Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) daveoff válasza vegitossj7 (#1500) üzenetére


daveoff
veterán

Hát persze.... :U

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1502) marilllyo válasza vegitossj7 (#1500) üzenetére


marilllyo
veterán

Mi? A BF 3-4? Szerintem a legjobb multi fps címek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1503) biceps válasza stoon (#1473) üzenetére


biceps
tag

Mi is megvettük :) Előtte, a héten tartunk még egy Star Wars maratont is otthon, a párom csak egy-két részt látott. :)

(#1485) bul07:
Fura volt, hogy nem lehetett lefoglalni, csak megvenni, bár ha mégse tudnál elmenni a vetítésre akkor a (CC-ben) vetítés előtt 3 órával vissza tudod váltani. A pénzt pedig váltást követő 30 napon belül visszatérítik.

PSN ID: BulldozerHUN

(#1504) vegitossj7 válasza marilllyo (#1502) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hardline és ez. :K

Ez egy igen erős Bioware utóíz, amit a Dice csinál mostanság, szó se róla, a BF4-et rendesen karbantartják frissítésekkel.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1505) marilllyo válasza vegitossj7 (#1504) üzenetére


marilllyo
veterán

Ugye tudod, hogy a Hardline nem Dice játék. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1506) kisza25 válasza vegitossj7 (#1504) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a Hardline nem DICE játék, ez meg még ki sem jött, de leírod ok :DDD :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1507) Gery9112 válasza vegitossj7 (#1500) üzenetére


Gery9112
őstag

A BF 4 startja botrányos volt ez igaz.....de azóta a DICE rengeteget javított a játékon, a DLC-k kellő tartalommal rendelkeztek és (ha nem is halmoztak el minket) de 2 pályát adtak ki ingyen.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1508) vegitossj7 válasza kisza25 (#1506) üzenetére


vegitossj7
addikt

Imádom, mikor tagadják, hogy nem Dice játék a Hardline. :D :R

Csak hogy egyszerűsítsem:

Hardline singleplayer: Visceral
Hardline multiplayer: Dice

Mellesleg meg szerintem mind játszottunk ezzel a játéknak tevezett jól megírt tech-demoval.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1509) kisza25 válasza vegitossj7 (#1508) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Imádom mikor valaki olyan dolgokról nyilvánít véleményt amiket még ki sem próbált ;]
Ezek szerint csak a bétával játszottál és eldöntötted, hogy a végleges játék rossz gratula :R
amúgy lehet igazad van, de mindenhol ezt írták:
Ezúttal nem a DICE, hanem a Visceral Games fejlesztette az új Battlefieldet, mely nem folytatás, hanem egyfajta mellékág. A katonáskodás után most rendőrös-bűnözős hangulattal próbálják megbolondítani a sorozatot.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1510) vegitossj7 válasza kisza25 (#1509) üzenetére


vegitossj7
addikt

Imádom, hogy valaki azt hiszi hogy megjelenés előtt 1 hónappal gyökeres fordulatot vesz a játék, és mindenki imádja majd. (köhm-köhm Hardline). :R

Csak egy dolgot magyarázz meg:

Miért van a borítón a Dice akkor? Ők nem csináltak semmit, ugye? :D :R

Még egyszer leírom:

Hardline singleplayer: Visceral
Hardline multiplayer: Dice

Aki ezt tagadja, az kérem olvasson utána. :K :R

Szerk: Nem mellesleg ti játszottatok mással is, nem csak a bétával? :B

Ja és:

Játszottam a Hardline-al, jobb mint megjelenéskor, az tuti. Mégis tizedannyira kötött le, mint a bf3 anno.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1511) STC Speed


STC Speed
őstag

Egy kis off: Az új filmben ki lesz a sötét oldalon a maszkos?Hogy hívják?

(#1512) fuvi válasza vegitossj7 (#1510) üzenetére


fuvi
senior tag

1 perces keresés eredménye
dobjál linket és elhiszem... engem csak a tények érdekelnek nem a vélemények

[ Szerkesztve ]

(#1513) kisza25 válasza vegitossj7 (#1510) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok nekem meg is van a BFH sőt premium is van és egy jó játék, rosszkor jelent meg (GTA5-el egy időben)
fals névvel jelent meg (Battlefield) és drágán, konzolon 10x annyian játsszák ;)
de mindegy igazad van :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1514) vegitossj7 válasza fuvi (#1512) üzenetére


vegitossj7
addikt

Collaboration from Dice. Benne van a linkbe. Hány multis játékot csinált ezelőtt a Visceral? Főleg Fps-t.

Főleg hogy a borítón is ott virít a neve a Dice-nak.

Teljesen szubjektív mit hisz az ember, a logika már más dolog.

(#1513) kisza25: A jó játék fogalmát inkább csak a kínálat szűkössége szülte szerintem, annyira azért nem lett lebilincselő. :D De ahogy régebben is írtam, a Hardline egy mestermunka a Battlefronthoz képest.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1515) fuvi válasza vegitossj7 (#1514) üzenetére


fuvi
senior tag

Látom Te is csak kiragadni tudsz részleteket. Ha már idézel idézz pontosan.
"GM Confirms Visceral as Lead on Multiplayer and Single Player “With Collaboration From DICE”"
Ezzel számomra vége, nem offolom tovább ezt a fórumot

(#1516) FollowTheORI válasza vegitossj7 (#1514) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hiába erőlködsz akkor sem DICE játék... teljesen Visceral csinálta és felelős érte. Mellesleg a Visceral csinált BF3 és 4 DLC pályákat is... (többek között ezért is kapták meg a bizalmat EA meg DICE részéről).

A DICE az induláskor segített hogy átadta az akkori kódot meg tapasztaltot... de onnantól mindent a Visceral heggesztett össze. Saját ötleten alapul, saját "netkód" optimalizálás, saját pályák, saját minden.

Ha nem tudsz erről az csak a te szegénységi bizonyítványod... talán olvasd el a megjelenés körüli előtti Visceral nyilatkozatokat is ahol erről beszélnek. Ahelyett hogy itt offolsz. ;) :R

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1517) FollowTheORI válasza STC Speed (#1511) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kylo Ren... de amugy nem ő lesz az igazi... van még a háttérben egy másik "Palpatine" szerű karakter, csak őt még nem lőtték el, a neve Snoke és Andy Serkis játsza majd (Gollam/Cesar majmokból), erősen CGI karakter lesz megint. :)

(#1498) laposonly11

Jah szerintem is... legalábbis a Rouge One még épp beleférhet a Battlefront "élettartamába", a következő 1 évben jön ki. Onnan még láthatunk ezt-azt.
Szóval az EP7 és a korábbi epizódokból jöhet tartalom még bőven. Bespin pl a maga felhővárosával lehet valami jó kis multi pálya ahol lehet ugrabugrálni jetpackel. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1518) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Logikát nem tudok adni skacok, ha így látjátok, hát így látjátok. :( Mondjuk ki, igazatok van, SEMMI köze nincs a Dice-nak hozzá, ők ehhez nem adták a nevüket, nem szabad egy lapon említeni a Battlefieldet és a Dice-t. Az, hogy segítettek a Visceralnak nem jelent semmit, sőt, a Visceral rontotta el a Dice-t.

A Visceral a hibás egyedül, őket kell utálni, sőt, a Battlefrontot is a Visceral csinálja, miután bebukik a játék.

We got some fanboys around here.

Nekem is elég volt ebből, ennek tényleg semmi értelme. :R

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1519) Gery9112 válasza vegitossj7 (#1518) üzenetére


Gery9112
őstag

Ideje volt :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1520) FollowTheORI válasza vegitossj7 (#1518) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Viszlát! ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1521) daveoff


daveoff
veterán

Kérek mindenkit, hogy térjünk vissza a topik témájához, és ezt az indokolatlanul sok, értelmetlen, nem idevaló OFF-olást fejezzük be. Legközelebb szó nélkül törölni fogom. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1522) he7edik.


he7edik.
addikt

Hol most a legolcsóbban előrendelni az alap játékot?

Égő szöveg a flém vázon

(#1523) jsk válasza he7edik. (#1522) üzenetére


jsk
senior tag

(#1524) bul07 válasza he7edik. (#1522) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy Origin Mexikó, de ez csak csendben, és saját felelősségre

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1525) raven84 válasza bul07 (#1524) üzenetére


raven84
senior tag

Miért ott mennyi az annyi?

(#1526) bul07 válasza raven84 (#1525) üzenetére


bul07
nagyúr

Standard Edition US$39.99
Deluxe Edition US$44.99
Ultimate Edition US$78.99

És jó lenne egy jó kis Origin kupon is rá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1527) gabor7th


gabor7th
addikt

A játékban lesznek az első részben szerepelt droidok?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#1528) FollowTheORI válasza gabor7th (#1527) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem. Nagyon kicsi az esély rá... jelenleg ahogy kinéz a Disney el akarja felejtetni az előzménytrilógiát, mintha nem is lenne. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1529) jsk


jsk
senior tag

(#1530) Gery9112 válasza FollowTheORI (#1528) üzenetére


Gery9112
őstag

nem is értem miért :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1531) marilllyo válasza Gery9112 (#1530) üzenetére


marilllyo
veterán

Pedig azé megkerincőném a Tí fájtereket egy Naboo Sztárfájterrel...is. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1532) marilllyo


marilllyo
veterán

Star Wars: 15 és 19. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1533) he7edik. válasza jsk (#1523) üzenetére


he7edik.
addikt

Azt hittem komoly árat linkelsz ;] ;)

Égő szöveg a flém vázon

(#1534) marilllyo


marilllyo
veterán

Vannak ilyenek.... pedig megpróbáltam hatni rá. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1535) stoon válasza FollowTheORI (#1528) üzenetére


stoon
őstag

pedig az a focilabda szerintem hát hogy is fogalmazzak gagyi . remélem hamar kilövik! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1536) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Valaki ere tudna választ? :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1537) csa33ee válasza AeSDé Team (#1536) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Igen, a Clone Wars rohadt jó sorozat.Kb a 2. évadtól indul be, van egy csomó igen darkos rész az évfolyamokban.Sajnos a 6. évadot időnek előtte elkaszálták, pedig megért volna még pár folytatást.Van egy két rész amivel a gyerek korosztályt célozták meg de a többség az inkább felnőtt mese.Öreg fejjel én is mint SW fan végignéztem, lehet egyszer még neki megyek a sorozatnak.Nekem bejött.
A Rebels 1. évadát végig néztem, hát ez már inkább a fiatalabb célközönségnek készült és szerintem grafikailag sem jobb a CW-nál.

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1538) k-adi válasza marilllyo (#1534) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez egy epic messenger beszélgetés volt :C

(#1539) jsk válasza AeSDé Team (#1536) üzenetére


jsk
senior tag

Jelenleg a 6 film és a Rebels alkotja a kánont. A Clone Wars hivatalosan már csak alternatív történetszál. Ahogy az eddig megjelent könyvek is már csak, mint Star Wars Legendák léteznek tovább. A játékok is mentek Kyle Katarnnal együtt a kukába.

[ Szerkesztve ]

(#1540) TXT


TXT
őstag

Sracok csak egy kerdes. Az Origin engedte barkinek kozuletek, barmikor mas orszagbol, esetleg mas foldreszrol (Mexiko, Brazilia stb ahol olcsobbnak talaltatok epp) megvenni ezt, vagy mas jatekot es hozzarendelni a mar meglevo magyar fiokotokhoz? :U :U

(#1541) bul07 válasza TXT (#1540) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen megoldható, legutóbb pár ismerősöm a Battlefield 4™ Premium Edition-t vette meg Mexikóból valami 14$-ért

Ha gondolod írj rám PM-be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1542) fuvi válasza csa33ee (#1537) üzenetére


fuvi
senior tag

rajzfilm témában a méltatlanul elfeledett Tartakovsky (Dexter's Laboratory, Samurai Jack) féle 2D-s Clone Warst ajánlanám, jópár díjat is bezsebelt, szerintem nagyságrendekkel veri a 3Ds cuccokat

[ Szerkesztve ]

(#1543) csa33ee válasza fuvi (#1542) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Azt sajnos nem láttam.Jó a története?

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1544) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

vótmá?
Bemutatkozik Leia hercegnő, Han Solo és az Uralkodó
egyik hsz :DDD :
Azt hittem Leila különleges képessége a maró gúny lesz...
"Aren't you a little short for a stormtrooper?" -100% damage debuff

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1545) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Esetleg még az ewok macik majd az Endoron?Parittya meg tökön szúrás lándzsával.

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1546) FollowTheORI válasza csa33ee (#1545) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez az egyik dolog amit sosem fogok Lucasnak megbocsájtani... :D
És persze az elvileg "páncélban" lévő rohamosztagosok ellen is hatásos. MEGALOL! :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1547) fuvi válasza csa33ee (#1543) üzenetére


fuvi
senior tag

a II. és III. rész között játszódik (ugyanúgy, mint a 3Ds, de semmi közös nincs bennük, szereplőket kivéve), sok csatajelenet, nincsenek benne új karakterek, csak amik a filmekben voltak

wikipedia

full series youtube angolul

[ Szerkesztve ]

(#1548) csa33ee válasza fuvi (#1547) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Hosszú hétvégén lehet meg sasolom.THX ! :R

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1549) FollowTheORI válasza fuvi (#1547) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért a 3D-sből sokminden kiderül... ami a filmekből nem. :)

Meg a most futó Rebelsből is majd...

Szerintem mindet érdemes megnézni egyszer.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1550) csa33ee válasza FollowTheORI (#1546) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Nagyon remélem az új filmben nem kell majd végignéznünk senkinek a gyermek korát, esetleg ostoba topáskodását.Lásd JAR-JAR. "" CROSSFINGER ""

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.