Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) djculture válasza bul07 (#2000) üzenetére


djculture
félisten

Hát ja. Minden esetre én kivárok a vásárlással, ha nem anyázással lesz tele a topik megjelenés után 1-2 héttel akkor megveszem. Hardline 2.0 történet nem kell, nem dísznek veszem ha veszem mint azt.

[ Szerkesztve ]

(#2002) bul07 válasza djculture (#2001) üzenetére


bul07
nagyúr

Hardline-ot én is majdnem megvettem, így ezt most megkockáztattam :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2003) daveoff válasza TXT (#1997) üzenetére


daveoff
veterán

Hát a win7-et én elfelejteném a helyedben, már a 8 is jobb volt játékok szempontjából...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2004) djculture válasza bul07 (#2002) üzenetére


djculture
félisten

Én meg is vettem játszottam vele úgy 40 órát a végén már annyi csaló volt hogy leköptem volna a készítőket legszívesebben. Egyszerűen csalás nélkül ezekbe sikerélményed nem lesz mert a kis kcsögök már pénzért árulják ehhez is a hacket.. Azért meg is várom inkább a történéseket.

[ Szerkesztve ]

(#2005) pohár


pohár
félisten

sikerült találnom egy igen gyors koreai proxy-t, Origin is megnyílik vele, az ottani számláló már 22 óra 47 percnél jár :C

remélem, hogy holnap is működni fog még >>> 14.39.140.6:8080

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2006) exor


exor
tag

Sziasztok!
Ha megveszem a dobozos kiadást PC-re, feltétlenül a lemezről kell telepítenem, vagy lehet úgy is, hogy originen beírom a dobozban lévó kódot és onnan töltöm le? (GTA V-nél is lehetett így a social clubon keresztül, ott is dobozosat vettem). Ugyanis nincsen DVD olvasó a gépemben, viszont átszámítva, a dobozos verziót kb 5k-val olcsóbban megkapom mint ha originről rendelném elő.

(#2007) S1M0N válasza exor (#2006) üzenetére


S1M0N
senior tag

Mindenképpen kell Originen regisztrálni, a DVD-hez hozzá sem kell nyúlnod.

(#2008) kisza25 válasza exor (#2006) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Honnan vennél dobozost?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2009) exor válasza kisza25 (#2008) üzenetére


exor
tag

Azt még nem döntöttem el, mindenhol 13,5-14k között van a dobozos, originen meg 60Euro ami kb 18,5k lenne.

#2007 S1M0N:
Köszi a választ, így megnyugodtam.

[ Szerkesztve ]

(#2010) kisza25 válasza exor (#2009) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és tényleg:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2011) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,

3440x1440-ben szeretném tolni a játékot.
Szerintetek ez elég lesz hozzá?

CPU: i7-6700 3.40GHz
RAM: 16GB DDR4 2133MHz
SSD: SAMSUNG 250GB 850 EVO
VGA: GIGABYTE GTX970 4GB GAMING

A monitor már megvan (LG UtraWide 34UM95-P 34" 21:9), a gépet is hamarosan rendelem, de a VGA-ban továbbra sem vagyok biztos. Mindenhol csak FHD-s ajánlásokat látok.

Illetve gondolom Origin-ba belépve ezt is meg tudom majd vásárolni. Deluxe elég lehet? Ahogy látom itt nem az eszetlen öldöklés a multi lényege, hanem a stratégia is. BF3-hoz vagyok szokva, ott csak belépek és zúzok TDM-ben.

Köszi!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2012) FollowTheORI válasza TigerCat (#2011) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valamilyen beállítással el fog rajta menni... majd kitapasztalod. Maxon persze nem biztos, annyira azért nem erős a 970. :)

Nyilván originen is meg lehet venni...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2013) TigerCat válasza FollowTheORI (#2012) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Pont ettől tartok... Megveszem és mégis inkább a 980, vagy 980Ti kellett volna. Na, akkor mérges leszek.

Lehet, valakit keresek a környéken egy ilyen karival és megkérem, teszteljük le a kijelzővel. Talán van valami demó is, amivel ki lehet próbálni.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2014) kisza25 válasza TigerCat (#2011) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

bf3/4-nek is a stratégia lenne a lényege...
+1 az előttem szólóhoz

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2015) TigerCat válasza kisza25 (#2014) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Hja, az lenne.
Bár tegnap elég jól arattam, erre jött egy nyikhaj, lecsítörözött, természetesen azonnal ki akartak szavazni. Konkrétan azt sem tudom hogy kell csalni, vagy hekkelni, csak megvettem a játékot, feltettem és tolom pár éve. nem tizenéves nyihaj kölyök vagyok aki erre élvez. Lassan 40-be fordulva egyszerűen csak kikapcsol és szórakoztat. Ez azért elveszi az ember kedvét...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2016) kisza25 válasza TigerCat (#2015) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

elég sokan vagyunk 30+ felett (pl én 36), de tudok olyat is aki 54-ben született és velünk tolja:)
Szerencsére a tizenévesek többsége cod-al nyomul, de sajnos akadnak BF-ben is

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2017) pohár válasza TigerCat (#2013) üzenetére


pohár
félisten

YouTube-on nem találtam sok UWQHD gameplay-t, kivéve egyet, ahol nagyon szépen ment minden, feltolva minden lehetséges cucc Ultra minőségre, de ott SLI-ben futott két 970... ilyen felbontás mellett én elgondolkoznék inkább egy 980-on, biztos ami biztos :K

főleg úgy, hogy aprón már ki lehet fogni újakat 140-ért (Giga WF3), ennyiért nevetséges ez az ár, főleg azt nézve, hogy boltban egy GTX970 olyan 100k körül kezdődik

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2018) TigerCat válasza kisza25 (#2016) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Majd eléri őket is a kor szelleme...
:-)

(#2017) pohár:
Papíron nem olyan eget rengető a különbség a 970 és a 980 között, ezért gondolkodom a 980Ti-n. Csak ne lenne ilyen rohadt drága...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2019) pohár válasza TigerCat (#2018) üzenetére


pohár
félisten

hát ha csak ezzel akarsz játszani, vagy a jövőben is akarsz (mondjuk Battlefield 5, ami '16 őszén esedékes), akkor jobban járhatsz a sima 980-nal, szerintem kicsit overkill a 980Ti csak ehhez a játékhoz, ami annyira nem GPU-gyilkos

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2020) TigerCat válasza pohár (#2019) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi szépen a tippet! Szerintem szerzek egy gépet tesztelni. Úgyis jönnek egy szívességgel az üzletben, ahol vásárolni szoktam...

A technikai adatokkal nem vagyok tisztában, fogalmam sincs mennyi FPS-sel fut a játék, lemérni sem tudom mivel, mert szegény gép nem egy mai darab. Proci: i5-2500K, RAM: 8GB 1333MHz, VGA: GTX460, SSD: 250GB (SATA 6Gb/s), azonban FHD-re megfelel. Nekem.

Egyébként nem is tudtam, hogy érkezik új Battlefield. A BF4 nem fogott meg, de ezt azért meglesem majd...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2021) pohár válasza TigerCat (#2020) üzenetére


pohár
félisten

valamelyik fejes hintette el (lehet pont a CEO), hogy 2016-ban fog jönni új játék, ami ugyanúgy a jelen/közeljövőben fog játszódni, valószínűleg ez a BF5 lesz majd

hát kíváncsi leszek, hogy le tudjátok-e tesztelni a játékot ilyen felbontással vásárlás előtt :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2022) he7edik.


he7edik.
addikt

Hogy lesz valaki PH addikt a böngésző ismerete nélkül? ;]

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#2023) lofagi válasza he7edik. (#2022) üzenetére


lofagi
addikt

Elég egyértelmű, itt teszi fel a kérdéseit. :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2024) TigerCat válasza pohár (#2021) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Na, arra én is...
Egyébként egy jó kis II. világháborús témát is megnéznék megint, akár a MoH-ban. Nosztalgia...

(#2022) he7edik.:
Nekem írtad?
Mert én ismerem a böngészőt. Van középen egy sáv ahova beírhatom hogy fészbúk, vagy porhub, balra fent a majrégomb (piros x-es pötty) ami ez utóbbi megtekintése esetén jön képbe (bezárja az ablakot ha gáz van). Mellette van egy sárga és egy zöld is, de ezek már durva dolgokat tudnak, szóval nem nyomkodom egyiket sem. Ja, meg az ikon a Dock-on. Az "indíccsa". Nagyjából ennyi... :DDD

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2025) D4v3 válasza pohár (#2005) üzenetére


D4v3
őstag

Azt leírnád, hogy hogy tudunk majd belépni originre ezen a címen keresztül? Böngészőből nyitod az origint vagy hogy?

(#2026) salytmasztor válasza TigerCat (#2018) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Nem igazán értem miért csodálkozol, hogy ilyen monitorhoz és brutál felbontáshoz nem elég a 970 (főleg a hibás memória problémájával).
Ha csak single játékokat akarsz tolni, ahhoz talán oké, de multihoz, ahol legtöbben maximum full HD-ben rohangálnak és sokszor az erős VGA-kal is low / medium beállításokkal, ott 20-30 fps-sel elég sűrűn fogsz esni / kelni az tuti. :U
Elég nagy hátrányod lesz, még akkor is ha főleg casual játékosok ellen harcolsz majd.

Másik dolog, hogy el kellene felejteni gyorsan ezeket a szintetikus méréseket / teszteket, mert sokat nem érnek.
Ha játékra használod a VGA-d, akkor játékteszteket nézz és főleg arról a játékról / motorról, amivel majd játszani fogsz:

SWBF beta vga test - gamegpu
SWBF beta vga test - tweaktown
SWBF beta vga test - guru3d

Persze ezek a tesztek a beta-ról vannak, de szerintem a végleges verzióban sem fognak sokban különbözni az eredmények. (A héten majd meglátjuk.)

[ Szerkesztve ]

(#2027) mobal válasza salytmasztor (#2026) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

No offense de ez elég csúnya volt, hogy "hibás" :DDD!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2028) salytmasztor válasza mobal (#2027) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Én sem offense miatt írtam, de ez a probléma tény sajnos.
Az ember pont ilyen nagy felbontásokban használná ki a teljes 4gb-ot a kártyán (full HD-n sose fogja észrevenni kb) és nem tudja mert "hibás"-an gyártották le.
Tweaktown-os tesztben mutatják is a VGA ram használatot és a legnagyobb felbontáson már kell a játéknak a 4gb.

[ Szerkesztve ]

(#2029) TigerCat válasza salytmasztor (#2026) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Hát, majd meglátjuk. Szerzek egy teszt gépet...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2030) FollowTheORI válasza salytmasztor (#2026) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyáltalán nem hiba... ha olvastad a góré levelét az ügyben tudhatnád, hogy az alternatíva az volt, hogy 3GB-os csak a 970.
Szóval, ha innen nézed jó, hogy rajta van az a plusz 1GB. Használható és lehet úgy optimalizálni a memóriakezelést, hogy ne számítson annyira.

Ha ez szerinted hiba, akkor... :P

Mellesleg én még nem sok játékot vagy tesztet láttam ahol kijött volna emiatt valami lényegi sebességkülönbség plusszba a 970 - 980 között. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2031) #85552128 válasza FollowTheORI (#2030) üzenetére


#85552128
törölt tag

Azért ez nem így van, 3.5 GB-osként is éppúgy letudták volna gyártani, vagy 4 GB-sként ha ROP-ot nem tiltanak le ahogy a 980 Ti-nél is csinálták...

(#2032) sixpak válasza FollowTheORI (#2030) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezt a verziót még nem hallottam, mindenesetre eléggé meredeken hangzik...de legalább megnyugtató...mármint annak, aki elhiszi ezt az orbitális f@szságot. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2033) FollowTheORI válasza sixpak (#2032) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[link]

Instead of being excited that we invented a way to increase memory of the GTX 970 from 3GB to 4GB, some were disappointed that we didn’t better describe the segmented nature of the architecture for that last 1GB of memory.

This is understandable. But, let me be clear: Our only intention was to create the best GPU for you. We wanted GTX 970 to have 4GB of memory, as games are using more memory than ever.

Ez a hivatalos álláspont egyenesen a nagyfőnöktől... nem meredek. :P ;]

(#2031) Szaby59

Nem az a lényeg mit tudtak volna csinálni, hanem hogy mit miért csináltak. :)
Simán el tudom képzelni hogy a másik alternatíva az volt hogy 3GB és csak 192bites interfész... vagy akármi rosszabb, mint ami végül lett. Szóval én a pozitív oldalról nézem, te meg a negatív ennyi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2034) #85552128 válasza FollowTheORI (#2033) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ez a blogpost egy bs, "we invented a way..." Istenem, aki ezt beveszi... :))
Azt azért csinálták mert 4 gigával jobban eladható.
Tehát az az állítás, hogy azért ilyen a memória mert nem akartak csak 3 GB-s kártyát nem állja meg a helyét.
Technikailag ettől van más is út is ami nem lett volna rosszabb mint a mostani megoldás.
A kártyán 224 bites "teljes értékű" busz van most is, tehát a másik alternatíva 3.5 GB@224 bit lett volna. Vagy az, hogy odaírják 3.5+0.5 GB nem pedig elhallgatják és ez a probléma...

[ Szerkesztve ]

(#2035) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szóval akkor mindenki VPN/Proxy csalni fog ma este? :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2036) FollowTheORI válasza #85552128 (#2034) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Utsó comment tőlem...

"...tehát a másik alternatíva 3.5 GB@224 bit lett volna. Vagy az, hogy odaírják 3.5+0.5 GB nem pedig elhallgatják és ez a probléma..."

Na ilyen kátryát tuti nem hoznak ki, ez is BS, már elnézést... lehet technikailag lehetne, de amugy meg nem.
Külön alkatrészeket csak azért összeválogatni, nagyobb költség mit spórolás. :)

Mondom akármennyire is BS, tuti hogy volt egy olyan döntés mennyire vágjuk meg a GPU-t a 980-hoz képest... és akkor eldöntötték vagy 3GB 192bit, vagy 4GB és belül kicsit megnyírjuk hogy azért mégis legyen különbség, de legyen 4GB is.
Szerintem jobban jártunk... akármennyire is BS, szerintem ez lezajlott valamikor a fejlesztés/évek során. :)
Ez a része nagyon is igaz lehet...

Az utólagos mosdatás/magyarázkodás persze BS, vagy akármi ahogy akarod... de az megint más téma. én most nem erről a részéről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2037) Edem05 válasza FollowTheORI (#2035) üzenetére


Edem05
őstag

Esélyes... :U

(#2038) #85552128 válasza FollowTheORI (#2036) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mit kell összeválogatni ? Pont, hogy az a 0.5 GB-s chip nem kéne rá ami amúgy sem működik... Nézd már meg pls. miből is ered a 3.5+0.5 GB probléma... [link]
A kártyád most is 3.5@224-es ként működik az esetek 99%-ban mivel az utolsó 512 MB-nak nincs dedikált hozzáférése így inkább ki van kapcsolva. Még lassítaná az előtte lévőt is ha működne...

[ Szerkesztve ]

(#2039) FollowTheORI válasza #85552128 (#2038) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah értem, szóval ott lenne a 4GB, de azt mondod hogy csak 3.5-et lát, ezért úgy lenne a dobozon is meg hivatalosan?
Azt hittem arra gondolsz hogy fizikailag is csak 3.5GB... na ez sem jó, mert ha ott van 4GB akkor naná hogy azzal fogják reklámozni, pont ahogy írod, mert eladhatóbb, ráadásul nem is hazugság, mert ha kell használható is.
Szóval ez megintcsak nem lenne a dobozon úgy hogy 3.5GB...

A kommunikáció része hibás volt, elismerték és azt is hogy nem lesz többet ilyen. :)
Én hiszek nekik. :D

A részemről vége. :R

Egy szó mint száz, 4GB-ot akartak, 4GB ott van... a többi meg olyan amilyen.

(Én azt hittem fizikailag 3.5-re gondolsz, hogy csak annyi legyen rajta, azért az alkatrészek...)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2041) FollowTheORI válasza Edem05 (#2037) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Fantasztikus... beleviszik az embert a rosszba... :D

Én remélem kibírom a hivatalos rajtig. :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2042) ScomComputer


ScomComputer
veterán

De lassan telik az idő....mindjárt 16-óra:

:C

(#2043) mobal


mobal
MODERÁTOR

Na srácok VGA-t kibeszéltük! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2044) laposonly11


laposonly11
senior tag

Ezt a 4K-t minek erőltetni, ennyire fontos a tűéles kép, mert a játékok nem lesznek szebbek tőle!
Én pl. anno monitort kerestem és beleszaladtam ebbe az LG dm2352 be és 70 pénzből kaptam ips monitort, + TV kép a képben funkcióval + passzív 3D-t! A mozijegy árához hozzá csapott, amúgy külön 500 ft os szemüveggel kipróbáltam a 3D-t, egy darabig így nyomtam a battlefield 3-at, mondjuk tény hogy a frameratet így felezi a funkció! Ja nvidia kártya kell hozzá nem tudom amd-ben van-e 3d opció!

Ordo est anima rerum.

(#2045) kisza25 válasza FollowTheORI (#2033) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a gtx 960-nak valós a 4GB memóriája, mert ezt sem láttam még 3,5GB felett?:P
mobal: bocsesz csak utólag láttam, hogy szóltál :B :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2047) mobal


mobal
MODERÁTOR

VPN-t többnyire (teljes mértékben) kéretik mellőzni. Legalábbis a témában tuti.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2048) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Nem indul...pedig 16 óra:

:(

(#2049) pohár válasza mobal (#2047) üzenetére


pohár
félisten

Originen lehet használni, akkor miért nem?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2050) D4v3 válasza ScomComputer (#2048) üzenetére


D4v3
őstag

VPN on, originbe belépsz, játék elindít, VPN off. Nekem így elindult most.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.