Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) birorichard válasza pohár (#3999) üzenetére


birorichard
őstag

Meg, mert egyre gyakoribb (BO3), és eleinte beharangozták, hogy ebben is lesz. :(

(#4002) pohár válasza birorichard (#4001) üzenetére


pohár
félisten

van is, csak a konzolos verziójában, nekem nem rémlik semmi olyan, hogy ígértek volna PC split screent

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4003) bul07 válasza birorichard (#3998) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt elfelejtették eddig megemlíteni hogy Supremacy módba egy azaz egy pálya játszható
Tehát ha csak az érdekkel akkor meg ne vedd, vagy számolj vele hogy pár nap és rá is untál, és kénytelen leszel más móddal is játszani

És én kivárnék hogy a téli szünet után milyen mértékbe csökken a játékosszám, mert december első hetében már volt olyan nap hogy 24óra alatt PC-n csak 14e játszottak, na akkor éjszaka már több módi is kihalt

Most is éjszakánként kihívás feltölteni a 40-es létszámot, ha kör elején meg is van következő pályára már erősen megcsappan a létszám , de a legbosszantóbb az egészben hogy úgyis elindul a játszma hogy egyik oldalon vannak 11-en a másikon meg 15-en, nem egyenlíti ki a csapatokat

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4004) mobal válasza VincentVG (#4000) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Arra gondolsz, hogy a DL44-en kívül a többivel keményen tunkolni kell akkor igen! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#4005) VincentVG válasza mobal (#4004) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Szval akkor DL44 a tuti? ;)

(#4006) Ellia válasza VincentVG (#4005) üzenetére


Ellia
addikt

Kinek mi, szerintem pályafüggő. Kis pályás játékmódokra ja szerintem adja a DL-44, de pl nagy pályásokon én jobban preferálom a távolra jobban használható darabokat.

(#4007) asuspc96


asuspc96
senior tag

Star Wars: Battlefront with Toddyhancer (Build 2)

majd egyszer valamikor ha megjelenik :DDD

(#4008) VincentVG válasza asuspc96 (#4007) üzenetére


VincentVG
aktív tag

elképesztő ahogy kinéz..
mondjuk hiszem ha látom (és nem slideshowban:) szval legalább a 60fps legyen meg..)

(#4009) #35434496


#35434496
törölt tag

:DDD

(#4010) kisza25 válasza #35434496 (#4009) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azokkal legalább lehet haladni, nem állnak a dugóban ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4011) Edem05 válasza kisza25 (#4010) üzenetére


Edem05
őstag

de jön egy két troll snowspeeder és összeköti a lábukat... aztán ugyan ott vagy mint ha autóval mennél mert bedugul az út a sok felborult walkertől :DDD

(#4012) marilllyo válasza #35434496 (#4009) üzenetére


marilllyo
veterán

Hááát :D
A legtávolabbi az úgy nem lehet. Ahhoz, hogy ilyen kicsibe lássuk annyira messze kéne lennie, hogy látótávolságon kívül lenne. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#4013) birorichard válasza bul07 (#4003) üzenetére


birorichard
őstag

Uhhh... :/ Elég sovány lett a tartalom. Akkor egy jó leárazásig szerintem még hanyagolom.

(#4014) marilllyo válasza bul07 (#4003) üzenetére


marilllyo
veterán

Minden map játszható supermacy -n. Egyedül a Turning point ami csak a jakku-n megy. Nem?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#4015) bul07 válasza birorichard (#4013) üzenetére


bul07
nagyúr

Hátttttt.....
Szerintem nem fogod megvenni mert nem lesz játékos

Mai adat szerint az elmúlt 24órába PC-n 14,905 játékos lépet be akár 1másodpercre [link]

Lehetne egy tippelős versenyt rendezni hogy e hónap hanyadik napján kúszik ez a szám 10e alá

(#4014) marilllyo

Előfordulhat hogy összekevertem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4016) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Kár hogy nem rajzolnak belőle grafikont... nagyon kíváncsi lennék hogy mozgott az idők során.
A film és az ünnepi szezon határozottan segített... de azóta szépen visszazuhant megint. :)

Currently online players

PC: 10,068 (24h peak: 14,905)

XBOXONE: 21,336 (24h peak: 67,716)

PS4: 69,375 (24h peak: 105,525)

Total: 100,779

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4017) pohár válasza FollowTheORI (#4016) üzenetére


pohár
félisten

munkanapon, munkaidőben

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4018) bul07 válasza pohár (#4017) üzenetére


bul07
nagyúr

24h időintervallum

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4019) pohár válasza bul07 (#4018) üzenetére


pohár
félisten

jó, de valószínűleg ma délutántól fognak meglódulni a számok, ha jön a hétvége

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4020) bul07 válasza pohár (#4019) üzenetére


bul07
nagyúr

De sokan ha megveszik hétköznap is akarnak játszani

Sőt mondok egy olyat hogy én ha játszani akarok általában 23:00 után szoktam, és Battlefront ilyen késői órában vagy megkésőbb igenis ki van halva, ép vannak játékosok de nem sok

És ez siralmas egy multira kihegyezett játéknál két hónappal a megjelenés után(jó majdnem 3hónap)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4021) stoon válasza bul07 (#4020) üzenetére


stoon
őstag

hidd el van olyan hogy hétvégi játékos , az olyan mint a hétvégi sofőr akkor ér csak rá !

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#4022) daveoff válasza stoon (#4021) üzenetére


daveoff
veterán

Én pl már nem is emlékszem mikor játszottam utoljára, régen. Te nyomod még? Egyszerűen BF4 nem is hagy rá időt, mindenki azt akar inkább játszani...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#4023) bul07 válasza stoon (#4021) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze

Pont ezért a hétvége nem tükrözi egy játék életképességét

Mert hiába játszanak többen hétvégén ha hétköznap kutya se játszik vele

Ha nem lett volna a film ez a játék akkor bukás lett volna hogy csak na

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4024) FollowTheORI válasza bul07 (#4023) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van olyan multi játék ami mostanában kijött és nem bukott meg (AAA)? :)

Van egy oylan érzésem hogy eleve a kategória halálra van ítélve valamiért.

Titanfall - fail
Evolve - fail
Hardline - fail
Battlefront - fail
Call of Duty-k - fail
...

(Persze PC-n...)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4025) daveoff válasza FollowTheORI (#4024) üzenetére


daveoff
veterán

Mindenki BF4-et, vagy CS:GO-t tol, legalábbis, ha multi fps-re szűkítjük a kérdést. A CoD-ok szerintem nem buktak be, mennek azok is.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#4026) stoon válasza daveoff (#4022) üzenetére


stoon
őstag

már nagyon rég játszottam vele! pedig nyomnák többet vele ! DE: a keresője kaki, nincs sqad , nincs rendes normális inv.-t amíg nem javítják, bár sanszos hogy nem fogják, szaporítom a bf4 óráit mert sajna a bf 3 nem hajlandó már működni a gépemen :W , de bf4-en sem vagyunk/játszunk már annyian!

(#4023) bul07: de a hétköznap pont ugyanezért nem tükrözi ezért kéne egy /vagy grafikon napi vagy inkább heti méréssel! és akkor kiderülne a tuti.......... vagyis nem a tuti :O

(#4024) NetTom : nálam a titánfall kb még az oktatórészt sem vittem végig :((

(#4025) daveoff: cs go-m meg nincs régen spanokkal lanpartiztunk a cs 16 vagy mivel 4 karton sör rengeteg csipsz meg mogyoró + pizza!még "másnapra" is maradt :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#4027) daveoff válasza stoon (#4026) üzenetére


daveoff
veterán

Ja, sok a problémás kérdés a játékkal kapcsolatban, az a 30-40 óra, amit beletoltam azért nem volt rossz, de nálam kifulladt a dolog. Még az 50-es szintet sem értem el, annyira nem motivált, pedig viszonylag gyorsan tudtam fejlődni.

A CS:GO már nem az a játék, amivel anno lanoztunk, elqrvult az is. Az ilyen 12 éves kisrácoknak biztos jó móka fegyver skineket gyüjtögetni, engem viszont nem mozgat...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#4028) FollowTheORI válasza daveoff (#4025) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát... a BO3-at tolják 20 ezren pl most (alig jobb mint a Battlefront)... talán nem bukott, de azért nem is hűdesiker PC-n (most csak a multit nézve - nyilván mindkettőt ennél sokkal többen megvették).

A BO2 a második, de azt már csak 5-6 ezren. :)

CS:GO meg 600 ezer... meg van egy két free-to-play, meg "túlélős" cucc (Rust pl) ami még jól megy.

Nagyon úgy néz ki PC-n ez a műfaj nem megy... a konzol fényévekkel előtte van.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4029) stoon válasza FollowTheORI (#4028) üzenetére


stoon
őstag

az a baj hogy konzolon megveszed azt játszol! pc-n (amivel csinálják) természetesen szopsz mint a kismalac! ilyen oprendszer olyan drives , ha cserélsz valamit már nem jó, szóval pc már csak szoptatás megy!nem értem miért nem lehet hardver és szoftvertől független fix fpsel fix játékot csinálni???????ne az legyen a lényeg hogy piros vagy zöld bassz@+ konzolon gondolom mindegy hogy x-box vagy ps, akkor itt miért kell ez legyen egy alap amint fut max legyen szebb a grafika ha valaki 2 millás gépel nyomja és ennyi olyan nehéz lenne!? :W

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#4030) kisza25 válasza stoon (#4026) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Azért bf4-re felmegyek mindig van 10-15 ismerős aki tolja :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4031) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Nekem a BF3 volt a tuti 3 accot toltam fel 100-ra, a 4.ket már nem,mert kezdtem megunni, a BF4-el 2-szer fordult ez elő,a 3.nál ami most van már 70-s vagyok,de kevés az időm mostanában(ezen van a B.Front is),de valószínű ezt az accot is elajándékozom baráti körben,mint a többit amit mai napig használnak....
:R

(#4032) rambustibi


rambustibi
őstag

Remélem holnap ismét tudok játszani, lassan 2 hete nem játszottam (nincs internet)...ki vagyok éhezve :K

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#4033) stoon válasza kisza25 (#4030) üzenetére


stoon
őstag

ja lehet neked mert frend csíted van! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#4034) F e Z o válasza rambustibi (#4032) üzenetére


F e Z o
veterán

Ugyanez a szitu. Költözés miatt a DIGI-nél majd 20 napra adtak bekötési időpontot. :(((

H2O über alles!

(#4035) kisza25 válasza stoon (#4033) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Folyamatosan frissítem a barátlistát. Akivel hónapok óta nem játszottam, vagy keveset játszunk együtt törlöm és rakok be helyette olyat aki aktív. Most is van 9 jelölés, abból 2 sokat fent van, lassan berakom őket is a listára, valakinek meg menni kell, mert bf3 óta megvan a 100 ismerős :W

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4036) sixpak


sixpak
nagyúr

Én is kipróbáltam UHD felbontással a játékot, tényleg nagyon szép.....csak kevés az fps. :D :D

1
2
3

Van köztük 10 megás kép is, mobilnettel csak óvatosan. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4037) rambustibi


rambustibi
őstag

Végre van újra net, így nyomatom ezerrel.. :D

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#4038) laceszgamer válasza sixpak (#4036) üzenetére


laceszgamer
addikt

Engem mindig " elszomorít " mikor nézek egy ilyen képet a játékból ahol fel van minden húzva.
Első gondolat, hogy hogy néz már ki, de sajna utána mindig jön az is, hogy sajna nem töltötték fel tartalommal. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4039) sixpak válasza laceszgamer (#4038) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem ilyen, csak dobtam egy kis clarity-t és saturationt a képre utólag. :D

Amúgy igazad van, lehetne több tartalom is benn...de már kezdem megszokni, hogy ez ilyen...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4040) cyberkind válasza laceszgamer (#4038) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy szaros kampánnyal olyat "csodát" művelhettek volna hogy az hihetetlen, de ez az EA, garantált a tökön rúgás, lásd Mass Effect széria.

Paranormal Cocktivity

(#4041) laceszgamer válasza cyberkind (#4040) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem tudom mibe telne nekik kiadni mondjuk egy kérdőívet, hogy ugyan az emberek mit szeretnének vagy mit sem és az alapján készíteni a játékaikat.

Ott az Ubisoft: Far Cry-nak még régebben volt kérdőív, hogy hol látnánk szívesen egy részt belőle... benne olt a kőkor is...
Na körülbelül ennyi dolga lenne EA-nak is, mit szeretnétek a kövi játékban, legyen single kampány? Aztán megcsinálni a szavazatok alapján a dolgokat.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4042) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Hali....a játékot átadtam egy ismerősnek,ő tolja tovább,töröltem minden kedves barátomat.....további jó játékot mindenkinek!
:R

(#4043) bul07 válasza ScomComputer (#4042) üzenetére


bul07
nagyúr

És még te ezért pénzt kértél ;] :P

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4044) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Melyik fegyvert a legjobb ölésre? Vagyis a leghatékonyabb? Azért nem árt ha gyors is. Igaz még csak 5. szinten vagyok,de jó előre gondolkodni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4045) FollowTheORI válasza FIREBLADE78 (#4044) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A280C pl jó. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4046) marilllyo válasza FIREBLADE78 (#4044) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem nincs legjobb fegyver. A két alap A280C meg E11 szerintem mindenre jó. Én a DL 44-et is hagyom.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#4047) ScomComputer válasza bul07 (#4043) üzenetére


ScomComputer
veterán

(#4048) Sanceee FC válasza FIREBLADE78 (#4044) üzenetére


Sanceee FC
csendes tag

Mindegyik pályán más fegyver jön be nekem. Ahogy többen is írták, nagyobb látótávolságokat engedő pályán legyen nálad nagy hatótávolságú fegyver. Homig shot vagy alternatív fegyverként a sniper puska (nem jut eszembe a neve).

Szűk helyen meg mehet a lassabb coolingal-nagyobb sebzéssel rendelkező flinta. Plussz a Walker Assultban lázadóként mindig vigyél ion torpedót. Sokan ezt kifelejtik, pedig ha mindenki megsoroznál az AT-AT-kat kb. két támadás alatt ki lehetne nyomni mindkettőt.

A DL-44 nagyon király, de ma pl sokszor én húztam a rövidebbet... Jól kell célozni vele az tuti. A mai nap sztárja az EE-3 lett. A hármas sorozatok pusztítóak...

Amúgy meg sokat kell tolni és ráérzel...

(#4049) pohár válasza Sanceee FC (#4048) üzenetére


pohár
félisten

DL-44-gyel halott vagy, ha kihagyod az első lövést, úgy körülbelül ez a helyet... lassan én is megveszem már az EE-3-at, hozzá berakom az explosive shotot és bounty hunter trait cardot, csak úgy fosni fogja a játék a sok gránátot meg rakétát nekem :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4050) Sanceee FC válasza pohár (#4049) üzenetére


Sanceee FC
csendes tag

Teljesen igazad van... A DL-44-el neked kell először lőni, mint Solo-nak :DD !

Én a Bodyguard trait-et használom most. Még nem próbáltam a Bounty Huntert sajna.

Amúgy még nem ismerek minden fegyvert mert még csak rank 23-nál tartok és lassan haladok felfelé, mert ritkán van meg az összesítésben az élmezőny. Inkább középen szoktam lenni a végén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.