Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) daveoff válasza FollowTheORI (#1447) üzenetére


daveoff
veterán

Jól beszélsz! :R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1454) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Hát még EZ milyen marketing kampány lesz. :D

Uhh, Uhh, Hot Cakes... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1455) FollowTheORI válasza stoon (#1448) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pontosan... ha gnóm buta gyerek lesz akkor is szeretni fogjuk. Ez nem a kitagadott Hardline gyerek lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1456) sixpak


sixpak
nagyúr

Tárgytalan...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1457) daveoff válasza FollowTheORI (#1454) üzenetére


daveoff
veterán

Libabőrös lettem.... :Y :B

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1458) gabor7th


gabor7th
addikt

Amúgy meg a film trailerével kapcsolatban... A főgonosz talán Luke lesz, azt találgatják. Az eddigi utolsó részben ugye lecsapott a sith mesterre aki, azt mondta, ha megteszi megékezik a sötétoldalra. Lehet, hogy megtörtént, csak kellett még egy kis idő, hogy kifejlődjön.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#1459) biceps


biceps
tag

Akkor a SW fanok már a jegyeket is megvették. :) :)

PSN ID: BulldozerHUN

(#1460) kisza25 válasza biceps (#1459) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

viccelsz, már ott tobzódnak a mozi előtt ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1461) bul07 válasza kisza25 (#1460) üzenetére


bul07
nagyúr

Én is megnézem majd nem is egyszer moziba, tervbe van a Imax is(csak ugye 250Km tőlem Bp)

Középiskolás voltam mikkor jött a Star Wars: Baljós árnyak (1999) és egy pénteki napon iskola helyet a édesapám kölcsönkért kétütemű Wartburgával mentünk Debrecenbe a Víg moziba megnézni :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1462) kisza25 válasza bul07 (#1461) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én kalóz VHS kazikon néztem először alámondásosan :D Aztán szerintem ORF1-en, nem is tudom mikor láttam először magyar szinkronnal, de rengetegszer megnéztem, most megvan mind digitálisan felújítva, angolul rendezői változat:D
Pont a napokban néztem meg 1-4-ig még 2 vissza van :)
1999-ben Keszthelyi színház moziban néztem meg meló héten kiengedtek minket a kóterből:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1463) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Én a Jedi-t néztem a melóhelyen a műszaki boltba ahol melóztam, ebédszünetbe.Naná hogy VHS kazettán.Akkor még volt VI-KO.Ja, és a tékából kivett filmeket másoltam magamnak, általában napi kettőt.Másnap meg vittem vissza a kölcsönzőbe. ;]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1464) bul07 válasza kisza25 (#1462) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem a felújítottak nem jönnek be annyira mint az eredetiek , még jó hogy a szinkronhoz nem nyúltak
Amiket beleraktak nagyon elüt a film többi részétől túl gagyi

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1465) daveoff válasza kisza25 (#1462) üzenetére


daveoff
veterán

Látom mindenkinél dúl a Star Wars hangulat, jó hogy végre egy kicsit felkavarják az állóvizet, film, játék, wáááá :C Én is elkezdtem megint(sokadjára) megnézni a sorozatot, IV jön most.... :D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1466) bager13


bager13
aktív tag

A topikot olvasgatva, azt nem értem ,hogy miért olyan hihetetlen az, hogy vannak olyan SW rajongók ,akik többet vártak a játéktól. Következésképpen ez nekik egy nagy csalódás. Köztük nekem is.
Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből, de sajnos egy tucatszemét lett ez is. Persze ez sokaknak elég,de azért az igényesebbeknek nem.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#1467) FollowTheORI válasza kisza25 (#1460) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerencsére online csak 2 kattintás volt kb... :D

És persze hogy megvettük. :K

18-án nézzük "premierbe". ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1468) v!ct0y válasza bager13 (#1466) üzenetére


v!ct0y
veterán

Neked pl mi hiányzik?

(#1469) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Most néztem meg a trélert.Hát, a hideg futkározott a hátamon.Remélem végre egy drámai alkotást kapunk és nem kisanakin kalandjai féle gyerek matinét.Mert amit vége felé lukács művelt az univerzummal, az arcul köpése volt saját szülöttjének.Szerintem az előzmény trilógia is akkor mutatja meg a pozitívumait ha elolvasunk néhány igen jól sikerült könyvet a Köztársaság korai éveiből.Na mindegy, ez K...A város film lesz!!! :DD

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1470) FollowTheORI válasza gabor7th (#1458) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Énis olvastam valahol ilyet, de ez jó nagy baromság... nem Luke lesz a főgonosz. :)
Elég kicsi erre az esély.

Ráadásul az apját is épp áttérítette a "jó" oldalra a végén (mármint úgyis fel lehet fogni, pl azzal hogy megjelent, mint "jedi szellem" közöttük).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1471) csa33ee válasza bager13 (#1466) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Köszönjük Emese a véleményedet.Én azért elég igényesnek (így mondtad?) érzem magam, és nekem éppen elég lesz hogy meló után fáradtan leüljek és kicsit árkád üzemmódba henteljek más "igénytelen" SW rajongót akár a Hoth-on, vagy valamelyik egyéb fantázia szülte világon. :C

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1472) PhilBrick válasza bager13 (#1466) üzenetére


PhilBrick
őstag

Mert SW szempontból ez teljesen rendben van. Illetve lesz majd a további térképekkel.
A Battle* rajongók okkal lehetnek csalódottak, de arra meg a ott Battlefield. Ez nem az. Nem is akar az lenni.

(#1473) stoon válasza FollowTheORI (#1454) üzenetére


stoon
őstag

ez állat ............ :Y odab@szos

(#1459) biceps: a jegy pipa!!!!! tegnap megvettük neten :DDD :DDD :DDD :P

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1474) killer095


killer095
őstag

Bemutatkoznak a többiek :)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#1475) sultansmith válasza PhilBrick (#1472) üzenetére


sultansmith
senior tag

Hát nem is tudom, azért valami jó kis űrhajókázás, rombológyilkolászás belefért volna, mint SW.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1476) FollowTheORI válasza killer095 (#1474) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Palpatine-al kemény lehet majd tolni... :DDD

(#1475) sultansmith

Szerintem arra lesz majd célirányos játék. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1477) csa33ee válasza sultansmith (#1475) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Jó kis X-Wing Alliance féle űrlövöldét el tudnék képzelni ezzel a grafikával.Az a játék volt még annó a Lucas Arts egyik nagy dobása.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1478) gabor7th válasza FollowTheORI (#1476) üzenetére


gabor7th
addikt

"Palpatine-al kemény lehet majd tolni... " Van róla video linked? Én csak szöveget olvastam róla.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#1479) pohár válasza gabor7th (#1478) üzenetére


pohár
félisten

hero lesz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1480) kisza25 válasza FollowTheORI (#1467) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem a jegy miatt tobzódnak te butus, hanem hogy ők legyenek az elsők :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1481) gabor7th válasza pohár (#1479) üzenetére


gabor7th
addikt

Azt tudom, csak hogy van-e már róla video... Azt nem tudom, hogy kifejeztetten pályákhoz kötik-e őket amúgy.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#1482) sultansmith válasza csa33ee (#1477) üzenetére


sultansmith
senior tag

Na igen, csak hát itt már meg vannak vásárolva a jogok, kihagyott ziccer.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1483) csa33ee válasza sultansmith (#1482) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Igen, pont ezt akartam még leírni.Ha ezt a labdát esetleg nem ütik le, nagy lehetőségtől állnak el.Szerintem kivárásra játszanak.Megnézik majd a marketing adatokat, aztán (márpedig ez akárki akármit állít már tuti siker lesz minden platformon) szerintem elkezdenek még jobban nyitni az univerzum ki nem használt szegmensei felé.Persze kérdés hogy milyen szemét üzletpolitikát fog majd a mindenható EA diktálni közben.De bizakodjunk, mert azért hosszú hosszú SW mentes évek után úgy kellett ez a program mint egy falat kenyér.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#1484) bager13 válasza v!ct0y (#1468) üzenetére


bager13
aktív tag

Mondjuk az első pofon a single hiánya volt. De mivel a multiplayer játékok mostanában jobban lekötnek ezért ezen gyorsan túltettem magam. Ami viszont nagyon fáj, hogy nincs az a háborús érzet, kevés az ember, szűk pályák. Nincs az a szabadság(járművek, lövegek, babámf..), nem jön át, hogy én most a SW világában játszodó kritikus csatában veszek részt. A hangok jók, de sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből. Tudom ezek a mai igények... Akkor is tartom azt, hogy az igényesebbek többre vágynak.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#1485) bul07


bul07
nagyúr

Én ebben a pillanatban vettem meg dec.22-re a mozi jegyet Debrecenbe , igaz 2D-re(elég furcsa hogy nem lehet lefoglalni a jegyet hanem meg kell venni)
Januárba meg tervbe van Imax 3d-be való megnézése, remélem sokáig fogják vetíteni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1486) gabor7th válasza bager13 (#1484) üzenetére


gabor7th
addikt

Ha csak egy kis pont vagy egy nagy csatában akkor meg úgy érzed alig van hatásod a dolgokra... Mert pl. majd minden csapattársad snipeir akar lenni és egyedül kell előrenyomulnod.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#1487) gabor7th válasza bul07 (#1485) üzenetére


gabor7th
addikt

Vajon rekord lesz-e...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#1488) stoon válasza gabor7th (#1487) üzenetére


stoon
őstag

erre az évre tuti!!!!!! de lehet marad belőle jövőre is! :DDD :DDD :DDD :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1489) k-adi válasza bul07 (#1485) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az új Bond filmre is csak venni lehet, foglalni nem (spectre 007)

Amúgy én is megvettem a jegyem az új SW filmre, mert én is szeretem az SW-t alapjáraton, a Jedi Knight/Academy, Republic Commando, Battlefront1-2, stb. mellett a filmek is tetszettek persze, de ettől még ez az új BFront játék továbbra is szar akárki akármit mond. :DD Továbbra sincs benne több ember csapatonként, továbbra is 5-6 fegyver van, továbbra sincs kampány, továbbra sincs űrcsata, továbbra sincs klónok háborúja era, továbbra sincs..... ááh... minek is folytassam. Tudjátok ti is nagyon jól. ;)

(#1490) stoon válasza k-adi (#1489) üzenetére


stoon
őstag

az ucsó bond film olyan mint a cigi :sz@r , örülünk hogy végre valami teszik is a sw-ból! a többi bla-bla-bla-bla

de ha ebbe mindent beletennének mi marad az utókornak!?

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1491) sixpak válasza k-adi (#1489) üzenetére


sixpak
nagyúr

...továbbra sincs űrcsata...

Ez mi akkor?...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1492) sixpak válasza sixpak (#1491) üzenetére


sixpak
nagyúr

Biztosan lesz más környezetben is, ha zavar a légkör... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1493) k-adi válasza sixpak (#1491) üzenetére


k-adi
nagyúr

azzal az auto-aim -el? egy vicc. :K

(#1494) sixpak válasza k-adi (#1493) üzenetére


sixpak
nagyúr

Most az auto aim vagy az űrcsaták (amúgy nem létező) hiánya a nagyobb baj? :)
Az a gyanúm, hogy ha az általad felhozott dolgok nem lennének benn a játékban, te akkor is találnál olyat amit negatív kritikával illethetnél.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1495) pohár válasza sixpak (#1494) üzenetére


pohár
félisten

tipikus van sapka, nincs sapka

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1496) k-adi válasza sixpak (#1494) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha azt ígérik, hogy lehozzák a csillagokat az égről akkor hozzák is le. De ha nem teszik, akkor jogos a kritika. Szerintem. De elég csak kicsit körbenézned a neten, ez egy elég megosztó játék: az SW fanok olvadoznak tőle, akikre meg kevésbé hat az SW hype azok meg kritizálják szarásig. :)

(#1497) sixpak válasza k-adi (#1496) üzenetére


sixpak
nagyúr

Így van, ez a topik pedig azoknak a SW fanoknak nyílott, akik olvadoznak tőle. Szerintem mindenkinek a tudtára adtad már, hogy neked ez nem jön be...nincs ezzel gond, nem vagyunk egyformák. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1498) laposonly11 válasza k-adi (#1493) üzenetére


laposonly11
senior tag

Nyugi ki van ez találva, kihasználják a marketingesek a hangulat adta csáberőt! Egyedül akár csak a filmek is életben tarthatják a gammát, mivel a múvík újabb részei, fogják hozni az újabb helyszíneket!

Ordo est anima rerum.

(#1499) marilllyo válasza sixpak (#1497) üzenetére


marilllyo
veterán

Én sem vagyok maximálisan elájulva...de azt tudom, hogy Dice játékokat divat fikázni. Én csak a tartalmat találom karcsúnak. Pl. Naboo starfighter? Én azzal is csapatnám. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1500) vegitossj7 válasza marilllyo (#1499) üzenetére


vegitossj7
addikt

Az utolsó 2 játékuk rá is szolgált. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.