Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) prokxy


prokxy
veterán

Felraktam, hát ez egy nagy rakás szar...5 perc után dögunalom.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#602) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Zsír. Win10-en dob egy blackscreent sekép sehanggal. Köszönöm EA megspóroltad nekem a játék árát.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#603) djculture válasza zsolt1225 (#599) üzenetére


djculture
félisten

A is a driver lesz szerintem nvidiánál is a legújabb kell meg az ati/amd-nél is..

(#604) Ragnar_ válasza djculture (#603) üzenetére


Ragnar_
addikt

Rossz driverrel el sem indul. Úgy látszik az új driver kell a blackscreenhez.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#605) Chabe89 válasza cannibal (#597) üzenetére


Chabe89
addikt

Próbáld meg Borderless Fullscreen-be vagy Windowed-be. Redditen sokan írják, hogy úgy működik.

(#606) zsolt1225 válasza djculture (#603) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Megnéztem és a legújabb amd driver van fent, 15.7.1.

(#607) dargelot


dargelot
senior tag

AMD-nél Catalyst 15.2vel simám megy, aki a 15.7 írta az valamit elírt. A játék jó csak tényleg a pálya kicsit a birodalmiak oldalán áll a Hoth-on. Pár Origin újraindítás után a talált szervereket. A hősök nem op-k eddig amit láttam. Az eddigi tapasztalat alapján sok a cheater, pár percenként dobja őket a szeró ki, illetve a pálya túl egyhangú, kevés a tereptárgy, nem ad túl sok esélyt a taktikázásra.

(#608) djculture válasza dargelot (#607) üzenetére


djculture
félisten

win10 nél biztos hogy a legújabb driver kell mert másként dx11 errokat dobál..

(#609) djculture válasza zsolt1225 (#606) üzenetére


djculture
félisten

Az a nem a legújabb mert van béta amit direkt erre is csináltak. 15.9.1

[ Szerkesztve ]

(#610) zsolt1225 válasza djculture (#609) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

és (#602) Ragnar_ Origin újratelepítés megoldotta.

(#611) Ragnar_ válasza zsolt1225 (#610) üzenetére


Ragnar_
addikt

Én is azt próbálom, nemrég volt upgrade aztán a legtöbb programot újra kell telepíteni. (Viszont letölteni le lehetett vele, szóval nem értem)

Újratelepítés úgy tűnik megoldotta a blackscreen problémát.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#612) cannibal


cannibal
senior tag

Se beta driverrel, se sehogy nem indul. Nem baj, majd twitch tv-n nézegetem milyen a játék.

(#613) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nekem bejött eddig. Kell egy kis idő míg belerázódik az ember... de aztán jó. :)

Viszont a sebesség azért tényleg nem fasza teljesen... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#614) FollowTheORI válasza birorichard (#592) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Részemről nekem már április óta ott csücsül az accomon... nem mondom vissza. :D

Vagyis még nem. :DDD

És tényleg szép... pár dolgot leszámítva.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#615) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Rovid 5 perces gameplay [link]

Csak beleptem es nyomtam egy survivalt hamarjaban, szoval benazas, de tetszik, es nagyon jol nez ki.
(Na ha ilyen lesz a Star Citizen FPS resze is grafikailag, + hozza az egesz vilag az allat lesz)

[ Szerkesztve ]

(#616) djculture


djculture
félisten

Csak ez a folyamatos csipázás fogja elrontani ezt a játékot..

[ Szerkesztve ]

(#617) #85552128


#85552128
törölt tag

Már azt hittem el is indul így (Direct3D 12), de crashelt (a játék, a driver, meg a gép is :D).

[ Szerkesztve ]

(#618) cannibal válasza Malibutomi (#615) üzenetére


cannibal
senior tag

Én miért nem kapok egy játékban sem olyan ellenfeleket, hogy szemtől szemben lőjük egymást és ők halnak meg? :)

(#619) Malibutomi válasza cannibal (#618) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mert ez survival volt nem multi :)

(#620) sixpak


sixpak
nagyúr

Szebbre számítottam, de legalább megvan ultrán a 60fps. :D
Viszont ezzel a kártyás dologgal nem tudok azonosulni. :(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#621) CsonkaImo válasza sixpak (#620) üzenetére


CsonkaImo
addikt

"Szebbre számítottam..." Akkor nem vagyok egyedül. :)

(#622) LackoMester


LackoMester
addikt

Hát nemtudom, a Drop Zone mód még tetszik is, de a Alker Assault egy nagy maszlag, na még tolom egy kicsit, hátha.... :B
Ja, a grafika, néhol nagyon igényes, és néhol viszont nagyon ratyi. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#623) Chabe89 válasza cannibal (#612) üzenetére


Chabe89
addikt

Próbáld ki ezt:

Originben jobb klikk a játékra majd játéktulajdonságok. Ott a mezőbe írd be a kövit:

-novid -noborder -windowed

és pipáld ki, hogy Origin játékpanel kikapcsolása. Nekem is ugyan ez volt a problémám, de így sikerült elindítanom és már toltam is egy ilyen podos marhaságot. :)

(#624) huby80


huby80
senior tag

Csalodás....Bár a filmeket se szerettem :D

(#625) FollowTheORI válasza sixpak (#620) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez szerintem Titanfall örökség... csak ott ugye egy körben egyszer van ilyen. :)

Mondjuk engem nem zavar... legalább szinesíti a játékot.
Azért a 4 fegyver unalmas lenne magában. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#626) birorichard válasza huby80 (#624) üzenetére


birorichard
őstag

Nekem is...:( Túl "pörgős" ez nekem, ész nélküli rohangálás mindenfelé, senki nem csinálja a feladatokat, túl gyorsan lehet halni, kicsit egykaptafa fegyverek... Inkább választok valami mást novemberre. Pedig úgy vártam. :(

Egyedül a látvány az, ami iszonyat jó...

[ Szerkesztve ]

(#627) k-adi


k-adi
nagyúr

A birodalmiak persze, hogy erősebbek, mert ők az univerzum/filmek alapján is erősebbek! :) Csak ugye a filmekben a lázadók oldalán lévő hero-k kipicsázzák őket :DDD

PRO:

- szép (legtöbb helyen)
- Luke, Vader

Kontra:

- unalmas
- kártyarendszer
- hangulat nulla

(#628) Ragnar_


Ragnar_
addikt

A látvány, hangok stb. teljesen rendben van, viszont totális katyvaszba fúlad az egész, mert egyrészt nincs normális térkép, minimap másrészt nincsenek squadok. Hát nagyon sajna ez így kevesebb mint egy battlefield, sőt még a Bad company2 színvonalát se éri el nekem játékmenetben. Ott legalább tudtam nyugisan campelni sniperrel. :DDD Ez így előrendelés nem lesz, megjelenés után majd még alakulhat. A hiányosságain a több pálya nem segít, amin szintén lehet 'vakon' rohangálni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#629) zkas90


zkas90
senior tag

Őrületesen beszarás, hogy mennyi a féreg csaló...kint sincs a játék, de már maponként hármat bannol walkerben...szánalom a tetőfökön.

(#630) k-adi válasza zkas90 (#629) üzenetére


k-adi
nagyúr

Most tesztelik a csíteket, hogy mire kijön a végtermék, addigra már kész legyen a csít. :U

(#631) cannibal válasza Chabe89 (#623) üzenetére


cannibal
senior tag

És igen! Hatalmas pacsi! Most játszottam egy survival-t. 10-20-30mp-enként megállt 4-5mp-re, de amit láttam közben az tetszett.

(#632) dargelot válasza zkas90 (#629) üzenetére


dargelot
senior tag

Az előbbi pályán ha 20at nem bannolt a map akkor egyet sem. Egyébként lázadóként nagyon frusztráló tud lenni a Hoth. Nagyon nincs eltalálva azon a mappon az egyensúly.

(#633) zack


zack
nagyúr

Kipróbáltam a multit, igaz csak 10-15 perc erejéig. GTX970 (1530/7900) Ultrán gyönyörűen viszi, döccenés mentesen. Egyelőre még nem látom át, de a multinál a technikai rész okésnak tűnik. Hitbox, és minden ami egy multihoz elengedhetetlen.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#634) TXT


TXT
őstag

Mar most tele csalokkal???? :Y :Y
65:3 statokkal es tarsaik WTF??? :W :W :W

(#635) Chabe89 válasza cannibal (#631) üzenetére


Chabe89
addikt

Örülök, hogy sikerült. :) Azért ne lepődj meg, ha csinálná még 1x 2x, de próbáld meg olyankor újraindítani az Origint. Nekem a hang szaggat egy kicsit még bemelegszik, de utána egész jól megy még mediumon is.

(#636) trufa12


trufa12
addikt

Single ha nem lesz benne akkor nincs story semmi ?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#637) zkas90 válasza TXT (#634) üzenetére


zkas90
senior tag

Egy hitetlennek fotóztam a képet. Beléptem egy hoth meccsre és hupsz, 2 perc múlva:

(#638) lotTóni válasza dargelot (#590) üzenetére


lotTóni
tag

15.7.1-et raktam fel,megy szépen.

A játékról:
Mintha a BF4-et látnám leárazás után.Csak lövöldözés,feladat teljesítése smafu.Már tele van hírókkal.

Amúgy nagyon szép a gamma.Igen jól össze van rakva szvsz.Ám van egy kis déjà vu érzésem: ugyanezt éreztem a BF4 bétánál is...

....two beer or not to be....

(#639) Cheesus


Cheesus
senior tag

Nekem a játék tetszik, az adatlapomon szereplő konfiggal HIGH beállításon stabilan megvan a 60fps (vsyn off) és még a shadowplay se zökkenti meg különösképpen. Nekem nem is a grafika ami tetszik, hanem a hangok eszméletlenek, főleg az egyik combosabb gránátnak, ami egy pillanatra elnémítja a csatateret aztán durran egyet :O
Előrendelni nem biztos hogy fogom, viszont ha jó áron lesz az aprón a gyűjtői hűtős kiadásból akkor elgondolkodom rajta :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#640) cannibal válasza Chabe89 (#635) üzenetére


cannibal
senior tag

Amikor végig vittem a survival-t ki is fagyott. :) . Feltettem az msi afterburnert és néztem közben miért lehetett az akadozás, de most a második próbálkozásra már nem szaggatott, ellenben kifagyott a negyedik hullámnál. A vga 96%-on pörgött, a vga ram 750 MB körül fogyott, a proci 25%-körül ment a ram-ból pedig 5400MB körül evett, adott 50 körüli fps-t. Mindez full hd-n auto beállításokkal (minden low) a profilomon szereplő gépen.

[ Szerkesztve ]

(#641) zkas90


zkas90
senior tag

Egyébként más is próbált partyban játszani?
Az offline coop cucc simán ment, viszont online meccset normálisan elindítani nem lehet.
Nem lehet létrehozni lobbyt. Egy mód van, valaki bemegy egy meccsbe és rájoinolni.
Ilyenkor vagy várni kell, mert tele a szerver, vagy egyből bevisz. Viszont nem feltétlenül rak egy csapatba.
Ha egyszer "rossz" csapatba kerültél, onnan már nem is fog átrakni a haverodhoz, hanem végig egymás ellen harcoltok. Amennyiben egy csapatba kerülünk, akkor már a partner beállítás működik is.

El lehet vele szórakozni 2 fő esetén hogy ki-be lépked valaki amíg jó nem lesz. Mi is ezt tettük, de azért 3-4 fős társaságnál ez már nem fog működni.

Mi bénáztuk el, vagy tényleg nincs megvalósítva normálisan a partizás?

(#642) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nos technikai oldalról jó lett, legalábbis fut szépen és ahogy néztem még a CF-el sincs baja, ami azért egy bétához képest szép eredmény, gondolom akkor a teljessel sem lesznek különösebb gondok.

Viszont ami a hangulatot illeti. Sajna nem az amit vártam, vannak jó pillanatok, mikor átjön a SW feeling, viszont sajna minden egyéb helyzetben mintha BF-et tolnák, annak kicsit egyszerűsített felfogásában.

Szerintem ez most marad úgy, hogy BO3 már úgy is előrendelve, majd kiderül, hogy válik be, aztán ha az nem bejövős, meglátom ez ünnepekre hogy alakul, mi változik.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#643) @rglaaf


@rglaaf
veterán

konzolos igények kielégitve... bf4 hez de még a 3-hoz is képest vissza lépés okés jol nézki és???

PSN:BiZzare_0 ️

(#644) marilllyo


marilllyo
veterán

AT-ST kicsit OP!
Meg úgy az egész birodalom. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#645) ada19


ada19
senior tag

A beharangozott gépigényt látva félve indítottam el de meglepően szépen fut. i3-4160 + 750Ti, 1920x1080 low (AA totál kikapcsolva) 60 fps alá nem ment (vsync on), mediumon néha beesik 60 alá. Procinál mind a 4 szálat egyenletesen 80% felett hajtja, a VGA meg "izzad" rendesen.

Mégsenem

(#646) blaca83


blaca83
őstag

Pár kör után a véleményem, hogy szépnek - szép, de sok játékélményt számomra nem hozott. (pedig Star Wars rajongó vagyok)

Annyira nem élvezetes és kicsit túl lett árazva 14K-ért!

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#647) Mr. Grey válasza blaca83 (#646) üzenetére


Mr. Grey
csendes tag

Teljesen egyetértek. EA/Dice-nak meg megköszönöm hogy megspóroltak nekem egy új videókártyát meg 14k-t ezért a szarért. Jöhet a Fallout 4.

[ Szerkesztve ]

(#648) trufa12 válasza Mr. Grey (#647) üzenetére


trufa12
addikt

Akkor magyarán csak 1 multis lövölde star wars skinnel ... :( vérpistik go , lassan kiszorulok a játékpiacról :( őskövületként ....

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#649) laceszgamer válasza blaca83 (#646) üzenetére


laceszgamer
addikt

Úgy érzem akkor nem az én ítélőképességem a helytelen. Mondjuk én nem mondom magam nagy SW rajongónak, de azért így is hiányzott a feeling. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#650) Mr. Grey válasza trufa12 (#648) üzenetére


Mr. Grey
csendes tag

ez egy COD star wars skinnel kb. Semmilyen SW feeling nem jött át nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.