Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) @rglaaf válasza lofagi (#250) üzenetére


@rglaaf
veterán

Bf4 naval strike-be is monumentális tengeri csatákat igérek. erre lett 4 jetski :D
nem tudom de van egy rossz érzésem,lehet nagy durranásra számitunk csak nehogy pofára esés legyen, a kinézettel nem lesz baj de 20v20 no battlelog, minden fixen csak lehivhato op cuccok, nem lesz ADS , 2 nézet itt se sok esély lesz kompetitiv játékra, inkább erősen konzol szagot érzek és az nem jelent jót

PSN:BiZzare_0 ️

(#252) daveoff válasza @rglaaf (#251) üzenetére


daveoff
veterán

Mondasz valami..... :((( De azért biztos jó lesz.... :D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#253) bul07 válasza @rglaaf (#251) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen

Én elő fogom rendelni de hogy meg is tartom e előrendelésem majd csak a Beta után fogom eldönteni, de eddig látottak alapján meg fogom venni
bf4 kezd már kicsit unalmas lenni , így ősszel csak kell valami újdonság

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#254) k-adi válasza @rglaaf (#251) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát ja, igazad van, lehetnél jós is

(#255) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Főmenü

Battlefront PC alfa stream

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#256) @rglaaf válasza oriic (#255) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ezt a videót a felhasználó eltávolította.:./

PSN:BiZzare_0 ️

(#257) oriic válasza @rglaaf (#256) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Törlik a videókat

Live-Die-Respawn

(#258) bundásss


bundásss
tag

(#259) zzola válasza bundásss (#258) üzenetére


zzola
félisten

Ez a videó privát.

(#260) oriic válasza zzola (#259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#261) lofagi válasza oriic (#260) üzenetére


lofagi
addikt

Ez a videó azért már hozta a hangulatot, csak kár, hogy nem valami jó játékos van felvéve. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#262) bundásss válasza zzola (#259) üzenetére


bundásss
tag

nem volt az, amikor néztem

(#263) pohár


pohár
félisten

uh, KonzolVilágon 14,5k a játék, Konzolokszervizénél 14k, GameShop 15k, 576-nál 14k, CDG 15k, PlatinumShopnál pedig 13k, hát én max ilyen 12-re számítottam, de azt az 576-nál, mivel ők a legdrágábbak 100-ból 98 alkalommal

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#264) bul07 válasza pohár (#263) üzenetére


bul07
nagyúr

ipon 13.5e ingyenes kiszállítással

Tényleg húzós

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#265) pohár válasza bul07 (#264) üzenetére


pohár
félisten

hát CDGalaxist leszámítva mindenhol ingyenes a szállítás, ha előrendelsz... rohadt sóher egy banda az :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#266) daveoff válasza pohár (#263) üzenetére


daveoff
veterán

Az árfolyam miatt ilyen drága.....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#267) Yllgrim válasza zzola (#235) üzenetére


Yllgrim
őstag

Koszonjuk Emese, irtal eleg hulyeseget :) Egy jatekkal nem volt meg gondom toluk, ami kerdeses volt azonnal inteztek es megoldottak. Amugy meg ha gond lenne az oldallal, akkor nem lehetnenek hivatalos tamogatoi E-Sport versonyzoknek :) Lol ember...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#268) v!ct0y válasza Yllgrim (#267) üzenetére


v!ct0y
veterán

De azért te is azt írod, hogy volt már gond. :P

(#269) zzola válasza Yllgrim (#267) üzenetére


zzola
félisten

Mert neked nem volt gondod, attól az még nem jó oldal és másnak lehet és volt is problémája. A shield-et meg hiába veszed meg, ha mondjuk 3 hónap múlva bannolják a kulcsot (mert ugye ott már volt rá példa, steam kulcsokkal...), akkor már az sem érvényes...szóval csak hajrá és ajánlgassátok csak bátran azt az oldalt mindenkinek...lol ember... :U

[ Szerkesztve ]

(#270) regener válasza zzola (#269) üzenetére


regener
veterán

Vagy amikor 37nap után vonják vissza a FarCry 4-et...

(#271) Yllgrim válasza zzola (#269) üzenetére


Yllgrim
őstag

Felreertesz, nem arrol van szo hogy ajanlom vagy sem, csak nem uldozom tuzzel vassal mert egyszer masik kulcsot kuldtek es megoldottak par oran belul a ticket-emet :) A valasztas a tied, elmesz a kiadohoz es kifizeted az o arukat, vagy veszel mashol joval olcsobban bevallalva hogy lehet belole kellemetlenseg, nem fogott fegyvert a fejedhez senki... Az hogy a valasztas lehetoseget is elveszed masoktol... Neked volt gondod veluk, sok tizezer masiknak meg nem. En onnan tudom hogy egy ceg milyen, ahogy a problemaikat kezelik. Amazon, Ebay csillagos otos eddig, itt is ugyanez leven a mai napig itt vasarolok. Szoval ja, lol sotetseg:)

On: A jatekot a kollegaim (PS4 fan-ok) imadjak, SW vilagabol barmit el lehet nekik adni es ez most nagyon tetszik nekik, mert hat jol nez ki, porgosnek tunik a tobbi kiderul, mert hat azert sajnos EA jatek. Szerintem azert mindenki kello bizakodassal tekint ra. Nalam tuti vetel lesz. A grafika nagyon tuti.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#272) zzola válasza Yllgrim (#271) üzenetére


zzola
félisten

Én onnan tudom, hogy egy cég milyen, hogy nincsen vele gond! :)
De egyébként igazad van, választás mindenki előtt ott van! :)

[ Szerkesztve ]

(#273) FaR1


FaR1
csendes tag

Aki szeretne minden információról tudni, ami az Star Wars: Battlefront (2015)-tel kapcsolatos bátran CSATLAKOZZON csoportunkba Facebook-on.

https://www.facebook.com/groups/1492165401023158/

(#274) Gery9112


Gery9112
őstag

Ééééss a legújabb játékmód neve Fighter Squadron, azért a DICE próbál kárpótolni az űrcsatákért...legalábbis a teaser alapján. :R

[link]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#275) v!ct0y válasza Gery9112 (#274) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem rossz:)

(#276) callmeakos válasza Gery9112 (#274) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én pár másodpercre elmentem..... ;] :D

All→M8

(#277) Gery9112 válasza callmeakos (#276) üzenetére


Gery9112
őstag

nekem is sikerült...és 2 nap múlva jön a rendes trailer + gondolom bővebben bemutatják. :DD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#278) marilllyo válasza Gery9112 (#277) üzenetére


marilllyo
veterán

Sexy nagyon! Már nagyon remeg az ujjam a pre-order-en. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#279) Gery9112 válasza marilllyo (#278) üzenetére


Gery9112
őstag

jó de Géza nincs még játékállomás négyem, személyi számítógépben utazom jelenleg. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#280) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#281) regener válasza oriic (#280) üzenetére


regener
veterán

Battlefield-es "Air Superiority" Star Wars módra :D

(#282) marilllyo válasza oriic (#280) üzenetére


marilllyo
veterán

Trailer is itt van már.
:C Akarom....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#283) regener


regener
veterán

(#284) v!ct0y válasza regener (#283) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez a filmbe is így volt.

(#285) daveoff


daveoff
veterán

Fejlesztői videón a Star Wars: Battlefront

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#286) zzola válasza daveoff (#285) üzenetére


zzola
félisten

Azt hittem mutatnak egy másik gyalogos részletet....

(#287) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#288) k-adi válasza oriic (#287) üzenetére


k-adi
nagyúr

All that talk about 'Blast', and it's called Team Deathmatch in the game's code.

LOL

(#289) bul07


bul07
nagyúr

Hol a legolcsóbb most előrendelni?

Ahol annyiért is adják amennyiért elő volt rendelve, mert egyes cégek szeretik azt eljátszani hogy megjelenés előtt kicsivel elmelik az árat és nem számít hogy az előrendelés pillanatába mennyi volt
ipon-t néztem de húzós a 13.490 Ft ár (kár hogy most nincs elárazásuk :) )

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#290) daveoff válasza bul07 (#289) üzenetére


daveoff
veterán

origin(mexikó)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#291) v!ct0y válasza bul07 (#289) üzenetére


v!ct0y
veterán

De ez még elég olcsó. 14500 konzolvilágba. Be is kaphatják. Biztos, hogy nem veszem meg a lemezest. Rátettek még plusz 3ezret az tuti.

(#292) bul07 válasza v!ct0y (#291) üzenetére


bul07
nagyúr

És megint mehet a keresgélés hogy melyikhez jár a Battle of Jakku DLC, 576 oldalán említik

Már ha nem mindhez, erről van infó?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#293) bul07 válasza daveoff (#290) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak megnéztem, és ha már benne volt még pár ország

Origin árak

Mexikó
Deluxe Edition US$44.99-> 12600Ft
Standard Edition US$39.99-> 11200Ft

India
Deluxe Edition Rs.3,999.00-> 17075Ft
Standard Edition Rs.3,499.00-> 14940Ft
indiai rúpia 1rúpia 4,27Ft

Brazil
Deluxe Edition R$ 159.90->12561Ft
Standard Edition R$ 129.90-> 10191Ft
brazil reál 1reál 78,98Ft

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#294) daveoff válasza bul07 (#293) üzenetére


daveoff
veterán

Én már megvettem a deluxe editiont mehikóba :D ~13k volt, már ott az origin játékaim között, nekem már csak a letöltés van hátra, és ebbe benne van minden előrendelői extra cucc, a DLC is. Nekem ez volt a legegyszerűbb...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#295) Nikolausz85 válasza daveoff (#294) üzenetére


Nikolausz85
csendes tag

Van arról valami infó, hogy a deluxe edition tartalmazni fogja-e a további DLC-ket?
(valószínűleg nem mivel a sima és a deluxe között minimális árkülönbság van, és nem hinném, hogy csak 1 DLC-t terveznek)

(#296) marilllyo válasza Nikolausz85 (#295) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem sem. De kíváncsi lennék a további tartalmakra. Nyilván lesz Season pass vagy prémium.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#297) zzola válasza Nikolausz85 (#295) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem nem. Itt azt írják, az előrendelők megkapják az első DLC-t ajándékba. Ez olyan lehet, mint BF3-nál a Limited Edition, ahol adtak egy DLC-t ingyen, a többi fizetős volt...

daveoff

Te webes felületen ütötted le a játékot mehikóban, vagy az origin kliensben levő áruházból vásároltál?

[ Szerkesztve ]

(#298) daveoff válasza Nikolausz85 (#295) üzenetére


daveoff
veterán

Deluxe Edition csak a Battle of Jakku DLC-t tartalmazza majd, meg egy-két fegyvert, többi DLC fizetős, és biztos lesz valami prémium féleség. EA kaptafa....

(#297) Zolar: webes felületről, hola!, de már régebben...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#299) Nikolausz85 válasza daveoff (#298) üzenetére


Nikolausz85
csendes tag

EA kaptafa mint alapjáték kiadása, utána egy dlc, utána még egy dlc, meg még két dlc, aztán meg kiadják a prémiumot az utolsó dlc-vel, had fizessen a szerencsétlen. :D

BF4-nél már az elején meg lehetett venni a prémiumot, ebben reménykedek -> bár a készítők nem sejthetik mekkora igény lesz erre, így lehet ez meg sem fordul a fejükben.

[ Szerkesztve ]

(#300) daveoff válasza Nikolausz85 (#299) üzenetére


daveoff
veterán

Dehogynem fordul meg a fejükben, tuti lesz Season Pass/Premium, már megjelenéskor(digitális formában biztos)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.