egyik masinába sem beülni, sem vmelyik heropowa'-t felvenni, de úgy látom, h nem is kerül rá sor, megyek vissza Diablózni. :)
Újdonság volt, addig a 2 körig, utána nekem unalmassá vált, 14e+premium? Hagyjuk már...emlékszem még a BF4 bétára, na ott nem hogy 2 kör után, 10 kör után sem untam meg és alig tudtam letenni, de ez...ez mint a hardlány...bazi nagy SKIP!

szerk: legújabb driverrel MSI Gaming 970-nel nagyon szépen fut, a játék szép, de láttam már szebbet is, nem nagyon értettem, h az ajánlott gépigény mire fel...16GB ram, aha, kihasznál vagy 6-ot kb :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#699) laceszgamer válasza zkas90 (#695) üzenetére


laceszgamer
addikt

Oh, totál idiota vagyok, mert kora reggel nem volt kedvem visszatekerni fél oldalnyit, hogy ugyan kijelentetted, hogy probáltad.

De aztán totál mindegy, nem vagyok egyedül a véleményemmel, meg ettől független is, mindenki eldönti magának, hogy megéri-e ez neki, ennyi.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#700) laceszgamer válasza zkas90 (#697) üzenetére


laceszgamer
addikt

Multis FPS-ről beszélünk a hitbox és a fizika adja az egész magját, hogy miképp fognak viselkedni egymással szemben a játékosok sebzései stb.... ha ezt kivesszük belőle onnantól kezdve totál mindegy melyik játékról beszélünk, akkor vegyük ki ezt a kettőt, meg a grafikát, tehát az egész motort és hasonlítsuk össze a CS:GO-t és a BF-et, hát totál ugyan az, csak más a köntös.... kb. ezen az elven. :D

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.