Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) AsusBoy válasza Jack Oneill (#5999) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Köszi.
Ez segített !!!! :R :R

(#6002) Fernet


Fernet
senior tag

Kisebb kihagyás után elővettem megint a játékot (PC), 6 meccset játszottam le, de ebből 4-ben sikerült összefutnom olyan emberekkel akik egyértelműen csalók voltak. Pl. TL50-el egy lövéses kill (és nem sec. fire). Ráadásul nagy pofával írja chat-be, hogy nice game, noob-ok, stb. Hiába léptem át másik partiba, ott is hasonló volt a helyzet. 100 fölötti kill a meccs végén (nem hero-val).

Nálatok is hasonló a helyzet, vagy csak nekem nem volt ma szerencsém? Eléggé elveszi a kedvem a játéktól, mikor ilyenekkel futok össze.

Közben beszereztem egy xbox-ot, kipróbáltam ott is a játékot, csak a kontrollerrel vagyok iszonyat béna.

(#6003) Sanki válasza Fernet (#6002) üzenetére


Sanki
addikt

Vannak csalók, én olyankor egyszerűen kilépek és keresek másik pályát, mást nem lehet csinálni.

(#6004) KisApám válasza Fernet (#6002) üzenetére


KisApám
addikt

Vannak csalók, szinte mindig.
Jó párszor volt, hogy amint mozgásban kiléptem tereptárgy mögül, már ki is lőttek, úgy értem, hogy a lövés azonnal jött, késlekedés nélkül (vagy az illetőnek ZÉRÓ a reakció ideje).
Nem tudom, mit élveznek a caalók, kicsit betegek valszeg.

Szerintem aki 50 feletti killt ér el egy csatában, az csaló 99%-ban.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6005) Sanki válasza KisApám (#6004) üzenetére


Sanki
addikt

50 kill egy hőssel megcsinálható... Nem kell hozzá csalónak lenni, nekem is volt már nagyon jó statom 50-70 kill körül és nem csalok.

(#6006) Fernet


Fernet
senior tag

Képtelen vagyok felfogni az ilyen emberek lelkivilágát. Ezt élvezi? Vagy annyira nem megy neki, hogy másképp nem tud érvényesülni? Mondjuk ennek a TL50-es oneshotkill emberkének volt 17 halála is a meccs végére, szóval lehet csak kompenzálni akart. Kár, hogy így tönkreteszi a többiek játékát, bár ez gondolom cseppet sem zavarja. Birodalmiakkal voltam, mellettem jelent meg Vader, a következő pillanatban már feküdt.
Vajon a BF2-ben is hasonló a helyzet cheaterek terén?

szerk: látom van saját topikja, körülnézek ott.

[ Szerkesztve ]

(#6007) KisApám válasza Sanki (#6005) üzenetére


KisApám
addikt

NEM hősről beszéltem, az teljesen más tészta.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6008) Sanki válasza KisApám (#6007) üzenetére


Sanki
addikt

Akár még sima karakterrel is hozható szerintem.

(#6009) Fernet válasza Sanki (#6008) üzenetére


Fernet
senior tag

Főleg birodalmi oldalon walker assaultban ha sikerül megcsípni pár AT-AT, AT-ST-t. :)

(#6010) KisApám


KisApám
addikt

Hol lehet reportolni a csalókat? Tudom értelmetlen, de lakkor is.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6011) xlaxix


xlaxix
tag

Sziasztok!

Még mindig megéri megvenni a Battlefrontot úgy, hogy már megjelent a 2. része? 4-5 ezer forintért már lehet venni ultimate edition-t is és most elgondolkoztam rajta. :D
Van elég szerver és játékos vagy már sokan abbahagyták az új rész megjelenése után?
A 2. részt nem szeretném megvenni, mert drága és a gépemen sem futna túl jól.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6012) Fernet válasza xlaxix (#6011) üzenetére


Fernet
senior tag

Szia!

PC-n elég kevés a játékos, DLC-s mapokon sokszor nem jön össze egy csapat. Konzolon kicsit jobb a helyzet, de ott is csökken a játékosszám.

ITT tudod megnézni éppen hányan játszanak vele.

Nekem még mindig az egyik kedvenc, bár megvan a második rész is. Sajnálnám ha teljesen kihalna.

Az még hozzátartozik, hogy eléggé elszaporodtak PC-n a csalók, legutóbb már nehéz volt olyan partit találnom ahol ne lett volna egy sem.

Én most már nem adnék ki ennyi pénzt a játékért, persze ez mindenkinek a saját döntése. Xbox-on a season pass pár hónapja pl. ingyenes volt (nem tudom talán pc-n is?) mellette van EA Access amiben benne van az alapjáték, így még megérte. (nekem)

[ Szerkesztve ]

(#6013) xlaxix válasza Fernet (#6012) üzenetére


xlaxix
tag

Hát így nem túl biztató a helyzet. 1100 online PC-n és az elmúlt 24 órában is csak 2000 volt a maximum. :/
Szétnéztem Origin-en és láttam, hogy van 4 órás trial. Nem sok, de kipróbálni csak elég lesz. :D
Ha bejön, akkor talán előfizetek egy hónapra Acces-re is és akkor legalább a BF2-t is ki tudom próbálni, mert 10 órás trial jár hozzá. Aztán meg majd meglátom mi lesz.

Érdekesnek találom amúgy, hogy konzolon csúcsidőben még megvan a 7-8 ezer játékos, míg PC-n csak 2 ezer. Ennyire nem játszanak már az emberek PC-n? Vagy a csalók miatt hagyták abba az emberek? :D

[ Szerkesztve ]

(#6014) Fernet válasza xlaxix (#6013) üzenetére


Fernet
senior tag

Én egy éve vettem a játékot karácsonyi akcióban (3000Ft volt az alap, rá 2 hónapra vettem a season pass-t 5000Ft körül). Akkor még úgy nézett ki a játékosszám, hogy PC-n csúcsidőben 8-10e, konzolon 20-25e. Azóta eléggé redukálódott. Próbáld ki accessel a trialt, aztán el tudod dönteni. Sajnálom, mert amúgy jó kis játék.

(#6015) kokokka válasza xlaxix (#6011) üzenetére


kokokka
őstag

Ha 500-600 játékos van én akkor is mindig találok játékot. Hozzá tartozik, hogy csak a 12 fősekkel játszom, a többi nem érdekel. Cargo a kedvenc utána a Droid Run, de hogy ezért most adnék e ki 4000Ft-ot abban nem vagyok biztos...

[ Szerkesztve ]

(#6016) NandorHUN válasza xlaxix (#6011) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szvsz Origin Access jobban megéri talán. Már benne van ez a játék is, kicsit drágább, de sokkal több játékkal játszhatsz, igaz nem teljes" egyik se.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6017) giornalista válasza xlaxix (#6013) üzenetére


giornalista
senior tag

nem. PC-n sokkal több a játék, nagyobb a választék, könnyebben elhagyják a játékosok az ilyen szintű termékeket.

konzolra kényelmesebb is, és a long TTK miatt talán élvezetesebb is (bár konzolon FPS-t játszani... hát, ők tudják).

(#6018) KisApám


KisApám
addikt

A SCOUT PISZTOLY sebzését lehet növelni? Azzal kellene elérni 15 kill-t (tudom, nem sok, DE), hogy megszerezzem a DL-18-ast, de annyira szarul sebez közelre, hogy katasztrófa. A 7000 kredittel meg azt lehet elérni, hogy kb. 9 sec helyett 6 sec után használható megint.
No meg hogy tényleg kevesen játszanak.
Az OUTER RIM-nek a BLAST nevű helyén kellene küldit csinálni, de NINCS játékos.

Az SW BF 2-nél is gondolom hamarosan ez lesz a helyzet... :(

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6019) kokokka válasza KisApám (#6018) üzenetére


kokokka
őstag

Pontosan kell célozni. De valóban nem könnyű. Én védekezés közben szereztem meg anno a killeket CARGO-ban. Ajtó mellé beállsz és a bejövő ellenséget leszeded. Kicsit campelős helyzet, de ha védekezel akkor megengedett :) Közelről egyébként halálos fegyver.

(#6020) KisApám


KisApám
addikt

Most a SW BF I rávilágított, hogy a II-est NEM SZABAD megvennem.
Annyira kevesen játsszák az I-est most is, hogy a 40 fős csatába NEM rak be lassan 10 perce, mert nem talál, a 12 fősbe meg MINDIG ugyan azokhoz akar berakni (de oda nem megyek, biztos vagyok benne, hogy van hacker közöttük), annyira nincs játékos.
A különféle missziókat a fegyverekért, miegyébért meg ne is említsük. Próbáljak eljutni a BLAST pályára... soha sem fog összejönni már.
Mire megvenném a II. részt, hasonló lesz ehhez.

Ha veszek MULTI játékot, CSAK olyat veszek, aminek megnéztem a statját az online játékosokat illetően.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6021) kokokka válasza KisApám (#6020) üzenetére


kokokka
őstag

Jogos. Én is tartok ettől, és nálam is ez az egyik ok, amiért nem veszem meg. Hagyják meghalni a készítők a saját "gyerekeiket". Ez nem túl logikus gazdasági döntés...

(#6022) FollowTheORI válasza KisApám (#6020) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Multis játékot sosem célszerű évek múltán megvenni pont ezért... hacsak nem tudod biztosan hogy még sokan játsszák.

Multis játékot általában célszerű azonnal megjelenéskor megvenni, ha érdekel.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6023) KisApám


KisApám
addikt

Mááár megint a szokásos csalók.
A hősöket 1 lövésezi a betegje... és nem érzi, hogy feltűnő volna.
De ahogy olvastam, nem sok értelme van a report-nak, ha lehet valahol. :(

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6024) KisApám


KisApám
addikt

A CDKeys-en (félszürke bolt, ha jól tudom), a Star Was Battlefront II lement 30 EU alá (28,49 EU - 8800 Ft). Ez már elég jónak látszik.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6025) KisApám


KisApám
addikt

Megvettem az SW BF II-t 22,5 fontért (kb. 7800 Ft). Ennyit megért MOST és még lehet vele MULTIzni rendesen.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6026) kokokka válasza KisApám (#6025) üzenetére


kokokka
őstag

A CDKeys-en £ 28.99. hol vetted annyiért?

(#6027) KisApám válasza kokokka (#6026) üzenetére


KisApám
addikt

Green Man Gaming. Van ott hozzá 25%-os kupon!!!

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6028) kokokka válasza KisApám (#6027) üzenetére


kokokka
őstag

Out of Stock :)

(#6029) KisApám válasza kokokka (#6028) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor nem lesz gond a Multival a játékban.
Bár lehet, hogy sok viszonteladó majd megjelenik a G2A-n...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#6030) kokokka válasza KisApám (#6029) üzenetére


kokokka
őstag

Abba ne legyél biztos, hogy nem lesz gond a multival :) Pár hiba vagy nem oda figyelés a gyártótól és vége is. A PC amúgy is rizikósabb sajnos...

(#6031) taknyí


taknyí
senior tag

Star Fos

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#6032) lolal


lolal
senior tag

Ezennel a topicot halottá is lehetne nyilvánítani RIP.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#6033) Fernet válasza lolal (#6032) üzenetére


Fernet
senior tag

Én a mai napig előveszem, de tény, hogy az alap pályákon kívül sehol nem találok játékost. Néhány cucc feloldásához kellene DLC-s pályán is csinálni küldiket, de esélytelen. Sajnálom.

(#6034) kokokka válasza Fernet (#6033) üzenetére


kokokka
őstag

Sok már nincs benne. Minden nap tolom, de csak Cargo-t, mást nagyon nem. Kár érte...

(#6035) Htibimor


Htibimor
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek kérlek! A gyerek nagyon szereti ezt a részt. De fura hibát csinál. Elindul a játék, viszont amint nyomok egyet az egérrel vagy a billentyűzeten kifagy. Úgy, hogy fut alatta játék, de a kép nem változik éps nem tudok csinálni semmit. Újra telepítettem, új videókártya driver semmi nem segít. Valaki tudna segíteni?! Köszönöm!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#6036) Morphus101 válasza xlaxix (#6011) üzenetére


Morphus101
tag

4-5 ezerert a II-est is megkapod mar

[ Szerkesztve ]

(#6037) Morphus101 válasza Htibimor (#6035) üzenetére


Morphus101
tag

Nezd meg hogy teljes kepernyosre van e allitva

(#6038) Morphus101 válasza kokokka (#6026) üzenetére


Morphus101
tag

https://www.g2a.com/hu-hu/star-wars-battlefront-2-2017-origin-key-global-i10000068865001

(#6039) Morphus101 válasza KisApám (#6023) üzenetére


Morphus101
tag

Lehet...felirosd a nevet,aztan oriinben friend keresesel megtalalod es report

(#6040) Morphus101 válasza Morphus101 (#6039) üzenetére


Morphus101
tag

Sorry,tabletbillentyuzetrol irok ezert vannak az elirasok

(#6041) Peter1918HUN


Peter1918HUN
tag

Sziasztok! Érdeklődnék, akik esetleg még játszanak a gamel, hogy mennyire nehéz találni játékosokat vagy szervert?

(#6042) soo277 válasza Peter1918HUN (#6041) üzenetére


soo277
őstag

Elég kihaltak sajna,2vel probálkozz ott még vannak azért

BT: wersoo#21211

(#6043) Peter1918HUN válasza soo277 (#6042) üzenetére


Peter1918HUN
tag

Rendben. Battlefront 2-vel szoktuk tolni haverral. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.