Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) pohár válasza gyuromoj (#1899) üzenetére


pohár
félisten

pont 7970? meh ;]

én se bírnék ilyesmit játszani konzolon, mondjuk olyan játék nincs is, ami csak konzolra jelent meg, így nem is izgat, hogy vegyek egyet

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1902) Malachi válasza gyuromoj (#1899) üzenetére


Malachi
addikt

miért adtad el? éppen most akarok venni és éppen a Battlefront lenne az első, amit kipróbálok rajta.

(#1903) daveoff válasza Malachi (#1902) üzenetére


daveoff
veterán

Na mondjuk egy ilyen PS4-re én is beneveznék, ha lenne most éppen ennyi fölös pénzem! :K Pedig aztán én nagy konzol hater vagyok...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1904) gyuromoj válasza pohár (#1901) üzenetére


gyuromoj
veterán

PS4 árából ennyire futja. :B
Amúgy a bétát PS-en toltam és nem olyan szörnyű.

(#1902) Malachi
Ami érdekelt azokat kivégeztem, viszont FPS-t inkább PC-n játszom, azt szoktam meg a hosszú évek során.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1905) Malachi válasza daveoff (#1903) üzenetére


Malachi
addikt

aha ezt néztem ki, de megvárom a black fridayt, hátha lesz valahol alapgép sok kedvezménnyel és akkor inkább azt veszem, az újabb fajtát és külön a játékot.

gyuromoj - világos, én meg most szakadok el a PC elől, laptop már van, nagyon jó, hogy néha egész nap le sem kell ülnöm az asztal elé, most jön a konzol, bár világ életemben PC-s voltam. ha nem válik be, legfeljebb eladom én is, de annyira már nem vagyok nagy gamer így 35 felett, mint akár 5 éve. nekem már nagyobb élvezet egy-egy casual ugrálás, mint egy egész éjszakás multi party. szóval nagy reményeket fűzök a PS-hez! :D

(#1906) sixpak válasza Malachi (#1905) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én emiatt gondolkodom a Steam link/Steam controller beszerzésén, 110 eurobol megvan és lehet tolni a nappaliban a Steames játékaimmal... ha nem jön be a controller (amire azért vastagon van esély), akkor megy a piacra.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1907) Malachi válasza sixpak (#1906) üzenetére


Malachi
addikt

jó, hát fontos szempont a sok szuper "klasszikus" játék is, amit sajnos PC-n már nincsen, csak konzolon. Uncharted, Last of Us, meg a sok ugrabugra, stb... jó kis kanapéra döglős pár órácskák, ez kell nekem, jó játékokkal. meg a The Last Guardian! :K na jó, OFF off. :)

(#1908) odorgg


odorgg
addikt

Valaki megírná privátban, hogy jutott el Mexikóba? :R

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#1909) bul07 válasza odorgg (#1908) üzenetére


bul07
nagyúr

Megy a pm de természetesen saját felelősségre

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1910) csa33ee válasza daveoff (#1898) üzenetére


csa33ee
aktív tag

0:40 -nél a terepruhás csávó elfut a fehér ruhás katona mellett.Az má igen!Tuti vak. :D

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1911) daveoff válasza csa33ee (#1910) üzenetére


daveoff
veterán

Szegény nagyon benga, az egész videóban... :D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1912) daveoff


daveoff
veterán

Szállingóznak a videók...

47 Minutes Of Star Wars Battlefront PC Gameplay | Endor Tatooine Sullust Hoth

Star Wars Battlefront Multiplayer Gameplay - ALL THE THINGS

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1913) zkas90


zkas90
senior tag

PC topik tudom, de pár gondolat bő 1 óra xbox játék után. Úgysincs nagy különbség a két platform között.

A tutorial pályákat végigtoltam (nem a sima tutorialt). Azok tetszettek.

Utána megnéztem, hogy milyen a tatooine survival, ami a bétában is benne volt. Hard-on néztem meg egyedül és nem volt rossz. 15 hullám. Megcsinálható volt bőven, bár meguntam 10 után és kinyomtam. Az elrejtett 5 akármit nem sikerült megtalálnom, pedig szétnéztem rendesen a pályán.

Ezek után ránéztem a walker assault módra. Kíváncsi voltam, hogy változtattak e a hoth bolygón. Az már alapból zavart, hogy nem választhatok térképet, hanem amit bead a szerver az van. 4 map van elvileg WA módra, abból kettőt lenyomtam és harmadikra sem a hoth-ot akarta beadni. Majd holnap még próbálkozok.
Annyi biztos, hogy könnyebb kiiktatni az AT-AT-kat.
Tatooine-on(nem biztos hogy az, de nekem annak tűnt) simán kicsináltuk őket. Az utolsó pontnál az egyiknek 25% élete volt, a másiknak 75% és 8 A-winggel karöltve kifingattuk őket. Teljesen jó helyen voltak a védőpontok, így könnyen lehetett farmolni a repcsiket.

Utána endoron csak 1 AT-AT jön, de 'csak' 35% körülire sikerült levinni az életét. Itt az volt a baj, hogy ultrafos a droprendszer. Kártya újratöltőből felvettem vagy négyet, de légitámadás...rakétavető(nem ugrik be a játékbeli neve, bocs érte) olyan ritka, hogy őrület. Így pedig elég nehéz megdegleszteni a nagy fémtákolmányt.
A pálya nem volt rossz. Oda kell koncentrálni, hogy kiszúrjuk az ellenfeleket. Hiába hófehérek a birodalmiak, akkor is el el tűnnek a bozótosban.

Ki akartam még ma próbálni egy másik játékmódot is, így a hősök vs hősök-re esett a választásom. 3 hős az egyik oldalon, 3 a másikon. Nálunk solo, leia, luke. Ellenfélnél vader, palpatine és fett volt. A többiek pedig sima muksók. 5 kör győzelemig tart a dolog. Az a csapat nyeri az adott kört, akinek legalább 1 hőse életben marad.
Az ellenfél minden egyes retek körben 1v3 vagy 1v2 szituba került. Vadert és a császárt gyorsan kinyírtuk. Utána pedig bárki is volt náluk Fett bácsival, az annyit csinált hogy felrepült egy számunkra elérhetetlen pontra. Ott pedig futkorászott. A birodalmi kcsgök pedig lőttek minket. Amikor kicsit "sarokba" szorítottuk volna őket, akkor pedig továbbrepült egy másik irányba. Nekünk ugye követni kell őt, de mire utolérjük addigra újratöltődik a raketta és vissza is repül a hajóra.
Ez magasabb szinten kivédhető lesz, amikor nálunk is ott lesz a jetpack, de most nagyon irritáló volt így kikapni.
Egyébként nem rossz játékmód, de a 10 óra trialom alatt nem fogom többször elindítani. Annyira nem tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#1914) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Úgylátom bekerültek az origin achievementek is a játék oldalára. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1915) daveoff válasza FollowTheORI (#1914) üzenetére


daveoff
veterán

Az már egy hete is bent volt, vagyis én kb akkor vettem észre... :)

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1916) FollowTheORI válasza daveoff (#1915) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hmm... lehet... én csak azért néztem mert megint belilult a játék mint mikor újat adsz hozzá és megnéztem mi változott ami miatt ez lett.
Aztán feltűntek a kis ikonok amik előtte nem voltak ott a "popup" buborék info ablakban emlékeim szerint... meg a játék oldalán sem tűnt eddig fel.

De akkor lehet csak a holnapi pre-load miatt buherálták meg és lett "új" megint. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1917) daveoff válasza FollowTheORI (#1916) üzenetére


daveoff
veterán

Jaja, nekem is "új" lett, most szállították a játékot.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1918) marilllyo válasza zkas90 (#1913) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát remélem nem csak PC-s topic mert végül úgy döntöttem, hogy ezt most ps4-re veszem meg PC helyett. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1919) FollowTheORI válasza marilllyo (#1918) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nos... "PC Játékok" alatt van... de talán megtűrünk itt. :P :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1920) bul07


bul07
nagyúr

Ugye ha a Mexikói barátainknál ez van kiírva Release Date: 17 November 2015 , akkor van még 3napom hogy elővételként vegyem meg a játékot?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1922) fuvi


fuvi
senior tag

(#1923) djculture válasza bul07 (#1920) üzenetére


djculture
félisten

Ott mennyi amúgy? Ja már látom 40 dollár kihagyom tökéletes lesz nekem az orosz is 8500-ért:)

[ Szerkesztve ]

(#1924) pohár válasza djculture (#1923) üzenetére


pohár
félisten

hát nagyon jó lehet hallgatni a non-stop ruszki kuruttyolást, aztán meg a patch-eknél szopni, meg szidni mindent

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1925) djculture válasza pohár (#1924) üzenetére


djculture
félisten

Mert zsengék vagytok mi korosztályunknak kötelező orosz is volt.. De amúgy még nem döntöttem mert felhívtam egy havert Németben dolgozik, ott 10 ezerbe ( 32 euro) fog kerülni a dobozos azt mondta lehet hozatok vele egyet...

[ Szerkesztve ]

(#1926) kovsol válasza djculture (#1925) üzenetére


kovsol
titán

Nehezen hiszem el, hogy németeknél 32€ lesz majd. Amazon.de is 60€ ért adja, meg gondolom kb mindenhol annyi a hivatalos ára nyugaton.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1927) marilllyo


marilllyo
veterán

Most hívott platinum. Szerdán jön. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1928) k-adi válasza marilllyo (#1927) üzenetére


k-adi
nagyúr

A bolt ? ;]

(#1929) marilllyo válasza k-adi (#1928) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Ideköltöznek vidékre :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1930) k-adi válasza marilllyo (#1929) üzenetére


k-adi
nagyúr

Rendesek! Legalább előre szóltak.. :B

(#1931) daveoff


daveoff
veterán

Felkészültetek az előtöltésre? :C Már csak fél óra, és foglalhatja feleslegesen megjelenésig a tárhelyet....:D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1932) Edem05 válasza daveoff (#1931) üzenetére


Edem05
őstag

Köszi, hogy szóltál már el is felejtettem. El is indítom az Origint :D

(#1933) he7edik. válasza marilllyo (#1929) üzenetére


he7edik.
addikt

Akkor azt mondta hogy: Szeran gyűn' ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#1934) #85552128


#85552128
törölt tag

Originen előtölthető, 27.29 GB.
Kár, hogy hétvégére nem nyitják meg még ha csak limitálva is :)

[ Szerkesztve ]

(#1935) daveoff válasza #85552128 (#1934) üzenetére


daveoff
veterán

Csak azért, mert eddig még senki nem tett be egy képet róla... ;] :D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1936) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Én nem sietek vele... lesz rá pár nap. :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1937) v!ct0y válasza daveoff (#1935) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jó a neted:DDD Bár most nem mész vele semmire ;]

(#1938) daveoff válasza v!ct0y (#1937) üzenetére


daveoff
veterán

Hát igen, pont azoknak jó ez az előtöltősdi, akiknél lassú a net. De azért én is nyugodtabban alszok, hogy már le van töltve... :DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1939) djculture válasza daveoff (#1938) üzenetére


djculture
félisten

Megjelenés napján lesz kíváncsi mekkora lesz a javitó patch mert már előre beharangozták..

(#1940) odorgg válasza daveoff (#1935) üzenetére


odorgg
addikt

Mindjárt lejön nekem is :DDD

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#1941) daveoff válasza djculture (#1939) üzenetére


daveoff
veterán

Hol harangozták be? Én nem olvastam...

odorgg: Az igen! :C

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1942) sixpak válasza odorgg (#1940) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem nagyon jön...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1943) djculture válasza daveoff (#1941) üzenetére


djculture
félisten

pcguru facebookján olvastam hogy a megjelenés napján 1.01 patch várható , amúgy az is jó hogy konzolon állítólag telepités közben majd lehet egy minijátékkal játszani

Patch javításai:

Star Wars Battlefront 1.01 Patch notes/changelog in plain text:

•Tweaked hero card spawn times

•General bug fixes for the partner system

•Various fixes for getting stuck when exiting Starfighters and ground vehicles

•General crash and stability fixes

•Online traffic performance improvements

•Various text fixes for all languages

•General bug fixes for both Missions and Multiplayer

Végre látni hogy az EA foglalkozik egy játékával, eddig az összes bugosan jött ki..

[ Szerkesztve ]

(#1944) pohár válasza djculture (#1943) üzenetére


pohár
félisten

nem létezik bugmentes játék, ezeket többségét meg inkább finomhangolásnak mondanám, mint hibajavításoknak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1945) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!

A boltokban a standard verzió vagy a deluxe verzió lesz kapható 13900 Ft-ért? Originen mind a kettőhöz jár elővételben az első dlc? Mexikói standardot venném csak előtte megkérdezem mit is veszek. :) Köszi!

(#1946) rambustibi válasza GoZoL (#1945) üzenetére


rambustibi
őstag

standard verzió

Nekem lassú a netem, ezért rendeltem dobozos (lemezes) verziót.

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#1947) GoZoL válasza rambustibi (#1946) üzenetére


GoZoL
senior tag

Vidéki vagyok, szállítással együtt kb 3000 Ft-ot spórolok.

(#1948) Cheesus válasza bul07 (#1920) üzenetére


Cheesus
senior tag

És azt esetleg lehet tudni hogy megjelenés után nőni fog-e a játék ára, vagy "ráérek" az első itteni élménybeszámolók után is beleugrani? :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#1949) daveoff válasza Cheesus (#1948) üzenetére


daveoff
veterán

Originen biztos nem változik az ára semmilyen irányba, egy jó darabig.... :N

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1950) rambustibi válasza GoZoL (#1947) üzenetére


rambustibi
őstag

Én is vidéki vagyok 13750 pénz volt előrendelve ingyenes szállítással ;)

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.