Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) daveoff válasza regener (#200) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem nem irányították. :N Csak a "feje" mozog arra, amerre lősz.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#202) pohár válasza regener (#200) üzenetére


pohár
félisten

az AT-AT itt olyan lesz, mint BF4-ben a gunship: magától járja az útját, te csak lőni tudsz majd belőle kifelé

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#203) @rglaaf válasza daveoff (#197) üzenetére


@rglaaf
veterán

20v20 konzolra értendő vagy pc-re is? mondjuk az utóbbira elég kevésnek tűnik

PSN:BiZzare_0 ️

(#204) zzola válasza @rglaaf (#203) üzenetére


zzola
félisten

Konzolra is kevés lenne...hogy lesz így nagy csata?

(#205) daveoff válasza @rglaaf (#203) üzenetére


daveoff
veterán

Max 40 player, PC-n is....eddig úgy van

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#206) marilllyo válasza @rglaaf (#203) üzenetére


marilllyo
veterán

Gondolom nem lesz akkora a pálya, hogy indokolt legyen a 60 player.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#207) pohár válasza marilllyo (#206) üzenetére


pohár
félisten

mintha walker assaulton 48-an lennének, de lehet én értettem rosszul :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#208) bul07 válasza daveoff (#197) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi ezeket az infókat , szerintem ezek mehetnének a Téma összefoglalóba

-Járművek nem a földön vannak és beléjük kell szállni hanem a felszedett PowerUp-okkal lehet lehívni és irányítani azokat

Na ezt nem igazán csípem, egy rossz csapatban simán megeshet hogy 2-4 ott ücsörögnek a pontok mellet hogy le tudják hívni a járműveket és nem segítik a csapatott, főleg ha 20-20 lesz a csapat, 2-4 fő kiesése el is döntheti

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#209) pohár válasza bul07 (#208) üzenetére


pohár
félisten

ha jól tudom, akkor random jelennek meg (meg a fegyverek is), szóval nem tudod kiszámítani, hogy melyik fog jönni (meg talán azt se, hogy hova fog spawnolni)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#210) bul07 válasza pohár (#209) üzenetére


bul07
nagyúr

Az jó lenne bár nem hiszem hogy végtelen számú helyre jönne , lesz pár hely és a köré fognak csoportosulni , én ettől tartok

Egyre biztosabb hogy elő fogom rendelni ha már a BF H kihagytam ebben az évben

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#211) pohár válasza bul07 (#210) üzenetére


pohár
félisten

a fegyverek (és egyéb offenzív segítség, mint orbital strike) az random jelenik meg, nem tudod campelni például a smart rocketet, mert nem mindig az fog megjelenni ott

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#212) daveoff válasza bul07 (#208) üzenetére


daveoff
veterán

Még nincs összefoglaló, de majd intézkedek, hogy bekerüljön... :R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#213) lofagi válasza regener (#200) üzenetére


lofagi
addikt

Annyit lehet csak rajta irányítani,h célzol vele,de kb ennyi. Ez ilyen AC130 a Bf4ben feeling lesz kb.

Hajrá mobil internet. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#214) STC Speed


STC Speed
őstag

Pár nap és kezdődik az alpha!
[link]

(#215) pohár


pohár
félisten

valahogy eltévedtem az Uprise oldalára, akik csinálták a BF4 és BFH-hoz a Battlelogot, ugyanúgy fel vannak tüntetve alul a Battlefrontnál is, mint a DICE, EA, Lucasarts, stb... a honlapjukon pedig a BF4-et mutatják, mint legutóbbi munkájukat, alatt meg Soon felirat, és BFH, Battlefront, szóval lehet itt is lesz valami BL szerűség

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#216) daveoff válasza STC Speed (#214) üzenetére


daveoff
veterán

SORRY BUT YOU DO NOT HAVE ACCESS TO THE STAR WARS™ BATTLEFRONT™ CLOSED ALPHA
:(

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#217) @rglaaf válasza daveoff (#216) üzenetére


@rglaaf
veterán

szintén :(((

PSN:BiZzare_0 ️

(#218) mettek válasza daveoff (#188) üzenetére


mettek
addikt

Szia. Lenne egy konfigos kérdésem, igazából mindenkihez aki képben van. Jelenlegi rendszerem: i72600k, Asus p8 z68 vpro alaplap, Asus gtx780dc2oc. Most jelenleg vga cserébe gondolkodom de lehet inkább procit kéne. Nem tudom hogy egy új 980 körüli kártyát kihajt e még rendesen a procim. Ha új proci akkor én is egy i5-Ben gondolkodnék. Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#219) daveoff válasza mettek (#218) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem a 2600k simán elég egy 980 alá is, még felesleges cserélned, inkább a VGA. Tuning van a procin? Ha nincs adj neki.... ;)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#220) mettek válasza daveoff (#219) üzenetére


mettek
addikt

sose tuningoltam semmit eddig. Alapból egy nagyobb hűtőventit kapott mikor megvettem, mondjuk egy pasztázás sztem nem ártana. Hogy lehet tuningolni?

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#221) daveoff válasza mettek (#220) üzenetére


daveoff
veterán

Tuning nélkül se lenne különösebb gondod, de ha van kedved tuningolni, akkor itt segítenek, elég sok tartalék van azokban a procikban.
[link]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#222) pohár válasza mettek (#220) üzenetére


pohár
félisten

egyedül csak a szorzót kell állítanod, a 2600K szerintem simán megy feszültségemelés nélkül is olyan 4-4.2GHz-et, az már bőven elég egy 980-nak is :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#223) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Bár megfogadtam, hogy Origines játékot többet soha, de ez a játék komolyan gondolkodóba ejt. A videók és az eddigi infok alapján nagyon várós, csak tartok tőle, hogy a végeredmény nem olyan lesz mint amilyennek beharangozzák.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#224) v!ct0y válasza laceszgamer (#223) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mer mi a baj az originnel?

(#225) regener válasza v!ct0y (#224) üzenetére


regener
veterán

Szerintem az EA-re gondolt.

(#226) v!ct0y válasza regener (#225) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor mi a baj az EA-val ?:DDD

(#227) laceszgamer válasza v!ct0y (#224) üzenetére


laceszgamer
addikt

Oh igazán semmi. :D
Sorba vágja haza a régi nagy neveket, NFS, MoH, Sim City, BF Hardline... C and C... szóval azért vannak fenntartások a tőlük érkező játékokkal szemben.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#228) zzola válasza laceszgamer (#227) üzenetére


zzola
félisten

A Hardline mióta nagy név?? xD

(#229) pohár válasza zzola (#228) üzenetére


pohár
félisten

:U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#230) zzola válasza pohár (#229) üzenetére


zzola
félisten

:U

(#231) laceszgamer válasza zzola (#228) üzenetére


laceszgamer
addikt

Úgy értettem, hogy a BF is megindult a Hardline al a lejtőn.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#232) laceszgamer


laceszgamer
addikt

https://www.g2a.com/star-wars-battlefront-iii-origin-cd-key-preorder-global.html

Itt ha megveszem már kapom is a kulcsot vagy csak majd mikor megjelenik?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#233) laceszgamer


laceszgamer
addikt

CPU: Négymagos CPU: Intel Core i5-2300 @ 2.8 GHz vagy AMD Phenom II x4 955 @ 3.2 GHz vagy AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 6 GB
OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bites rendszer szükséges)
Videokártya: NVIDIA GeForce GTX 680 vagy AMD Radeon HD 7970 2 GB videomemóriával

Ez azért nem sok jót sejtet, igaz alfa még, de ha ott ez a minimum, akkor nem hiszem hogy a véglegesnek olyan nagyban fog csökkenni. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#234) v!ct0y válasza laceszgamer (#232) üzenetére


v!ct0y
veterán

Még nincs kulcs Majd ha megjelenik. Max egy pár nappal előtte.

(#235) zzola válasza laceszgamer (#232) üzenetére


zzola
félisten

Azt az oldalt hanyagolnám...

(#236) lofagi válasza zzola (#235) üzenetére


lofagi
addikt

Semmi baj nincs azzal az oldallal, csak tudni kell használni, nem olyantól kell venni akinek van 10 csillagja. Illetve ott a shield amit megvehetsz és ennyi. Nekem még sose volt semmi hátrányom a G2A-nál.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#237) zzola válasza lofagi (#236) üzenetére


zzola
félisten

Tudjuk, mert neked nem volt gondod, akkor nincs is. Köszönjük Emese!
Biztonságos vásárlásért-amikor máshol ugyanennyiért nem bannolják a kulcsot- felárat, plusz költséget fizetni, még a hülyének is megéri...

(#238) #85552128 válasza laceszgamer (#233) üzenetére


#85552128
törölt tag

Érdekes... akkor mégiscsak DX11 a "fő" cél-api ?

[ Szerkesztve ]

(#239) odorgg válasza #85552128 (#238) üzenetére


odorgg
addikt

Anélkül elég nehéz támogatnia, a Windows 7-8-at.

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#240) #85552128 válasza odorgg (#239) üzenetére


#85552128
törölt tag

Vulkánnal lehet, de az még annyira sincs itt mint a DX12...

(#241) daveoff válasza #85552128 (#240) üzenetére


daveoff
veterán

Abu szerint Vulcan API-t támogatni fogja, de lehet hogy később egy patchel kerül bele, mert különben már lenne infó róla. Én DX12-őt tartanám valószínübbnek....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#242) lofagi válasza zzola (#237) üzenetére


lofagi
addikt

Most akkor erre írhatnám én is,hogy mert neked volt vele gondod akkor már van is. Köszönjük Emese!
Ja,hogy a +300 ft az nálad már felár? Vagy lehet a hülyék tudnak számolni és megéri nekik? Én kérek elnézést... Ha nem tudod,hogy miről van szó minek szólsz bele? Amúgy nem támadásként írtam az elsőt, de a válaszod az volt,hogy szóval ne számíts normális válaszra.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#243) zzola válasza lofagi (#242) üzenetére


zzola
félisten

Nekem nem volt vele gondom, mert van eszem és biztos forrásból szerzek be mindent! Szerinted +300 forint nem felár, akkor mi? A shield meddig érvényes?
Azért ne feledkezzünk meg a g2a-s letiltott steam kulcsokról sem...

[ Szerkesztve ]

(#244) lofagi válasza zzola (#243) üzenetére


lofagi
addikt

Jó. Igazad van, G2A szar, nem veszel onnan, +300ft az felár. Téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#245) zzola válasza lofagi (#244) üzenetére


zzola
félisten

Nem erről van szó, csak legyél már tudatos ha itt ajánlgatod mindenkinek azt az oldalt! Beleolvastam a szerződési feltételekbe, ha complaint ügyed lenne velük, shield ellenében vásárlástól számítva 90 napig foglalkoznak veled...
A mondani valóm csak arra irányult, hogy minek több pénzt kiadni és esetleg izgulni egy több ezer forintos játék miatt, ha az ember ugyanannyiért-esetenként olcsóbban is-megkapja máshol és 100% biztonságban van.

Természetesen mindenki ott vásárol, ahol neki jól esik... :)

(#246) laceszgamer válasza zzola (#245) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ezen az alapon 100% biztonságot az jelent csak ha közvetlen Steamen, Uplay-en stb van vásárolva, minden egyéb esetben lehet benne buktató...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#247) v!ct0y


v!ct0y
veterán

És a szerverek dedikáltak lesznek ?

(#248) zzola válasza laceszgamer (#246) üzenetére


zzola
félisten

Igen! Talán a VPN-es vásárlás lehet még jó originen, de azért is járhat banán...

(#247) v!ct0y

Szerintem igen!

[ Szerkesztve ]

(#249) bul07


bul07
nagyúr

Jó lesz ez
[link]
Ráadásul tartogatunk még egy teljesen új, eddig be nem jelentett játékmódot is, ami a Fighter Squadron névre hallgat, és hatalmas, eposzi repülős harcokat ígér. Erről a közeli jövőben fogunk beszélni".

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#250) lofagi válasza bul07 (#249) üzenetére


lofagi
addikt

Azért ez az eposzi repülős harcokra kíváncsi leszek, mert az eddigi infók alatt pont,hogy nem lesz semmi extra a repülésben, még annyira se lesz nehéz,mint a Bf4-ben.

Azért szerencse,hogy nem ezzel a videóval indítottak az E3-on, mert ez itt annyira nem bejövős valamiért.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.