Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) zkas90 válasza laceszgamer (#700) üzenetére


zkas90
senior tag

Mégis mit vártál ha ugyanazzal a motorral csinálták? Ettől még akkor sem lesz battlefield.
Sőt bizonyos dolgokon változtattak is, tehát például a lézer sokkal lassabb a sima golyónál.
Mivel alapból máshogy viselkedik a lézer, mint a sima töltény teljesen máshogy kell játszani a két játékot.

ui: Én kifejezetten örültem volna ha csak a skineket, hangokat és zenéket cserélik ki a BF4-ben. Az a játék jó, star wars külsővel pedig még faszább lenne.

[ Szerkesztve ]

(#702) daveoff


daveoff
veterán

Ennek a játéknak nincs hangulata? Mi van? Ezeket a kritikákat komolyan nem tudom hova tenni. A látványvilág, és a hangok eszméletlen jók lettek, tényleg mintha a filmben lennék. Szerintem nagyon részletesen ki van dolgozva a Star Wars hangulat, hibátlan. Játékmenet tényleg egy idő után unalmas tud lenni, de ne felejtsük el hogy ha lenyomsz ugyanazon pályán, ugyanazon játékmóddal 20 kört, az minden játékban unalmassá válik. Szerintem a BF-ekhez nem sok köze van a játéknak, igaz technikailag(hitbox, stb.) ugyanaz, de azzal nincs semmi baj. Kellett pár kör mire megszoktam, kiismertem a játékot, de utána nagyon élveztem, nem szabad mindjárt feladni. Walker Assault kicsit kaotikus, a 32 player ellenére szinte 64-esnek érződik, lehet az instant spawn miatt, vagy nen tudom, de tetszik. Szóval nekem bejön a játék, szerintem megérte előrendelni 45$-ért a Deluxe-ot.;] Nekem ennyit megér, azért a véglegesben mégiscsak több tartalom lesz....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#703) laceszgamer válasza zkas90 (#701) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem is azt írtam, hogy tiszta BF csak annyit, hogy nagyon hajaz rá ilyen téren.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#704) zzola válasza daveoff (#702) üzenetére


zzola
félisten

+1!
Viszont tudás itt nem nagyon kell, maximum reflex,gyorsaság kell...a látvány szép, de erősen gondolkodom, hogy a delux megér-e 9k-t...

(#705) kisza25 válasza daveoff (#702) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

most reggel kicsit belekóstoltam, hát szokni kell:D

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#706) daveoff válasza zzola (#704) üzenetére


daveoff
veterán

Nekem fekszik ez(mármint nem a tudás hiánya:D), úgyhogy nincs gondom vele. Csak legyen HC, mert ez a normál nagyon gáz....:(

Kisza: Ne add fel, jó lesz az!

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#707) prokxy válasza daveoff (#702) üzenetére


prokxy
veterán

Hangulat az nagyon ott van, az előbb linkelt videómban, amikor elsuhannak a repcsik, jön a kis lépegető (bocs, nem vok nagy SW-os, nemtom a nevét), az átjön rendesen. Viszont nekem ez kevés, ahhoz, h 10-14k-t kiadjak érte. Ha már lövöldözök, akkor ott a BF4, az pedig 10x jobb, mint ez, nekem.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#708) v!ct0y válasza k-adi (#690) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát a BO3 még szép se volt. Viszont szaggatott mint állat.

(#709) #35434496 válasza kisza25 (#705) üzenetére


#35434496
törölt tag

Én is próbálgattam reggel még egy kicsit. Fura de szerintem kezdek belejönni. :D Tegnap elment a kedvem tőle miután egy jó képességű neve alapján (ferde szemű) csóka leszedett minden pillanatban. :D
Én megveszem a játékot. :K

(#710) BandiHUN válasza daveoff (#706) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na mentem én is egy próbakört...valamiért csak a -novid -noborder -windowed trükkel megy,külömben directx error és képernyőillesztő nem válaszolt... téma van,viszont egyébként a játék nagyon jól megy,nem akad,simán fut és szép.
Nekem a bajom annyi vele csak,hogy ez tényleg egy BF Light.Egyszerűen KEVÉS.Nincsenek squadok,normális minimap,adott helyre spawn,kevés a cucc,a fegyver,stb...
És még egyelőre elég összevissza a balansz.De ez változhat...inkább én is attól félek,hogy ebből pl.20-30 óra után kifulladás lesz.
Teljesen jó lenne ez a light technika...de nem ekkora mapon,ekkora körökkel,hanem valami pörgősebb,kisebb terepen,kicsit az az érzésem volt,mintha egy cod alá odapakolták volna a BF méretű mapokat.
A hangulat viszont eléggé átjön.Bár ott is hiányzik a dinamika,én vittem volna bele a kör alatt pár változást a mapon,effektust,akármit,mintha a film egyetlen képkockáját játszanám fél órát vagy hogy fejezzem ki magam...
Még fegyverileg félek,hisz lézerstukker oszt' jóvan'...
Egyszerűen nem érzem ebben a gémben a szavatosságot.Olcsón persze lehet majd én is benevezek...

A beta meddig tart?Csak a hétvégén?Cselesek a codosok,mert ott dupla xp van a hétvégére ;] Bár ott,mivel egy hónap múlva jön a kövi,sok mindenkit már nem mozgat.Én végülis rá fogom erre szánni most az időm,ameddig tart a beta,sajna amúgy sincs sok gémóra tervben :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#711) BandiHUN válasza v!ct0y (#708) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez nekem is fura.A BO3 messzemenően ócskábban ment,akadozott,le kellett full venni mindent,cserébe az maxon sincs ilyen mint ez munimumon...az egy ritka tákolmány.Csak sajna az menti a BO3-at,hogy az mint játék jól sikerült,itt meg a technikai háttér ellenére sem érzem a "csak még egy kör,esküszöm,aztán megyek a dógomra' "-effektust.Ott megvolt minden nyűg ellenére.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#712) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Nekem bejött, előren... Ja nem. Azt sosem szabad.

Letoltam vagy 3 kört, ment is a lomtárba. A Hardline ehhez képest egy mestermű. A grafikája és a hangok tényleg átlagon felüli, de ez a lebutított, totál idiótáknak készült játékmenet nekem nem fekszik. :(
Nincs egyensúlyban az Erővel.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#713) LackoMester válasza BandiHUN (#710) üzenetére


LackoMester
addikt

A Drop Zone játék mód az tiszta COD SD, egyébként nemrossz, a fegyverek kicsit érdekesen viselkednek, de kimondottan játszható. :K
Asszem megveszem, de csak is okosba. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#714) BandiHUN válasza LackoMester (#713) üzenetére


BandiHUN
veterán

Egy ötöst nekem is megérne...de hát ugye ott a cod is,amire nemigen lesz okosság,és egyszerre is jön ki,sajnos nálam még mindig arra dől a mérleg nyelve...
Félek,hogy itt az lesz,hogy majd a karácsonyi szünetre ha lesz valami okos,akkor lesz meg maximum.
A pénztárcám elbírná épp,de már közel sincs annyi időm és kedvem játszani úgy ánblokk.Sajnos ennek sem kedvez a BF stílus,itt kell minimum egy óra szabadidő,hogy ténylegesen fusson az ember egy egész kört,a cod még mindig jobb ebben a max.10 perces köreivel...
Ejj a régi szép idők,mikor 3-4 óráig a monitortól se keltem fel egyhuzamban,csak sört hozni+lecsapolni a fáradtolajat... :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#715) v!ct0y válasza BandiHUN (#711) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát én nem tudok egy olyan játékot élvezni amit lowon kell tolni de azért még ott is szinte játszhatatlan.
Nekem ez a játék pont elég. Nem kell kismillió kiegészítő a fegyverre meg melyiket tegyem fel melyikkel lesz sokkal jobb fasság.
Aki meg a STAR WARS hangulatot nem érzi az nem is tudja milyen az. Az eelőbb meg úgy mentem 2 kört, hogy a torrent futott és egy darab laggot nem vettem észre.

(#716) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Sziasztok!

Tegnap éjjel próbáltam volna először, de nem szerette az ATI 5870 1GB-os kártyámat. Ma beírtam a parancsokat a tulajdonsághoz és lőn csoda, vajsímán fut FullHD-ban.

Elsőre 20 perc játék után nem temetem, pedig az nálam már nem jelent rosszat. :DDD De egyelőre nem érzek sürgős késztetést, hogy előrendeljem. Sokallom a 14 ezret én is érte.

Még kaotikusnak tűnnek ezek a kártyák, mikor kapok gránátot, mit érdemes megvennem dolgok, de csak kisimul pár nap alatt! :))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#717) k-adi válasza v!ct0y (#708) üzenetére


k-adi
nagyúr

BO3 lehet, hogy nem szebb ennél, de legalább pörgős, izgalmasabb és kiforrottabb. (pl. Killstreakek/scorestreakek vs. Power ups)
A szaggatás meg nem mindenkinek volt, illetve nyilván még javíthatnak ezen. ;) (persze kérdés hogy fognak e javítani a teljesítményen de én bízom benne)

Ez meg "csak" szép...de ezen kívül nem tud mást felmutatni. :((

Hangulat? Pls. :))) Közel sincs az SW hez...

Attól még hogy SW skinre van ráhúzva egy gyengített/ módosított BF4 még nem lesz SW hangulat.
Igen BF4.... Érdekes módon itt is sokan említik és máshol is azonnal azzal hozzák párba. És nem csak a technikai része miatt.

Én szeretem az SW-t, a mozifilmet is alig várom már, de ez a béta hatalmas csalódás. Főleg az eddigi nagy hype miatt is. Ilyen fasza olyan fasza lesz a game. Hát, marhára nem! :(

Hiába szép a játék és technikailag kevés hiba van benne (mert BF4bol másolták át, de mindegy....) ha egyszerűen ahogy Előttem is írtak: nem érzem a késztetést hogy 2 kör után folytassam. Egyszerűen unalmas. :(

Az meg szimplán szánalmas hogy ezért 10+ ezer ft pénzt kérnek! :DD

Tehát: Szép, technikailag sem rossz (hála BFból átemelt dolgok miatt) de drága és hangulata nullához konvergál.

[ Szerkesztve ]

(#718) Malachi


Malachi
addikt

jutott eszembe a kérdés: mi itt PC-n finnyogunk, de konzolon is ez a helyzet? oda jobban passzol ez a játék, nem?

(#719) laposonly11


laposonly11
senior tag

Szép, látványos és hangulatos, jó ötlet a felszedhető bónusz cuccok, DE:
A Hothi pálya nagy pályának van betudva, pedig alig 50 m széles és kb. 1km hosszú, ez csak harmada a BF4 pályáknak.
A scriptelt, irányíthatatlan, és időkorlátos lépegetők már vicc, a bónuszként felszedehető jármű nem tudom melyik agyamentnek jutott eszébe, de nagyon elszúrták. Az meg pláne röhejes ha egy gyors vadászgépet szedsz fel, lásd.: Interceptor, A-Wing, azzal kb. 3 másodperc alatt hosszában keresztül repülöd a pályát, és nevetséges élvezhetetlen körözés következik a levegőben az ellenfelekkel! Az meg hogy nincs választható játékmód, csak a pályához kötött story azt kb. 10. nekifutásra meg lehetett unni!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#720) kisza25 válasza daveoff (#706) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak 2 rövid körre volt időm, a másodikban 12/6-ot lőttem és nyertünk és én lettem az első, szóval nem tudom mit kellene feladnom:P
Mondjuk azt nem lehet beállítani, hogy 1x megnyomom shiftet és fusson?
Meg ez a fegyverváltáshoz meg gránáthoz felső gombok kellenek, (1-4) ezen is állítok, ha lehet, mert nagyon nem ezt szoktam meg :N

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#721) SipiBcs válasza kisza25 (#720) üzenetére


SipiBcs
őstag

De lehet. Az optionsban ugyanúgy be lehet állítani mint a zoomot.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#722) kisza25 válasza SipiBcs (#721) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az optionson belül mi az elnevezése, mert 3x végignéztem de nem találtam meg? :R

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#723) FollowTheORI válasza marilllyo (#644) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ehhez még annyit amugy, hogy AT-ST-k ellen várhatóak majd kártyás fegyverek. Survirvorban van is.

(#722) kisza25

Azt hiszem a Game menüpont alatt van.... lehet állítani hogy hold vagy press vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#724) laposonly11 válasza kisza25 (#722) üzenetére


laposonly11
senior tag

A GAMEPLAY menüpontban, "Soldier Sprint" ! :W

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#725) salytmasztor válasza k-adi (#717) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Na megjött(ek) a tipikus negatív-spammer emberkék.
Egyszer (vagy kétszer) beírod a véleményed, az oké persze.
No problem, teljesen rendben van.
De te az úgy néz ki az a jól ismert típus vagy aki csak nyomod és nyomod ugyanazt a fröcsögést sokszorosítva.
Ha nem tetszik a game akkor miért nem foglalkozol olyan játkokkal inkább ami tetszik is? :U
Bár már tegnap is feltűnt, hogy te a kipróbálás előtt előre temetted a játékot:
"...de ha tényleg November 17-én jelenik meg a játék akkor valóban kezdhetitek ásni a gödröt neki."

A BO3-at meg az egész COD sorozatot hagyjuk inkább.
Minden évben lehúzzák az emberket 10+ezer forinttal (+brutál drága DLC-kel), kb ugyanazt eladva pepitában.
Egy konzolos "pörgős", több szempontból is foshalmaz az a sorozat már jó pár éve (kb a COD 4-5 óta).

"Hangulat? Pls. Közel sincs az SW hez..."
Mert mit kellene még csinálniuk egy multis játékba, hogy még több SW hangulat legyen?
Még lesz egy csomó más stílusú map és sok játékmód / skillek, stb.

Azokat is bírom, akik 2-3 kör alatt törlik a játékot, mert igazából utána lehetne a kártyákat / skilleket kirakni és pont ezeket használva kezd érdekes lenni a taktikusabb támadás / védekezés.

"Az meg szimplán szánalmas hogy ezért 10+ ezer ft pénzt kérnek!"
Nem kevés pénz, de ahogy a többi játékot, ezt sem a kelet-európai pénztárcához igazítják, hanem a nyugati alap fizetésekhez...
Ha ez szánalmas, akkor a COD+DLC-k árazása mi? :U

[ Szerkesztve ]

(#726) zkas90 válasza Malachi (#718) üzenetére


zkas90
senior tag

konzolon is olyan a jatek mint pc-n
nem ertem miert lenne megfelelobb ez a konzolosoknak, mint a pc-seknek

(#727) vegitossj7 válasza salytmasztor (#725) üzenetére


vegitossj7
addikt

Már akkor megbukott, mikor bejelentették, hogy nem lesz klón háború.

Taktikus támadásról meg ne beszéljünk, ennek semmi köze hozzá. :D

De gondolom előrendelted, azért kell ennyire védeni.

(#729) salytmasztor: Véleménye mindenkinek van. Az más, ha idióta az ember. Kérlek ne csináld az utóbbit.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#728) Malachi válasza zkas90 (#726) üzenetére


Malachi
addikt

a látszólagos egyszerűsége miatt. mész/lősz. nem nagyon kell taktikázni - a kártyákkal lehet játszadozni majd, az biztos. ma is belerakok majd néhány órát és meglátjuk. különben elég hülye érzés, mert fél lépés választ el attól, hogy vegyek egy limitált PS4-et, ezzel a játékkal. de nem tudom elképzelni, hogy ne bénázzak a kontrollerrel. :/

(#729) salytmasztor válasza vegitossj7 (#727) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Ja igen, pont olyanokról beszélek mint te:
"Letoltam vagy 3 kört, ment is a lomtárba."
:P

"A Hardline ehhez képest egy mestermű."
Ez is sokat elárul a véleményalkotásodról. :U

[ Szerkesztve ]

(#730) Shing válasza laposonly11 (#719) üzenetére


Shing
őstag

LOL
Planetside 2 után egy vicc ez a játék

(#731) marilllyo válasza zkas90 (#726) üzenetére


marilllyo
veterán

Én PC-n is meg PS4-en is kipróbáltam. PS4-en a többi ps játékhoz képest remekül lett optimalizálva. A grafika közel azonos. Illetve nagyon szépen ráírták kontrollerre...de a DICE eddig is szerette a konzolokat.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#732) salytmasztor válasza Shing (#730) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Planetside 2 brutál jó... lenne.
Csak pont az "erőssége" a hatalmas gyengéje: túl nagy terepen túl nagy harcok vannak = átláthatatlan káosz az egész. :(
Persze lehet csatlakozni klánokhoz, stb, stb, de ha csak egyedül vagy kis csapattal akar játszani az ember egy lightosat, akkor nem sok értelme van a játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#733) @rglaaf válasza salytmasztor (#725) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nyilt bétából elég sok mindent le lehet szűrni

Titanfall- bétát toltam 5-6 kört ment a kukába jól döntöttem hogy nem vettem meg mert bukás lett
Hardline-bétát toltam 5-6 kört ment a kukába jól döntöttem hogy nem vettem meg mert bukás lett

ha ennyi idő alatt nem fog meg valakit a játék akkor mindegy mi lesz a full játékban

PSN:BiZzare_0 ️

(#734) zkas90 válasza Malachi (#728) üzenetére


zkas90
senior tag

Huha. Attol hogy egy jatek egyszeru maris jobban bejon a konzolosoknak? Ezt nem is tudtam. :D
Tudom hogy nem rossz szandekbol irtad, csak eleg fura ilyet olvasni.

Am jatszottam bf4et pc-n es xboxon is. Mindkettonel tapasztaltam a mesz es losz stilust. Ott sem torodtek semmivel csak sima TDM-nek hasznaltak a palyakat. Sajnos minden platform a casual iranyba megy el. Aki rendesen csinalna annak nehez megfelelo tarsakat talalni a random szervereken.

(#735) zkas90 válasza @rglaaf (#733) üzenetére


zkas90
senior tag

Azert 10 milliot csak eladtak a titanfallbol :D
Persze agyonakciozva. En is 2500ert vettem deluxot boxra. Viszont pcre elorendelo voltam es boldog szaz orat okozott nekem.

(#736) salytmasztor válasza @rglaaf (#733) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Persze, hogy sokat le lehet szűrni. Ez nem kérdés.
A Titanfall + Hardline-nál (már bétánál) teljesen ugyanaz volt a véleményem, mint neked!
Pár haver totál beszopta mindkét játékot. :(
Max 1 hónapot tolták vele (vagy inkább 2 hetet) és teljesen megunták.

A mostani SWBF elsőre egyszerűnek tűnhet, főleg a havas Hoth-on, ráadásul birodalmi túlerővel.
De érdemes felvinni 5-ös szintig a karaktert, unlockolni mindent és úgy megnézni a játokot, plusz hozzáképzelni a többi mapot és játékmódokat, skilleket, stb.
Úgy már abszolút nem rossz, sőt.
Mi is haverokkal először kicsit fanyalogtunk a játékon, de utána 1-2 óra múlva egyre jobb kezdett lenni.

[ Szerkesztve ]

(#737) v!ct0y válasza salytmasztor (#736) üzenetére


v!ct0y
veterán

Feleslegesen beszélsz a COD az isten. Ez csak egy skin:DDD Csak azt nem tudom ha ez egy skin akkor a cod mi?:DDD

(#738) k-adi válasza salytmasztor (#725) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ez nem negatív spammerkedes, csupán leírtam a véleményem ami jelen esetben valóban negatív lett. De ha kicsit is visszaolvasol, láthatod hogy a topicban lévő 80% komment arról szól hogy mekkora egy hamis, szép masival átkötött csomagban lévő lufi. Szép a játék de belül üres. Ez a gond vele.

Igen, tegnap már írtam ide egy kommentet, amiben előre temettem. Igazam lett? Igen. :D

A cod sorozat valóban elkurvult, de talán a BO3 lesz pont a megmentője. De ettől eltekintve ha a Bo3 szar attól még ez is egy üres lufi marad. ;)

A codok és dlc ok árazása is szánalmas magyar pénztárcához mérve, de ettől függetlenül ennek az SW nek az árazása is kicsit meredek...hogy finoman szólva.

Tudom, hogy lesznek még gamemode-ok, skillek, de a lényegen nem változtat hogy most kék gránát robban vagy piros. Nem az eszközökkel van a baj, hanem az egész játék olyan retardált. Úgy képzeld el, mint egy nem jól összerakott puzzle-t. A puzzle darabok jók de ilyen formában nem illeszkednek össze. Érted?? :P

(#739) Malachi válasza zkas90 (#734) üzenetére


Malachi
addikt

úgy értem a kontroller eleve nem olyan rugalmas, mint egy billentyűzet/egér páros, vagy ördög tudja... nem tudom, próbálok magyarázatot találni, mitől tűnik valahogy olyan "üresnek" egyelőre a játékmenet. COD2 óta szóval elég régóta toltam az online multit és összesen pár ezer órát biztosan beleraktam a stílusba, a BF4 táján álltam le végleg. egyik COD vagy BF résznél sem voltak ilyen gondjaim. na mindegy, talán ki kellene próbálni TDM, vagy Conquest módokban is rendesen, az meghozná a hangulatot. lesznek egyáltalán ilyenek? :)

(#740) salytmasztor válasza v!ct0y (#737) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

:DDD

(#741) blaca83 válasza @rglaaf (#733) üzenetére


blaca83
őstag

Egyet kell értsek veled, mert a bétát úgy teszik azért össze a gyártók, hogy kedvet csináljanak a játékosoknak.
"Az igazi nagy durranás" valóban a megjelenés után lesz, mikor minden tartalom elérhető DE, ha valakit nem mozgat meg, nem győz meg a játék BÉTA verziója akkor az utána már nem fogja megvenni valószínűleg a teljes verziót.

Én sem ezt vártam a Battlefronttól, nem is fogom megvenni. :((( :(

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#742) FollowTheORI válasza daveoff (#702) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Megmondom őszintén először énis megijedtem... kb az első fél óra esés kelés, élmény zéró... tényleg végig kell szenvedni az ismerkedést a pályákkal és a fegyverekkel (már csak ezért sem lehet mondani hogy BF, hisz akkor nem kéne). Aztán kb 1 óra múlva rákaptam az ízére... megvan a pályákon működő taktika, a megfelelő loadout. És onnantól megjött az élmény is.
Szóval szerintem ez lehet max az egyetlen baj vele általánosságban, hogy nem egyből adja, hanem kicsit szenvedős az eleje (a fegyver unlockról nem is beszélve).

Az tény hogy a jelenlegi fegyverekkel és kártyákkal a Walker Assault kicsit egyoldalú, de azért lázadó oldalon is el lehet lenni sikeresen. Csak taktikusan kell játszani. Nekem sem sikerül mindig, néha befigyel pár masszív negatív KD (ami amugy nem érdekel) és érzem hogy répáznak. :D
De nem megoldhatatlan.

Ha 3-4 ember lenne akivel össze tudnék fogni, akkor tüzérséggel nyerni is tudnánk kis ésszel meg taktikával.
A legnagyobb bajom tényleg a pfto hiánya. Ezzel nem tudom kezdenek e valamit.
Az SW rajongók még a BFnél is jobban casual réteg (igaz szélesebb), be is írtam beta feedback forumon hogy szvsz ez nem fog menni így, 90% birodalom fog nyerni mert a közösség nem fog úgy játszani ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#743) Ditoo0225


Ditoo0225
aktív tag

Nos a véleményem, hogy eddig nagyon vártam a játékot, Star Wars fannak érzem magam és úgy éreztem, nekem ez év játéka lesz. Hát sajnos ez az érzés a tegnapi napig tartott. Nyilván van negatívum és pozitívum is, mégpedig :

Pozitív:

- A hangok nagyon el lettek találva.
- Nagyon jó ötlet a kártyás rendszer illetve a harcmezőn aktiválható kiegek
- A grafika nagyon szépre sikerült
- A légi járművek egyszerűen irányíthatók
- AT-AT korlátozott használata, tehát nincs az, hogy aki beleül ott is martad. Illetve nagyon jó ötlet volt, hogy kötött pályán mozog, így aki csak a fragre megy nem veszi el a pálya lényegét.

Negatívum:

- Igen, tudom, hogy csak béta volt. Tudom, hogy nem teljes tartalom. De már hetek óta lehet olvasni itt-ott a tartalomról és bár sok játékmód lesz, felszerelés és fegyver téren olyan üres a játék, hogy az már nevetséges.
- AT-ST nem lő pontosan oda, ahova kellene, Feljebb kell célozni, hogy találatot okozzon. Ez csak ennél a típusnál fordul elő, valószínű csak bug és javítva lesz.
- Az, hogy eldobod a gránátot aztán másodperceken belül újra nálad lesz szerintem nem csak hülyeség, de hülyeség is :) Azért lehetett volna legalább egy ammo box random pontokon, mint ez, hogy újratermelődik magától minden. Sem a Star Wars-hoz nem köthető ez sem pedig a realisztikához de még a DICE stílusához sem.
- A random pontokon elhelyezett ágyúk nevetségesen gyorsan meg lehet ölni. 1 gránát, vagy 1-2 lövés az AT-ST-vel és már fekszik is az ember, sokszor még kiszállni sincs idő belőlük.
- Nem lehet testre szabni a fegyvereket semmilyen módon (bár nem tudom, hogy ez így lesz majd az élesben is, de valószínű, hogy igen)
- A jet pack nem irányítható semmilyen szinten használat közben
- A mesterlövés puska se zoom-olni nem tud, de még csak nem is nevezhető zoomnak amit tud.

Hirtelen ennyi, ami feltűnt pár óra játék után. Nyilván meg fogom venni, mert nagyon vártam illetve a 90es évektől kezdve megvan minden Star Wars játék, de a kezdeti lelkesedésem kicsit abbamaradt. Nagyon remélem, hogy megtöltik az általam leírt tartalmakkal, mert ha nem akkor pár hét után megunhatóvá válhat hamar a játék. Más fórumokon is olvastam, hogy nagyon sokan üresnek gondolják a játékot. Én, ha a helyükben lennék halasztanák még legalább 2 hónapot a játékon és megtölteném a felhasználók által hiányolt tartalmakkal. Ezektől függetlenül jó játéknak gondolom, de ettől többet vártam ha béta ha nem :)

(#744) @rglaaf válasza FollowTheORI (#742) üzenetére


@rglaaf
veterán

Dropzone-al kezdtem tegnap de 10 perc után rájöttem mekkora egy elb@szott a spaw-redszer védem a cuccot futnék a következőhöz de minden alkalommal mögöttem éledt az ellenfél mire észbe kaptam már annyi is volt
A másik mod ba meg full op a birodalmi oldal ha ott voltam csak nyertünk ha lázadó akkor csak bukta volt a kör

PSN:BiZzare_0 ️

(#745) Ditoo0225 válasza @rglaaf (#744) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Jah most , hogy mondod tényleg sose nyertem még lázadóval :D Eddig nagyon fel sem tűnt, csak most, hogy írtad. Azt se tudom mi van, ha a lázadók nyernek :D

(#746) FollowTheORI válasza Ditoo0225 (#745) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Le kell lőni a két lépegetőt az van... amugy semmi. :D

Mondjuk az sokat dobna még az élményen lenne valami Titanfall féle kampányszerűség ehhez kötve.
Amíg mondjuk betölt, tolhatna valami videót a pályák között elején meg a végén.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#747) Ditoo0225 válasza FollowTheORI (#746) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Jaja azt tudom, hogy le kell őket szedni, de nem láttam még az animációt meg hogy sikerült volna úgy értettem :D

(#748) laposonly11 válasza Ditoo0225 (#745) üzenetére


laposonly11
senior tag

A lázadók nem nyerhetnek, nem írhatjuk át a filmet! :D

Ordo est anima rerum.

(#749) @rglaaf válasza Ditoo0225 (#745) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem tudom egyszer álltunk nyerésre akkor meg a lobby szétesett :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#750) #85552128 válasza laposonly11 (#748) üzenetére


#85552128
törölt tag

És még panaszkodnak, hogy nincs SW hangulat :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.