Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) daveoff válasza FollowTheORI (#796) üzenetére


daveoff
veterán

Endor, Tatooine, stb. nagyon várom mindet, nekem már az elég, hogy ezeken a helyeken játszhatok ilyen grafikával, ilyen hangokkal.:C

Meg nekem eleve bejön ez az inkább infanry jellegű pörgős játékmenet, simán elleszek vele.

Nekem szerintem nem fog beesni az fps, legalábbis itt a bétában van belőle bőven...;]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#802) kisza25 válasza daveoff (#801) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az avatar kötelez ;]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#803) FollowTheORI válasza kisza25 (#802) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Arra célzol daveoff már az elején meghal ugyis? ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#804) raven84


raven84
aktív tag

A 14000ft-os ár PC-re az valami vicc akart lenni?

(#805) daveoff válasza kisza25 (#802) üzenetére


daveoff
veterán

Naná!;]

Jó lenne már tudni melyik helyszínek kerülnek bele megjelenéskor. Naboo, Geonosis, ezek csak benne lesznek. Mindegy, alig több mint 1 hónap és kiderül.:D

NetTom: Nem halok meg, csak átalakulok.:DDD

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#806) @rglaaf válasza raven84 (#804) üzenetére


@rglaaf
veterán

xbox meg 18000k modjuk ez reális ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#807) birorichard válasza raven84 (#804) üzenetére


birorichard
őstag

Az EA vicce, igen. :D

(#808) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

És akkor jön majd még egy jó kis 40 eurós dlc pakk... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#809) Cheesus


Cheesus
senior tag

Valaki nem spájzolt be véletlen? :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#810) Vanir válasza Ellia (#762) üzenetére


Vanir
veterán

Parancsikon indítási paramétereihez a -novid -noborder parancsokat kell beírni és el fog indulni, nálam is bevált.

Egy kis személyes összefoglaló a bétáról:
Az FPS-em az elégséges szintet nagyon nagyon alulról súrolja 8GB 1333-as RAM, egy i5-2300 és egy ASUS 6870 DirectCU mellett, úgy, hogy minden low-ra van véve. Az egérkezelés valami iszonyat, a raw inputhoz köze nincs, és cirka 5000 óra kompetitív lövöldözés után ezt az ember hányingerrel reagálja le (fél másodperces késés, vagy intenzív csata közben talán még több is). Ezen kötve hiszem, hogy javítanának a release-re. Ez az unlockolós fegyver mizéria pedig soha nem jött be.
Csalódás, mert a gyerekkorom számítógépes játékai között szinte csak Star Wars-ok szerepeltek, és sok reményt fűztem hozzá.

(#811) raven84 válasza @rglaaf (#806) üzenetére


raven84
aktív tag

Ott megveszed és 3 hónap múlva eladod 12-ért ha nem tetszett. Az más tészta. Pc-n beregeled magadnak a saját kis fiókodba és viszlát 14-k. Gondolkodtam h. megvenném ha ilyen 8k körül lett volna, de ez így biztos, hogy nem. Mind1 majd karácsonykor vmi kulcslopó kínai oldalról.

(#812) djculture válasza raven84 (#804) üzenetére


djculture
félisten

Nem mert a nextgen éra óta szépen bedrágultak a játékok pc-re is, a fifa 16 is 15 ezer... Én egyébként ha megveszem is az originröl fogom oroszból.

[ Szerkesztve ]

(#813) djculture válasza Cheesus (#809) üzenetére


djculture
félisten

Miből? Hogy 60 euro helyett 50 -ért akciózták aminél olcsóbb lesz a hazai dobozos kiadás..

[ Szerkesztve ]

(#814) FollowTheORI válasza djculture (#812) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha tudnék oroszul énis ott vásárolnék. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#815) birorichard válasza djculture (#812) üzenetére


birorichard
őstag

Csak nehogy úgy járj, mint anno én a Titanfall-lal... :D

(#816) djculture válasza birorichard (#815) üzenetére


djculture
félisten

Hogy jártál? Engem nem izgat ha orosz nyelvű ha erre gondolsz.. De amúgy annál is a mexikói volt az igazi..

[ Szerkesztve ]

(#817) kisza25 válasza FollowTheORI (#803) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha figyelmesen megnézted volna a filmet tudnád, hogy ő már halhatatlanság szintjén ismerte az erőt, ha szeretnéd szólok Yodának, tanítson meg vele beszélni ;]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#818) FollowTheORI válasza djculture (#816) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Utólag az sem... sajnos. :D

(#817) kisza25

Én a bikinis Leila-val szeretnék találkozni. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#819) @rglaaf válasza djculture (#812) üzenetére


@rglaaf
veterán

BO3 10k körül van dobozosan de ez 14-ért elég drága

PSN:BiZzare_0 ️

(#820) Cheesus válasza djculture (#813) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én a GMG-s félreárazásra/bugra gondoltam, de sebaj :U

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#821) Ellia válasza Vanir (#810) üzenetére


Ellia
addikt

Így működik köszi! :)

(#822) Ragnar_ válasza @rglaaf (#795) üzenetére


Ragnar_
addikt

You are welcome :) Nem kell a CDkey, ha emlékszel a username/passwordre. Engem most kidob valami punkbuster hibával.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#823) FollowTheORI válasza Cheesus (#820) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem volt félreárazás... az ár nélküli "coming soon" látszik 0.01-nek. Nem tudsz annyiért venni.

pl

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#824) GamerToxic


GamerToxic
csendes tag

Sziasztok! :)

Készítettem egy rövid kedvcsináló videót a Bétáról, bátran kattintson ide akit érdekel:
Star Wars - Battlefront BETA i7 4790 + GTX 960 PC Multiplayer Gameplay

(A videó bal felső sarkában lehet látni, hogy mennyire terheli a játék a cpu-gpu-ram triót illetve FPS értékeket is láthattok).

Röviden, Tömören:

Ami tetszik:
- A hangulatra nem lehet panasz...
- Ahogy a grafikára sem...
- Lehet túl közhelyes, de az optimalizáltságra sem lehet panasz. Gyengébb konfiggal rendelkezők is bátran próbálják ki. Nem kell ennek 16 giga.. :)
- A hangok kíválóak, akár a gépeknek - akár a fegyvereknek egyaránt
- A mapok kellően (játékoshoz mérten) elég nagyok, s kellően részletesek

Ami viszont nem tetszik:

- Sajnos találkoztam bugokkal (egy bétától mit is várunk?) Ahogy laggokkal is, de ezt is tudjuk be annak, hogy mindenki egyből lerohanta a szervereket.
- Ha nem a csapattársadra spawnolsz, akkor is betesz néha szar helyre...és máris kapod a heccsátot legalább 3 embertől.
- 1-2 óra után valahogy monotonná válik az egész játékmenet, valami hiányzik belőle...ami hosszabb távon is életben tudná tartani.
Hátha majd a végleges verzióban meglesz az a "bizonyos plusz".

Összegezve: Nem volt ez olyan rossz, várjuk a teljes verziót! :)

[ Szerkesztve ]

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#825) Cheesus válasza FollowTheORI (#823) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ejj, pedig szép baki lett volna :D

A heves eszmecserébe nem folynék bele, de pl tegnap este egy jópár kört mentem és tetszett, ma meg munkában egész nap csak arra tudok gondolni h mikor érek már haza és szaladgálhatok újra a csatatéren :))
Amúgy most hol lehetne a legolcsóbban megvenni a játékot?

https://www.twitch.tv/csehla

(#826) malacka87


malacka87
senior tag

Hát mit ne mondjak a játék orbitálisan xar... Játszottam vele pár órát de dög unalom...

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#827) szami777


szami777
addikt

Üdv, akármilyen felbontáson és grafikai részletességen játszom, a havas pályán a kép és a hang is megáll rendszeresen, töltés közben is befagy, játék közben is, valamint előfordul, hogy kidob a játék. 8v8 játékmódba minden jó, ott csak a kezdésig szaggat be folyamatosan. Másnál is vannak ilyen problémák, vagy velem van a baj?
(konfig az adatlapomon)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#828) bivalyolo válasza GamerToxic (#824) üzenetére


bivalyolo
őstag

Én legjobban a különböző klasszokat hiányolom..oké a dice megmondta, hogy nem akarnak egy battlefieldet battlefront köntösben de klasszok voltak a battlefront 2-ben is...
ez a kártyás megoldás meg nem valami meggyőző

"Let's agree to disagree!"

(#829) FollowTheORI válasza szami777 (#827) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kevés a géped... :D
(Szvsz lehet a VGA 1GB, amugy tényleg kevés. Proci meg alsó határ, főleg az órajel miatt.)

Amugy nem tapasztaltam ilyesmit. Egyedül a végén a pontozás akadozik, de máshol semmi ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#830) szami777 válasza FollowTheORI (#829) üzenetére


szami777
addikt

Igen, ettől féltem, de full hd med-high-on ugyanúgy megáll, mint 1024*768 Low-on. Ennek nem így kéne lennie szerintem. BF4 full hd high-ultran simán megy, azért még bírnia kéne azt is. K
Kár érte, mert így sajnos élvezhetetlen :(

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#831) v!ct0y válasza szami777 (#830) üzenetére


v!ct0y
veterán

Lehet az 1 giga vga ram kevés neki. Esetleg driver csere

(#832) djculture válasza FollowTheORI (#829) üzenetére


djculture
félisten

Persze alsó határ .. én meg phenom2-vel játszok szintén 1 gigás hd 5850-el médiumban annyi hogy azt az igénytelen képelmosó effektet visszavettem. A legújabb béta driver kell ennyi, haver 650 nvidiával nyomja szintén 1 gigás. Mindkettőnél a legújabb ehhez kiadott driver kell...Nem kell 2 giga vram. Mint ahogy 16 giga ram se :D
Viszont az biztos hogy ez a játék elég hamar megunható ha nem jön majd ki hozzá folyamatosan dlc pálya csomag :D

[ Szerkesztve ]

(#833) Podpupi


Podpupi
tag

Hello.
Ahogy olvasgattam elindult egy-két emberkének 1GB kártyával is.
A trük ez:“-novid -noborder -windowed”
Ha csak ez ,akkor letöltöm.

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#834) Edem05 válasza Podpupi (#833) üzenetére


Edem05
őstag

Igen, ezzel a parancs kiosztással elindul! Tesztelve 5870-nel! :DDD Először a parancs beírása nélkül próbáltam de DirectX hibával kifagyott.

(#835) bul07 válasza Podpupi (#833) üzenetére


bul07
nagyúr

trükk
Én telepítettem majd elindítottam és annyi , és elég öregecske a vga-m van(adatlapom) több mint 3éves, 560Ti 1GB memóriával, ahogy beállította a gép a grafikát 50-60fps mindig megvan

Kérdezte valaki az árat
STAR WARS™ Battlefront™
Origin
Mexikó
Standard Edition 39.99$US 11.5e Ft
Deluxe Edition 44.9$US -> 13e Ft
(285Ft-os dollárral)

India
Standard Edition Rs.3,499.00
Deluxe Edition Rs.3,999.00

ipon 13.490Ft ingyenes szállítással

Deluxe Edition felára nem tudom megéri e
Nem tudom pontosan hogy mit takar az a kettő kizárólagos dolog ami hozzá jár
Ezek:
Ion Shock (exclusive emote)
Get electrified with the Ion Shock emote, available exclusively in the Deluxe Edition.

Victory (exclusive emote)
Celebrate your win in style and pump your fist in the air with the exclusive Victory emote, available exclusively in the Deluxe Edition.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#836) Malachi


Malachi
addikt

még két órát próbálgattam. továbbra is ingadozom, ebből nem lesz vásárlás. mindegy, ez van - de szerintem nagyon nagy kár érte. nem pontosan értem, mi volt a koncepció, de ez még casualnak is nagyon egyszerű és alap és semmi extrát nem ad. hát, mindegy.

(#837) csa33ee válasza bul07 (#835) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Most mentem egyet a Hoth-on, végre Birodalmi csapattal, hát igen így nem annyira frusztráló.Rapid Victory borítékolható volt, és a k/d sem lett hitvány.De az előző menet a lázadókkal, hát több mint pocsék volt.A kis lépegetőn furcsa hogy valahogy a lézer nem oda megy ahol elméletileg a célzókör közepe van, kicsit fölé kell lőni.Aprítani azonban lehet vele gazdagon.Na de a kd huszárok, atyám olyan eredmények vannak hogy az mese.A permanent banned felirat 10 másodpercenként fel-felvillant néhány idiótánál.Szánalmas.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#838) FollowTheORI válasza bul07 (#835) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát emote ugye az hogy ugrál a karakter meg ilyesmi... mindenki eldönti. (Nyilván kinek hol a baromság métere. :D)

Az ion torpedó meg a gránát unlock megúszása meg megintcsak eldönti mindenki... azért ahhoz már kell játszani egy keveset. Persze nem fontos amugy... nekem pl bétában sincs meg a gránát még, de túléltem.
A torpedó jól jöhet, de nem tudni megéri e majd előre...
A DL-44 blaster meg nem tudjuk milyen és megéri e, mivel nincs a bétában... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#839) kisza25 válasza csa33ee (#837) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én már nyertem lázadóként is, olyan 20-ból 1x:D:D
Ja voltam Luke-al lehet vele aprítani rendesen, lekaszáltam vele 8emberkét 2 perc alatt:D

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#840) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nah... kicsit korábbtól látszik mi a torpedó... [link]

Azt hiszem segíteni fog az AT-ST ellen majd, ha már az elejétől elérhető. Pl Supremacy-ban. De akár Walkerben is.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#841) bul07 válasza FollowTheORI (#840) üzenetére


bul07
nagyúr

Az a három játékkal oldható(DL-44, Ion Grenade, Ion Torpedo) ha jól látom szóval azok biztos nem érik meg a felárat a másik kettő a kérdéses mert ha nagyon OP dolgok lennének akkor mindenképp

Amit fentebb is említettem
Ion Shock
Victory

De már nagyon bizgat, rá is keresek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#842) csa33ee válasza kisza25 (#839) üzenetére


csa33ee
aktív tag

"Ne feledd, egy Jedi sosem használja támadásra az erőt.Csakis védekezésre".Ezt egy bölcs kis zöld csókától hallottam. :D

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#843) FollowTheORI válasza bul07 (#841) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mint írtam az emotikonnak szvsz semmi köze a játékmenethez... persze lehet tévedek.
De ez ilyen győztök akkor ugrál... meg ilyenek. Ha jól értem.
Az ion shock meg gondolom elektromosan rázni fog és brékelni a karakter vagy ilyesmi. :DDD

Nyilván a fegyverek játékkal megszerezhetőek (azért csak instant access), de jól jöhet az elején is. A gránát pl 4500 pénz... Persze lehet azt is csinálni mint a bétában kérik is, hogy valami tdm, vagy drop játékkal elviszed addig amíg a fontos fegyverek megvannak aztán mehet a többi complexebb mód.

Majd kiderül a gyakorlatban hogy megy ez a teljesben, meg hányféle kártya meg fegyver lesz ami kell. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#844) bul07 válasza FollowTheORI (#843) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor jó, kell a frásznak ezek
Ha veszem akkor is a simát, bár csábít hogy várjak és az apróról valami megbízható eladótól olcsón

De van még idő megjelenésig

Amúgy engem a teleportáló emberek zavarnak nagyon, meg hogy játékosokként máshova kell célozni annak függvényében hogy milyen pingel játszik az illető
Mert akinek annyi mint nekem arra pont rá akinek meg rosszabb vagy jobb elé vagy mögé és még az se mindegy mennyivel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#845) AS


AS
félisten

Hu nekem nagyon tetszik, tuti vásár lesz:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#846) zkas90 válasza bul07 (#844) üzenetére


zkas90
senior tag

Ez minden játékban így van (pingelős dolog). Illetve azt ne felejtsd el, hogy itt a lézernyalábok lassúak. Oldalról ha látsz valakit futni és te oda lősz ahol van, ha 0 lenne a pingetek se találnád el, mert nem ér oda elég gyorsan a lézer.

[ Szerkesztve ]

(#847) Locutus válasza zkas90 (#846) üzenetére


Locutus
veterán

Talán segítene ha nem szakaszokban esne ki a lézer a fegyverből... dehát az egy másik univerzum :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#848) bismillah


bismillah
csendes tag

Ez egy elég fura játék.

Szép grafika jól optimalizált de egy nagy büdös káosz Mindenki szaladgál és 2 őt lépsz leszednek. Nem lehet elbújni állandóan 3 felöl támadnak.. Hoth on egy lépés és megölnek. All time Birodalom nyer. Nem lehet taktikázni. Elég lebutított gagyi lett.

[ Szerkesztve ]

(#849) Locutus válasza bismillah (#848) üzenetére


Locutus
veterán

Hát igen, a hoth tdm talán a leggyengébb pontja az egésznek.
A birodalom oldalán én is lőttem 15/3-at, aztán a lázadó oldalon meg köpni nyelni nem tudtam...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#850) szami777 válasza bismillah (#848) üzenetére


szami777
addikt

+1
A játékból teljesen hiányzik a balansz, nem is értem, hogy nem lehetett erre figyelni, ez az alapja kb az egész játéknak.
Ha lázadó vagyok, inkább kilépek. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.