Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) sixpak válasza pohár (#1396) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ehhh...nem érted, ezt annak számlájára írom, hogy nem olvastál vissza. ;]
Nem akarok 4 halálcsillag pályát, pont az ellenkezőjéről beszélek már régóta. Tehát nem négy helyszínen tizenakárhány pályát, hanem 12 helyszínen, 12 pályát.
De leszakadok a témáról, v!ct0y kommentje után amúgy is felesleges. :D

(#1399) djculture: én még abban is benne vagyok, csak értékes tartalmak érkezzenek.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1402) djculture válasza sixpak (#1401) üzenetére


djculture
félisten

Én nem bízom az EA-ban egy ideje csak az számit neki minél nagyobb hype legyen és minél nagyobbat kaszáljon. Azon gondolkozom originen veszem meg ha nem tetszik (24 órán belül vagyok) ott visszakérem az árát és ennyi. Még egyszer nem kell egy ilyen Hardiné szerű gumicsont...

[ Szerkesztve ]

(#1403) pohár válasza sixpak (#1401) üzenetére


pohár
félisten

jaa, hogy úgy... hát az úgy nem lenne rossz, de mivel nem ezen szisztémára épülnek a pályák itt, így felejtős...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1404) FollowTheORI válasza v!ct0y (#1394) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És lám mégis milyen sokféle pálya van. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1405) STC Speed válasza daveoff (#1378) üzenetére


STC Speed
őstag

Ezt nem is tudtam!!! :C

(#1406) laposonly11 válasza marilllyo (#1388) üzenetére


laposonly11
senior tag

Egyetértek Engri Dzsóval, akinek minimálbérből is telik napi 70 hamburgerre, sem rendeli elő a játékot. Én is csak engri lettem tőle, kevés tartalom csillagporos cukormázban.

Ordo est anima rerum.

(#1407) Ragnar_ válasza laposonly11 (#1406) üzenetére


Ragnar_
addikt

Hát igen, előzőhöz képest + 100% ár és 40% tartalom kb.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1408) marilllyo


marilllyo
veterán

Battlefront reklám.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1409) Gery9112 válasza marilllyo (#1408) üzenetére


Gery9112
őstag

Szép és jó...de én ezt bizony nem hiszem el. :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1410) daveoff válasza marilllyo (#1408) üzenetére


daveoff
veterán

Az biztos, hogy a marketingesek ott vannak a szeren, mint mindig!:D

Gery: Mit nem hiszel el? Hogy tényleg felvette a csávót az X-Wing?:DDD

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1411) marilllyo válasza daveoff (#1410) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát valljuk be eléggé hihetetlen. :) :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1412) Gery9112 válasza daveoff (#1410) üzenetére


Gery9112
őstag

ja nem azt tudom, hogy létezik xwing csak mióta van benne robotpilóta??? :DD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1413) marilllyo válasza Gery9112 (#1412) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát az ártudettó vezette biztos.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1414) Gery9112 válasza marilllyo (#1413) üzenetére


Gery9112
őstag

Mondasz valamit Pityu, amúgy csak irigykedem ám....mert engem még egy Enterprise se sugárzott fel a melóhelyről. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1415) marilllyo válasza Gery9112 (#1414) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ha lehet választani akkor értem inkább a Padme jöjjön. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1416) csa33ee válasza marilllyo (#1408) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Na, ha ilyen mozgalmas lenne a csatatér az azért már adná a feelinget. :K

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1417) laposonly11 válasza Gery9112 (#1414) üzenetére


laposonly11
senior tag

Azt inkább ne is próbáld, mindenki tudja hogy egészségtelen, nem elég hogy ott a mobil a fülnél, a kaja mikrózva, az elektroszmog az irodában és még sorolhatnánk!

Valóban mozgalmas lehetne a csatatér, a technológia adta magát, ehelyett inkább csökkentették a pálya méretet, über ultra texturákkal tömték tele a 2gb minimum vramot, a 64 játékost meg lecsonkították 40 re... ja hogy lehet a konzolok miatt kellett lefogyasztani a játékot?!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#1418) daveoff válasza laposonly11 (#1417) üzenetére


daveoff
veterán

Biztos a konzolok miatt csökkentették a játékos számot, de ha egyszer az az elsődleges platform, nincs mit tenni. Egyébként nekem aztán nem hiányzik a 64-es szerver, sosem játszok azon, úgyhogy engem nem érdekel. Különben meg a Hoth - Walker Assault pályán kb olyan érzésem volt mintha 64-es szerveren lennék, nem tudom miért, de így volt, több játékossal katasztrófa lenne....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1419) laposonly11 válasza daveoff (#1418) üzenetére


laposonly11
senior tag

"Különben meg a Hoth - Walker Assault pályán kb olyan érzésem volt mintha 64-es szerveren lennék, nem tudom miért, de így volt"

Mivel az amúgy is kicsi csőpálya szakaszokra volt osztva, amiket védeni ill. támadni kellett, így létrehozva mesterségesen a tömegnyomort, ez az illúzió pont a vége felé szűnt meg, amikor a széles területen elhelyezkedő lövészárkokban már kevésnek tűnt, mert valóban kevés is volt a 20 lázadó!

Ordo est anima rerum.

(#1420) Ragnar_ válasza Gery9112 (#1409) üzenetére


Ragnar_
addikt

Téged bizony nem könnyű megvezetni. :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1421) kisza25 válasza marilllyo (#1408) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez jó:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1422) #Morcosmedve válasza marilllyo (#1408) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Tetszik ez a pack :)

© asszongya'hogy

(#1423) gabor7th válasza marilllyo (#1408) üzenetére


gabor7th
addikt

Gyorsan kimentik őt még mielőtt ideér a Halálcsillag...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#1424) k-adi válasza laposonly11 (#1419) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pontosan! Egy kis csetepatéhoz oké, de 20 fő kevés az igazi "háború" feelinghez. :K

(#1425) gabor7th válasza k-adi (#1424) üzenetére


gabor7th
addikt

Vannak maguktól működő egységek. Pl. van olyan hogy hívhatsz egy kétlábút, de szerintem a lépegető is megy magától és harcol is magától, bár van rá mód, hogy te is lődözz belőle.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#1426) djculture


djculture
félisten

"A konzolos szerverböngésző, a beépített hangkommunikáció és az űrcsaták hiánya mellé most csatlakozott az is, hogy a Star Wars: Battlefront nem támogatja a privát meccseket. A játék hivatalos Twitterén tudtuk meg, hogy nem lesz lehetőségünk arra, hogy saját mérkőzéséket állítsunk fel, a bejegyzés megfogalmazása szerint azonban lehetséges, hogy később, mondjuk egy patch formájában, ez a funkció beépítésre kerül."

(#1427) k-adi válasza djculture (#1426) üzenetére


k-adi
nagyúr

Tehát ha sokat sírnak a játékosok a hiánya miatt és a bevétel nem éri el a 20 milliót csak a tizet, akkor elgondolkoznak rajta, hogy hűűű bazze, lehet mégis kellene privát meccs opciot?? nosza, kapják meg patch formájában :DDD

kedves a készítő brigád.... de csak vegyétek, mert SW :C

(#1428) daveoff válasza k-adi (#1427) üzenetére


daveoff
veterán

Ez megint olyan dolog, hogy van rá potenciális igény? Szerintem nincs, innentől kezdve nem értem a problémát. Ezt a játékot is telepakolnák mindennel, mint a BF4-et, akkor meg azért menne a sírás, hogy ez szar, az nem jó, ez miért ilyen, ez miért nem működik. Ezt megfigyeltem már, ilyen a magyar mentalitás, semmi nem jó, mindig más kell. Tény, és való, hogy nem olcsó a játék, sőt drága, de már mondtam, nem kötelező megvenni. Egyébként pont azt a réteget célozzák meg, akik a reklámban is szerepelnek, kiépített egzisztenciával rendelkező felnőtteket, akik az SW-n nőttek fel, és máig oda vannak érte. Szóval nekik nem gond kiperkálni ennyi pénzt, és még örülnek is, hogy egy árkádosabb játékot kapnak, nem kell hozzá über skillesnek lenni....

de csak vegyétek, mert SW
Ezeket a megnyilvánulásokat pedig be lehet fejezni(nem az első eset), mert ez enyhén szólva is flame keltő magatartás. Köszönöm!

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1429) k-adi válasza daveoff (#1428) üzenetére


k-adi
nagyúr

Egyébként pont azt a réteget célozzák meg, akik a reklámban is szerepelnek, kiépített egzisztenciával rendelkező felnőtteket, akik az SW-n nőttek fel, és máig oda vannak érte

Ez nem igaz. :N

(#1430) stoon válasza k-adi (#1429) üzenetére


stoon
őstag

hozok sört! (akkor van?)

különben ezt a parasztbácsi mondta miután kijött a sw vetítésről ! "szerintem ez nem igaz"

már csak azt nem értem hogy miért nem csinálsz egy :a sw sz@r és miért nem szabad megvenni semmi sw játékot és a többit topikot !???? lehetnél topikgazda és meg tudnád nézni hogy hány ember ért veled egyet!? :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1431) daveoff válasza k-adi (#1429) üzenetére


daveoff
veterán

Persze nem kizárólag ezt a réteget célozzák, de hidd el rájuk is komolyan építenek....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1432) csa33ee válasza daveoff (#1431) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Én úgy érzem pont ehhez a réteghez tartozok,bár várok kicsit amíg lemegy majd az ára.Ki tudja még mifenék ki nem jönnek az alapjátékra.

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1433) kisza25 válasza k-adi (#1429) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Pedig mintha csak magamat látnám a reklámban:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1434) daveoff válasza kisza25 (#1433) üzenetére


daveoff
veterán

+1 Ugyanígy érzem! Szerintem qrva sokan vagyunk így ezzel..... :K

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1435) stoon válasza csa33ee (#1432) üzenetére


stoon
őstag

én már rég előrendeltem , hasonló korban lehetünk akkor! nekem ennyit megér a bf4 a bf3 hoz képest csalódás nekem!ez kicsit izgalommal tölt el újra! és nem látok olyat a piacon amit jobban és előbb vagy egyáltalán megvennék! így alternatíva híján és mert persze én is STAR WARS RAJONGÓ VAGYOK.ez fog lekötni nem kevés ideig! kb 1800 órát! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1436) csa33ee válasza stoon (#1435) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Én csak azért nem rendeltem elő mert nem akarok a BF4 hibájába esni, hogy egy bughalmazra adjak ki egy rakás pénzt.Meg várom majd a visszajelzéseket aztán usgyé.Yoda is mondta, a türelem az egyik legfőbb erény. :D Addig maradnak a SW könyvek, meg majd a FILM(ek).

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1437) sixpak válasza kisza25 (#1433) üzenetére


sixpak
nagyúr

Rosszul látod, az én vagyok. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1438) stoon válasza sixpak (#1437) üzenetére


stoon
őstag

nézd már meg jobban!!! nem te hanem én :DDD :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1439) sixpak válasza stoon (#1438) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tényleg, igazad van, most nézem, én az X-Wing-ben ülök. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1440) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

most vagy rohadtuk hasonlítunk, vagy menjetek el szemészhez:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1441) ProEvoFan válasza k-adi (#1380) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

IGEN, SW!
Mint ahogy a COD/BF/Halo/Killzone/Tomb Raider/Grand Theft Auto/Forza Motorsport/Gran Turismo sorozatokat is a neve adja el.Ez így van rendjén.
Ha ez fáj neked, akkor...az a te bajod ;]

(#1442) mettek válasza djculture (#1426) üzenetére


mettek
addikt

De ez mindek is egy arcade játékban ami SW? Szerintem itt nincs jogosultsága.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1443) csa33ee válasza mettek (#1442) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Légy kedves az első mondatodnak még egyszer neki ugrani, kicsit be laggoltál.Köszi! :K

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1444) stoon válasza sixpak (#1439) üzenetére


stoon
őstag

igen.... máááár látom is!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1445) sixpak válasza stoon (#1444) üzenetére


sixpak
nagyúr

:C ..nem rossz... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1446) stoon válasza sixpak (#1445) üzenetére


stoon
őstag

:R csak egy kis rögtönzés :DDD :R

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1447) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Az az igazság mindenkinek van pár film amin felnőtt és emiatt érzelmileg meg mélyebben kötődik hozzá.
Ha valakinek az SW ilyen az ugyis rá fog mozdulni minden tartalomra, meg veszi az összes játékot, kacatot, filmet... stb stb. Ez az igazán lélekből jövő rajongás amit mások kívülállók sose fognak megérteni... max a fejüket vakarják, meg idiótának nézik ezeket az embereket. :)

Topicban is tisztán látszik ez... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1448) stoon válasza marilllyo (#1388) üzenetére


stoon
őstag

erre egy hátulgombolós öltöny kéne örökre :DDD

(#1447) NetTom: erről egy vicc jut eszembe, amikor az apuka bemegy a kórházba és a gyerekét keresi:
1 emelet szépek
2 emelet okosak
3 emelet csúnyák
4 emelet buták
5 emelet Ödönke (jelen esetben sw fun)

nem a tartalommal van baj , csak az előadásal :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1449) FollowTheORI válasza stoon (#1448) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pedig amugy igaza van... :D

De akinek igaza van gyakran ott köt ki ugye, mert rendszerellenes. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1450) pohár válasza stoon (#1448) üzenetére


pohár
félisten

fan, fan!!

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.