Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) zzola válasza daveoff (#350) üzenetére


zzola
félisten

Én is remélem! Minap olvastam, hogy Nem lesz szerverkeresési lehetőség a Star Wars: Battlefrontban !
Ezek után nem is tudom, hogy mit várjak? Pedig a Szingapúri store-ban elkezdtem gyűjteni az MS dolcsikat az elővételre!

(#352) marilllyo


marilllyo
veterán

Mi akkor a pontos megjelenési dátum?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#353) zzola válasza marilllyo (#352) üzenetére


zzola
félisten

2015. november 17.

(#354) daveoff válasza zzola (#353) üzenetére


daveoff
veterán

Nálunk november 19

Ja, nem lesznek dedikált szerverek, meg battlelog szerű webes felület sem, asszem. Ez van, latszik, hogy elsősorban a konzolra koncentrálnak. Engem annyira nem zavar, csak működjön rendesen, és a haverokkal is tudjunk gond nélkül csatlakozni egymásra.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#355) zzola válasza daveoff (#354) üzenetére


zzola
félisten

Remélem is, hogy konzolra koncentrálnak! Így jó lesz, 2 nappal hamarabb kockulhatok majd, ha Szingapúrban veszem meg! :DDD :DDD

(#356) v!ct0y válasza daveoff (#354) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csak a netcode jó legyen. Ne olyan mint a battlefieldekbe mert az katasztrófa. Kiváncsi vagyok milyen lesz szerverkereső nélkül. Lesz egy join game felirat és ennyi? Az mondjuk érdekes lesz ha mondjuk sok szerver tele van téged meg betesz egy olyanba amiben meg vannak 3an? Vagy lehet, hogy lobbys szar lesz? Na majd kiderül.

(#357) zzola válasza v!ct0y (#356) üzenetére


zzola
félisten

Kérdés, megjelenéskor lesznek-e már nem csak 30 Hz-es szerverek...

(#358) marilllyo válasza daveoff (#354) üzenetére


marilllyo
veterán

Huhh akkor arra kérek szabit. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#359) daveoff válasza v!ct0y (#356) üzenetére


daveoff
veterán

Volt fent egy videó yt-n a menüről, csak már törölték, abban olyan volt, hogy join game, aztán ennyi. Gondolom kiválaszthatod a játékmódot, aztán bedob valahova, mint a CoD.

Netcode, jó kérdés, gondolom ugyanaz lesz mint a BF. Szerintem ennél a játéknál a StarWars hangulaton lesz a hangsúly, a technikai háttér másodlagos.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#360) kalimist válasza zzola (#351) üzenetére


kalimist
aktív tag

Egyszerű. Nem kell megvenni és akkor nem támogatod azt, hogy pc-re kiadjanak egy ilyen szénné butított fost.

[ Szerkesztve ]

(#361) zzola válasza kalimist (#360) üzenetére


zzola
félisten

Miért, ha megveszem akkor támogatom a PC-s kiadást??

(#362) daveoff


daveoff
veterán

Mégis dedikált szervereken fut majd a játék.[link] De szerverkereső nem lesz, és a skill alapján válogatja össze a játékosokat... :F

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#363) @rglaaf válasza daveoff (#362) üzenetére


@rglaaf
veterán

de attól még marad a debil matchmaking rendszer, az meg hogy skill alapján hagyjuk.. bf4 be is követhetetlen hogyan is számolja, arról nem is beszélve hogy az elején ameddíg van elég gémer még szelektálhat de ha fogy az állomány már össze dob mindenkit hogy ki legyen a létszám
emlékszem mw2 is a végén prestige 10 be voltunk és ellenfélnek dobált be lvl1 szintűeket is

PSN:BiZzare_0 ️

(#364) RichieTri


RichieTri
senior tag

Ha úgy csinálnák meg mint a Planetside2ben,hogy választasz egy oldalt és egy servert aztán uccu neki. Az jó...egy végtelenített conquest,népsűrűség függvényében meg akár tdm is lehet...plusz fejlődési rendszer némi rpg elemmel. Részemről oké lenne. Viszont ha egy instant a gépkitaláljahelyettemmitakarokéshol típusú random lövölde akkor inkább várok a bf5re

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#365) daveoff válasza @rglaaf (#363) üzenetére


daveoff
veterán

Már BF4-ben is tervezik a skill rendszer átalakítását a következő patchben. Nem tudom mi sül ki ebből, mégegyszer mondom, haverokkal tudjunk normálisan együtt játszani, és legyen külön HC, többi nem érdekel...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#366) marilllyo válasza daveoff (#365) üzenetére


marilllyo
veterán

Most már olyan felesleges...
Ha mégis megcsináljak akkor az meg teszt gyanánt lesz a következő BF-hez.

Szerintem. Engem igazából nem érdekel addig míg tudok a haverokkal játszizni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#367) k-adi


k-adi
nagyúr

A béta PS4-en, PC-n és Xbox One-on egyaránt október 8-án indul, és október 12-én ér véget.
3 játékmódot lehet kipróbálni: a Walker Assaultot a Hoth-on, a Drop Zone-t a Sulluston és a Survival Missiont a Tatooine-on. A Walker Assaultban 40 fő tüzelhet egymásra AT-AT-k és Y-Wingek árnyékában, a Drop Zone-ban 8v8 meccsekben próbálhatunk meg- és visszaszerezni területeket, míg a Survival Missiont egyedül vagy kooperatívan is játszhatjuk, és TIE fightereket, AT-ST-ket, válogatott birodalmi egységeket kell minél tovább visszavernünk.

PC-n Originen lesz elérhető a béta.

[ Szerkesztve ]

(#368) callmeakos válasza k-adi (#367) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Az a Walker Assault amilyen bugyután hangzik első hallásra, annyira jónak hangzik másodjára.

All→M8

(#369) k-adi válasza callmeakos (#368) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az a AT-AT-k és Y-Wingek árnyékában total bullshit szöveg, ugyanis az ATAT kb dísz lesz a pályán, az Ywingekből csak pár 2-3 fog ide-oda repülgetni szerintem

(#370) pohár válasza k-adi (#367) üzenetére


pohár
félisten

na hadd jöjjön, 250-es SSD beizzítva a 120-as mellé, jöhet a dömping ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#371) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ejj de messze van még a jövő hét :DDD

(#372) marilllyo válasza v!ct0y (#371) üzenetére


marilllyo
veterán

Kell jelentkezni? Vagy...csak simán letölthető lesz..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#373) zzola válasza marilllyo (#372) üzenetére


zzola
félisten

Nyilt beta lesz...

(#374) @rglaaf válasza v!ct0y (#371) üzenetére


@rglaaf
veterán

mikor kezdődik?

PSN:BiZzare_0 ️

(#375) SipiBcs válasza @rglaaf (#374) üzenetére


SipiBcs
őstag

Október 8-12 :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#376) k-adi


k-adi
nagyúr

Az október 8-án startoló teszthez a PC-seknek 11GB-nyi, míg a PS4-es és Xbox One-os játékosoknak 7GB-nyi adatot kell letölteniük.

PC-n viszont október 7-én, délelőtt 10 órakor megindul az előtöltés.

(#377) laceszgamer válasza k-adi (#376) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mit fog ez tartalmazni amúgy? Mármint a 11GB miatt, relative kevésnek tűnik a mostani megszokott méretekhez képest. :D

Mondjuk arra még kíváncsi elszek a teljes játék menynit fog foglalni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#378) k-adi válasza laceszgamer (#377) üzenetére


k-adi
nagyúr

3 játékmódot lehet kipróbálni: a Walker Assaultot a Hoth-on, a Drop Zone-t a Sulluston és a Survival Missiont a Tatooine-on.

(#379) sultansmith


sultansmith
senior tag

Hol és merre lehet kapni legjobb áron előrendelve ezt a témát? PC-re kellene...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#380) M^xx


M^xx
aktív tag

Ez a Jedis kardozás nem tudom mennyire lesz frankó egy fps játékban, ugribugri módban :F
videó

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#381) #85552128 válasza M^xx (#380) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nekem tetszik, bár az animációkra ráférne némi finomítás... Részemről örülök neki, hogy van olyan karakter ami "kicsit" eltér a megszokottól és így nem csak egy "sima" FPS + ugye gondolom 1-1 lehet a pályán egy időben és az is valahogy limitálva lesz így nem teszi tönkre a játékmenetet, de kicsit felrázza az eseményeket :D

[ Szerkesztve ]

(#382) k-adi válasza M^xx (#380) üzenetére


k-adi
nagyúr

korábbi részekben is ugyanilyen kb,

(#383) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok , most találtam a pcgh.de -n.

Pc max -min grafika összevetès

[link]

(#384) #85552128


#85552128
törölt tag

Felkerült az Origin adatlapra a gépigény:

Minimum PC System Requirements

OS: 64-bit Windows 7 or later
Processor (Intel): Intel i3 6300T or equivalent
Memory: 8GB RAM
Hard Drive: At least 40 GB of free space
Graphics card (NVIDIA): nVidia GeForce GTX 660 2GB
Graphics card (ATI): ATI Radeon HD 7850 2GB
DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection

Recommended PC System Requirements

OS: 64-bit Windows 10 or later
Processor (Intel): Intel i5 6600 or equivalent
Memory: 16GB RAM
Hard Drive: At least 40 GB of free space
Graphics card (NVIDIA): nVidia GeForce GTX 970 4GB
Graphics card (AMD): AMD Radeon R9 290 4GB
DirectX: 11.1 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection

[ Szerkesztve ]

(#385) Bjørgersson válasza #85552128 (#384) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hááát, az ajánlottnak szerintem erősen reklámszaga van. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#386) daveoff válasza Bjørgersson (#385) üzenetére


daveoff
veterán

Azért az i5 6600 elég kemény ajánlottnak, annál nincs is sokkal jobb játékra...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#387) callmeakos válasza Bjørgersson (#385) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát azért az a minimum 8GB RAM is elég erősen kamuszagú. Azért lehet 2015 vége van, de azért na. Ne vicceskedjünk már :D

All→M8

(#388) #85552128 válasza callmeakos (#387) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ha minimum alatt azt értik, hogy kényelmesen elfut a játék, az ultra meg 1080p@60+ FPS max akkor elég reális gépigénynek tűnik... Csak a 16 GB ajánlott RAM ami valószínűleg túl van becsülve meg i3/i5-ből sem kell nyilván a legújabb széria.

DA:I ami ugyanezt a motort használja pl. 970-nel 45-60+ FPS volt MSAA nélkül, nyilván itt nincs annyi sok növényzet/épület a pályán mint ott, de több a játékos.

[ Szerkesztve ]

(#389) k-adi válasza #85552128 (#388) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jó hát Tatooine-on meg Hoth-on nincs növényzet, de a Yavin 4-en vagy mi a szösz a dzsungeles neve, ott egy egész erdő lesz, nem?? :U

(#390) #85552128 válasza k-adi (#389) üzenetére


#85552128
törölt tag

Jó csak nem mindegy mennyire nagy a pálya és milyen részletesen lesz kidolgozva. Pont ezért mondom, hogy nem olyan hihetetlen az a VGA gépigény van is rá példa amikor kell ezzel a motorral...
Ha jól emlékszem korábban azt írták twitteren/fórumon ha a BF4 high beállításokkal jól fut akkor ez is menni fog, hogy milyen jól majd meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

(#391) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Star Wars Battlefront - 7 Minutes of Co-Op Gameplay on Tatooine
[link]

Star Wars Battlefront - 6 Minutes of Drop Zone Gameplay on Sullust
[link]

4 New Star Wars Battlefront Multiplayer Modes Revealed
[link]

(#392) k-adi válasza #85552128 (#390) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát persze hiszen ez egy SW átskinezett BF4 ;] :DDD

(#393) k-adi válasza sulu1701 (#391) üzenetére


k-adi
nagyúr

A Drop Zone-os mód totál értelmetlen és hülyeség szerintem... össze vissza futkos mindenki ahogy látom :C
de ezt megjegyzik a kommentárok is :K

Co-Op a Tatooine-on már egy fokkal jobb, de nem értem miért csak lázadókkal lehet túlélősdit játszani.... :U nyilván megvan minden ellenségtípusra a pár a másik oldalon is, kb. csak skin csere kellene és kész.

Viszont mikor a pálya másik végéből kilövi miközben csak csípőből tüzel kicsit...hát... nem is tudom. Az előző részekben ez nem zavart annyira, de most kicsit viccesnek hat ez....
Emellett a másik aggodalomra adó dolog az a kevés fegyver.... van kb. 5 :U

[ Szerkesztve ]

(#394) oriic válasza #85552128 (#384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért az ATI Radeon elírás az komoly a részükről. :DDD

Live-Die-Respawn

(#395) laceszgamer válasza oriic (#394) üzenetére


laceszgamer
addikt

Jobb is az úgy, valljuk be, szerintem az emberek nagy részének megmaradt az ATI név, maxium aki a felvásárlás után csöppent az IT világába annak AMD. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#396) Dave567 válasza #85552128 (#384) üzenetére


Dave567
addikt

Mindig tudtam hogy a Dice beteg cég, de ennyire?
Azért nem olyan jó szerintem hogy ekkora gép kelljen neki..
Undorító!!! :(( :((
Bár a Bétát ki próbálom, de nagyon de nagyon kíváncsi vagyok...

(#397) daveoff válasza Dave567 (#396) üzenetére


daveoff
veterán

Ez kb BF4 gépigény, kicsit talán erősebb annál, de van aki ezen csodálkozik még? Nem is értem....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#398) prokxy


prokxy
veterán

Üdv Srácok!

Várós a béta, ha bejön, már rendelem is elő! :) Kell a BF4 után vmi így őszre! ;)
8-án mikortól lehet tolni? Előtöltés holnaptól van?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#399) daveoff válasza prokxy (#398) üzenetére


daveoff
veterán

Igen, holnap de 10-től előtölthető, gondolom 8.-án ugyanebben az időben oldják fel a játékot is.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#400) @rglaaf válasza prokxy (#398) üzenetére


@rglaaf
veterán

Minél többet látok, tudok meg a játékról annál jobban nem tetszik ez valami konzolos bohóckodásnak tűnik.
Komolytalanok ezek játék modok,nem lesz rendes server browser, blog se lesz hozzá

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.